איך לכבוש את הגבר שאת רוצה
מאת : גלעדמה לעזאזל הפיתרון להרגשת התסכול של איך להתחיל עם בנים?? איך לכבוש אותנו?? איך לגרום לנו להימשך אליכם??

כמה כללים בסיסיים שמנסיוני העשיר ושיחותי הרבות עלו לי כשכתבתי תשובה לשאלה של מישהי..
א' - את לא חייבת להיראות טוב, אל תקשיבי למה שאנחנו תמיד אומרים.. הדבר היחיד שאת צריכה להיות זה שאת חייבת להרגיש שאת נראית טוב, ולהתנהג כמלכת היופי העולמית. את מבינה, ברגע שהמודעות שלך מתרכזת ביופי שלך, ולא משנה עד כמה מכוערת תהיי, אנחנו כבר נשים לב לזה שאת יפה..
יכול להיות שבמבט ראשון לא ישימו לב לזה, אבל בשיחה לא יותר מדי ארוכה, תשימי לב, שהיופי שלך גדל בעינינו..

ב' להבהיר לעצמך שאת נורא רוצה אותנו, אבל תסתדרי טוב מאוד גם בלעדינו..
ברגע שתבואי לדבר עם מישהו, ותדברי מתוך חוסר.. זה גם מה שישדר הגוף שלך, וטון הדיבור שלך.. ונחשי מה? זה לא משהו שמושך אותנו מאוד.. לדעת שאת כ"כ נחושה להכיר אותנו..
תזכרי! תמיד יהיה מישהו אחר שיתחיל איתך, תאמיני בזה, תדעי את זה! ולכן אין מה למהר לשמור על הסחורה אצלך.. מבחינתך? להמשיך הלאה לחפש מישהו יותר טוב.. "אני רוצה אותך.. אני לא צריכה אותך!"

ג' אל תנסי להרשים אותנו, זה לא תופס.. זה מגניב בהתחלה, אבל אח"כ זה נעשה קל מדי. יש הרבה בנות שברגע שמופיע מולם בחור קצת יותר מהממוצע, מתחילות לאבד אשתונות באופן לא מודע.. "איך הוא ירצה אותי?" "מה לא לעשות לידו?" "מה כן לעשות לידו?" הלו! מה הוא שונה מאנשים אחרים מעבר לעובדה שסביבו יש קצת יותר בנות? אם את מנסה להרשים אותו, את יודעת את זה, ואת משדרת את זה.. אנחנו קולטים את זה.. אנחנו הבנים מאוהבים באתגרים, תביני את זה.. תני לנו להבין שאת משהו שונה, מיוחד, וששווה לעבוד בשבילו..

ד' תתקרבי אלינו, ואז תלכי.. תני לנו קצת ללכת אחריך, ואז תתקרבי שוב.. לא להתרחק יותר מדי! אל תרגישי שאנחנו נרדוף לנצח.. הטכניקה הזו של קרוב רחוק מדהימה.. זה כמו למתוח חוט., כל דבר קטן שעושים כשהחוט מתוח משפיע עליו מאוד.. אבל, תזכרי דבר אחד, חוט יכול להיקרע.. וזה את לא רוצה מאוד.. זה שיש כמה כאלו שימשיכו לרדוף אחריך כל זמן שאת תברחי לא אומר שכולנו כאלה.. אל תנסי את כולנו. את עלולה להתאכזב..

ה' אל תהיי מתנשאת.. תשמרי על אגו מתון.. אנחנו לא אוהבים בנות מתנשאות..
נכון שבנות שמתנהגות כאילו כל העולם מתחתם, וכל בן שהיו רוצות היה נופל לרגליהם לרוב הם הבנות שמוקפות בגברים אבל תראי משהו, זה יכול למשוך בהתחלה, רק שאם את רוצה משהו מעבר לחרמון.. זה לא זה.. כמו שאמרתי, אנחנו אוהבים אתגרים.. ואם האתגר הוא להשיג אותך למרות ההתנשאות, ברגע שהשגנו אותך, נגמר האתגר.. צריך לחפש משהו חדש..

ו' תביני - אנחנו רוצים אותך.. בכל מצב.. את בת, אנחנו בנים, לרוב אפקט המשיכה קיים בנינו.. מבינה?
ז"א שחצי דרך כבר יש! את לא צריכה להתאמץ יותר מדי, רק להיות עצמך! ולהשתמש בשיטות ידועות שקיימות בך, שאני רק מציג לך!
אחרי שחצי דרך פרושה לפניך.. את רק צריכה לא להרוס את זה.. באלגנטיות, במסתוריות, ובחינניות ..

ז' את יודעת מה את שווה? יופי! אל תצפי שאנחנו נגיד לך.. זה מוריד את הערך..
אל תחכי לאישורים שלנו על דברים שאת אומרת.. את אומרת את זה כי זו את! ולא משום סיבה אחרת! תדעי מה את שווה.. ותני לנו לגלות את זה לבד., אל תספרי לנו על זה.. כשאת מספרת לנו שאם את רוצה, גם הבחור שעל הבר יצא איתך, אנחנו מתחילים להטיל ספק.. זה מצחיק אותנו אפילו.. אדם עם ביטחון עצמי לא מספר שיש לו ביטחון עצמי לכולם.. תישארי מסתורית! תני לנו לגלות את התכונה הזו שבך לבד..

ח' תהיי יוזמת! אני יודע שהסטיגמה עד עכשיו אמרה שהבנים צריכים לגשת לבנות.. אבל את יודעת מה? זה קצת השתנה ואני אומר לך למה!
לא חסר היום בנים, שמתביישים, או שסתם לא מתעניינים באותו רגע.. מן הסתם, בנים כאלו לא יגשו, אבל יכול להיות שהוא מדהים? לא חבל לפספס?
ומה עם בנים חתיכים שמוקפים בבנות? יהיה להם זמן לגשת אליך? לא חבל לפספס?
תהיי יוזמת, זה מראה על ביטחון עצמי. זה מראה על בחורה שרוצה משהו ופועלת להשיג אותו!

יש עוד לא מעט כללים שבטוח יעלו לי בהמשך..
בינתיים אני חושב שזה די מספיק...

אז מה את אומרת?
מוכנה לכבוש אותנו?

גלעד.