חוזה נישואין

אני , האישה החתומה למטה מקבלת עלי את הכתוב בחוזה נישואין זה :

1. במקרה הלא ייתכן שלא אחווה אורגזמה לאחר שהתגלגלת עליי , שיכור כלוט והתחלת ללפמפם במשך 5 דקות שלמות , בעודך מחרחר כאדם זקן עם סרטן בריאות , אני אזייף אחת .

2. בכדי שלא תרגיש בזיוף אשתמש בביטויים כמו : אז , כך מרגיש זיון גדול מהחיים ואיילל כמו חתול אשר תוקעים בו סיכות ומחטים שוב ושוב .

3. אני בחיים לא אבקש יותר משחק מקדים .

4. אני מבינה לגמרי שתפקיד האישה בכל מערכת יחסים הוא לקבל את האשמה בכל דבר , אז כאשר אתה דופק לעצמך עם פטיש על האצבע או שקבוצת הכדורגל שלך מפסידה , אני מסכימה שבעקבות משוואה מדעית בלתי ניתנת לתפיסת אישה , זוהי אשמתי , אפילו אם אינני או לא הייתי שם .

5. בכל הזדמנות שאפגש עם חברותי , לערב בנות , אספר להם שאתה מצויד יותר טוב מיאק מגודל ואפילו פיל היה מתגאה באזור חלציים כמו שלך .

6. אני אציין לעיתים תכופות כמה טוב אתה במיטה כמה זמן אתה מחזיק מעמד.

7. ואני אציין זאת בפני חבריך , פעמים רבות .

8. לאחר המין (שאני לעולם לא אכנה בשמות גנאי כמו התעלסות או לעשות אהבה ) , לא אצפה ממך לחבק אותי במשך שעות עד שתירדם לך היד , ובנוסף על כך לא אתן לשערי להפריע לך עי כך שהוא ייגע לך בפנים .

9. במיטה אהיה להוטה לנסות כל תנוחה חדשה שרק תעלה על דעתך , במיוחד תנוחות בהן אני עושה את כל העבודה ואתה רק שוכב ונהנה .

10. אני אתחקר את החברות שלי ללא הפסק , והודיע לך אם לאחת מהן יש נטיות בי-סקסואליות , ואז אזמין אותה לארוחת ערב ואחביא את מפתחות הרכב שלה כך שהיא תאלץ להישאר ללילה .

11. אני מבטיחה להתאמן בחדר הכושר , לפחות שעתיים בכל יום , בכדי לשמור בשבילך על גוף חטוב וסקסי , למרות שלכרסך , מרוב בירות ומנגלים , יש ממדים של בטן בחודש התשיעי להריון .

12. אני מבטיחה לעולם לא להזכיר את נדידת השיער הגדולה , מהראש לגב ואו את העובדה שראשך דומה למלון .

13. אני מבטיחה לגלח כל סנטימטר אפשרי בגופי , ובנוסף לאהוב את זיפי זקנך במהלך סוף השבוע .

14. אחרי שניפרד , לעולם לא אשכב עם אף אחד אחר מחבריך או עמיתך , או אנשים שפגשת או שתפגוש בעתיד . וכאשר גבר יתחיל איתי , הודיע לו חגיגית כי היית הכי טוב ואני לא מוכנה להיות עם אף גבר אחר

15. אני מבינה כי כל החפצים המכניים , כמו מכוניות , מחשבים , משחקים , ושלטים , הם מעבר להבנתה של אישה . ואני רק אעשה מעצמי צחוק , בניסיון להשתמש בהם . לכן אתה אחראי על כל הדברים המכניים .

16. החפצים המכניים הבאים הם היוצאים מהכלל : מגהץ , מכונת כביסה ומייבש , תנור ,כיריים , מקרר , פח אשפה , שואב אבק , חיתולים ושירותים .

אני החתומה מטה מצהירה בזאת כי אני מאוזנת בנפשי בשעה שאני חותמת על חוזה נישואין זה .

על החתום _____________ ( אישה) .