אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אני חייבת עזרהה כ

אני יושבת שעות ובוכה עלזה.. אני חושבת עלזה כבר ימים.. אני תקועה בכול כך הרבה בעיות.. הלב שלי כבר הרוס מרוב הבעיות שיש לי..

אני הכרתי לפני המון זמן בן אדם כ"כ מדהים-רועי.. לא ראיתי אותו אבל הבנתי שהוא דלוק עלי ואני קצת עליו.. המשכנו לדבר לפתח את הקשר... ופתאום הוא התחיל להתייחס אלי קצת מתי שבאלו ככה זה היה ניראה.. הוא לא תמיד ענה.. היה תקופה שרק אני שלחתי הודעות..לא הגיב לי .. לא כלום.. בתקופה הזאת הכרתי עוד בן אדם מקסים-דניאל.. קבענו פגישה .. ובסוף גיליתי שרועי גילה על הפגישה שלי עם הילד..והוא נעלב.. לקח לי המון זמן לשכנע אותו שאין כלום.. ובדרך גם הברזתי לדניאל..אחרי תקופה קצרה.. רועי  התחיל ממש לא לענות לי.. לא שלח הודעות לא כלום! אמרתי לו שאני דלוקה עליו סיפרתי לו שהוא בן אדם מדהים ואני רוצה שיצא ביננו משהו.. והוא לא הגיב לי.. הבנתי שהוא לא ראה את ההודעה..אז אחרכך דיברנו והסבתרי לו והוא אמר שהוא דלוק עלי..

קבענו פגישה .. בלי שעה בכלל הטמבל הזה הפסיק לדבר שאני אמרתי פגישה..(ככה זה היה כול שיחה שרציתי לקבוע פגישה)

בנתים בזמן הזה דיברתי עם דניאל והוא ממש מתייחס יפה אלי.. הוא אפילו מראה שהוא דלוק עליי.. עכשיו.. הבעיה היא שאני ממש תקועה אני לא יודעת במי לבחור.. ואם אני אוותר על רועי.. מה אני יגיד לו איך להגיד לו שלא יפגע.. הרי הוא חי בסרטים שיצא משו..(הוא גם גר רחוק ממני.. ודניאל לא)... אני שעות חושבתת מה לעשות.. ש-ע-ו-ת .. אין לי מושגגג מה אני עושה עכשיו אני תקועהה לגמרההההה... גם אם אני יוותר על רועי.. עד שהוא סלח לי עלזה שהברזתי לו... יוווווו איזהה פרובלמססססססס

תעזרוו לי אנשיםם אני מתחנננתתת .. מתחננתת!!

ה-ל-פ מ-י!!!!!:'(

 

 


נוסף: August 9th 2005
מספר: מסובכתתת כולכך
דירוג:
כניסות: 849
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אני חייבת עזרהה כ
אושר לפרסום על ידי מאוהבת-בסבל ביום 2005-08-11 07:20:43
הדירוג שלי:


לכי אחרי הלב שלך נשמה..!!את אוהבת את דניאל לכי על דניאל...ולא חשוב מה רועי יחשוב ..תגידי לו תראה לא מתאים לי אני אוהבת מישו אחר טעיתי ברגשות שלי אליך ניגמר הסיפור..וביכלל אים רועי מתיחס אלייך רע..סליחה טעות שלי-->ביכלל ל=א מתייחס..אז תעיפי אותו מאמי..


מקווה שעזרתי .. בת-אלוש


אני חייבת עזרהה כ
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-08-10 16:36:30
הדירוג שלי:


אני דלוקה עליו והוא דלוק עלי...אם זה המצב, אז סביר להניח שאתם בני 15..


אם את אכן כ"כ צעירה כמו שאת מתנסחת,אני דווקא מציעה לך ללכת עם הלב ( רועי) למרות שאת עלולה להיפגע. הדרך היחידה שלנו לדעת מה אנחנו רוצים בחיים זה ע"י שיטת האלימינציה, כלומר לדעת מה אנחנו בטוח לא רוצים. ועכשיו זה הזמן שלך לגלות...ברור לך ולמי שקורא את מכתבך שדינאל חמוד, נשמה ומתייחס אליך יפה ויכול להיות שבגלל התכונות הנפלאות האלה שלו את לא שמה עליו ..אין מה לעשות, רוב האנשים מזוכיסטים ואוהבים את אילו שמתיחסים אליהם פחות בכבוד..אבל את יכולה להתעודד כי לרובינו זה עובר עם ההתבגרות..


בהצלחה, מורן 


אני חייבת עזרהה כ
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-08-10 13:51:58
הדירוג שלי:


אני במקומך...הייתי הולכת על דניאל...אפילו כדי לגרום לרועי הדפוק הזה לקנא קצת..!!! עם הוא לא שם עלייך.....לפחות תנסי בשיטה הזאתי..


וגם כי דניאל מתייחס אליך יפה..ואולי עם הזמן תאהבי אותו... :)


 


 

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים