אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


להכיר באינטרנט
תודה מיוחדת למאיה בוניטה על עזרתה בכתיבה.להכיר :

 

פעם, כשגברבר שעיר רצה למשוך את תשומת לבה של אישה, הוא היה הורג בשבילה ממוטה. היא הייתה מקבלת את זה כהצעת נישואין וכאות הסכמה בדקה אם יש לו כינים בראש.

לאחר תקופת פארק היורה, החלה תקופת האבירות בה בחורים היו גונבים טקסטים של וויליאם שקספייר ומשדלים נערות תמימות לצאת אליהן מהמרפסת! מאז סם האונס לא התרחש כזה מחדל.

 


לדעת :

השנים חלפו עברו וכיום אחת מהדרכים האידיאליות להכיר בני זוג היא צג המחשב....

לשיטה זו מספר יתרונות:  אם הבחור יתחיל להציע הצעות סטייל עופר גלזר הוא לא יוכל לקבל סטירות דרך הסורק, כל בחורה יכולה להיראות כמו בר רפאלי אפילו שהיא התאומה האבודה של שלי חיימוביץ', ואם יום אחד יימאס לכם מבני הזוג הווירטואלים תוכלו פשוט לעשות עליהם איגנור תרתי משמע.

אין מי שלא שומע בלילה את ה"או או" של האיסיקיו (הידוע בשמו העממי איציק) ומסייר  בחדרים האפלוליים במירק (מארק בשבילכם), אך רבים מכם וודאי לא מכירים בפוטנציאל הגלום הקיים באינטרנט להכרת בני/בנות זוג עתידיים.

כשירות לציבור החלטנו להעניק לכם מידע על דרכים להכרת בני זוג פוטנציאלים דרך מסך המחשב שלכם .להתחיל :


האינטרנט היא השדרה שלכם, בדיוק כמו ברחוב תוכלו למצוא כאן אנשים בכל פינה ומתחת לכל לינק שתגיעו אליו. השאלה מה אתם עושים עם זה והאם אתם מזהים את הפוטנציאל.

נסקור את המערכות הקיימות באינטרנט ונגלה לכם איך תוכלו להכיר שם אנשים חדשים :

* מסרים מיידים
* אתרי חדשות ותכנים
* פורומים
* צ'טים
* אתרי הכרויות 

מסר מיידי !

תוכנות המסרים המיידים טומנים עשרות הזדמנויות להכיר אנשים חדשים ופוטנציאלים .

המסנג'ר (
msn messenger
 ) לדוגמא זוהי תוכנה מעולה להחליף ביניכם בני/בנות זוג פוטנציאלים שאינכם מעוניינים בהם מעבר לשיחה. תוכלו לשדך ביניהם לבין חברים/חברות שלכם שמחפשים את שאהבה נפשם, וכך להרחיב את מעגל המכרים שלהם ואת האפשרות למציאת פוטנציאל זוגי.האיי סי קיו (ICQ)  לעומת המסנג'ר מספק אפשרויות רחבות יותר כגון חיפוש בתוך מערכת הרשומים, חיפוש לפי גילאים, מקום מגורים וכד'. כמו כן תוכלו לקבל מתוכנת המסרים אפשרות לדרג את משיכתכם לאובייקט מהרשימה, ואם אותו אובייקט ידרג משיכה כל שהיא לכיוונכם תקבלו על כך הודעה שיש קליק ביניכם. המערכת מספקת גם אפשרות לצ'ט רנדומאלי. לכל דבר מעניין אתכם תוכלו למצוא פרטנר/ית לשיחה , הירשמו לצ'ט הרנדומאלי וחפשו אנשים מכל העולם בעלי עניין דומה.


 

 

והרי החדשות :

 

אתרי חדשות או תכנים (כגון אתר האהבה) מלאים באנשים שמגיבים ומשתתפים בחומר.
תוכלו למצוא לכם מישהו שהגיב או כתב משהו שנראה לכם. אל תתביישו לפנות אליו- הוא בדיוק כמוכם, וסביר להניח שתגרמו לו לחייך כיוון שמצאתם בו עניין. תוכלו להמשיך בדרך הווירטואלית דרך הדואר האלקטרוני או באחת מתוכנות המסרים המיידים ולהתקדם הלאה.

 

 

פרו והרבו .... פורומים :

 

פורומים באינטרנט מלאים בבני זוג פוטנציאלים. מצאו לכם פורום שמעניין אתכם, קראו תגובות של אנשים, הכירו את הנפשות הפועלות בו באמת וללא מסכות. תמיד תוכלו למצוא שם פוטנציאל שחדר אל ליבכם. תוכלו להגיב להודעות אותם הוא מפרסם, להגיב לתגובות שלו וללמוד להכיר אותו באמת, והכי חשוב כמובן לשלוח לו מסר אישי דרך אותה מערכת פורומים (בד"כ אפשרות זו קיימת בכל פורום שמכבד את עצמו).


צ'טים או בעברית תקינה - חדרי שיחות :

בדיוק כמו במציאות היום יומית, כמו בחדר המתנה לרופא השיניים למספרה, או סתם תור במכולת תוכלו למצוא שם אנשים מעניינים לדבר איתם על הא ועד דא, לצחוק להתרגש, להבין, להיפתח ולהפנים .... רק שכאן אתם ללא מסכות וללא פחדים.
תוכלו להכיר אנשים שזורמים איתכם כמו שצריך, להכיר את הפנימיות שלהם, את הנפש שלהם, לדעת על מה הם חולמים ומה מרגש אותם. בקלות רבה תוכלו למצוא את האדם שמרגש אתכם, לעבור לטלפון ולהתקדם הלאה...


אפשר רק להכיר אותי :

 

אתרי הכרויות- הם נמצאים בכמויות ברשת ורובם הגדול בתשלום (אתר ההיכרויות הישראלי – אתר חינמי לחלוטין). תוכלו רק להכיר אנשים, לשם כך הם מיועדים. תוכלו להירשם באתר שכזה, למלא את פרטיכם, את התחביבים שלכם, להכניס תמונה, לרשום את הגובה/ משקל /מבנה גוף/ מה אתם מחפשים/מה אתם דורשים ועוד דברים רבים, הכול בהתאם לאותו אתר שנכנסתם אליו. בפלטפורמות אלו ניתן לשלוח נשיקות, קריצות וחיוכים לאנשים אחרים שאתם מעוניינים בהם. לשלוח להם מסר דרך אותו אתר, לבקש לדבר איתם בצ'ט און ליין כאשר הם מחוברים מולכם באתר ועוד אפשרויות רבות ומגוונות בענייני אהבה.


 

לסיום מס' המלצות ונקודות חשובות :


1. באינטרנט אין צנזורה, לכן שימרו על שפה נאה. אם מישהו לא נראה לכם, תמיד תוכלו להתעלם ממנו ולא להגיב לו יותר.

2. תמונה ומראה חיצוני אמיתי שונים לחלוטין, במחקר שנעשה נשאלו 50 אנשים האם היו יוצאים עם אנשים בעלי תמונה כזאת או אחרת, 40 אנשים מהם טעו בכך שפסלו אנשים שלאחר מכן בפגישה של פנים מול פנים כן נדלקו עליהם ולעומת זאת אנשים שהם התלהבו מהתמונה שלהם בפגישה נפסלו, לכן תמונה אינה משקפת מציאות.

 

3. מחקרים מגלים שיש צורך ב- 11 פגישות כדי לתקן רושם ראשוני שגוי, לכן אל תמהרו לשלוח או לבקש תמונה. ייתכן והקשר מתאים והתמונה לא.

4. אל תמהרו לספק טלפון/כתובת מגורים וכד'. הדבר יכול להוות סיכון עתידי, הכירו את הפרטנר כמו שצריך לפני.לחצו מהר על אנטר ותמצאו אהבה. ואל תשכחו: באהבה אולי יש תקלות לפעמים אבל במחשבים יש תמיד גיבוי.


בהצלחה !!!!

מוגן ע"י זכויות יוצרים © ,בבעלות אהבה - אתר האהבה הישראלי Love - Israeli Lovesite

[ חזור ] 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר