אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

כל מה שרציתי לשכוח ... פרק א '( לא אמיתי ... אבל שווה לקרוא !! )

" היי שני ! " צעקה מאי לעבר חברתה שמיהרה לה לקיוסק . " היי מאמי ! סורי אמא שלי ביקשה ממני לקפוץ לקיוסק של דודו נדבר ! " צעקה לעברי תשובה והמשיכה בדרכה . בזמן האחרון אני מלאה במחשבות , על הקיץ הזה , על האידיוט הזה , שכל כך רציתי לשכוח . טוב בכל מקרה , זה עבר ...
הייתי לי בדרכי לפארק השומם להפתעתי אני רואה במישהו יושב על הספסל , אני מכווצת את עפעפיי , מעמיקה את מבטי בו . לא ... זה לא ייתכן ! זה מייקל !
איך זה שהמזל הטוב תמיד נגמר ?! רק רציתי לשכוח אותו . ועוד אחרי מה שהוא עשה לי החתיכת מניאק הזה ! ניגשתי אליו בצעדים בטוחים , פניי היו זעופות וצעקתי לו בפרצוף :" כבר הרסת לי את החיים ! מה אתה עוד רוצה ? תסביר לי את הסיבה ששוב אתה יושב פה בכל יום שאני עוברת פה ! חתיכת אידיוט , הרסתי לי את החיים , מה עוד נשאר לך להרוס ? לא מספיק דמעות סחטת ממני ? לא מספיק פעמים גרמת לי לא לישון ? תאמר לי מה אתה רוצה , אני אתן לך את זה ותתחפף לי מהחיים ! " התאפקתי שלא לבכות , הדמעות כל כך רצו לפרוץ מתוכי . אבל אסור לי . אם אתחיל לבכות אפול לזרועותייו ואז שיגרום לו לחשוב שהוא עצם קיומי !
הוא הביט בי , בחיוך רפה הוא התרומם מביט בי . עכשיו הבנתי לה אסור להתאהב באמריקאים ! העיניים האפורות - כחולות הצלולות שפעם כה אהבתי גרמו לי לבחילה , השיער הבלונדיני שגרם לי לנמוס רק העביר בי צמרמורת . וגופו החטוב ... ללא ספק שווה , יפה , חתיך ועוד הרבה תארים אבל כרגע הוא הבן אדם הכי שנוא עליי . " את מאוד יפה , המכנסונים הקצרצרים האלה והגופייה הלבנה , איזה רגליים , איזה חזה . את מטריפה אותי ! "
" מותק , ממתי יש לך זכות להתבונן בחזה שלי ? להעיר הערות על הרגליים שלי ? אתה פגעת בי ושום דבר לא ישנה את זה ! "
" מה אני אשם ? אני מודה הייתי אידיוט , אבל למדתי לאהוב אותך , מבטך מציק לי בלילות , עינייך ממשיכות לרדוף אותי , ושפתייך הנחשקות כמעט נוגעות בשפתיי ... " הוא קירב את שפתייו המתוקות אל שלי . אבל דחפתי אותו הצידה והערתי לעוד הערה צינית :" יפה מייקל ! ריגשת אותי ! מאיזה סרט ציטטת את זה ?? " הוא הזיל דמעה ... אך זעם התעורר בו .
" את חושבת שרק את יצאת פגועה מכל הסיפור הזה ? מי אני שבכלל אתערב עלייך ? את צודקת ההתערבות הזאת שאני אשבור את ליבך בפחות משבוע הייתה טיפשית ! אבל אני בן אדם ! אני עושה טעויות . כן צודקת לא הייתי צריך לעלות על שולחן המורה בסוף השבוע הראשון שהיינו ביחד ולהודיע בחיוך שאני נפרד ממך מול כל הכיתה , בחייאת שזה כאב לי , אני התאהבתי בך באמת , תוך יומיים , אבל אני בסך הכל סיימתי כיתה ח' אני לא רציתי שזה ייצא ככה ... " הוא כבר בכה בהיסטריה והתחלתי לרחם עליו אבל הגאווה שלי הייתה חשובה לי .
" אם כל כך אהבת אותי , מייקל אם יורשה לי לשאול ... למה העדפת את החברים שלך ואת השטר של החמישים שקל שקיבלת בגלל ששברת את ליבי ?! למה ?! למה אתה בחרת בהם ? מה קרה מייקל ?! חשבת שחמישים שקל עדיפים עליי ? "
אני לא יודעת למה , אבל זה קרה כך שעמדנו רגעים ספורים בשקט , כשלפתע שפתינו נפגשו ונסחפנו לנשיקה ארוכה , רטובה וחמה ... אהבתי להרגיש את שפתיו שוב . הפסקנו והוא הביט בעייני הכחולות , ליטף את שערי השחור הארוך
והחלק ועמדנו ליד הספסל , בדממה שעטפה אותנו , מחובקים ...

המשך יבוא ...


נוסף: July 18th 2006
מספר: סתם מישהי
דירוג:
כניסות: 861
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים