אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


פשוט מאוהבת...הסוף:]

למחרת קמנו למסדר בוקר של אמא היפה שלי שהכינה לנו ארוחת בוקר ממש מדהימה וטעימה..התחלה של בוקר עוד יותר לחוץ..אבל לא ליי חיחי
התחילו כל הטלפונים לאורחים לקייטרינג לכולם!! סיוט מהלךך...
פתאאאואואואוווםםםם פאאקקקק....=
גיליתי שמרוב שהראתי לכלכך הרבה אנשים את השמלה של נתנאלי שלי קנה לי..גיליתי שיש עליה וואחד כתם כזה שחור אלוהים יודע מאיפה זהה!!!!
התחלתי להשתגעע להשתוללל לא ידעתי מה אני הולכת לעשוות! "אל תדאגי מתוקה" אמא שלי המלאך השומר והמרגיע באה אלי וחיבקה אותי.."אני ישים לך חומר הכי טוב שיש שיוריד לך את הכתם!" נרגעתי קצת.."טוב אמא שלי...אבל את מבטיחה???" "מילה שלי" נתנה לי נשיקה בלחי וירדה למטה..
היה כבר 10 בבוקר ועדיין הייתי מתה מעייפות..פתאום צלצל הטלפון..זאת הייתה חברה שלי נועה..
"נשמתיי את חייבת לעזור לי!" היא אמרה לי בלחץ..."נו מאמי מה קורה? זריז אבלל.."
"טוב אני יעשה את זה כמה שיותר מהר..תגידי את יכולה לדבר עם חיים בבקשה?? הוא לא רוצה לדבר איתי לא כלוםם ואני בכלל לא מבינה על מה.." (חיים הוא חבר שלה וידיד ממש טוב שלי..) היא התחילה לבכות..לא יכלתי להגיד לה לא.."אין בעיה אני ידבר איתו..אל תבכיי מאמיי אבל עשיתי משהו? דוגרי!!"
"לא אני נשבעתת לך אמא שליי" היא התחילה להרגע קצת.."אני יצלצל אליו ויגיד לו שיבוא אלי ונדבר..יפה שלי אני צריכה לנתק יש לי מלא מה לעשותת החתונה עוד 9 ימים!!!" כבר הספקתי לעדכן אותה בעיינין.."אל תשכחי להודיע לקורין רותם ספיר לדורון ועידו...לכולם! שיבואו אני עושה לכם שולחן! טוב יאלה אני צריכה לנתק ביי נשמתי!" "אין בעיה אני יגיד לכולם ביי נשמה תמסרי ד"שים אוהבת אותך.." ניתקנו. ישר צלצלתי לחיים שאני לא ישכח עוד.."חיים נשמה אתה בא אלי ב12 אני צריכה לדבר איתך דחוף!" "לא אומרים שלום? לא כלום? ככה את? סתם מותקק אני לא יכול..אני הולך עם שלומי לת"א אני יבוא עכשיו סבבה?" "אין בעיהה אבל בוא מהר.."
"זה בקשר לנועה תגידי?" היה לו כבר היסוס בקול.."לא לא יאלה אני צריכה לנתק ביי מאמי" וניתקתי..לא היה לי זמן! הייתי צריכה לצלצל לספרית שלי למאפרת! לבדוק מה קורה עם השמלה ועוד שהסטלן הזה צריך לבוא..וזה לא יקח שתי שניות! הייתי עדיין עם פיג'מה..לא היה נעים! החלפתי לג'ינס ולאיזה גופיה מעפנה כזאת סידרתי את השער לקוקו גבוה וירדתי למטה..לא ראיתי אף אחד!! כולם הלכו לי פתאום! השתגעתי! צלצלתי לאמא שלי והיא לא ענתה לי..אצל אוראל היה תפוס!!! מה קורה פה?! הייתי בלחץ! מה עם השמלה?? זה מה שהכי הדאיג אותי..ישבתי ועשיתי לעצמי נשימות..הייתי חייב להירגע..פתאום דפיקות בדלת..זה היה חיים.."כנס מאמי כנס.." והכנסתי אותו דיי בכוח "חח בואנה השתגעת לגמרה המה יש לך את בהיסטריה??" הרג אותי...אתה לא יודע שיש לאחותי חתונה???? וזה עוד פסיכולוגי שכולם בלחץ אז גם אתה! "אני מצטערתת מותק אבל אני בלחץ בגלל החתונה..שב שניה נעשה דיבור קטן" וקרצתי לו.."אז זה כן על נועה!" והוא עשה פרוץ עקום כזה..."מה יש איתכם? למה אתה לא מדבר איתה מה יש?" "סתם..לא יודע אני כבר לא מרגיש שאני אוהב אותה או רוצה אותה יותר.." הוא אמר ולא הסתכל לי בעיניים שהוא אמר לי את זה.."