אהבה - דף ראשי

ראשי פרופיל תוכן דואר(1) חברים אלבומים קבוצות בקשות(0) צפיות חיפוש

אתר האהבה הישראלי -> אוסף מסכות ביתיות גדול!

(3) 1 [2] 3  ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> אוסף מסכות ביתיות גדול!, למי שסתם בא להתפנק ולעשות מסיכה ביתית [=
MiLaNo female
פורסם ב: 03/07/2006
Quote Post

מלאך

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 98754

מישהו יודע איך עושים את המסכה להבהרת השער?=\

אני לא מסתכנת בשער שלי אני רוצה לעת במדויק
שלח/י אל MiLaNo

שלח אל MiLaNo חיבוק  |  שלח אל MiLaNo הפתעה  |  שלח אל MiLaNo נשיקה  |  שלח אל MiLaNo סטירה  |
שלח אל MiLaNo פרח  |  שלח אל MiLaNo בעיטה  |  שלח אל MiLaNo שוקולד  |  שלח אל MiLaNo כעס  |

האלבום של MiLaNo
אלבום התמונות של MiLaNo

אהבתם? שימו לי לב ! :)
לחצו
PMEmail PosterIntegrity Messenger IMICQ
inbargirl female
פורסם ב: 11/07/2006
Quote Post

דוקטור/ית לאהבה

משתמש מספר: 96657

המסכות האלו עוזרות?!!?1.

עם משיהי עשתה את האחת המסכות אז תגיד אם זה עזר...
שלח/י אל inbargirl

שלח אל inbargirl חיבוק  |  שלח אל inbargirl הפתעה  |  שלח אל inbargirl נשיקה  |  שלח אל inbargirl סטירה  |
שלח אל inbargirl פרח  |  שלח אל inbargirl בעיטה  |  שלח אל inbargirl שוקולד  |  שלח אל inbargirl כעס  |

האלבום של inbargirl
אלבום התמונות של inbargirl

לחצו

--------------------

"אל תיתן לפחד מכישלון
למנוע ממך להשתתף במשחק"
PMEmail Poster
MiLaNo female
פורסם ב: 12/07/2006
Quote Post

מלאך

כן המסכות הם ממש טובות.
שלח/י אל MiLaNo

שלח אל MiLaNo חיבוק  |  שלח אל MiLaNo הפתעה  |  שלח אל MiLaNo נשיקה  |  שלח אל MiLaNo סטירה  |
שלח אל MiLaNo פרח  |  שלח אל MiLaNo בעיטה  |  שלח אל MiLaNo שוקולד  |  שלח אל MiLaNo כעס  |

האלבום של MiLaNo
אלבום התמונות של MiLaNo

לחצו
לבבות-ורודים female
פורסם ב: 16/07/2006
Quote Post

פרופסור/ית באהבה

משתמש מספר: 97859

מישהי ניסתה את המסכה ללהבהרת הכתמים האדומים על הפנים ופצעי בגרות...
זה של הטלק....זה עוזר??

הודעה זו נערכה ע"י לבבות-ורודים ב 16/07/2006
שלח/י אל לבבות-ורודים

שלח אל לבבות-ורודים חיבוק  |  שלח אל לבבות-ורודים הפתעה  |  שלח אל לבבות-ורודים נשיקה  |  שלח אל לבבות-ורודים סטירה  |
שלח אל לבבות-ורודים פרח  |  שלח אל לבבות-ורודים בעיטה  |  שלח אל לבבות-ורודים שוקולד  |  שלח אל לבבות-ורודים כעס  |

האלבום של לבבות-ורודים
אלבום התמונות של לבבות-ורודים

לחצו
PMEmail PosterICQ
hila1990 female
פורסם ב: 29/07/2006
Quote Post

מלאך

משתמש מספר: 69297

אחלה דברים, שווה לנסות smile.gif
שלח/י אל hila1990

שלח אל hila1990 חיבוק  |  שלח אל hila1990 הפתעה  |  שלח אל hila1990 נשיקה  |  שלח אל hila1990 סטירה  |
שלח אל hila1990 פרח  |  שלח אל hila1990 בעיטה  |  שלח אל hila1990 שוקולד  |  שלח אל hila1990 כעס  |

האלבום של hila1990
אלבום התמונות של hila1990

לחצו

--------------------
"את מתרחקת ממני כאילו לא ישבנו
לילות שלמים חשבנו על החיים אהבנו
אחד את השני יותר מאשר אפשר לספר בשירים
יותר מאשר אפשר לראות בסרטים
אומרים שהאהבה עיוורת וזה נכון
כי לא ראיתי שלא טוב לך וזה בא לי פתאום"...

חן,
מנהלת פורום סיפורים ושירי אהבה.
PMEmail Poster
HeNNNNNNN female
  פורסם ב: 01/08/2006
Quote Post

מלאך

משתמש מספר: 54204

QUOTE (MiLaNo @ 03/07/2006)
מישהו יודע איך עושים את המסכה להבהרת השער?=\

אני לא מסתכנת בשער שלי אני רוצה לעת במדויק

שיטה להבהרת השיער
המצרכים: שלושה לימונים, 20 טיפות תמצית קמומיל.
אופן ההכנה: מורחים על שיער רטוב לאחר החפיפה. עוטפים את השיער היטב במגבת, ממתינים 20 דקות ושוטפים.

אני ניסתי.. אבל לא עם תמצית קמומיל..
עם לימון, שמן זית והצהוב של הביצה..
וזה הבהיר :]] לא הרבה, אבל הבהיר..
וזה יפפה..
תנסי בובה king.gif

הודעה זו נערכה ע"י HeNNNNNNN ב 01/08/2006
שלח/י אל HeNNNNNNN

שלח אל HeNNNNNNN חיבוק  |  שלח אל HeNNNNNNN הפתעה  |  שלח אל HeNNNNNNN נשיקה  |  שלח אל HeNNNNNNN סטירה  |
שלח אל HeNNNNNNN פרח  |  שלח אל HeNNNNNNN בעיטה  |  שלח אל HeNNNNNNN שוקולד  |  שלח אל HeNNNNNNN כעס  |

האלבום של HeNNNNNNN
אלבום התמונות של HeNNNNNNN

לחצו

--------------------
user posted image

user posted image
PMEmail PosterICQ
HeNNNNNNN female
  פורסם ב: 01/08/2006
Quote Post

מלאך

משתמש מספר: 54204

מסיכות לשיער : :]

טיפול בקצוות מפוצלים
המצרכים: ¼ כף שמן זית וחלמון ביצה.
אופן ההכנה: מורחים באמצעות מברשת צביעה את קצוות השיער. מכסים בכובע אמבט או בניילון וממתינים 20 דקות. לאחר מכן לשטוף את השיער.

מסיכה לשיער נפוח ויבש
המצרכים: 10 גרם שמן בוטנים, חצי כוס מיץ גזר וחלמון ביצה.
אופן ההכנה: מערבבים את החומרים, מורחים על השיער ממתינים 20 דקות ושוטפים.

עוד מסיכה לשיער יבש וחסר ברק –
המצרכים: אבוקדו בשל שלם, כפית אבקת אפיה ושמן זית (מומלץ איכותי).
אופן ההכנה: מערבבים היטב את החומרים, מורחים על השיער ועוטפים אותו בניילון דק. ממתינים 25 דקות ושוטפים במים חמימים.

טיפול בקרקפת שמנונית
המצרכים: ¼ כפית מלח וחצי כוס מיץ מלפפונים.
אופן ההכנה: מורחים על עור הקרקפת בלבד. ממתינים 20 דקות ושוטפים היטב.

שיטה להבהרת השיער
המצרכים: שלושה לימונים, 20 טיפות תמצית קמומיל.
אופן ההכנה: מורחים על שיער רטוב לאחר החפיפה. עוטפים את השיער היטב במגבת, ממתינים 20 דקות ושוטפים.

טיפול בקשקשים
המצרכים: 50 גרם חומץ ביתי, שמפו.
אופן השימוש: שופכים את החומץ על עור הקרקפת, מעסים היטב וממתינים 15 דקות. שוטפים את השיער וחופפים היטב בשמפו.

מסכה לריכוך
המצרכים: 5 תותים וכף מיונז.
אופן ההכנה: מרסקים את התותים, מערבבים עם המיונז ומורחים על שיער לח. עוטפים את השיער במגבת, ממתינים 20 דקות ושוטפים היטב.
שלח/י אל HeNNNNNNN

שלח אל HeNNNNNNN חיבוק  |  שלח אל HeNNNNNNN הפתעה  |  שלח אל HeNNNNNNN נשיקה  |  שלח אל HeNNNNNNN סטירה  |
שלח אל HeNNNNNNN פרח  |  שלח אל HeNNNNNNN בעיטה  |  שלח אל HeNNNNNNN שוקולד  |  שלח אל HeNNNNNNN כעס  |

האלבום של HeNNNNNNN
אלבום התמונות של HeNNNNNNN

לחצו

--------------------
user posted image

user posted image
PMEmail PosterICQ
inbargirl female
פורסם ב: 21/08/2006
Quote Post

דוקטור/ית לאהבה

משתמש מספר: 96657

הזה עם הטלק זה בכלל לא עוזר..

ניסיתי את זה על בת דודה שלי.. מסכנה.. וזה לא עזר בכלל...

שלח/י אל inbargirl

שלח אל inbargirl חיבוק  |  שלח אל inbargirl הפתעה  |  שלח אל inbargirl נשיקה  |  שלח אל inbargirl סטירה  |
שלח אל inbargirl פרח  |  שלח אל inbargirl בעיטה  |  שלח אל inbargirl שוקולד  |  שלח אל inbargirl כעס  |

האלבום של inbargirl
אלבום התמונות של inbargirl

לחצו

--------------------

"אל תיתן לפחד מכישלון
למנוע ממך להשתתף במשחק"
PMEmail Poster
15PrInCeSs female
פורסם ב: 19/09/2006
Quote Post

מלאך

משתמש מספר: 85666

ואיי תודה....
שלח/י אל 15PrInCeSs

שלח אל 15PrInCeSs חיבוק  |  שלח אל 15PrInCeSs הפתעה  |  שלח אל 15PrInCeSs נשיקה  |  שלח אל 15PrInCeSs סטירה  |
שלח אל 15PrInCeSs פרח  |  שלח אל 15PrInCeSs בעיטה  |  שלח אל 15PrInCeSs שוקולד  |  שלח אל 15PrInCeSs כעס  |

האלבום של 15PrInCeSs
אלבום התמונות של 15PrInCeSs

לחצו

--------------------
user posted image

עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת, בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי; בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו.
PM
כרמית+אלעד female
פורסם ב: 14/10/2006
Quote Post

פרופסור/ית באהבה

משתמש מספר: 37877

וואיי תודה כתבה מעולה!
שלח/י אל כרמית+אלעד

שלח אל כרמית+אלעד חיבוק  |  שלח אל כרמית+אלעד הפתעה  |  שלח אל כרמית+אלעד נשיקה  |  שלח אל כרמית+אלעד סטירה  |
שלח אל כרמית+אלעד פרח  |  שלח אל כרמית+אלעד בעיטה  |  שלח אל כרמית+אלעד שוקולד  |  שלח אל כרמית+אלעד כעס  |

האלבום של כרמית+אלעד
אלבום התמונות של כרמית+אלעד

לחצו
PMICQ
תווווות
פורסם ב: 09/12/2006
Quote Post

מאסטר/ית באהבה

משתמש מספר: 113191

כתבה מעווולה
תוודה רבה מאמייי מוווווווווווווווווווווווואה =]
שלח/י אל תווווות

שלח אל תווווות חיבוק  |  שלח אל תווווות הפתעה  |  שלח אל תווווות נשיקה  |  שלח אל תווווות סטירה  |
שלח אל תווווות פרח  |  שלח אל תווווות בעיטה  |  שלח אל תווווות שוקולד  |  שלח אל תווווות כעס  |

האלבום של תווווות
אלבום התמונות של תווווות

לחצו
PMEmail Poster
einavush female
פורסם ב: 15/12/2006
Quote Post

מומחה לאהבה

משתמש מספר: 32728

מסכת דבש וביצה להזנת עור יבש: מוסיפים כף דבש לחלמון טרי ובוחשים היטב. את המסכה מורחים על העור ומשהים למשך עשר עד 15 דקות. שוטפים את הפנים במים פושרים. מומלץ כמסכת בוקר יומית לפנים.

מסכת קמח ודבש לריכוך קמטים: מערבבים כפית דבש עם שתי כפות קמח לבן וחלבון מוקצף מביצה אחת. מורחים את העיסה הבצקית על הפנים למשך חמש עד עשר דקות. שוטפים במים.

פילינג דבש ושקדים לניקוי וקילוף העור: מערבבים כפית דבש עם חצי כפית מיץ לימון טבעי ושתי כפיות שקדים קלופים וטחונים היטב. משפשפים בעדינות את הפנים בתערובת. שוטפים את הפנים במים פושרים.

סבון דבש נוזלי לניקוי הפנים: מערבבים רבע כוס דבש עם חצי כוס גליצרין (להשיג בבתי מרקחת ובחנויות טבע) וכף סבון נוזלי לתינוקות. מעבירים לבקבוק נקי מפלסטיק. יוצקים מעט סבון דבשי על מטלית, או על ספוג לח, ומשפשפים היטב את הפנים. שוטפים את הפנים במים קרים ומייבשים היטב.

מסכת לימון ודבש לניקוי עור רגיל או יבש: מערבבים 100 גרם דבש עם מיץ מלימון אחד. את המסכה המתקבלת מניחים בשכבה דקה על הפנים ומשהים למשך חמש עד עשר דקות. שוטפים את הפנים במים.

שטיפת דבש לפנים להזנת העור: מערבבים כף דבש בשתי כפות מים חמים ושוטפים את הפנים, רצוי בערב. משהים על הפנים למשך חמש עד שבע. שוטפים שוב את הפנים במים חמימים ללא סבון.

מסכת תפוח בדבש לתוספת לחות לעור: מרסקים בבלנדר תפוח עץ מקולף עם כפית דבש. מורחים את העיסה שהתקבלה על הפנים ומשאירים ל-15 דקות. שוטפים את הפנים במים קרים (התפוח מרגיע, מקרר ומלחלח את העור).

מסכת חלב ודבש לתוספת לחות: מערבבים שתי כפות דבש עם שתי כפיות חלב. מחליקים את התערובת על הפנים ועל עור הצוואר. מניחים להיספג לעשר דקות. שוטפים את הפנים במים קרים.

מחטא מדבש לריפוי פצעונים בעור: מערבבים רבע כפית מלח בחצי כוס מים חמימים. שוטפים את האזור הדלקתי בצמר גפן טבול במי מלח. לוחצים בעדינות את צמר הגפן על האזור כדי לרכך את הפצעון. בעזרת צמר גפן מלופף על מקלון מורחים מעט דבש על הפצע ומשאירים לפעול למשך עשר דקות. שוטפים בעדינות את המקום במים קרים ומייבשים היטב בלי לשפשף.

אמבט דבש בניחוח וניל לריכוך העור (כמות לארבע אמבטיות מפנקות): מערבבים בקערה כוס שמן שקדים (או שמן שומשום, או שמן זית), חצי כוס דבש, חצי כוס סבון נוזלי לתינוקות וכפית תמצית וניל (רצוי תמצית וניל טבעית של "מקורמיק", להשיג בדוכני התבלינים בסופרים). מעבירים את התערובת למיכל פלסטיק נקי עם סגירה הרמטית, או לכלי דקורטיבי מזכוכית. מנערים היטב לפני השימוש, מוסיפים רבע מכמות התערובת למי אמבט זורמים חמים ומערבבים היטב.

קונדישנר לעור תמריץ לחות לעור: מערבבים כפית דבש, כפית שמן חמניות (או סויה, או קנולה) עם רבע כפית מיץ לימון טבעי. מורחים בנדיבות על הידיים, המרפקים, עקבי רגליים או בכל מקום בו העור נוטה להתייבש. מניחים להיספג בעור לעשר דקות. שוטפים במים פושרים.

שטיפת דבש לשיער לתוספת ברק: ממיסים כפית דבש בארבע כוסות מים פושרים (אפשר להוסיף גם כמה טיפות מיץ לימון טבעי). חופפים את השיער כרגיל, ואחרי החפיפה יוצקים על השיער את המים הממותקים בדבש. אין צורך לשטוף. הניחו לשיער להתייבש בטבעיות.

ליפ גלוס פירות יער ודבש לטיפוח השפתיים ולברק טבעי: מערבבים בקערת מתכת כפית שמן שקדים, עשרה גרגרים של פירות יער טריים או קפואים, כפית דבש,
טיפת שמן ויטמין E (להשיג בבתי מרקחת וחנויות טבע). מחממים על הגז מעל סיר עם מים חמים, או במיקרוגל למספר שניות, עד שהתערובת מתחילה לרתוח. מערבבים היטב, מועכים את פירות היער בתוך התערובת החמה. מקררים את התערובת ומסננים דרך מסננת דקה. מערבבים שוב ומקררים היטב. כשהתערובת קרה, מעבירים אותה למיכל פלסטיק קטן (להשיג בחנויות לאיפור מקצועי). מורחים בנדיבות את הליפ גלוס על השפתיים.

