אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


כל מה שרציתי לשכוח ... פרק א '( לא אמיתי ... אבל שווה לקרוא !! )

" היי שני ! " צעקה מאי לעבר חברתה שמיהרה לה לקיוסק . " היי מאמי ! סורי אמא שלי ביקשה ממני לקפוץ לקיוסק של דודו נדבר ! " צעקה לעברי תשובה והמשיכה בדרכה . בזמן האחרון אני מלאה במחשבות , על הקיץ הזה , על האידיוט הזה , שכל כך רציתי לשכוח . טוב בכל מקרה , זה עבר ...
הייתי לי בדרכי לפארק השומם להפתעתי אני רואה במישהו יושב על הספסל , אני מכווצת את עפעפיי , מעמיקה את מבטי בו . לא ... זה לא ייתכן ! זה מייקל !
איך זה שהמזל הטוב תמיד נגמר ?! רק רציתי לשכוח אותו . ועוד אחרי מה שהוא עשה לי החתיכת מניאק הזה ! ניגשתי אליו בצעדים בטוחים , פניי היו זעופות וצעקתי לו בפרצוף :" כבר הרסת לי את החיים ! מה אתה עוד רוצה ? תסביר לי את הסיבה ששוב אתה יושב פה בכל יום שאני עוברת פה ! חתיכת אידיוט , הרסתי לי את החיים , מה עוד נשאר לך להרוס ? לא מספיק דמעות סחטת ממני ? לא מספיק פעמים גרמת לי לא לישון ? תאמר לי מה אתה רוצה , אני אתן לך את זה ותתחפף לי מהחיים ! " התאפקתי שלא לבכות , הדמעות כל כך רצו לפרוץ מתוכי . אבל אסור לי . אם אתחיל לבכות אפול לזרועותייו ואז שיגרום לו לחשוב שהוא עצם קיומי !
הוא הביט בי , בחיוך רפה הוא התרומם מביט בי . עכשיו הבנתי לה אסור להתאהב באמריקאים ! העיניים האפורות - כחולות הצלולות שפעם כה אהבתי גרמו לי לבחילה , השיער הבלונדיני שגרם לי לנמוס רק העביר בי צמרמורת . וגופו החטוב ... ללא ספק שווה , יפה , חתיך ועוד הרבה תארים אבל כרגע הוא הבן אדם הכי שנוא עליי . " את מאוד יפה , המכנסונים הקצרצרים האלה והגופייה הלבנה , איזה רגליים , איזה חזה . את מטריפה אותי ! "
" מותק , ממתי יש לך זכות להתבונן בחזה שלי ? להעיר הערות על הרגליים שלי ? אתה פגעת בי ושום דבר לא ישנה את זה ! "
" מה אני אשם ? אני מודה הייתי אידיוט , אבל למדתי לאהוב אותך , מבטך מציק לי בלילות , עינייך ממשיכות לרדוף אותי , ושפתייך הנחשקות כמעט נוגעות בשפתיי ... " הוא קירב את שפתייו המתוקות אל שלי . אבל דחפתי אותו הצידה והערתי לעוד הערה צינית :" יפה מייקל ! ריגשת אותי ! מאיזה סרט ציטטת את זה ?? " הוא הזיל דמעה ... אך זעם התעורר בו .
" את חושבת שרק את יצאת פגועה מכל הסיפור הזה ? מי אני שבכלל אתערב עלייך ? את צודקת ההתערבות הזאת שאני אשבור את ליבך בפחות משבוע הייתה טיפשית ! אבל אני בן אדם ! אני עושה טעויות . כן צודקת לא הייתי צריך לעלות על שולחן המורה בסוף השבוע הראשון שהיינו ביחד ולהודיע בחיוך שאני נפרד ממך מול כל הכיתה , בחייאת שזה כאב לי , אני התאהבתי בך באמת , תוך יומיים , אבל אני בסך הכל סיימתי כיתה ח' אני לא רציתי שזה ייצא ככה ... " הוא כבר בכה בהיסטריה והתחלתי לרחם עליו אבל הגאווה שלי הייתה חשובה לי .
" אם כל כך אהבת אותי , מייקל אם יורשה לי לשאול ... למה העדפת את החברים שלך ואת השטר של החמישים שקל שקיבלת בגלל ששברת את ליבי ?! למה ?! למה אתה בחרת בהם ? מה קרה מייקל ?! חשבת שחמישים שקל עדיפים עליי ? "
אני לא יודעת למה , אבל זה קרה כך שעמדנו רגעים ספורים בשקט , כשלפתע שפתינו נפגשו ונסחפנו לנשיקה ארוכה , רטובה וחמה ... אהבתי להרגיש את שפתיו שוב . הפסקנו והוא הביט בעייני הכחולות , ליטף את שערי השחור הארוך
והחלק ועמדנו ליד הספסל , בדממה שעטפה אותנו , מחובקים ...

המשך יבוא ...


נוסף: July 18th 2006
מספר: סתם מישהי
דירוג:
כניסות: 958
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט