אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


חמה כמו קרח-התחלה

היא נכנסה לבניין החדש הזה התקדמה לכיוון המעלית,בלובי היו הרבה אנשים,כול אחד עסוק בדברים שלו..ככה גם הראש שלה היה מלא-איך אירגנו את הכול,האם צבע של הפרחים כמו שרצתה האם צבע המפיות כמו שאמרה,האם הכול כמו שהיא תכננה?לע אין מצב שהכול מושלם..

נכנסת למעלית לוחצת על כפתור מגיעה לקומה שהיא צריכה היא יוצאת מהמעלית ואחריה ישר נכנסים בערך 5 אנשים..."איזה מזל שהיתי שם לבד" היא חושבת לעצמה וממשיכה הלאה.

הדלתות נפתחות והיא נכנסת ממקום מסודר ושקט למקום מלא בלאגן ואנשים רצים ממקום למקום

ישר מתקדמים אליה כמה אנשים ואז זה מתחיל "איזה צבע לשים","הוא לא נותן לי לעבוד","הוא מפריע","אני לא יודע מה לעשות","מה עושים אנחנו לא מספיקים" אההההה!היא לא סובלת את זה.

אחרי שעתיים הכול מסודר:המפיות הוחלפו למפיות מהצבע הנכון,את השטיח ניקו,את הפוסטרים טלו,את המירקופון סידרו,את המסך הכינו,את השולחות סידרו,את האוכל הגישו יפה על השולחנות.את התכשיטים שמו מאחורי זכוכית והיא סדרה את זה לפי הטעם שלה.עכשיו נשארה רק שעה עד שכולם מגיעים ורק רבע שעה עד שהמנהל שלה מגיע-עכשיו הזמן שלה לסדר את עצמה.

*********************************

לפחות את השירותים הם סידרו בלי העזרה שלי,למרות שאת המראות לא יזיק לנקות קצת.איפה הסומק שלי?אה הנה...אוי התיק הזה מבולגן,וקטן רצח..לא נורא נסבול אם היום ילך כמו שצריך יעלו אותי בתפקיד

*********************************

היא יוצאת מהשירותים,יפה כמו שכולם ציפו ממנה-שמלה בצבע שמנת,נעלים שחורות על עקב נמוך ושרשרת פנינים שחורות כמו פריקיות בנות 16 הולכות  ברחוב,היא יודעת שזה לא יקר אבל זה מוסיף המון למראה שלה,תיק קטן שחור וזהו הנה היא ג'ולי המעצבת של אחת החברות בארץ,לא חברה הכי יקרה אבל בזכותה היא הולכת להיות הראשונה.היא לא משקיעה במיוחד בעבודה היא פשוט אוהבת את המקצוע שלה...


נוסף: July 7th 2008
מספר: julie-vered
דירוג:
כניסות: 1120
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


חמה כמו קרח-התחלה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-07-09 13:00:04
הדירוג שלי:


סיפור יפה... תמשיכי דרך אגב אשמח אם תקראי את הסיפור שלי יש כבר 2 פרקים "אהבת המלאכית" הפרק הראשון נמצא באות א'' בחיפוש והשני ב"סיפורים האחרונים"

חמה כמו קרח-התחלה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-07-07 22:39:34
הדירוג שלי:


נייס...המשך.

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט