לא קל לאישה למצוא בחור טוב, ואם נהיה כנים, גם לא קל לגבר למצוא בחורה טובה.
מאמר זה נכתב מנקודת מבט של גבר כדי לעזור לנשים מתוסכלות שמחפשות גבר איכותי אבל מוצאות רק לוזרים.

צעדים:

1. תהיי עצמך. כאשר את פוגשת מישהו בפעם הראשונה, יכול להיות שאת לחוצה להיות משהו שאת לא.. כלומר "לנסות להציג את ההכי טוב שלך". אין בעיה בלנסות לעשות רושם טוב, אך יכול להיות שתקציני בהתנהגותך ולפעמים זה דוחה גברים. אותו דבר לגבי לבוש סקסי ופלרטוטים. אם תכבדי את עצמך ואת גופך, ימשכו אליך גברים שיש להם את אותו הסוג של כבוד אליך ולגופך. תהיי עצמך וגבר אמיתי יכבד אותך.

2. תוודאי שיש לך חיים. נואשות, דרמטיות ומערכות יחסים חונקות בדר"כ נובעות מהרגשה של צורך ונואשות לגבר שימלא את החיים שלך. אפילו אם יש לך הערכה עצמית נמוכה, תעבדי אקסטרה כדי לבנות אותך. התמידי בגולים שלך, תחווי את הרצונות שלך, מלאי את החיים שלך בעניין ופרצי גבולות. אל תלבשי את הפרצוף הקשוח כדי להתגבר על הביישנות. לאט לאט תלמדי לבנות אמון עם רשת של אנשים כדי שחבר שלך לא יהיה היחיד אליו את נפתחת וחולקת את החיים שלך.

3. תהיי רגועה ושלווה. רוב הגברים שונאים בחורות תלותיות, ביצ'יות, שתלטניות וכו'. למדי להירגע ולהינות. לכולנו קורה יותר מידי בחיים. אל תהיי "מלכת דרמה מצויה". אשה שגורמת לחיים להיות קשים משהם וחסרי כיף גורמת לגבר לאבד עניין. אם תראי לגבר דאגה אמיתית כאשר יש לו יום קשה, תרוויחי את כבודו כלפייך. תזכרי שגבר, ובמיוחד הגברים הטובים, מחפשית אישה שלידה ירגישו בנוח ולא מישהי שתמיד לחוצה.

4. שימי לב לשוני בתקשורת. גברים בדר"כ מעדנים את המסרים שנשים משדרות להם בשפת גוף. אל תשפטי גבר בשל כך. כך הם גברים. עידון שפת גוף כמו חיוכים, רק גורמים לגבר לחשוב שאולי את מחבבת אותו. הוא אינו יכול לשער שהתכוונת שאת מעוניינת בו מבלי להיקרא מניאק מרוכז בעצמו. נחזק את הנקודה הזו ונאמר שאת צריכה להקצין ולחזק את שפת הגוף שלך כאשר את מנסה לומר לו משו לשפת גוף ברורה, געי בשעשוע בזרועו, התלוצצי איתו ועשי קצת טיזינג, קריצות, בדיחות פנימיות, השתעשעי איתו, או (כשתכירי אותו יותר טוב) חפשי את הנקודות הרגישות שלו לדיגדוגים. (אל תפחדי מלרדת עליו על דברים קטנים- נשים שחושבות שגבר הוא מושלם, רק מראות שהם חלשות). פלירטוטים לא רק יראו לו בבירור שאת מעוניינת בו מספיק כדי להשתעשע, אלא גם ישבור את הקרח הפיזי וירשה לגבר להרגיש יותר בנוח כדי להיות מאותגר איתך. אל תשכחי לבחון איך הוא מגיב כלפיך.

5. תסתכלי על עצמך טוב טוב. פסיכולוגים כבר הוכיחו שכאשר אדם מחפש בן זוג, הוא מחפש למלא חלל פסיכולוגי שבו. לפעמים החללים הללו אינם בריאים לדוג' אישה שאינה בריאה תחפש גבר רק בגלל הריגוש או בשביל שתרגיש רצויה. תסתכלי אל תוך עצמך ותבררי עם עצמך מדוע את רוצה כ"כ גבר. תהיי כנה ואמיתית עם עצמך ואם יש צורך, דברי עם תֶּרָפִּיסְט על זה. אשה עם בעיות רק תמשוך אליה גבר דומה וגבר טוב ואמיתי לא מחפש אישה שיש לה יותר בעיות ממדור הרכילות בעיתון. אם את רוצה קשר בריא וטוב עם גבר אמיתי, וודאי שאת במצב נפשי בריא.

6. הפסיקי עם המשחקים. אף אחד לא אוהב בן זוג שמשחקת משחקים מכיוון שהם מטעים ויכולים לפגוע באנשים שבטוחים בך. תהיי אמיתית, אל תשחקי משחקים וגבר טוב יכבד אותך ואפילו ירצה אותך. משחקים רק יבריחו גברים טובים. זוכרת את הכלל על התקשורת? זה במיוחד נכון פה. אם את מחבבת בחור, אל תדחפי אותו אחורה ותתנהגי כאילו שאינך מוצאת בו עניין. תאמרי לו. אומנם יש גברים שאוהבים את הריגוש במרדף אחר אישה, אבל כל הגברים, באמת ובתמים, רוצים לכבד אותך ואת רצונותיך ויעזבו אותך לנפשך אם תרצי בכך. זכרי, גברים מתקשרים ישירות, אם תתנהגי כאילו שאת לא רוצה אותו, הוא יחשוב שאינך רוצה אותו.

7. כבדי אותו. זהו הכלל החשוב מכולם. גברים שונאים אישה שמביישת אותם, וגבר טוב יעזוב אישה כזו. אל תפחדי מלתת לגבר שלך להרגיש טוב עם עצמו. סוד קטן הוא שגברים רגישים כנשים. במיוחד ליד אנשים, תני לגבר שלך להרגיש שהוא "ה-גבר" ותזכי באהבתו.

8. אל תפחדי לעשות מהלך. בוא נהיה כנים, גבר טוב מחפש אישה טובה והוא יעריך כל מחמאה קטנה. אבל זכרי שמחמאות בדר"כ נותנים למכרים- אנשים שבדר"כ יש איתם קשר טוב ומערכת יחסים כנה. חשבי ע למערכות יחסים ביראות בין אחים, הורים וילדים ובעיקר זוגות. הם תמיד מחייכים, צוחקים, מפלרטטים בצורה חיובים. אישה שכל הזמן מחמיאה תהיה משעממת ותראה נואשת. אפילו אם את קצת מיושנת ולא תציעי לגבר לצאת איתך, את יכולה לסור מדרכך טיפה ולהתחיל איתו ולארגן לפגוש אותו. אל תגזימי אלא אם כן הוא כבר נמשך אליך לפני המפגש. כמה שיותר ברור שהשקעת מליון שנה בתכנון המפגש, כך תראי יותר נואשת ופחות מושכת. עיבדי קודם על משיכה.

9. כבדי את עצמך. אם את אומרת לא, הוא צריך לעצור. אם הוא לא עוצר, עזבי. אף פעם אל תרגישי לא בנוח לומר לא. אל תפעלי בניגוד לעקרונות שלך כדי לנסות לשמור על גבר. אם תרגישי מחוייבת לפרוץ גבולות שלך בשביל גבר, אז או שאינו גבר טוב או שאינכם מתאימים. (הוא רוצה להיות פתוח לגמרי אבל את לא מחפשת את זה עדיין ולכן אינכם מתאימים). כמו כן, אל תרגישי לא בנוח לומר כן. אם את מרגישה שהזמן מתאים, תאמיני בערך שלך ואל תחשבי שאת "נותת את עצמך". כבדי את עצמך ובטחי שהוא יחזור לעוד. גבר שלא מכבד אותך בהתחלה, לא יכבד אותך כמו שצריך אף פעם ואם אינו סבלני מספיק לחכות שתהיי מוכנה, אינו סובלני מספיק כדי להיות בן זוג טוב. מצאי אדם אחר.

10. כלל הזהב. התייחסי באותם הכללים כלפיך גם אל אחרים. גברים אמיתיים שמים לב לזה אבל לא צורחים את זה בקול. לדוגמא, אם את מחפשת את הנק' הרגישה שלו, אל תתלונני אפילו קצת כאשר הוא מחפש את שלך בהתאם. אל תקשקשי כמה "שאת לא צריכה גבר" או כל "גברים הם כאלו, וכאלו.." אם את לא רוצה שהוא יתייחס אליך באותה הצורה. התייחסי אליו ולאחרים בכבוד ובעדינות. אחרים ישימו לב ומי יודע? אם הם יודעים שאת מחפשת גבר אמיתי וטוב ואין לך, אולי הם יכירו לך מישהו!

טיפים:
• דרך טובה להכיר גבר היא דרך אנשים אחרים או דרך פעילות שאת אוהבת לעשות.
עיצה לגבי להיות אמיתית: אל תאמצי תחביבים כדי להכיר אנשים.
אם אתם מכירים בבר, סביר להניח שהוא שותה.
אם תכירו בבית כנסת, סביר להניח שהוא דתי.
רושם ראשוני הוא חשוב, אז אם הרושם הראשוני שלך עליו הוא "ילדת מסיבות" יהיה קשה לשנות.
אותו דבר לגבי רושם ראשוני של "בחורה עצבנית" או "בחורה שמשחקת משחקים"

• התאמני על כלל הזהב.
אם את רוצה שהוא יעשה משהו, את צריכה להיות מוכנה לעשות אותו גם בעצמך.
אם את רוצה שהוא יציע לך לצאת למקום כלשהו, את צריכה להיות מוכנה להציע לו גם ולא לחכות שהוא יציע ראשון.
גבר טוב מעריך אישה שמתייחסת אל עצמה באותם כללים שהיא נוהגת בגבר.

אזהרות:
• אם את מחפשת קשר רציני עם בחור טוב, אסור לך להתפשר על פחות.
• תמיד תתני לגבר את הפרטיות שלו (ספייס). אף פעם אל תבואי בין הגבר לבין חבריו- תני לו לבחור. הוא יעריך אותך על כך ובדר"כ בשל כך יבחר בך.
• זכרי- גברים מעניינים מחפשים נשים מעניינות. וודאי שהחיים שלך הם לא רק סביבו.