אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

סחורה פגומה

היי..אני כותבת לך עכשיו כי קשה לי, כי כואב לי מכל הסיבות שבעולם. עברה חצי שנה מאז שראיתי אותך בפעם האחרונה אבל שנה עברה מאז שהפסקנו לדבר באמת.. היינו ידידים כ"כ טובים, או לפחות זה מה שחשבתי,מה שרצית שאחשוב. לפעמים אני נזכרת באיך שהיינו פעם, לפני שנתיים שהיינו ידידים טובים והתקרבת אליי ורצית אבל לא ראיתי וכשהבנתי שאני אוהבת אותך היה כבר מאוחר..או שאולי לא..הראת לי כ"כ הרבה דברים.אתה פגעת בי, ואכזבת אותי, ושיקרת לי,ואמרת כ"כ הרבה דברים שמסתבר שלא הייתה בהם טיפת אמת. אתה יודע..אני אף פעם לא אוכל לשכוח איך הרגשתי באותו לילה,זה היה יום שישי שלוש לפנות בוקר ועשינו סיבוב בים והיה לך מבט כזה בעיניים..בדרך חזרה הביתה,אתה נהגת ופתאום משהו התפרץ בי ובלי לחשוב איך להגיד ומה להגיד ומה יהיה אמרתי שיש לי רגשות אליך..לא יכולנו לסיים את השיחה אבל אמרתי שזה הדדי ונישקת אותי בפעם הראשונה ברכות, בעדינות והרגשתי שאין יותר מאושרת ממני ולא עצמתי עין כל הלילה כי לא האמנתי שאתה מרגיש כמוני..ובאמת לא הרגשת. הראת לי כ"כ הרבה דברים,כ"כ הרבה צדדים בך..של אוהב ושונא ולא אכפת לי וכן אכפת.. ואכזבת אותי כ"כ אבל אני בטיפשותי אהבתי אותך ולמרות שידעתי שאתה לא בשבילי לא יכולתי להפסיק לאהוב אותך ואולי אני עדיין לא יכולה. שבוע אחרי אותו לילה אני טסתי, והבטחת שלפני הטיסה תביא לי מכתב לקרוא במטוס,אבל כשעליתי על המטוס ההוא לא היה לי מכתב ביד, ולא נשיקה על הלחי, ולא שלום ולא הייתה פרידה ובכיתי כל הטיסה ולא הבנתי מה קרה, אם עשיתי משהו רע כי אמרת שזה הדדי או שבעצם לא הייתה אמת בדברים האלה..כשחזרתי היית רואה אותי ברחוב ועובר לידי כאילו לא היה שם איש,זה נמשך ככה שבוע טיפה יותר עד שלא יכולתי ובאתי ודיברתי איתך והתנהגת כאילו כלום לא קרה אבל היית אחר ולא שאלת איך היה לי ולא הזכרת את אותו לילה כשנשקת לי ואני ניסיתי לעלות את הנושא אבל כל האומץ שהיה לי כבר נגמר והמשכנו להיות ידידים ממש כמו בהתחלה בהתחלה ואחרי כמה זמן שוב היינו מדברים כמו אוהבים והיה מתח באוויר ואהבתי אותך והיית מוכנה לתת ולעשות הכל בשבילך למרות כל האכזבות והשקרים והלילות הארוכים שלא עצמתי עין והייתי בוכה ולא מבינה מה רע בי מה יש בי שאין בה..בזאת שעכשיו היא חברה שלך.."בידידה" הזאת שלך שכולם אמרו לי שאני סתם מדמיינת ושהיא בכלל לא רוצה אותך ושיש לה חבר כבר שנתיים שהיא מאוד אוהבת..הם גם אמרו לי את זה אחרי שהיא נפרדה ממנו והייתם מבלים שניכם ימים שלמים ביחד..ואתם חברים עכשיו ואתה אוהב אותה ואולי היית מאוהב בה כל הזמן ואני פשוט הייתי שם..מקרה נוח לניצול..בל כנראה שזה בסדר כי כולם מנצלים..ומרים לך שהם רוצים אותך באמת ומרגישים ואוהבים אבל אח"כ נעלמים...רואים אותי כאובייקט שיש לכבוש..סחורה פגומה שאיש לא רוצה לאסוף..ואהבתי אותך ואני אולי עדיין אוהבת וכל מה שרציתי זה שתאהב אותי..שמישהו יאהב אותי כי גם לסחורה פגומה יש רגשות וגם היא בוכה בלילות ורוצה רק מישהו שיחבק ויגיד לה שהוא אוהב ושהכל יהיה בסדר ושהוא איתה שייתן הכל למענה..אבל כנראה שזאת בקשה גדולה מדיי יחסית לאשפה של אחרים..


נוסף: December 5th 2004
מספר: אשפה של אחרים
דירוג:
כניסות: 1099
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


סחורה פגומה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-05 23:36:05
הדירוג שלי:


יקירתי,


 


את לא סחורה פגומה וממש לא אשפה!! הוא פשוט עיוור לדברים היפים שבך (ובכל אחד יש דברים יפים אז תהיי בטוחה שגם בך). לא נורא, אל תבססי ציפיות לעתיד על פי ניסיון העבר- גם אם עד היום לא מצאת- יבוא האיש הנכון. בזמן הנכון, ואז תהיי מאושרת!!


סחורה פגומה
אושר לפרסום על ידי Karnitush ביום 2004-12-05 15:51:19
הדירוג שלי:


חומדדדדדד שלא תעיזי להאשים את עצמך שמעת?? את לא סחורה פגומה של אף אחד! זה לא הגבר שלך, אבל כשהגבר שלך יבוא, את תהיי מושלמת בשבילו. תקשיבי את לא אוהבת את הבן אדם הנכון, אבל מה לעשות אנחנו לא שולטים בלב שלנו.. אנחנו עבדים של הרגשות שלנו, לפעמים לטוב לפעמים לרע. לי לא אכפת מה קרה לך איתו לי חשוב להבהיר לך ככה: את חמודה, אני לא מכירה אותך אבל לפי המכתב נשמעת ככה, ותאמיני לי שאני בטוחה שיש לך המון מה להציע. וברגע שיש לך את זה את שווה ה-מ-ו-ן בין אם אותו גבר מעריך את זה ובין אם לא. את חייבת להעלות את הביטחון העצמי שלך ומהר, אחרת בעתיד תהיה לך בעייה עם בנים, כי אוטומטית את תגידי לעצמך שאת לא שווה כלום, את חייבת להגיד לעצמך שאת שווה הרבה, יותר ממה שניתן לתאר, ואת חייבת לשדר את זה, ואז תאמיני לי יהיה לך הרבה יותר להתגבר גם על אכזבות של האהבה.. זאת לא פעם אחרונה שיהיה לך משהו כזה תאמיני לי, אבל מאמי תלמדי לקחת  דברים בפרופורציות, תלמדי להעריך את עצמך.. תהיי חזקה, ותעבדי עם עצמך על עצמך, שיהיה המון בהצלחה בעתיד, מקווה שאיכשהו הדברים שרשמתי נכנסו לך עמוק לתוך השכל..


שיהיה המון בהצלחה ואם בא לך לדבר 232377829 קרן.

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים