כמה פעמים יצא לך להגיד אם הייתי עשיר וחתיך, היה לי קל יותר להשיג בחורות?!
הרבה כסף ומראה של שחקן קולנוע בהחלט יכולים לעשות את החיים קלים, אבל מה לעשות שלא כולנו נראים כמו בראד פיט ומרווחים כמו ריצ'ארד גיר??
אנחנו אומרים, שאתה יכול לשפר בצורה משמעותית את סיכוייך למצוא בת זוג ואהבה בחיים אם רק תקדיש כמה דקות למספר עצות שהבאנו במיוחד בשבילך!!!

רבים יטעו לחשוב, שמראה מושלם ומכונית מהדגם המובחר ביותר הם אלה שיביאו להם את תשומת הלב מהמין היפה..
תתפלא לדעת, שישנן נשים רבות שיעדיפו לבחור בך-גבר ממוצע לחלוטין-כזה שבטן קטנה מתחילה לצמוח והשיער מתחיל לברוח וליבו רק רוצה לפרוח..
אז אם אתה רחוק מלהיות כפילו של בראד פיט, אל דאגה ! גם אתה תוכל למצוא את האהבה!

להלן 10 עצות שיעזרו לך לזכות בחיבתה של בחירתך..


1. הקשב לה כשהיא מדברת.בחורה תשים לב אם אתה לא באמת מקשיב לה וסתם אומר לה כל שניה כן...כן... בחורה אוהבת לדעת שהקשבת לה, אנחנו ממליצים לך לזכור דברים שהיא אומרת ובזמן מתאים להעלות אותם בשיחה.. היא תראה שהקשבת לה וזה בהחלט ייתן לך נקודות אצלה.

2. תהיה שם כשצריך.בחורות אוהבות לדבר ולספר על עצמן ולפרוק את יגונם.. זה לא אומר שהיא רוצה שתהיה הפסיכולוג שלה ושתייעץ לה מה לעשות.. אלא שפשוט תהיה נוכח. זה כבר ייתן לה את השלווה שהיא צריכה. אנחנו אומרים, היא תודה לך מאוד אפילו אם לא הוצאת מילה מהפה.

3. עמוד בזמנים.אם הכרת בחורה ואתה צריך להתקשר אליה, אל תחכה שבוע בשביל להרים טלפון! הראה רצינות.. אנחנו אומרים, זמנים הם גורם מכריע מאוד בקשר מבחינתה של בחורה. ואם אמרת אני אתקשר אליך הערב.. אז באמת תתקשר ואל תיתן לה לחכות לשיחה.. זה יכול להוות לך מכשול בהמשך.

4. שתף אותה במה שקורה לך.בחורה צריכה לדעת מה קורה עם הגבר שלה.. היא לא אוהבת לא לדעת איך כל התמונה נראית.. אנחנו אומרים, ספר לה איך עבר יומך ומה גרם לך לקריזה שחטפת לפני חצי שעה.. בחורות צריכות להרגיש שאתה צריך אותן ושהיא הראשונה שאתה תחשוב לספר לה עליך.

5. הצע לה להשתתף בדברים שאתה אוהב לעשות.אתה מתכנן יציאה עם כל החברים למשחק חשוב של כדורגל. אתה מודע לכך שהבחורה שלך לא יכולה לסבול את המשחק הזה ושאין מצב שהיא תבוא לראות אותו עם חבורת גברים נלהבים.. אנחנו אומרים, שזה הרגע להציע לה להצטרף אליכם ולעשות אותה הכי מאושרת שיש! היא- תסרב להצטרף ואתה- תוכל ללכת למשחק מרוצה מעצמך שהרווחת עוד כמה נקודות אצלה.

6. תחמיא לה כשצריך.שים לב לשינויים שהיא עושה בעצמה. בחורות אוהבות לשנות ולגוון.. אם זאת תסרוקת חדשה ואם זאת מלתחה חדשה לארון.. אנחנו אומרים, דע ליידע אותה ששמת לב בשינוי הספציפי שהיא עשתה ולהחמיא לה עד כמה שהיא נראית מצוין באותו מכנס שחור צמוד חדש שהיא קנתה לעצמה. ואם היא לא נראית מצוין.. אתה תמיד יכול להגיד לה שהיא נראית נהדר!

7. דע להודות כשאתה טועה.בחורות אוהבות לבחון איך אתה מסתדר במצבים בהם אתה טועה.. היא תמיד תשמח לדעת שהיה לך את הכבוד והיכולת להוריד את הכובע ולהודות במשגך. היא תעריך אותך יותר על כך ותראה בזה מעלה נוספת באישיותך.אנחנו אומרים, מבחינתה זה גבר אמיתי!

8. סבלנות, סבלנות ועוד הרבה סבלנות.מכירים את המשפט אנחנו לא קצת גולשים?! .. כשבחורות מספרות לך משהו הן אוהבות להרבות בפרטים לא נחוצים ולשכוח להגיע לעיקר... אנחנו אומרים, אל תעיר לה על כך מבחינתה כל פרט הוא חשוב!

9. בנות אחרות מחוץ לתחום?!
אנחנו אומרים, להיות עם בחורה לא אומר שאתה צריך לשכוח מקיומן של נשים אחרות... אבל עם זאת, דוגלים בטאקטיות! בחורה שאיתך תשים לב אם אתה לוטש במבטים בחורה שעברה על פניכם ברחוב.. יש לה חוש שישי!!!-תלמד לקחת את זה בחשבון! כשאתה איתה תקדיש את כל תשומת הלב אליה ולא ליפיופה שמעבר לרחוב. כשאתה לא איתה תשטוף את העניים כמה שתרצה.. אבל זכור דבר אחד חשוב: לראות אבל לא לגעת!.

10. האוכל של אמא שלה פשוט מדהים!!! מדהים!!!אתה מתיישב לארוחה משפחתית ראשונה עם המשפחה שלה ולהפתעתך (או לצערך), האוכל לא משתווה כלל וכלל למטעמיה של אמא סוניה המקסימה שלך. אנחנו אומרים, תבלע בשקט ותחמיא לה על המעדנים! האמא תהיה מאושרת והבת עוד יותר. באותה נקודה של התא המשפחתי.. זכור! –האבא תמיד צודק!

אנחנו אומרים, שיהיה לך בהצלחה !