מסכה לשיער לתוספת לחות: מערבבים חצי כוס דבש עם רבע כוס שמן זית ושומרים בצנצנת זכוכית או בצנצנת דבש נקייה (משתמשים בשתי כפות מהתערובת בכל פעם, לשיער יבש אפשר להשתמש ביותר). מורחים על השיער אחרי שטיפה קלה, לא חפיפה, ומעסים היטב לתוך השיער בעזרת האצבעות. חובשים על הראש כובע רחצה (אפשר גם לעטוף את השיער בניילון נצמד) ומשאירים על הראש ל-30 דקות. חופפים ומייבשים כרגיל.

תתפנקו =]
שלח/י אל einavush

שלח אל einavush חיבוק  |  שלח אל einavush הפתעה  |  שלח אל einavush נשיקה  |  שלח אל einavush סטירה  |
שלח אל einavush פרח  |  שלח אל einavush בעיטה  |  שלח אל einavush שוקולד  |  שלח אל einavush כעס  |

האלבום של einavush
אלבום התמונות של einavush

לחצו

--------------------
עינב וזהו :]
PM
einavush female
Quote Post

מומחה לאהבה

פתרון לקצוות מפוצלים:

מערבבים 2 כפות שמן זית ,חלמון, כף מיץ לימון מורחים על השיער לאחר החפיפה בלי לגעת בשורשים. שוטפים היטב לאחר כ10 דקות.
פטנט להחייאת השיער: שמים בכוס מים מספר עלי כוסברה ,מרתיחים , מצננים, מסננים, חופפים את השיער ושוטפים במים את השיער .

מראה בריא תוך 10 דקות: מערבבים חצי כפית דבש, כף שמן זית, חלמון ,ואותה כמות של קונדישנר , מורחים על שיער רטוב ממתינים כ10 דקות ושוטפים היטב.

מסיכת אינסטנט לשיער בוהק:

ערבבי ביצה ושתי כפות ברנדי , ערבבי , מרחי על השיער
מסיכת הזנה לשיער: טורפים שני חלמונים ,חצי כפית חומץ בן יין ,כפית לימון, וכוס שמן זית . מערבבים, מורחים על השיער , מעסים את הקרקפת ,ממתינים עשרים דקות ,וחופפים בשמפו.

מסיכה לחיזוק שרשי השיער:

ממלאים צנצנת בעלי רוזמרין ,מכסים אותם בשמן זית, מחכים שבועיים שלושה, כשמידי יום מנערים פעמיים את הצנצנת. מסננים וסוחטים את העלים, את השמן מעסים לקרקפת ומחכים שעה וחופפים כרגיל.

מסיכה משקמת מעולה:

מערבבים בקערית שליש כוס מיץ שמן זית, 2 כפות שמן נבט חיטה או אגוזים, ו2 כפיות דבש. מורחים על השיער ומעסים מוסיפים לשיער חלמון ביצה ומעסים. עוטפים את השיער במגבת חמה או ניילון וממתינים כשעה וחצי. חופפים את השיער ובשטיפה האחרונה משתמשים בכוס מים וחצי לימון סחוט .

מסיכה לשיער יבש:

מערבבים חלמון , 2 כפות דבש, 2כפות שמן זית. מורחים על השיער ומשאירים כשעתיים מומלץ לעטוף את הראש במגבת חמה או בניילון מחורר.

מסיכה לחיזוק:

מערבבים כף שמן זית ,כף שמן חוחובה וכפית שמן שומשום , מורחים על השיער וממתינים כשעה . כדאי להוסיף לתערובת 2 טיפות שמן רוזווד. חופפים.

טיפול לנשירה:

מערבבים ארבע כפות שמן זית, ושתי טיפות שמן ארומאטי רוזמרין, מורחים על השיער וממתינים 10 דקות.
מומלץ בתום החפיפה לשטוף את השיער ב: ליטר מים מעורב בשלוש כפות עלי סרפד ומסונן .
שיטה לחיזוק הציפורניים: לערבב מעט פולידין ומעט אקונומיקה לטבול את הציפורניים לספר דקות ולשטוף.
שלח/י אל einavush

שלח אל einavush חיבוק  |  שלח אל einavush הפתעה  |  שלח אל einavush נשיקה  |  שלח אל einavush סטירה  |
שלח אל einavush פרח  |  שלח אל einavush בעיטה  |  שלח אל einavush שוקולד  |  שלח אל einavush כעס  |

האלבום של einavush

לחצו

--------------------
PM
einavush female
Quote Post

מומחה לאהבה

[COLOR=green]פילינג תוצרת אישית2 והפעם על בסיס רימון

רק לפני שאתן מתחילות חשוב להזכיר כמה דברים:
1. לא מומלץ לסובלות מאקנה כי זה יכול לגרום לפצעונים להתרבות בגלל השיפשוף =/
[אבל אם יש חצ'קון או שניים כמו אצלי זה דווקא עוזר יופי להעלים אותם..]
2. אל תעשו ת'טעותת של לוללה חחחח, זה לא מסכה!!
את הפילינג מורחים, מעסים טיפה ת'פנים
ואחרי כמה דקות שוטפים, ורק אח"כ שמים מסכה..=]

טובב אזז למתכוןן:

כותשים חצי רימון בבלנדר (חח בלי הקליפה!!!) ומוסיפים:
2 כפיות דבש ו-2 כפות שמן שקדים.
מערבבים שוב הכל בבלנדר.
מורחים את התערובת על עור הפנים .
ושוטפים עם מים פושרים

פיליג על בסיס שמן זית:
כדי ליצור מסכת גרגרים לניקוי מערבבים 3 כפות שמן זית וכף מלח, מורחים על הפנים ועל חלקים יבשים בגוף : ידיים, מרפקים, כפות רגליים ומשפשפים. לאחר מכן, שוטפים במים פושרים. אפשר גם לערבב כף דבש, 2 כפות שקדים טחונים וחצי כפית מיץ לימון, לשפשף בעדינות את הפנים מספר דקות ולשטוף במים פושרים

מסכה טבעית לשיער על בסיס ביצה ושמן
1כף שמן זית
חלמון ביצה [מספק ברק לשיער.]
1/2 לימון סחוט [החומצה שבלימון מבהירה את השיער ותורמת להחדרת החומרים.]

מורחים את התערובת בדגש על קצוות השיער
עוטפים את הראש עם ניילון נצמד למשך 3 שעות לפחות ושוטפים, שטיפה ראשונית במים ושטיפה נוספת עם שמפו.

מסכה טבעית על בסיס שמן זית
המסכה מזינה ומלחלחת את הקרקפת מחזקת את השערה ומגבירה את הצמיחה

המתכון:
לוקחים צלוחית עמוקה ושופכים לתוכה כוס שלשמן זית איכותי,לתוך מוסיפים עלי רוזמרין טריים ו-8 טיפות של שמן לבנדר (אפשר גם ללא הלבנדר), משאירים למשך 24 שעות ולאחר מכן שולפים את עלי הרוזמרין ומורחים את השמן על הראש, לשטוף היטב וליהנות משיער מבריק ומחוזק

עשי זאת בעצמך- מסכת דלעת לניקוי שחוריםם

בדלעת יש כמות גדולה של ויטמין E הידוע בסגולותיו כמחדש את העור, בונה תאים ועוזר בהסרת התאים המתיםםם [השחורים המעצבניםם]
המסכה מזינה אתת העור ווצרת ברק:

מבשלים 1/8 דלעת בינונית
לאחר שהדלעת רכה מוציאים המים ומועכים
מוסיפים כף שמן זית, מערבבים ומורחים על הפנים

משאירים 20 דקות ושוטפים במים פושרים=]

שלח/י אל einavush

האלבום של einavush

לחצו

--------------------
PM
MiLaNo female
פורסם ב: 16/12/2006
Quote Post

מלאך

יפה עינב תודה
שלח/י אל MiLaNo

האלבום של MiLaNo
אלבום התמונות של MiLaNo

לחצו
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

Topic Options (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ זמן ביצוע: 0.0348 ]   [ 13 שאילתות בשימוש ]   [ כבויה דחיסת GZIP ]

הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020

שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט