אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


פורקת את הלב....

 אני כותבת את זה עכשיו בתקווה שתראה את זה.. 
זוכר את היום בו הבאתי לך את המכתב? וישבתי לידך בזמן שקראת אותו? הסתכלתי על הפנים שלך.. על העיניים.. הגדולות החומות שלך.. שאני כ''כ אוהבת.. שכשאני מסתכלת לתוכן אני מרגישה את הרוגע שלך, מבט אחד בהן לוקח אותי לעולם אחר.. עולם מאושר....... וכשהסתכלתי בהן.. כן.. כן ראיתי את העצב שלך.. אל תחשוב שאני אנוכית עד כדי כך. גם אני מרגישה רע.. אבל אני יודעת שזה היה הדבר הנכון לשנינו.. הצעד המתאים.
כי הכל כבר ממילא היה אבוד.. ותדע שאני לא מצטערת על שום רגע איתך.. על שום ריב.. וויכוח.. דמעות.. לא מצטערת על זה שאמרתי שאני שלך לתמיד.. ולא על זה שנתתי לך את כל כולי, לא מצטערת שאתה האהבה הראשונה שלי.. לא מצטערת על זה שאתה זה שהיה איתי כ''כ הרבה זמן.. ולא מצטערת על זה שלידך פשוט הייתי עצמי.. אתה בן היחידים שיכולתי פשוט לא להסתיר מהם רגשות. וגם אם הייתי מסתירה היית יודע.. תמיד!! היית קורא אותי כמו ספר פתוח...... מבט אחד בי והיית יודע מה עובר עלי. כן, זה מוזר.. 
זוכר שאותו הזמן שקראת את המכתב.. ניסיתי להיות חזקה ולא לבכות? אבל אז שסיימת לקרוא ופשוט התקרבת אליי ונתת לי חיבוק גדול גדול.. נשברתי? התפרצתי בבכי נוראי...? ואתה הרגעת אותי ואמרת לי ''אל תדאגי.. את צודקת.. אני מבין אותך. אל תבכי,את הכי יפה שאת מחייכת... אנחנו עדיין נהיה הידידים הכי טובים, החברים הכי טובים כמו שהיינו לפני שנהיינו ביחד. את עדיין תהיה הילדה הכי מדהימה בעולם.. לפחות בשבילי.. אני מקווה שכולם יראו אותך כמוני. 
אני אוהב אותך ותדעי את זה.. ותמיד תמיד אני פה, לא משנה מה מי מו למה כמה אני כאן, לעזור לך.. לתמוך בך. אבל פשוט הגיעה הזמן להמשיך הלאה. את תראי הכל לטובה. אני מבטיח לך... אני מבטיח להשאר איתך.. תמיד.. אני מבטיח להמשיך לעשות את העולם שלך יותר טוב, אני מבטיח לתת לך עולם טוב יותר ממה שחלמת עליו. סמכי עליי, בבקשה.. ותפסיקי לבכות כבר!''
המילים האלה... נחרטו אצלי כ''כ עמוק בלב.. 
אתה אפילו לא מבין עד כמה עמוק. הבאתי לך חדר בלב שלי.. ועשית ממנו בית חם גדול ואוהב!!! אתה היחד שבגללו בכיתי מאושר. אתה חלק גדול מחיי.. ואני מקווה שגם אני מחייך. ואני שמחה ומאושרת שבאמת קיימת את ההבטחות שלך, ונשארת איתי.. לתמוך בי, לעזור לי.. לעשות את העולם שלי מאושר יותר! וטוב יותר! הבטחת וקיימת.. ואתה ממשיך לקיים.. 
אתה בן אדם מדהים.. ובזכותך התחלתי להעריך את עצמי טיפה יותר.. תודה לאל שיש לי אותך! תודה שדווקא אתה זה שעברתי איתו את כל הרגשות הסוערים האלה. תודה שאתה מפרגן לי על הכל, תודה לאל שנתן לי אותך..


נוסף: October 20th 2012
מספר: הודי1020
דירוג:
כניסות: 13466
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט