ברוב התרבויות בעולם נהוג שהגבר יוזם את הנשיקה הראשונה עם הבחורה.
אם את בחורה זה מוריד ממך הרבה מאוד לחץ מצד אחד ומצד שני זה יכול להוביל להרבה תסכול אם את רוצה שהוא ינשק אותך,
והבחור שאת אתו מתבייש או מרגיש שלא בנוח לנשק אותך.

הנה דרכים בהן תוכלי לרמוז לו שאת מעוניינת בנשיקה:

1. היי מזמינה. בגלל כבוד אלייך ולרגשותיך גברים לא יזמו את הנשיקה הראשונה עד שהם די בטוחים שאת מעוניינת בהם. אז אם את מעוניינת עלייך לגרום לו להרגיש בנוח ובטוח בעצמו. פלרטטי אתו, צחקי מהבדיחות שלו, החמיאי לו. הראי לו שאת נהנית להיות אתו והוא יאזור את האומץ לנשק אותך.

2. שברי את מחסום המגע. נגעי בו בעדינות ביד או בכתף כשאתם מדברים. עשי זאת המהירות ובתמימות ואל תעשי מזה סיפור גדול. להחזיק ידיים זו דרך מצוינת לשבור את המחסום הזה. המגע הקל הזה גורם לאינטימיות בינכם. לפעמים הבחור יוזם את שבירת מחסום המגע ואם את מרגישה בנוח כשהוא עושה את זה שתפי אתו פעולה וגעי בו בחזרה אבל אל תחכי שהוא יעשה זאת בגלל שבחורות יכולות לצאת בקלות ממצב שהן שוברות את מחסום המגע מוקדם במערכת היחסים וגברים לא.

3. הסתכלי על השפתיים שלו. כשאתם לבד הסתכלי לו בעיניים ואז הסתכלי לרגע על השפתיים שלו וחזרי לעיניים שלו וחייכי. את לא צריכה להיות מאוד ברורה כשאת עושה את זה. רוב הגברים יבינו את הרמז, במיוחד אם הם קוראים הרבה כתבות כמו זו. אם זה לא עובד בפעם הראשונה נסי שוב ברגע המתאים.

4. התקרבי אליו. עליכם להיות קרובים כדי שהנשיקה תצא לפועל. ככל שהמרחק בינכם קטן יותר יהיה לבחור קל יותר לנסות. ברגע הנכון קרבי את הראש שלך אליו והסתכלי עליו בציפייה. אם יש לך אומץ התקרבי לכיוון השפתיים. הוא יבין את הרמז וינשק אותך ואם לא- את תמיד יכולה לתת לו נשיקה קטנה על הלחי.

5. דברי על זה. אם הבחור לא מבין את הרמזים שאת זורקת לו דברי אתו על זה. אם הבחור ממש ביישן הוא לא יזום נשיקה עד שלא תדברי איתו על זה ותבהירי לו שאת ממש מעוניינת.

6. נשקי אותו. אין שום חוק שאומר שהגבר צריך ליזום את הנשיקה הראשונה. יש גברים, במיוחד אם הם לא יזמו נשיקה עם בחורה בעבר שלעולם לא יזמו איתך נשיקה. אז תזמי את!

טיפים:
 שלחי לו את המאמר הזה. אין רמז גדול מכך.
 הסירי לכלוך בלתי נראה מהפנים שלו והסתכלי תוך כדי על השפתיים שלו.
 אם הבחור מדבר הרבה ובמיוחד אם הוא מדבר מהר, כנראה שהוא לחוץ אולי בגלל שהוא חושב על נשיקה איתך. אם זה המצב תוכלי להגיד בשובבות "אתה מדבר יותר מדי", שימי אצבע על השפתיים שלו ונשקי אותו קלות.
 רעדי כאילו קר לך. דרך נפלאה לגרום לו להתקרב אלייך.
 אל תהיי שבורה אם הוא לא מנשק אותך. יכול להיות שהוא לא מוכן עדיין או שהוא לא מעוניין בך בצורה הזו.
 לעיתים הנשיקה הראשונה יכולה להיות מאכזבת. אל תדאגי, אתם תתאמנו הרבה.
 גברים לרוב מפחדים לחצות את הגבול כי הם לא בטוחים שהם מבינים את הרמזים שלנו כראוי, הכל יהיה הרבה יותר פשוט אם תגידי לו מה את רוצה, בלי רמזים. שימי את הידיים שלך מאחורי העורף שלו ואמרי לו שאת רוצה לנשק אותו.

אזהרות:
 אם תגידי לבחור שהוא מדבר יותר מדי בצורה לא נכונה את יכולה לגרום לו להתעצבן.
אם הוא אוהב לדבר או אם הוא באמת ניסה להגיד לך משהו חשוב הוא יכול להיפגע. דעי מתי להשתמש בטכניקה הזו.
 אל תרגישי לחץ להמשיך מעבר לנשיקה אם אינך מרגישה נוח בכך.
 להרבה בחורים מאוד קשה להבין את הרמזים שאנחנו שולחות להם, אם אין לך אומץ ליזום או לדבר אתו על זה – היי סבלנית.