נו נוו אני מכירה אותה! סתכל לי בעיניים ותגיד לי תאמת נו מה אתה מתבייש ממני?" והעפתי עליו כרית.."חבר שלי אמר לי שהיא נישקה אותו וזה..אני לא יודע מה הבעיה שלה אני נשבע לך!!! אני נותן לה..אני מתייחס אליה הכי יפה שאני יכול! אני איתה כשהיא צריכה תמידדד...למה היא עושה את זה?!" הוא כבר התחיל להתעצבן.."תרגע רגע מותק..מי זה בכלל שאתה מאמין לו?? היא הכי אוהבת אותך בעולם ואני לא מאמינה שהיא יכולה לעשות לך דבר כזה בכלל!" "אני כבר לא יודע טוב??? ולא נראה לי את מכירה אותו..רמי חוניס" הייתי בשוק..זה הילד הכי סכסכן שיכול להיות!!!! "מה אתה טמבלל?. הוא ילד סכסכןן הוא ניסה כבר שנה שעברה לסכסך ביני ולבין נתנאל והכל היה שקרר! אל תהיה הומווו נו איזה שטויותת ועוד לא דיברת איתה על זהה איזהה עצבים איתךך" מזה התעצבנתי שזה מדהים1! "טוב עוף עוףף מפה ולך תדבר איתה לפני שתקבל ממני מכוות" הייתי מזה עצבנית! הואר התחיל לצחוק עליי "מה אתה צוחק???" "את הורגת אותי..ממתי את ככה מתעצבנת ומדברתת תרגעייי" צחקנו קצת ודיברנו ככה עד 12 ואז הוא היה צריך ללכת..אני מתה על הילד הזה הוא כזה חמוד!!! הלכתי לנשנש משהו אח"כ עליתי להתקלח ואז להתפנק מול הטלביזיה..בכלל שכחתי מכל החתונה מהכלל... העיניים התחילו להיסגר לי...פתאום עוד דפיקות בדלת..פתאום הטלפון מצלצל..פתאום אני רואה שלא סגרתי את המקרר והוא שעה מצפצףףףף הפלא שלי צלצללל והכלל משתגעע ליי!! זה מצב כזה הזויי אלהיםם! "פתוחחחח.!" דפקתי צעקה ועניתי לטלפון של הבית..זה היה מהקייטרינג, הלכתי לסגור את המקרר ואז עליתי למלעלה להוריד את הפלאפון..אמרתי לקייטרינג שיצלצלו לאמא שלי ובינתיים ידיד שלי צלצל אלי לפלא שוב..
"מההההה" דפקתי צעקה בטלפוןןן "אהה רומי מה קורההה" הוא היה בשוק למה דקות ואז הוא ענה "מה קורה איתך ימשוגעתת רוצה אני יצלצל אח"כ?" הוא צחק.."כן תודה נשמה ביי" וניתקתי לפני שהוא בכלל יכל להגיב..בינתיים אני רואה שאין אפחד בדלת..אבל שמעתי שנכנסים "יפהה שלי הכל טוב?" פתאום מהסלון נתנאל צץ לי פתאוםם!! כל כך נבהלתיי שעוד שניה קיבלתי דום לב!! "תגיד אתה משוגע??, צרחתי עליו וחיבקתי אתו.."מרוב שאת צועקת לא ישאר לך קול לחתונה ימראקיתת אחת!!" הוא נתן לי חיבוק שכל כך הרגיע אותי ואחרי זה נשיקה שכל כך חיכיתי לה..וואי אני אוהבת אותו!! התנתקנו כי היה עוד טלפון בבית.."כן? היי רונה כן צלצלי לאמא..לא ביי!" הספרית...הוא חיבק אותי מאחורה.."תרגעי נשמה..תנשמי עמוקק ותוציאיי.." הוא אמר את זה בצחוק אבל אני לקחתי את זה רציני...הוא כל כך צחק על זה..מזל שזה הצליח להרגיע אותי...סיפרתי לו על השמלהה..ואז נזכרתי שאני צריכה לבדוק אותה..המכונה עדיין פעלה..התבאסתי..כאב לי הראש.."אני רוצה לישון..." אמרתי לו תוך כדי שאני מפהקת והולכת כמו שיכורה.."בואי נלך לישון" הוא הרים אותי ועלינו לחדר...הוא שם אותי על המיטה..הוא לא הספיק להביא לי נשיקה וכבר נרדמתי..
התעוררתי..הרגשתי אותו מחבק אותי.הוא עדיין ישן! איזה מלאך..לא היה לי לב להעיר אותו..השעה הייתה כבר 6 וחצי..הוזזתי אותו בעדינות וירדתי למטה לראות אם מישהו בבית..
אמא שלי הייתה.."אל תצעקי אני יודעת שהיית בלחץ נתנאל סיפר לי הייתי חייבת לרוץ לסדר משהו עם אוראל אני מצטערת רוצה לשתות משהו?" הצלחתי קצת להירגע..הנהנתי, היא כבר יודעת מה אני רוצה לשתות. בינתיים ישבתי לראות טלביזיה.."בוקר טוב רוצה לשתות משהו?" הא??לא הבנתי אל מי היא מדברת בכלל..."לא תודה רבה איילת.." זה היה נתנאל נשמתי "למה לא הערת אותי?" הוא בא לשבת לידי ונתן לי נשיקה קטנה שאמא לא תראה..;] "לא היה לי לב.. מצטערת" וקרצתי לו.."פופי רק רציתי להזכיר לך בקשר לשמלה..הכתם ירד! החומר הזה מעולה! אני הלכתי עם להיפגש עם הקייטרינג תצלצלי אלי אם יהיו בעיות! הקפה על השיש חייבת ללכת מתוקה.." והלכה לה בזריזות לבחוץ..הלכתי לקחת תקפה וישבתי לראות טלביזיה עם נתנאל..ככה העברנו איזה שעתיים רק על תוכניות בערוץ 6 וזיפזפנו בין ערוצים..עד שהוא היה צריך ללכת..נפרדנו ואז הלכתי לעשות קניות עם המשפחה..היינו צריכים לקנות כל מיני דברים תוספות לחתונה..כמו השרשראות הזוהרות וכל השטויות האלה..חזרנו ב12..כולם סחוטים מעייפות שזה היה מדהים..נרדמנו..
"היום של החתונהההה אני לא מאמינהההה" קמתי בקפיצותת!!! אמא שלי נבהלה ועלתה לחדר "מה קרהה???" היא נבלה פשוט מסכנה חח רצתי אלי הוחיבקתי אותה חזקק "אמא אוראלי מתחתנת היוםםם יאוא אני מתרגשתתת!!!" היא חייכה וגם נתנה איה צרחה של שיחרור וירדנו למטה..כולם היו למטה..כולם מאושריםםם! פתאום אח שלי בא מחבק אותי מרים אותי כולו מאושררר "אני אוהבב אוותך" ונתן לי נשיקה בלחי "מה הפגנת האהבה יקרוע אחד" וצחקנוו אח"כ הלכנו והרמנו את אוראל..אבל בזהירות..עדיין היא בהריון אסור לשכוח;] הלכנו ב12 ככה לספר ואח"כ הלכנו לראות מה עם האולם..הוא היה פשוט מדהיםם ומושלם!!! אני עוד שניה הזלתי שם רירר מרוב שהיה יפה! לא הייתי שמה לפני...היה מדהים וכבר רציתי שיתחיל! היינו שמה איזה חמי שעה לראות שהכל מסודר..ואי איזה מלצרים..וואי פשוט מושלמים! אבל ניסיתי כמה שיותר לא להסתכל חח היה לי מאוד קשה;] תמיד נזכרתי בנתנאל ופשוט ירד לי.. עישנו את כל הארגונים שהינו צריכים לעשות כל היום...וזהו! זה הגיע! החתונה הכי יפה בתבללל!!! אוראל הייתה פשוט מ=ו=ש=ל=מ=ת שזה מדהים! היה כיף..רקדנו עשינו חפלות היה מדהים וכיף! כל הסיפור הזה שכולם חיכו לו עבר כזה מהר...ב4 ככה כל החתונה נגמרה! חזרנו הביתה מוטשים ועייפים... ישר נרדמנו וקמנו ב5 בצהריים בערך..אוראל ושוקי כבר טסו אחרי החתונה לברזיל..לא הספקנו בכלל להיפרד אבל זה לא משנה...
אחרי שבוע היא חזרה...הבטן גדלהה...היה שמח קנו מתנות...והם החליטו שהם עוברים לגור פה..
בארץ! כל כך שמחתי..כל יום לראות את אחותי ואת אחיינית שלי..כן יש לה בתת!!! איזה כיףף...
מפה היספור שלי נגמרר... אני ונתנאל אהובי עדיין ביחדד..מעבירים את הזמנים הכי יפים שלנו ביחדד...
אחותי כבר ילדה! ילדה מהממת ביותר!! קראו לה ליאל..שם שהתאים לה קלאסה..;]
זהו..כולם עד עכשיו חיים מאושרים ושמחיםםם..
כבר הזכרתי שאני הולכת לספר עוד סיפורר..אני מקווה שהוא יהיה לטעמכם..כמו זה;]
אז היה ממש כיף לשתף אותכן במה שעבר עלי כמעט כל השנה הזאת! אתן מדהימות שזה מדהים...
חח בקיצור אני התחפפתי...אוהבת המוווווווווווווווווווווווווון!!! מלאמלאמאלמ נשיקות! אופק:]

^*^ פשוט מאוהבת ThE EnD ^*^
 


נוסף: October 27th 2006
מספר: אופק:]
דירוג:
כניסות: 1416
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-04-13 00:53:26
הדירוג שלי:


ווואו הסיפור הזה הכי יפה שיש כאן אני יושבת משהו כמו שעה וחצי שעתיים רקעליו אי אפשר היה להפסיק לקרטוא את רוושמת מדהים סיפור מאלףף וסוחף שחבל על הזמן את נשמעת הכי חמודה שיש וזה מזה כיף שומעים בסיפור שלך עד כמה רשמת אותו בכיף אין אחד הסיפורים היפים אם צריך לדרג 100 + תותחית על רושמת מדהים:)


בהצלחה אם נתנאל שלך שומעים שאתם זוג נדיר ומושלם:)


ומזל טוב על החתונה של אחותך ועל האחינית  החדשה(טוב עברו כמה שנים אז כבר לא כול כך אבל עדיין) ליאל:)


לילה טוב נהנהתי מכול שניה מחפשת תסיפור הבא:)


פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-01-29 19:40:45
הדירוג שלי:


סיפוור מדהיים ! ,
פשווט לא יכולתי להפסיק לקרווא את הפרקיים !!
תמשיכי לכתוב נשממה [:

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-18 23:57:44
הדירוג שלי:


יאא אוי כ"כ כיףף לךך (:
והסיפור שלך מדהייםם
הלוואיי עליי סוף כזה :/

בהצלחחהה לךך P;

טל

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-24 21:29:46
הדירוג שלי:


וואי מאמי מזה הסיפור המושלםםם הזה?? חח קראתי את כ=ל הפרקים ברצף לא יכולתי להפסיקק

את ונתנאל עדיין ביחד?! אתם הזוג הכי יפה שיש....) כייף לךך

אוהבתת...

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-09 22:10:23
הדירוג שלי:


סיפורר יפההה שחבל''ז!!!!!!!!!
את ממש נשמעת מקסימה וחמודה, מקווה שיהיה לך עוד דברים מרגשים ויפים אחרים בחיים ושתדעי שאין סוף לאהבה, היא כל הזמן מפתיעה מחדש(ומקווה שלרוב מפתיעה רק בדברים טובים!!)

נ.ב
הכתיבה שלך מאוד יפה, ומרשימה!!

אוהבתתת ספירושש =))

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-11-29 20:03:16
הדירוג שלי:


מקרה בלתי נשכח.. חח זה שם הסיפור!
אני לא מבינה למה הוא לא עולה וזה מדכא=
אבל ננסה שוב..מקסימום זה יהיה כמה פעמיים..ואם כןןן אני מצטערתת!
אוהבת הממוןן שיקוות
-אופקי:)

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-11-28 20:15:27
הדירוג שלי:


איך תיקראי לסיפור הבא שלך?!

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-11-16 16:44:57
הדירוג שלי:


למה אי אפשררר להכניס סיפוריםםםםםםםםםםםםם???

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-11-14 13:51:07
הדירוג שלי:


נו ברור שהסיפור אמיתייייייי
אמרוו לךך כברררר

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-11-12 14:24:04
הדירוג שלי:


היי אהבתי את הסיפור הוא אמיתי?? הסיפור? חח

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-11-06 18:38:56
הדירוג שלי:


מתי הסיפורר השני מתחיל??????????????????
אני מחכהה כבר פולל זמןןן :]]

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-10-31 17:24:24
הדירוג שלי:


סיפור יפה :))

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-10-31 16:03:39
הדירוג שלי:


מזל טובבבבבבבבבבב הסיפור הכיי יפה שנכתבב פהההההההההההה!!!!!
חבל שזה נגמרר ותתחילי כבר את הסיפור השנייי
*פוצה*

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-10-31 15:49:44
הדירוג שלי:


למה זה נגמררר למממהההה?!

כפרותת עלייך סיפוור הכי יפפהה:]]]]]

פשוט מאוהבת...הסוף:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-10-31 14:14:01
הדירוג שלי:


סיפור מדהים מאמייי!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט