אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

כבר לא מחכה ללוחם; אין סיכוי שיהיה שלי אי-פעם

הגיע הזמן לחלק ב'.

לפעמים במכתב השני הבשורות הן טובות: יכולתי לספר כי הוא חזר מהמילואים, התקשר אליי, נפגשנו, התאהבנו... ואנחנו מאושרים עד עצם היום הזה. אבל, לצערי, בהרבה מן המקרים התוצאות לא בדיוק משביעות רצון.

עבר שבוע, חיכיתי וחיכיתי, כמהה שיחזור. הוא חזר, אני יודעת - אחיו אמר לי - אבל הוא לא טרח ליצור איתי קשר. לא רק זאת, אלא שהודעה ששלחתי לו זכתה להתעלמות מוחלטת.

למרות שנתן לי להבין שאני מוצאת חן בעיניו, שהוא נמשך אליי, שאני מיוחדת - כל הדברים הללו שאמר הם בעיניי כהבל הבלים. חברים יקרים, למרות הציניות שבי, שוב נתפסתי על-ידי מילים יפות. וגוף יפה.

אז נגמר. היום, בולנטיינ'ז דיי, אני בודדה מתמיד אבל לא חושבת עליו יותר מדי. למה אני כותבת את המכתב, אם כן? -להראות שהמעגל נסגר. העזתי ושלחתי לו הודעה מסיימת, עד כמה שניתן לסיים קשר שכזה. הקלקתי אס אם אס:"אתה אלוף בלייבש. אם אתה לא מעוניין, לפחות שיהיה לך האומץ לומר לי את זה, שלא אבזבז עלייך הודעות לשווא". כמובן, גם להודעה זו התגובה הייתה שתיקה. דממה. אין קול ואין עונה. ואחר כך אומרים שבגילם הם כבר בוגרים.

אסכם ואומר, שיצאתי מחוזקת מהעניין למרות האכזבה הקשה. הייתי בטוחה שהוא היה נחשב שתי ציפורים, ועוד איזה ציפורים. אבל לא שמתי לב בכלל, תוך כדי יצירת הפנטזיות שלי, שהן בכלל על העץ. והעץ גבוה מאוד, יותר מדי גבוה בשבילי.

חג שמח, תמשיכו לאהוב, הישארו חבוקים!

ר. מפרדס חנה-כרכור.


נוסף: February 14th 2005
מספר: רנדי, פרדס חנה כרכור
דירוג:
כניסות: 1002
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים