אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


ידיד של אהבה- פרק 1

קוראים לי ליאור ואני בת 15 עכשיו הסיפור שלי הוא כזה...
ביציאתי בשישי בערב להסתובב קצת בעיר שלנו ראיתי איזה ילד אחד שישר במבט ראשון חשבתי לעצמי שהוא מזה חתיךך..
ממש נדלקתי עליו אבל אני ילדה מאוד ביישנית ופחדתי להתקרב אליו ולהכיר אותו.. אמרתי אם אנחנו נצטרך לדבר אנחנו עוד נדבר..
עברו שבועיים ולא קרה כלום ממש התבאסתי מהקטע ומידי פעם הוא היה עולה לי במחשבות. אחרי כמה זמן הוספתי אותו לאיסיקיו והתחלתי לדבר איתו סתם ככה.. אמרתי אם אני לא התחיל לדבר איתו אנחנו לא נדבר אפעם. התחלנו לדבר והוא דווקא זרם. דברנו במשך שבועיים ככה יום יום ונהפכנו לידידים ממש טובים.
הגיע שוב יום שישי ויצאתי לסיבוב בעיר והנה אני עם חברות שלי ואני רואה אותו כן כן הוא פה ממש לידי- מולי. לא ידעתי מה לעשות הרגשתי ת'בטן שלי מתהפכתת, הלב שלי החסיר פעימה!!! החלטתי שאני לא הולכת עליו כי המילים פשוט לא יצאו לי מהראש. החברות כמובן ניסו לדחוף אותי אליו אבל אמרתי לאא.. אני לא אלך אליו. ניסיתי להתרחק כל פעם מהאזור שלו ככה שאפילו לא יקלוט אותי. אחרי חצי שעה בערך אני וחברות שלי עשינו עוד סיבוב קטן כי היה לנו ממש משעמםם ודווקא אז שהלכתי בצד השני מאיפה שהוא היה הוא היה כבר שמה.. לא ידעתי מה לעשותת.. למה הוא זז?? נשארתי בשוק.. פתאום הוא הסתובב אליי וחייך אליי.. אמר לי שלום ונתן לי חיבוק הרגשתי בענניםםםם.. זה היה בעצם הפעם הראשונה שראיתי אותו אבל הוא בעצם ראה גם אותי.. סופסוף הוא הבחין בי... אח"כ דברו שוב באיסיקיו והפעם השיחות עוד יותר זרמוו.. הוא התחיל להחמיא לי ולהגיד לי עד כמה שאני יפה ... הוא נתן לי הרגשה של ביטחון איתו.. הוא תמיד היה שמה בשבילי עודד אותי ולא משנה מה אפעם לא השאיר אותי לבד כהייתי עצובה ומצוברחת.
התחלתי לראות בו כבר כמו אח.. אח שתמיד שמה בשבילי, שאני מספרת לו הכל והוא מכיר אותי יותר טוב מאשר אני מכירה את עצמי. אחרי כמה חודשים נפגשנו שוב.. הפעם לא התביישתי והלכתי להגיד לו שלום. היו מסביבנו הרבה אנשים אך לא היה אכפת לי אני כל כך אהבתי אותו בתור אח. באתי אליו והוא חיבק אותי והצטלמנו והיה ממש כיף.. היה לי קר והוא דאג לי וחימם אותי וחבק אותי והיה לי ממש ממש כיף. הערב הזה בלבל אותי לגמרי! כל האהבה שרכשתי כלפיו כמו לאח התחלתי להרגיש שזה יותר מזה.. מה אני אעשה? אני והוא היינו כותבים באיסי מלא שטויותת באמת ודבר לא היה רציני, הייתי אומרת לו כל הזמן שאני והוא אחים ופתאום אני אגיד לו שכבר לא? שאנחנו כבר לא אחים? שאני אוהבת אותו? אמרתי אולי אני טועה.. אני אזרום עם זה ונראה מה יקרה בהמשך..
המשכנו לדבר ככרגיל והרגשות שליי רק יותר ויותר התעצמו... היינו מדברים 6,7 שעות ביוםם רצוףף באיסיקיו.. עד השעות הקטנות של הלילה והיינו נהנים.. כל כך נהנים.. תמיד היה לנו על מה לדבר לא משנה על איזה נושא אבל תמיד היינו מדברים. השיחות שלנו ניהיו קצת יותר רציניות מאיזה אוכל אנחנו אוהבים או מה אנחנו עושים עכשיו.. הוא כבר התחיל לשלוח לי נשיקות באיסיקיו לכתוב לי שאני הנסיכה שלו ואני באמת האמנתי לו.. הרגשתי בעננים והוא ממש נתן לי תקווה שעוד יכול להיות בינינו משו...
עד שלפתע יום אחד חברה שלי באה אליי ואמרה לי שהוא.....


להמשיךךךך??? :)


נוסף: March 23rd 2008
מספר: נושה =]
דירוג:
כניסות: 1686
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


ידיד של אהבה- פרק 1
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-03-23 20:36:48
הדירוג שלי:


כן, תמשיכי !
אגב, בן כמה הוא? ואיך קוראים לו?
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט