אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


MY BABY!

טוב את האמת. הסיפור הוא על החבר הנוכחי שלי, אבל החבר הקודם שלי יהיה מוזכר הרבה יותר. הוא בעצם הייתה האהבה הראשונה שלי, הכי אמיתית אבל מצד שני הכי מזוייפת. תקראו ותבינו, תהנו!

הכל התחיל מהרגע שעברתי לפנימייה. עברתי ובחיים לא חשבתי ששם אני אמצא את אהבת חיי (או לפחות מה שחשבתי שהוא אהבת חיי!). קראו לו גיל
התאהבתי בו מהרגע שראיתי אותו.. לא בגלל היופי ולא בגלל הגוף, רק החיוך שלו עשה את זה, ובשבוע הראשון שלי כבר מצאתי את עצמי עם הבנאדם שמוצא חן בעיניי וכבר מצאתי את עצמי באמצע ה"קנאה" של האנשים, כי הרי אני חדשה וכבר תפוסה.
אז הכל היה בסדר עד שאחרי יומיים הוא נפרד ממני חזר ונפרד ולא הפסיק לפגוע ולהשפיל. אז בזמן שלא היינו ביחד אני הייתי עם עוד 3 בנים, 2 מהבצפר ואחד סתם מהאיזור. אחד מהם היה החבר הנוכחי שלי של היום, גלעד, הוא היה החבר הכי טוב שלו, בגדתי בו עם החבר הכי טוב שלו . זה הכל הסתבך, כי גילי התאהב, ואני רק נשארתי פגועה. אז אני וגיל חזרנו, והיינו ביחד וכל הזמן שהיינו ביחד עד ה-4.2 הכל היה מסובך מלא בפרידות ובגידות למיניהן וכל מיני דברים מסובכים שסתם אם אני יתיחל להסביר אני לא יידע איפה להפסיק. (חח) אז אני וגלעד היינו כמה פעמים ביחד, עד שהבנתי שאני אוהבת את גיל והפסקתי ונפרדתי ממנו. ב-4.2 אני וגיל חזרנו, מתחילת השנה אני אמרתי לעצמי שאני יהיה עם גיל ביומולדת שלי לא משנה מה, וביומולדת שלי, אכן היינו ביחד, אמרתי לו שאני מוכנה לשכב איתו, והוא עשה לי הפתעה כזאת יפההה שאפחד בחיים שלו לא עשה לי, ושכבנו.. והקשר שלנו אחרי זה היה מגעיל, מבוסס על סקס ושום דבר אחר!.. אז נפרדנו אחרי חודש. והיינו "יזיזים" כמו שאומרים והרגשתי כמו סרמרטוט עד שיום אחד פשוט רבנו ממש רציני ולא דיברנו ואני מרב ייאוש הלכתי לגילעד, כן כן , החבר הנוכחי שלי כרגע, ומאז אנחנו ביחד, (מחר חודשיים) וגיל, בא אליי, ורשם לי מכתבים ובכה והתחנן כמעט שאני יחזור אליו והוא מקלל ופוגע ואני מבינה כי הוא פגוע. אבל אני עליו בכיתי 8 חודשים והוא בכה עליי רק חודש אולי בהגזמה! ועכשיו, אני עם גלעד ואני הכי מאושרת בעולם, חווה אהבה בפעם השנייה, כי בכל זאת למרות כל הפגיעות וההשפלות גיל היה האהבה הראשונה שלי ואני שלו , היינו הראשונים אחד של השני בכמעט הכל. אני מודה לרגע שהוא הכניס אותו לחיי ושנתן לי לחוות אהבה אמיתית בשלמותה (למרות שחלקה הייתה מזוייפת לחלוטין!!) ועכשיו אני עוד יותר מודה לאלוהים שהכניס לחיי את גלעד ולימד אותי שיש תקווה בעולם שיש בנים שיכולים לתת לך להרגיש נאהבת!

בנות.. לעולם אל תכנעו. תחיו את הרגע כאילו זה הרגע האחרון שלכן ותעשו שטויות כי בכל מקרה חיים רק פעם אחת !!....

אוהבת מאודדדדדד..

מעיינו'ש! (:


נוסף: July 22nd 2005
מספר: מעיינו'ש
דירוג:
כניסות: 967
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


MY BABY!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-07-23 23:06:07
הדירוג שלי:


וואי אחרי הכל אני שמחה בשבילך שאת עכשיו נאהבת ומאוהבת ושמחה נורא זה הכי חשובבב...
ובקשר לגיל זה טוב שלא חזרת אליו אחרי שכל כך ניפגעת ממנו!!!!
אני מאחלת לך ולחבר שלך המון אושר ואהבה ביחד ..!

אלינוש
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט