אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבות אסורות!!!!!

אהבות אסורות!!
מורה:
שימי לב! אהבה אסורה במיוחד. הוא גדול ממך בהרבה, את תמשיכי לראות אותו מדי יום והוא אמור לחלק ציונים. אלה הן רק אחדות מהבעיות שניצבות בפנייך ויש עוד מלא. שמרי על יחסים אפלטוניים והמשיכי לפנטז עליו ככל שתרצי, אבל אל תכניסי רת עצמך לעניינים של מבוגרים. זה סתם יגרום לך סבך.

בן דוד:
נו,מה נאמר ומה נגיד? לא תצטרכי לעבור את הקטע המבאס של להכיר את המשפחה אבל סביר להניח שזה יהיה בלגן. ואם את חולמת על משהו רציני? תשכחי מזה. כמובן שאם מדובר בבן דוד רחוק, אל תהססי. אולי ההתחלה תהיה סוד כמוס אבל בסוף יכול לצאת מזה סיפור אהבה קסום.

חבר של חברה:
אאוץ'! איך זה קרה לך?! חברים של חברות הם כמו נרות חנוכה, זוכרת? מותר לראותם בלבד.... או.קיי הכנסת את עצמך לחתיכת בלגן, עכשיו עלייך להתנהל בזהירות. לפני שאת נותנת גז חשוב שתבררי עם עצמך האם זו באמת אהבה. חבל שתפסידי חברה טובה בגלל רומן חולף.

חבר של אחיך הגדול:
אכן, קרקע לא ממש נוחה ואחיך בטח רוצה להרוג אותך.. אבל בואי נודה על האמת, זה לא כזה סיפור. בדרך-כלל בנים, כמה מבאס, מכבדים נורא את האחיות הקטנות של החברים שלהם.זאת אולי הסיבה לכך שהוא כל-כך איטי ואת לא מצליחה להבין מה קורה. בשורה התחתונה, אם באמת יש מצב, תצטרכי לדבר עם "שומר הבית" שלך והוא, בסופו של דבר, יאלץ לקבל זאת.

מבוגר:
תשמעי,תלוי בכמה. בדרך-כלל, בעיקר בתקופה הזאת של החיים, יחסים עם מישהו הרבה יותר מבוגר פשוט לא עומדים במבחן המציאות. אהבה עם מישהו כזה פירושה לדלג על שלבים ואת, במקרה ששכחת,נמצאת בשלב הטוב ביותר! תהני מאנשים בגילך, יהיו לך חיים שלמים להיות עם מבוגרים.

מישהו מבוגר
אם יש לך חבר אבל מישהו אחר עושה לך את זה בטירוף,אין מנוס, כנות היא הפיתרון הטוב ביותר. לא ניתן לחיות בשני עולמות במקביל:
קודם כל,כל זה לא מגיע לחבר שלך ושנית, משום שזה דורש אנרגיות עצומות. חשבי על כך היטב ותעשי את הבחירה הנכונה.


נוסף: April 11th 2004
מספר: אפרת
דירוג:
כניסות: 3237
שפה:
  

[ חזור לאינדקס המגזין אהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט