המטרה אהבה !

איך לדעת מתי לאמר לא
כולנו אובססיבים מידי לנסות לגרום לכולם להיות מאושרים סביבנו ואנחנו שוכחים לפעמים להיות מאושרים בעצמנו. קראו את הצעדים הבאים וגלו כיצד תדעו מתי להגיד לא , מתי אנו צריכים להיות קצת פחות נחמדים .

איך למצוא בחור טוב
לא קל לאישה למצוא בחור טוב, ואם נהיה כנים, גם לא קל לגבר למצוא בחורה טובה. מאמר זה נכתב מנקודת מבט של גבר כדי לעזור לנשים מתוסכלות שמחפשות גבר איכותי אבל מוצאות רק לוזרים.

איך להתקשר לבחור בפעם הראשונה
את לחוצה כי את רוצה להרשים בחור שאת רוצה להתקשר אליו? אל תדאגי, יישמי את העצות הבאות והכל יהיה בסדר.

איך להגיד לא לבחור
כנערה מתבגרת או אפילו כאישה, נשים נתקלות בסיטואציות רבות בהן בחור מציע להן לצאת לדייט. הנה כמה דרכים בהן תוכלי להגיד לו לא בנימוס.

איך לאהוב
אהבה היא דבר מוזר. זה יכול להיות ההרגשה הכי מדהימה בעולם, או שזה יכול להכאיב עד מאוד, אבל בסופו של דבר אהבה היא דבר שרובנו, אם לא כולנו נתמודד איתו. יש דרכים שונות לאהוב מישהו (אפילו לאהוב את עצמך), אהבה היא מעשה נמשך של השמת הצרכים של האחר לפני צרכיך, ללא תנאים.

איך להיות רומנטי
איך תגרום לבת זוגך לחייך ?... אספנו לכבודך טיפים שיוכלו לעזור לך בכל מיני מצבים .

איך להגדיר אהבה
המונח אהבה קשה להגדרה. איך נמנעים מלבלבל אותה עם רגשות של חיבה ותשוקה? פילוסופים ופסיכולוגים רבים ניסו להגדיר את האהבה או לפחות את ההבדל בינה לבין חיבה ותשוקה.
אם אתם מחפשים אהבה ההבחנות הבאות יוכלו לעזור לכם:

איך לשמור על הרומנטיקה
יש כל כך הרבה ברומנטיקה מעבר לנרות, אמבטיות קצף ומסז'. שני בני הזוג צריכים להשקיע על מנת לשמור וליהנות מרומנטיקה במערכת היחסים. הנה כמה דרכים שיעזרו לכם לשמור על הגחלת בוערת:

איך להראות לבני זוגכם שבאמת אכפת לכם מהם
בהתרגשות של רומן חדש זה נראה טבעי וקל להראות את אהבתך לבני הזוג.
אך לאחר החתונה הרבה זוגות נקלעים לתוך השגרה שבה אחד או שני בני הזוג מרגישים שהם נלקחים כמובן מאליו. אל תתנו לעוד יום אחד לעבור מבלי שאתם מביעים את אהבתם כלפי בני זוגכם !!!!

איך להתגבר על הפחד מחתונה
עם אחוזי הגירושים שעולים בכל שנה וכרגע עומדים על 40אחוזועליית תוחלת החיים שלנו במקביל הרעיון של חתונה נשמע הרבה יותר מאיים מבעבר. עם זאת, על ידי הבנה של הציפיות שלנו ושל הדברים הדרושים מאיתנו על מנת להצליח כבעל ואישה ניתן להתגבר על הפחד ולהגיע להחלטה שקולה והגיונית האם להתחתן עם בני זוגכם או לא.

איך לסרב לידיד שמציע לך לצאת איתו
זו סיטואציה ממש לא נעימה כאשר מישהו אוזר אומץ להתחיל איתך ואת יודעת שממש לא בא לך עליו ואין לך שום רצון לצאת איתו. את תלחצי, הנה כמה דברים שאת יכולה לעשות: (לגזור ולשמור)

איך להתמודד עם מישהו שלא יודע לנשק
אז הכרתם מישהו/י חדש/ה והכל מושלם. הם חכמים, מצחיקים, חמים, יפים ונראים כחבילה המושלמת. ואז.. אתם מתנשקים ואתם מגלים שממש אין להם את זה. הרבה אנשים נותנים חשיבות רבה לנשיקות וחוסר היכולת של מישהו לנשק בצורה חושנית ומלהיבה

איך להשיג את הבחור בחזרה
אז הוא היה שלך ואז איבדת אותו. אל תבכי. קחי אותו בחזרה!
איך ? טוב ששאלת:

איך להיות אישה מושלמת
כמה הצעות בכדי לטפח מערכת יחסים בריאה...

איך להיות בעל מושלם
אישתך צריכה להרגיש בכל רגע שהיא אהבת חייך....

איך תראה לחברה שלך שאכפת לך ממנה
יש לך מישהי מיוחדת? רוצה לחזק את מערכת היחסים בינכם? בצע את הצעדים הבאים והראה לה שבאמת אכפת לך ממנה.

איך להפטר מדייט גרוע
כל אחד שיצא לדייטים ובעיקר לבליינד דייטים יצא לו לחוות דייט גרוע במיוחד. הנה כמה דרכים להתחמק מהדייט הגרוע כמה שיותר מהר:

איך לקיים מערכת יחסים בריאה
יש כמה כלים שניתן להשתמש בהם כדי לקיים מערכת יחסים בריאה, רבים מהם לא נלמדים בתרבות שלנו. אם אתם רוצים לקיים מערכת יחסים בריאה עליכם פשוט לפעול לפי הכללים הבאים:

איך להתמודד עם קנאה
כולנו מרגישים קנאה מפעם לפעם. קל להתמודד עם קנאה כאשר מבינים מה מקורה. הנה כמה נקודות למחשבה על מנת לעבוד ולמצמם את הקנאה שאתם מרגישים.

איך להגיד שאינכם מוכנים עדיין לקיום יחסי מין
אתם נמצאים במערכת יחסים. בן/בת הזוג מעוניינים ביחסי מין. אתם לא. אמרו להם. עדיף שתגידו להם לפני שאתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה אינטימית אבל אם החלטתם לחכות עד הרגע האחרונה, היו בטוחים בעצמכם ואמרו להם שאתם לא מוכנים עדיין. צעדים:

איך יודעים את ההבדל בין אהבה, חיבה ותשוקה
אין דרך בטוחה לפענח את הרגשות שלנו כלפי אנשים אחרים אך יש דרך להבחין בין רגש של אהבה, של חיבה ושל תשוקה כלפי אנשים אחרים.

איך תריחי טוב בדייט
ריח הוא חוש שנטמע בזכרון ויכול לגרום לתגובות שונות. השתמשי בריח לטובתך והשאירי את הבחור משתוקק לראות אותך שוב. הנה הצעדים שאתם חייבים לעשות:

איך לרמוז שאת מעוניינת בנשיקה
ברוב התרבויות בעולם נהוג שהגבר יוזם את הנשיקה הראשונה עם הבחורה. אם את בחורה זה מוריד ממך הרבה מאוד לחץ מצד אחד ומצד שני זה יכול להוביל להרבה תסכול אם את רוצה שהוא ינשק אותך אם הבחור שאת איתו מתבייש או מרגיש שלא בנוח לנשק אותך. הנה דרכים בהן תוכלי לרמוז לו שאת מעוניינת בנשיקה:

איך למצוא את הנפש התאומה שלך
טיפים וצעדים להכרה במישהו כנפש תאומה .

איך לכתוב שיר אהבה
כדי להביע את אהבתכם בצורה יוצאת דופן שתשאר לעד כיתבו שיר שבא ישירות מהלב ואולי זה יהיה המפתח ללב אהובכם. אינכם צריכים להיות שייקספיר או אלתרמן כדי לכתוב שיר מרגש. כל הדרוש הוא כנות, מאמץ, אהבה ומשהו לכתוב איתו.

איך לכתוב מכתב אהבה
אנחנו מרגישים טוב כשאנחנו גורמים לאנשים שאנחנו אוהבים להרגיש שמחים. הבן-אדם שאתם אוהבים, שאוהב אותך בחזרה, רוצה לדעת מה הם עושים שגורם לך להיות שמחה, והם רוצים ממך לתאר את זה במילים שלך.

איך להפרד
כמו שהשיר אומר להיפרד זה קשה לעשות. במוקדם או במאוחר, אתם תגלו שאתם רוצים לעזוב מערכת יחסים, ואתם תצטרכו להודיע לבןבת-זוג על כך. המאמר הזה נותן הצעות לעזור לכם לעבור פרידה.