אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

סיפור המזלות

סיפור המזלות

בוקר אחד ניצב אלוהים לפני 12 ילדיו ושתל לכל אחד מהם את זרע החיים האנושיים. אחד אחר השני התייצבו הילדים לפניו, לקבל את מתנתו:

"לך הטלה אני נותן את זרעי הראשון, כדי שיהיה לך הכבוד לשתול אותו. על כל זרע שתשתול - מליון יכפילו עצמם בידיך. תהיה הראשון לחדור לנפש האדם עם הרעיון שלי. אבל התפקיד שלך הוא לא לחקור או לספח את הרעיון. חייך הם פעולה ורק פעולה, והפעולה היא לגרום לאנשים להיות מודעים למה שיצרתי - מתנתי לך היא: הערכה עצמית.
לך השור אני נותן את הכוח לשמר את הזרע - תפקידך הוא חשוב ומצריך הרבה סבלנות, מפני שעליך לסיים את כל מה שהותחל, או שהזרעים יעופו ברוח. אל לך לשאול או לשנות את דעתך וגם לא לסמוך על האחרים בתפקידך זה. וכדי לבצע זאת אני נותן לך מתנה - כח - השתמש בו בחכמה.
ולך התאומים אני נותן את השאלות ללא התשובות, על מנת שתוכל להביא לאדם את ההבנה של מה שהוא רואה מסביב לעולם. לעולם לא תדע למה אדם מדבר או מקשיב, אבל בחיפושים אחרי התשובה תמצא את מתנת הידע.
ולך הסרטן אני נותן את המטלה ללמד את האדם על רגשות. אתה תגרום להם בכי וצחוק כך שכל מה שיראו ויחשבו יגרום להם לפתח ולראות רגש מתנתי לך היא : המשפחה.
ולך האריה אני נותן את התפקיד של להראות לעולם את יצירתי, בכל עושרה ויופייה אבל להיזהר מגאווה, ותמיד לזכור שזה שלי ולא שלך. יש הרבה שמחה בתפקידך אם תעשה אותו טוב. מתנתי לך היא: הכבוד.
וממך הבתולה אני מבקש לבדוק מה עשה האדם עם יצירתי, עליך לבדוק את מעשיו ולהזכיר לו את שגיאותיו על מנת שיתקן ושיצירתי תהיה מושלמת. מתנתי לך תהיה - טוהר המחשבה.
לך המאזניים אני נותן את תפקיד השירות על מנת שהאדם יהיה מודע לתפקידיו לאחרים, כדי שיוכל ללמוד לשתף ולהשתתף. מתנתי לך היא : אהבת האמת.

ולך העקרב אני נותן תפקיד קשה מאוד. יהיה לך את היכולת לקלוט את מחשבות האדם, אבל אל לך לדבר על מה שאתה לומד. הרבה פעמים תכאב את מה שתראה. ובכאבך תפנה ממני ותשכח שהכאב לא ממני. תראה כל כך הרבה מהאדם שתראה אותו כחיה ואינסטינקטים חיתיים לו, עד שתאבד בדרך, אבל כשתשוב אלי תהיה לך המתנה הנעלה מכולם - ידיעת הסיבה.
וממך הקשת אני מבקש שתגרום לאנשים לצחוק, להבין קלילות. דרך הצחוק תביא לאדם תקווה והוא ישוב אלי. אתה תכיר את חוסר המנוחה בחיים. מתנתי לך - שפע אינסופי - כדי שתוכל להתפתח מספיק ולהגיע לכל פינה חשוכה ולהביא אור.
ולך הגדי אני נותן אחריות, שתלמד אנשים לעבוד. משימתך אינה קלה מפני שתיקח את עבודת כולם על כתפיך. מתנתי לך היא - אחריות האדם בידיך.
ולך הדלי אני נותן את יכולת תפיסת העתיד. כדי שתוכל לראות אפשרויות נוספות. יהיה לך כאב הבדידות כי אני לא מרשה לך אהבה אישית. אבל כתמורה לשינוי תפיסה אני נותן לך את מתנת החופש שתוכל לשרת איפה שצריך את האדם.
ולך הדגים אני נותן את התפקיד הקשה מכל - אני מבקש ממך לאסוף את כל כאב האדם ולהחזירו אלי. דמעותיך יהיו דמעותיי, הכאב שתאסוף הוא תוצאת חוסר הבנת האדם את הרעיון שלי. אבל אתה תיתן לאדם אמפתיה כדי שינסה שוב. לך אני נותן את המתנה הגדולה מכולן אתה היחיד שיבין אותי. אבל זה רק לך, לא תוכל לחלק - האדם לא יקשיב".


לכל אחד מכם חלק ברעיון שלי. אל תטעו לחשוב שחלק שלכם הוא כל הרעיון וכן אל תשאפו להחליף תפקידים.

ואז כל הרעיון יתגלה לכל אחד מכם ! !

 


נוסף: February 11th 2007
מספר: אורטל לוי
דירוג:
כניסות: 1525
שפה:
  

[ חזור לאינדקס המגזין אהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


סיפור המזלות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-10-05 23:45:15
הדירוג שלי:


ואו איזה נכון ויפה זה..
אני דיי מבינה במזלות ועד פה זה נראה מאוד אמיתי...

סיפור המזלות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-26 14:56:50
הדירוג שלי:


ואו, מדהים !!!

סיפור המזלות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-01 13:48:12
הדירוג שלי:


וואי איזה יפפה זה !#$
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים