אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


שמועות ג' (אחרון)

שתקנו לרגע עד שארזתי אומץ ואמרתי"תשמע אביב, אני נורא מצטערת שהתנהגתי בטיפשות כמו ילדה קטנה והסקתי מסקנות..." אבל הפעם הוא קטע אותי בנשיקה ממושכת. נשיקה של 2 דקות אם אני לא טועה, כי באותו רגע הכל מסביב נעלם הינו רק אני והוא.לא היה אכפת לי מכלום,לא מההורים שלי שהיו הורגים אותי אם היו רואים את זה ולא משום דבר אחר!
זאת הייתה נשיקה אמיתית, סוג הנשיקות שמעוררות את הפרפרים בבטן.
לא התנגדתי פשוט זרמתי איתו.
"היתי צריך לעשות את זה מזמן" אמר כשהפסיק את הנשיקה.
אני? כמובן שתקתי!

*******

מאותו יום הפכנו לזוג רק שביקשתי ממנו שאיש לא ידע על זה בנתיים עד שאצליח להרגיע את ההורים שלי ולהוכיח להם שאביב כבר לא כמו שהוא היה.
בהתחלה חששתי לספר לעינב על הקשר שלי ושל אביב, אבל לא יכולתי לשמור על זה בסוד בעיקר לא מעינב, שהיא החברה הכי טובה שלי.
כמובן שעינב התלהבה ואהבה את החדשות ולא הפסיקה לחזור על אותן המילים "ידעתי שזה מה שיקרה בסוף!".
בעיות? כן, גם הן צצו, בגלל מישהו שהחליט להפיץ שמועות עלי ועל אביב שאנחנו מתראים בלילות ואת ההמשך אתם כבר בטוח מתארים לעצמכם.
למה לכל הרוחות בנאדם צריך לעשות את זה? חשבתי שאנשים כאלה רעים קיימים רק בסרטים, אך לצערי הרב נוכחתי לדעת שגם במציאות הם קיימים.
אמא שלי ממש לא אהבה את זה וכמובן ניסתה לחקור אותי.
לא אהבתי לריב עם אמא שלי, אבל "הזהרתי אותך לגביו!" "אמרתי לך שלא תתקרבי אליו!" "לא חינכתי אותך ככה!" ועוד כמה משפטים קצת מעצבנים שלא הפסיקה להגיד לי אותם פשוט שיגעו אותי.
אבא שלי לא התערב במקרה הזה, הוא כן הבין אותי ופשוט הסביר לי בשקט ואמר שאני בטוח יודעת למה אני נכנסת...מאוד הערכתי אותו על זה. הוא תמיד הבין אותי.
מספר שבועות המשיכו המריבות שלי ושל אמא שלי, היו ימים שכלכך רציתי לברוח מהבית בגללה, אך לא עשיתי זאת כי לא חשבתי שזה יהיה הפיתרון נכון.
עינב ניסתה לתמוך בי וניסתה להיות איתי כמה שיותר.
עם אביב נפגשתי רק בשעות שההורים שלי כבר הלכו לישון, כי חששתי ששוב אמא תקים מהומה ותתחיל לצעוק.
"אני באמת מצטער שאני גורם לך לכל-כך הרבה בעיות" אמר לי כשטיילנו מסביב לשכונה יד ביד. "אתה לא צריך להצטער,אמא שלי היא זאת שאמורה להבין שיש לי חים משלי ושאני זאת שאמורה לבחור עם מי להיות ולא היא." עניתי למרות שלא יכולתי לכעוס על אמא שלי כי אני יודעת שהיא פחדה שאני אפגע, היא האמינה לכל השמועות שהופצו בשכונה שלנו והחלו להתפשט גם במקומות מסוימים בעיר. שמועות שאמרו שאביב משתמש בסמים, מסתובב עם עבריינים מסוכנים והגרוע מכל שאביב אף רצח מישהו ובגלל זה בעצם ישב בכלא בעבר.
ידעתי שזה ממש לא נכון. אביב סיפר לי על עצמו הכל והאמנתי לו, הרגשתי שהוא דובר אמת.
זה היה כל-כך לא הוגן שניסו להפריד שינינו, למה זה חייב לקרות לי? שנים חיכיתי למישהו שיכבוש אותי באמת, שאיתו ארצה לבלות את שאר ימי חיי, למרות שזה נשמע קצת טיפשי, איזו בחורה לא חולמת על זה?
החים שלי היו יבשים עד שהוא הגיע, ועכשיו כשהכל נראה בעיני ורוד כולם מנסים להפריד בינינו.
למרות כל הבעיות האלה אביב תמיד הצליח להעלות לי חיוך על השפתיים, וכל החיבוקים והנשיקות שהעניק לי השכיחו ממני את כל הבעיות. זה כלכך כיף להיות מאוהבת!!!
לפעמים אפילו שכולם ניסוו להפריד בינינו בעיני זה ייחד את הקשר שלנו ואהבתינו רק התחזקה ופרחה...
עם הזמן שעבר המשכתי להפגש עם אביב, ואמא גילתה את זה ועדיין התעקשה וצעקה עלי הרבה. כמה דמעות זלגו מעיניי בגלל האופי השתלטני שלה.
אני יודעת שאהבתי את אמא שלי כי היא זאת שעניקה לי חים, בזכותה ובזכות אבי יש לי הכל בחים, והם עבדו כל חייהם כדי שלא יחסר לי ולאחי דבר, אבל היתי מודעת לעובדה שהיה לה אופי קשה, היא חשבה שרק היא צודקת וזה ממש הרגיז אותי, אבל כמובן לא יכולתי להגיד לה את כל זה בפנים כי אז המצפון לא היה נותן לי מנוח.
בכל מקרה למרות כל הצעקות והמריבות לא התייאשתי והמשכתי את הקשר המדהים שלי עם אביב ואז התחלתי להרגיש שאמא מתחילה להתייאש והיו ימים שהיא אפילו לא אמרה לי דבר על אביב, אלא כל פעם שאמרתי משהו על אביב היא פשוט שינתה נושא.
לא השתניתי הרבה מאז שאביב ואני הפכנו לזוג, רק הרבתי יותר לחייך ולשיר בבית ומצב הרוח שלי רוב הזמן היה מעולה, אולי בגלל זה אמא החלה להבין שטוב לי איתו ואני לא מתכוונת לעזוב אותו בגלל כל השמועות והרכילויות האלה.
יום שישי אחד כשניקיתי את הבית אחד הילדים שגרו בשכונה שלי דפק בחוזקה בדלת ביתי, כשפתחתי אותה גיליתי אותו מתנשף בכבדות כאילו מישהו רודף אחריו. "מה קרה ליאור?" שאלתי אותו בבהלה.
"אח שלך...הוא ואביב רבים בחוץ" אמר עדיין מתנשף. ליבי הפסיק החסיר פעימה מהבהלה ורצתי החוצה. שניהם דחפו אחד את השני, רצתי לכיוונם וצעקתי שיפסיקו עם זה מיד, אך כל הצעקות שלי היו לשווא שניהם כאילו התעלמו עד שהחלטתי להתערב ביניהם ודחפתי את שניהם לצדדים שונים. "מה קורה לכם?" צעקתי. "אל תתערבי קרין!" אמר בן שנראה נרגז. "בן מה אתה חושב שאתה עושה? תבין זה לא יעזור לא לך ולא לאף אחד אחר מבין כל אלה שמנסים להפריד ביני לבין אביב" אמרתי ולפתע הרגשתי כוכבת אופרת סבון וזה אפילו הצחיק אותי מעט.
"את יודעת מה קרין? כבר לא אכפת לי, תעשי מה שאת רוצה, רק אחר-כך אל תבואי לבכות שהוא פגע בך או בגד בך עם מישהי אחרת."אמר לפתע. אני יודעת שהוא רק ניסה להגן על אחותו, ומאוד הערכתי את זה, רוב הזמן הסתדרנו טוב כאחים, אך לא אהבתי את זה שהתערב בחיי האישיים.
עברו כמה שנים אביב התגייס ולאחר שנה אני החלתי את השירות הלאומי שלי ועדיין הינו יחד אמא כבר לא אמרה דבר ובן לא דיבר עם אביב.
נפגשנו עם אביב פעם בשבועיים בסופי השבוע כשחזר מהצבא, והמדים הלמו אותו מאוד:)
שום דבר לא השתנה ביני לבין אביב, אהבנו יותר מתמיד, מערכת היחסים שלנו הייתה טהורה, בלי שקרים ובלי בגידות,כבר לא היה אכפת לנו מכל מיני שמועות לא נעימות עלינו, העיקר שידענו מה אמיתי ומה לא והמצפון שלנו היה נקי.
הקרירות של אמא החלה להתפשר ולפעמים אפילו היתי מספרת לה דברים על אביב, היא כבר לא הייתה משנה נושא, אלא להפך הייתה שואלת שאלות.
בן? אולי כששניהם ישכחו מהאגו שלהם הם יחליטו להשלים ואולי אפילו יחזרו להיות חברים כפי שהיו בגיל 6.
בכל אופן, שמועות? אל תתנו להן לנהל לכם את החים, כי הן סתם שמועות..


נוסף: March 9th 2008
מספר: זה משנה?
דירוג:
כניסות: 1202
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט