New Page 10

כיצד להעשיר את חיי האהבה(ליאת מוזס)

אהבה היא דבר מורכב ומסובך, נכון שאהבה מתקשר עם כייף, תשוקה, מיניות, ריגושים – אך כל אלה, על מנת שיקרו וישתבחו עם השנים, צריכים להיות יום יום בראש מעייניכם, הואיל ואם לא נשים דגש, ולו קל שבקלים, על האהבה שלנו וכיצד להעשיר אותה, חיי האהבה שלנו יהפכו לריקניים מתוכן, חסרי ריגושים, נטולי תשוקה ופשוט בטלים בשישים.

על מנת שדבר כזהלא יקרה, עלינולהעשיר את חיי האהבה שלנו, יום יום, וללא פשרות. נכון שקשה, ישנם דברים אחרים ובעיות אחרות בחיי היום יום המטרידות אותנו ומדירות שינה מעינינו, אך אם נמצא כמה דקות ספורות ביום למחשבה קטנה ובודדה (כל יום ביומו) כיצד להעשיר את חיי האהבה שלנו, אזי כל הצרות שבעולם תתגמדנה, לעומת חיי האהבה הבריאים, העשירים, המלאים והמרגשים שיהיו לנו.

להלן כמה טיפים להעשרת חיי האהבהדברים קטנים שעושים הרבה...

ראשית, בכל קשר זוגי, גם אם הקשר ארוך טווח ונראה לנו שהכל בנאלי ושגרתי – תמיד, אבל תמיד, צריך לשים לב לטיפוח ולמראה ויזואלי נעים לעיין – מראה שימשוך את בן המין השני... האישה תמיד צריכה להיות מטופחת, מסודרת, נקיה, ללבוש בגדים נחמדים ויפים – גם בחוץ וגם בבית (ולא סמרטוטים, משהו סקסי שיבליט את גופה החטוב (או שלא), העיקר להראות מושכת. אני איני דוגלת בנשים הלובשות בבית את בגדי בני זוגן/בעליהן הגדולים מהן בלפחות 10 מידות. זה בעיניי לא אסתטי, ממש לא כמו ללבוש בגד שקצת צמוד לגוף, הולם אותך, מגרה ונותן לך מראה סקסיסטי, משהו. כמו כן, השתדלי להיות מפתה... כן כן,מפתה... במלוא מובן המילה– העשירי את חיי האהבה והמיניות שלך.... לא יזיק, לעיתים,ליזום מין מצד האישה....גברים אוהבים את זה....תשגעי אותו במיטה... התוצאות מייד תיראנה בשטח. כמו כן, לגברים: נאה דורש ונאה מקיים, תמיד הנכם צריכים להיות מטופחים. זה שהיותכם גברים והאישה היא מעין קישוט, זה דבר פאסה, ולא רלוונטי. הנכם צריכים להיות מודעים למראה החיצוני שלכם. להתבשם, להיות נקיים, לשמור על גוף חטוב (לא חובה ללכת למכון כושר), אך לפחות לשמור על פיגורה ולא לגדל כרס, הואיל וגם אם האישה רגילה אליכם, בבוא העת – זה קצת ירתיע אותה. תמיד לגזור ציפורניים (כן כן גברים – גם אם אתם גברים).... לטפח את עצמכם. תמיד שהציפורניים תהיינה נקיות ולא שחורות. כשאתם עושים סקס עם בת זוגתכם במיטה – אתם משתמשים באצבעות האלו... עדיף שהן תהיינה נקיות (גם בציפורניים), הואיל והן נכנסות לכל מיני מקומות (או חורים – אם נקרא לזה כך – ועדיף שלא ייגרם נזק או חיידק, חלילה – בשל חוסר נקיון בציפורניים). כמו כן, הקפידו על לבוש הולם, הן בחוץ והן בבית. זוגות האוהבים ללכת, לעיתים, בבית עירומים או עם בגדים תחתוניים – אשרם וטוב להם.אני בעד כל דבר שיכול להעשיר את חיי הזוגיות והמיניות בין בני הזוג.

מתנות

ידוע שכל אדם אוהב מתנות... אישית איני מתקשרת עם הפתגם שונא מתנות יחיה, לעניות דעתי כל אדם אוהב מתנה ואוהב תשומת לב ממישהו יקר וקרוב לו, קל וחומר מבן הזוג. מידי פעם ניתן לקנות מתנה קטנה לבן/בת הזוג, לא חייבים בסכומי עתק, מספיק משהו קטן וסמלי המראה על התייחסות לבן/בת הזוג.... לא לפספס דבר זה – גם לא כשהשנים עוברות. ונהפוך הוא, ככל שהשנים תעבורנה ויהיו ילדים והאישה/ או הבעל גם עובדים וגם מגדלים ילדים – יותר קשה בחיים ומתנה קטנה וצנועה יכולה להעיד עד כמה בן/בת הזוג מעריכים את הגבר/האישה שאיתו/ה.... ההערכה הזאת מחזקת את האהבה והיא מן חיזוק חיובי לבן/בת הזוג להמשיך ולהיות מי שהוא ואפילו להשתנות יותר, על מנת שבן/בת הזוג יאהבו אותך יותר ואפילו יעריצו אותך יותר.....חומר למחשבה......

שיר או מכתב – לא יזיק להפתיע

אין כמו רומנטיקה בזוגיות , לא יזיק מידי פעם לכתוב שיר לבן/בת הזוג, שיר אישי עבורו,משהו מיוחד רק לושירגיש שהוא נאהב והוא בראש מעיינינו, זהו דבר נחמד שתמיד גורם לחיוך ואהבה לצד השני. ומי שאין לו כישרון כתיבת שירים, יכול להסתפקבמכתב אהבה, מידי פעם ולהפתיע עמו, לשים אותו במקומות שונים, קרי: במקרר, בשירותים, על הכרית, מתחת לכרית, מתחת לשמיכה, בתיק שעמו הולך/כת בן/בת הזוג, באחת המגירות שאנו יודעים שבן/בת הזוג יפתח/תפתח אותה...בארון הבגדים, בין הבגדים... ולא חסרים מקומות....זה מאוד נחמד ונותן הרגשה טובה לבן המין השני, כאמור.

לדבר המון

חלק מאהבה וזוגיות והדרך להעשיר את חיי האהבה ולגרום לה אושר, זה לדבר המון ועל הכל. פשוט להרגיש חברים. כי אהבה ללא חברות היא לא אהבה. לפתח שיחות, ליזום שיחות – גם אם אין כל כך על מה לדבר (או שלפחות אתם חושבים כך). לשאול כיצד עבר היום בעבודה, להתעניין בבגדים שבן/בת הזוג לובש/ת ולהחמיא..... לדבר על נושאים אקטואליים (כן כן, לא תמיד רק שיחות חולין, ניתן לדבר על דברים ברומו של עולם – ולהעשיר את הידע) וכאמור, לדבר על בעיות שמציקות. אני אישית דוגלת שאחת לשבוע (או ללא הגדרת זמן – אך לעשות זאת), צריכים בני הזוג לתפוס שיחה בארבע עיניים ולראות האם הכל עומד על קנו. האם הכל בסדר, האם פגענו האחד בשני במהלך השבוע, החודש וכו'.... ליישר את ההדורים, להבין מה מציק לבן הזוג ולהבטיח לשפר. גם אם לא משפרים ישר, הואיל ואופי קשה לשנות-אך ניתן.... לאט לאט השינוי יבוא, למרות שמידי פעם תהיינה מעידות. כאמור, המון דיבורים על הכל מכל וכל, הואיל ובן הזוג הוא השותף שלך לחיים, עליך לשתף אותו בכל דבר ועניין הקשור בך, בבני משפחתך ולא להסתיר דבר.....מתכון לחיי זוגיות נפלאים.

צפיה בסרטים כחולים

על מנת להעשיר את חיי הזוגיות והמין, ניתן לצפות מידי פעם,ולא דרך קבע, בסרטים כחולים. הדבר מגרה, ונותן תחושה של חשק מיני באותו הרגע, למעט העניין שניתן ללמוד מיזה המון דברים שונים בסקס, שאולי יכולים להאיר את חיי הסקס שלכם. לעניות דעתי זאת חוויה משגעת לשבת שני בני הזוג ולצפותמידי פעםבסרטים כחולים. (אני שמה דגש עלמידי פעם, הואיל ולפי דעתי אם זה נעשה באופן אינטנסיבי – זה עלול לשבש משהו בראש או לגרום לסטיות...) לכן, רק מידיפעם וביחד. ושוב – שהסרט לא יגרום לך לפנטז על מי שבסרט אלה על אישתך/בעלך.... נחמד מידי פעם ומשעשע...

סקס

סקס טוב – זוגיות טובה.

לאחר שצפינו בסרטים כחולים, מידי פעם, (כל זוג והבחירה שלו) או שלא צפינו – הגיע הקטע הסקסיסטי. לפנק, לענג, להיות מושך, לנסות דברים שונים – לא לפחד משינויים זה רק מוסיף וגורם לריגושים בחיי הסקס.... ישנם מגוון סוגים של סקס ואביזרים לסקס והיום כל אחד מודע להם וניתן ללמוד ולהחכים בעניין על ידי סרטים כחולים, כאמור, על ידי אתרי פורנו וכו'.... לציין –איני רוצה שישתמע מדברי שאני בעד אתרי פורנו וסרטים כחולים– אני אישית שמרנית, אך חושבתשמידי פעם, כל עוד זה נעשה עם בן זוג קבוע או בעל – זה בסדר גמור ורק מוסיף ליחסי מין.

תחביבים משותפים ביחד

בניזוג המתחברים אחד לשני מוצאים המון מחנה משותף – לכן הם מתחברים.פועל יוצא– ישנם המון תחביבים שניתן למצוא ששני בני הזוג אוהבים – ניתן לשלב תחביבים אלה ולעשותם ביחד, קרי: רכיבה על אופניים, הליכה יחד למכון כושר, צפיה ביחד בטלויזיה בתוכניות המעניינות את שניכם, הליכה ברגל – זה גם גורם לשמירה על הפיגורה, גם משחרר מתחים, וגם ניתן לשלב בזה דיבורים על כל מה שעבר במשך היום, רכיבה על סוסים, צלילה, טניס, גולף וכו' – כל זוג ומה שבתחום עניינו – אך לעולם לא לפספס את החוויות והתחביבים ביחד.

תחביבים – כל אחד לחוד

לעיתים, בן/בת הזוג רוצה את מרחב המחיה שלו, את התחביב האישי שלו לעשותו לבד או עם חבר/חברה. לכן, מידי פעם רצוילשחרר מעט את החבלולתת לבן הזוג את מרחב המחיה שלו, על מנת שיחזור עם מצברים מלאים ויהיה לו/לה כיף לשוב הביתה כמו חדש/ה.

סוף דבר

קשר זוגי טוב נמדד בכמה פרמטרים המוזכרים לעיל, אם תצליחו לממש את כל מה שמוזכר לעיל, או לפחות חלק חיי הזוגית שלכם התעשרו ואפילו ירקיעו שחקים ככל שתעבורנה השנים. החכמה היא לא לקרוא ולהגיד כן, אני אעשה ולעשות ואחרי חודש לשכוח מהכל. החכמה היא להתמיד בזה לאורך כל חיי הזוגיות, על מנת שחיי הזוגיות שלנו תמיד יהיו מעניינים, מאתגרים, שמחים, מלאי ריגושים ושתמיד נרגיששיש לנו בתום היום לאן להגיעלבית חם שבו אוהבים אותנו וחפצים בנו....חומר למחשבה......נשיקות וחיבוקים..........ליאת מוזס.