אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


שנה ביחדדדדדדדדדדדדד תקראו ותביאו עצות!!!

היי!! אני שרון אני בת 15 וחצי יש לי שיער שטני ועיינים ירוקות.
תמיד חלמתי למצוא את הבנאדם שאיתו אני יחיה כל החיים שלי! בלי כל הפוזות והשטויות! חיפשתי מישהו שיאהב אותי כמו שאני ואיך שאני ויום אחד מצאתי אותו. ביום חמישי הזה אנחנו ניהי ביחד שנה!!!!!!!!!! (בראש השנה..)בעצם הוא היה איתי תמיד! תמיד הוא היה קרוב אלי כל כך חתיך כל כך יפה!!!!!!! תמיד אמרו לו שהוא יהיה עם חברה שלי, שיר.. אבל הוא תמיד אמר שהוא שונא אותה. יש לי עוד חברה שלפני שנתיים (שאני ממש שנאתי אותו )ישנתי אצלה והיא אמרה לי ככה "את ויניב(זה שחבר שלי עכשיו.) תהיו יותר מחברים!! זה היה כל כך יציאה ואני ישר אמרתי לה "חס וחלילה! שלא תחשבי על זה אפילו!!" היא אמרה לי את זה שוב ושוב כאילו מישהו אומר לה להגיד את זה כאילו משהו שהוא לא היא מושך אותה להגיד את זה! זה היה ממש מפחיד!! ויום אחד באמת התחלנו יותר לדבר(אני ויניב) ואחרי 3 חודשיים בערך שדיברנו נהיינו חברים ב 16.09.03 הייתי הכי מאושרת בעולם הייתי בעננים אף אחד לא יכל לדבר איתי לא הייתי מרוכזת בכלום! אה.. שכחתי להגיד שאני דתיה ואני שומרת נגיעה.... הוא כל כך יפה חמוד מתוק נששששמה!!!!!!!!!!!!!!!!!הוא באמת מה שתמיד רציתי בנאדם שכמוני יהיה לו חשוב לשמור והדת והכל וגם יראה 1000000 דולר!!!! אני יודעת אני מרגישה במבטים שלו בחיוכים שלו אהבה!! המון אהבה!! כל חיוך בינינו הוא קסום! אני יודעת ששנה כאן זה בטח כמעט כלום.. אבל אנחנו שומרים על נגיעה! וזה לא פה.. (אני חושבת..) אתם בטח חושבים איך יכולנו.. אני יגיד לכם איך! הוא אוהב אותי אני אותו אני מכבדת דברים שהוא רוצה והוא מכבד דברים שאני רוצה! אנחנו ביחד עברנו שנה בלי לגעת! היינו מאוד מאוד קרובים אבל לא נגענו בכלל!! אני ממש גאה בזה... ועכשיו כשאני חושבת על החברה הזאת שאמרה לי שאנחנו נהיה ביחד זה נראה לי הדבר הכי מוזר בעולם! היא ידעה היא ראתה את זה איך שהוא! החברה הזאת היא ילדה כזאת חמודה צדיקה כזאת גם לה יש חבר וגם הם שומרים.. ששאלתי אותה לפני שבוע איך היא ידעה היא אמרה לי שהיא לא כל כך זוכרת אבל היא זוכרת שהיא חזרה אחרי משהו שאמר לה את זה... היא אמרה שאיזשהו קול אמר לה להגיד את זה 5 פעמים אז היא אמרה! היא אמרה גם שהיה עוד משהוא אבל שהיא לא זוכרת!
אני כל כך אוהבת אותו אני מרגישה כאילו אני נמצאת בסיפר בחלום כאילו אנחנו באמת נהיה ביחד עד 120!!!!!!! אני והוא מרגישים יודעים שאנחנו נהיה ביחד!!!!! אין לי יותר מה לכתוב אמרתי לכם את כל מה שיש לי להגיד!! אני מזה מתרגשת!! אני תכננתי לו כבר משהו והוא לי אבל אנחנו רוצים גם לעשות משהו ביחד לא שאחד תכנן.. למישהו יש משהו להציע?????????????


נוסף: September 13th 2004
מספר: שרון
דירוג:
כניסות: 1224
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


שנה ביחדדדדדדדדדדדדד תקראו ותביאו עצות!!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-12 13:40:14
הדירוג שלי:


מזל טוב כפרהההה
מאחלת לך מה זה הבצלחה....
הלוואי שלי הייתה אהבה כזאתתת
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט