בהתרגשות של רומן חדש זה נראה טבעי וקל להראות את אהבתך לבני הזוג.
אך לאחר החתונה הרבה זוגות נקלעים לתוך השגרה שבה אחד או שני בני הזוג מרגישים שהם נלקחים כמובן מאליו.
אל תתנו לעוד יום אחד לעבור מבלי שאתם מביעים את אהבתם כלפי בני זוגכם!!!!
עקבו אחרי השלבים הבאים והראו לבני זוגכם כמה אכפת לכם מהם:

צעדים:
1. אהבו את עצמכם. הדבר אולי נשמע מנוגד לכוונות הכתבה אך לא כך הדבר. אתם יכולים לאהוב את בני זוגכם בצורה אמיתית ומלאה רק לאחר שתאהבו את עצמכם. השקיעו 10 דקות ביום ואהבו את עצמכם כפי שאתם רוצים לאהוב את בני זוגכם. עקבו אחרי הצעדים הבאים ויישמו אותם גם על עצמכם. ככל שתגדילו את אהבתכם לעצמכם, אהבתכם לבני זוגכם תגדל אף היא.
2. שפת האהבה. גלו איך בני זוגכם אוהבים שמביעים כלפיהם אהבה. האם במילים? מעשים? מתנות? זמן משותף יחד? כל אחת מהדרכים הנ"ל נפלאה אך עליכם לגלות מה בני זוגכם מעדיפים ולספק את רצונותיהם וצרכיהם.
3. תקשורת. דברו עם בני זוגכם, תקשורת פתוחה גורמת להם לדעת שאתם אוהבים אותם. חלקו איתם את ניסיונכם. אמרו להם שאתם חושבים עליהם, שאתם מתגעגעים אליהם, כל דבר שנכון לגביכם. אך זכרו שמעשים נשמעים חזק יותר ממילים לכן לוו את מילותיכם במעשים (לדוגמא טלפון באמצע היום או הודעה וכדומה)
4. מעשים. הראו את אהבתם במעשים (לדוגמא: אמבטיה משותפת, מכתב, מסז', שטיפת כלים וכדומה) בחרו פעולות שמדברות אליכם ואל בני זוגכם אם תעשו מעשים שאתם לא באמת רוצים לעשות בני זוגכם יראו את זה.
5. זמן. בלו זמן עם בני זוגכם. כבו את מכשיר הטלפון, את המחשב, את הטלוויזיה ופשוט שבו ביחד אחד ליד השני. הרשו לעצמכם לחוות אחד את השני בלי מילים.
6. הערכה. העריכו את עצמכם ואת בני זוגכם. שימו לב לדברים הקטנים והגדולים שאתם מעריכים ומוקירים אצל בני זוגכם ואמרו להם.
7. אמת. אמרו את האמת. אמירת האמת מבטאת אהבה משום שהיא מעידה על אמון והערכה וגורמת לקשר עמוק. אם אתם רוצים לחלוק את עומק אהבתם עם בני זוגכם ואינכם יודעים כיצד- אמרו זאת לבני זוגכם. אם אתם מפחדים להביע את רגשותיכם בצורה לא נכונה אמרו להם זאת.
8. קבלה. הראו לבני זוגכם שאתם מקבלים אותם ללא תנאים. ותרו על הציפיות ואהבו אותם ללא קשר למעשיהם

טיפים:
 אינכם יכולים לעשות טעות כאשר אתם אוהבים מישהו. כל מה שתעשו עם אהבה בליבכם הוא נפלא – עבורכם.
אם האדם השני גם מרגיש נאהב בעקבות מעשיכם – נהדר!
 קחו את בני זוגכם למקומות שונים כגון: מסעדות, סרטים, הצגות וכדומה.
 זו הנחה מוטעית שצריך לקנות את אהבתו של אדם אחר במתנות יקרות. פיקניק ביום שבת אחה"צ משפיע המון ואינו עולה הרבה.
 אהבה מורכבת אך להראות את אהבתם אינה דבר מורכב. הפתיעו אותם עם מתנות שלרוב האנשים אינן אומרות דבר אך לכם ולבני זוגכם מסמלות המון.