אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


עשה ואל תעשה

זוהי כתבה לעיתון בי"ס, ואין לי כותרת!!! פליז תעזרו לי למצוא כותרת מקורית

הוראות: את הכתבה הבאה יש לקרוא, להפנים, לגזור ולדביק על הקיר בחדר עד שהדברים יחרטו בזיכרונכם.
שמחתי כשבישרו לי שהספיישל לעיתון הזה הוא יחסים. תחומי האהוב שאני משתדלת לדבוק בו עד שזה מתחיל להיות יותר מדי דביק.
כמו שלמדנו בשיעורי חינוך, יש המון סוגי יחסים בעולם. יחסים בין הורים לילדים, יחסים בין מורים לתלמידים, יחסים בין סבא לנכדה, יחסים בין אדם לכלב, וכמובן הנושא האהוב עליי- יחסים בינה לבינו. לכן, קוראים יקרים וקוראות יקרות, כתבתכם הנאמנה תעזור לכם קצת בתחום עשה ואל תעשה.
נתחיל בכן בנות חמודות, אצלנו באחווה יש חוק מרפי עיקרי שאומר: שימי עין והוא ישים ז** (פפייפפפ, מצונזר, סורי), שימי ז** הוא ישים עין. ואכן, זה באמת עובד!!!
בנות, בנים לא אוהבים בחורות דביקות שמתקשרות אליהם כל חצי שעה ומשתמשות במילים כמו קושקוש ומושמוש ופוצי ומוצי!! די! ממי ונשמה זה מספיק לבינתיים.
דבר נוסף, ואני כותבת זאת בהמלצה חמה ממעמקי לבי החם והאוהב- לעולם אל תתוודאו על אהבתכן לפניו. למה?! כי.... פשוט ככה!!! הכל מתקשר לחוק מרפי הנ"ל. את רוצה אותו שלך?! שמרי את אהבתך הגואשת והעצומה בלב, או פשוט תשפכי את ליבך לחברותייך, עד שתשמעי מפיו את אותן 3 המילים הנשגבות.
רוצות לדעת עוד? אוקיי. אולי יהיו כמה שיחלקו על דעתי, אבל אני חושבת שלהחמיא לבחור בכמה פגישות הראשונות זה כמו להציע לו נישואין. ולא, אני לא מגזימה!!! אל תראי לו שאת יותר מדי מעוניינת!!! אחרת הוא כבר לא יהיה מעוניין. אל תגידי לו איזה עיניים יפות יש לך (גם אם העיניים שלו בצבע הים והריסים שלו שחורות כמו פחם ומגיעות לו כמעט על המצח), ואל תחמיאי לו השפתיים הבשרניות שדורשות התנפלות מידית!! פשוט לא. תרתי משמע.
עוד דבר לא פחות חשוב- אם את מקבלת מחמאה מבחיר ליבך, כאשר הוא אומר לך את אותם דברים שערבים לאוזנך, אל תכחישי, כי אני יודעת, בד"כ אנחנו הבנות נוטות להגיד "לא, מה פתאום, על מה אתה מדבר?!" "אל תגזים..." "לא נכון, אני שמנה". אף פעם אל תראי לו שאת ממעיטה בערכך, פשוט תגידי תודה תחייכי את החיוך הכי מקסים ומתוק שלך ותעברי נושא. אבל כמובן גם אל תפגיני ביטחון עצמי מופרז ותגידי "אני יודעת, תודה". זה קצת שחצי, לא?! ואף אחד לא אוהב לצאת עם אדם שחצן.
עכשיו תורכם, בנים אאמממ... חמודים?! טוב תשמעו, לכם כדאי יותר מכולם להפנים את מה שהולך להיות כתוב כאן. חלקכם חייבים, אבל ממש חייבים הדרכה קלה וכמה עצות לחיים. אז קודם כל-
דבר ראשון של "אל תעשה"- אף פעם אל תגיד לה "מה, השמנת?!" כן השמנתי ואם יש לך בעיות עם זה אתה יכול ללכת לחפש ת'חברים שלך!!!! אף פעם אל תגיד לה "מזה הדבר הזה שיצא לך על הפרצוף?" זה חצ'קון חביבי!! אף פעם לא שמעת על זה?! להפך, תגיד לה כמה היא יפה (אם אתה באמת מתכוון לזה, כמובן), ומה אתה אוהב אצלה (במידה ויש דברים כאלה).
דרך אגב, החוק של שימי עין הוא ישים ז**, שימי ז** הוא ישים עין, לא תקף לגביכם. ואתם יודעים למה?! כי אתם גברים. אולי תגידו שאני מיושנת ופרימיטיבית אבל לפי דעתי עניין החיזור טרם עבר אלינו. חוששני כי זהו עדיין התפקיד שלכם.
אל תשחקו משחקים! אם אתם רוצים לכו על זה, ואם היא מעוניינת מה טוב, אם לא, אז מה אני יגיד לכם?! בעסהה לכם. אם אתם לא מעוניינים אל תתחילו כלום מלכתחילה, למה לפגוע במישהי שבזמן שאתם משחקים ברגשותיה יכולה למצוא את האביר על הסוס הלבן שמחכה רק לה?! אל תהיו אכזריים, וזה גם נוגע לכן, בנות יקרות. חבר'ה- להיפגע זה לא נעים, וזה בד"כ כואב, אז תעשו לי טובה, אל תעשו את זה אם אתם לא רוצים להיפגע.
לסיום, הייתי רוצה לחתום את כתבה זו, מלאה במוסר השכל ובדברי חוכמה, בכמה מילים לאדם אחד שבזכותו השכלתי בעניין והיום אני יכולה לבוא לכאן ולהגיד גאה ובראש מורם: אני אשכרה יודעת על מה אני מדברת!!! כל התודות והאהבה שבעולם לעמית פופר אהובי האחד והיחיד, האחד שלימד אותי גם אכזבה, אבל בעיקר אהבה!!!

 


נוסף: March 2nd 2005
מספר: blondi
דירוג:
כניסות: 2152
שפה:
  

[ חזור לאינדקס המגזין אהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


עשה ואל תעשה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-04-13 14:02:39
הדירוג שלי:


חיחיח יפהההה אהבתי
לדעתי הכותרת יכולה להיות: על בנים ועל בנות
או בינו לבינה..
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט