אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אני לא יודעת מה זה אנחנו ?..מה יהיה בסוף...

אני יספר לכם הכי בקצרה שאני יכולה ,אז ככה ...

אני מכירה את עידן כבר 3 חודשים כמעט ,הוא חייל בן 20 ואני בת 18, הוא קרבי וכל שלוש שבועות בבית. אין לו שיחות יוצאות מהפל' ורק מהבית הוא יכול להתקשר.אז כשהתחלה הכרנו הוא היה מדבר איתי כמעט כל יום מטלפון בבסיס ע'י קומבינות,ויצא לנו להיות בקשר יומיומי.. אח''כ הקשר נהייה טיפה מרוחק כי הוא יכל להיפגש איתי ובסוף לא הסתדר אני והוא התבאסנו כי אין לו אוטו והוא תלוי בחברים וגם הוא  גם בעיר אחרת .. נסיעה באוטובוס זה 45 דקות.וגם באוטו בערך..וגם היו כל מיני קטעים


שהוא היה אומר לי "אני ידבראיתך אח''כ  "והייתי שומעת ממנו רק אחרי כמה ימים.. או לדוגמאהיינו קובעים שניפגש או שניצא ביחד והוא אמר לי שהוא יתקשר אליי והוא לא התקשר להודיע לי .. זה היה בקטנה בדברים קטנים אבל תודו הדברים הקטנים הכי מרגיזים!!! עכשיו כשאני הייתי אומרת לו אחרי איזה שבוע שלא ייצא לנו לדבר (שפתאום הוא היה מתקשר ) אז הייתי אומרת לו "מה קרה? חשבתי שאתה לארוצה להמשיך ת'קשר..." אז הוא היה אומר לי"מה? אם אנחנו לא מדברים כמה ימים את ישר חושבת שאני לא רוצה?" והוא עוד אומר לי "את יכולה גם להתקשר אפילו שאני בבסיס"... אז אני אומרת לו שהוא לא זמין... וזה באמת נכון כי איפה שהוא משרת אין לו קליטה... ואני מידי פעם שהיה קליטה הייתי מתקשרת אליו..

אז החודש ה1 היה סבבה אח''כ טיפה התרחקנו והיינו מדברים פעם בשבוע ככה ואפילו היה נתק של שבועיים .. ואני זוכרת שאני התקשרתי והוא היה בבית .. ובכללי תמיד הבנתי אותו ולא באתי אליו בטענות .. תמיד חיזקתי אותו בקשר לצבא ולהורים שלו.. ולא האשמתי את חברים שלו כשהוא היה קובע איתי שהוא יבוא לראות אותי ובסוף חברים שלו לא באו אז כל זה הוא לא אשם..

אבל יש לו קטעים שהוא קובע ולא מתקשר להודיע לי , וכמו כל אחד אף אחד לא אוהב להיות באוויר ושלא יודיעו לו מה נסגר... אז קרה לו שהוא עשה לי כבר איזה 5 פעמים בלי כוונה אני מאמינה,שהוא קבע איתי ולא החזיר לי תשובה אז כבר התרגלתי שכשהוא אומר לי משו לקחת בעירבון מוגבל.. למשל קבענו לפני חודש להיפגש שהוא יבוא לראות אותי ואמר לי שידבר איתי ולא התקשר , ורק למחרת הוא התקשר מהבית ואמר לי שלא היה לו איך להתקשר אליי..אבל אני לא קונה את התירוצים האלו.. כי בתכלס אפשר תמיד אבלתמיד להשיג שיחה .. הוא כנראה לא יודע את חומרת המצב.. הוא מעופף כזה .. אנחנו גם אותו מזל... מזל סרטן.. למי שזה עוזר..

אז לפני חודש לא דיברנו איזה שבועיים ואני התקשרתי שנדבר והוא כזה אמר לי שהוא מתגעגע ומת לראות אותי ופה ושם.. ואמרתי לו למה אנחנו מתרחקים ושבהתחלה זה לא היה ככה וכל מיני והוא אמר לי שככה יצא שפתאוםלא המשכנו להתקשר אחד לשני וגם אמר לי "את ישר חושבת אם אנחנו לא מדברים שבוע או כמה ימים שהקשר יתנתק או שאני לא רוצה להיות בקשר איתך וזה לא נכון" מה?אני לא צודקת אם אתה בקשר עם מישהיו ואתם לא מדברים קרוב לשבוע .. לא תחשבו שהצד השני לא מעוניין???!??!?? אני בטוחה!

אז מלפני חודש שאני יזמתי ת'שיחה אז הוא היה איתי בקשר והמשכנו כזה ... וגם קבע איתי שוב להיפגש באיזה מועדון ובסוף לא יכלתי ואח''כ הוא גם לא בא בסוף.. ואז היה צריך לחזור  לבסיס... בכללי כל החודשיים וחצי שאנחנו מכירים אז הוא ואני נפגשנו אולי 4 פעמים. לפני שבוע ככה הוא התקשר ואמר לי "כמו שאת לא וויתרת עליי והתקשרת לפני חודש כדי להגיד לי שהתרחקנו ושאת לא יודעת מה נסגר אז אני עכשיו התקשרתי כי אני לא מוכן לוותר עלייך"... והתחלנו לדבר..( אנחנו לא חברים אבל אנחנו גם לא ידידים..מההתחלה היה ת'משיכה והיה גם נשיקה ..ואמרנו שלמרות שהוא בצבא קרבי ויהיה קשה אז שלא נוותר מההתחלה .. ובאמת כאילו זה קשה אבל אם תשאלו אותי אפשר להסתדר אם לפחות שומרים על קשר..לפחות אם מדברים איזה פעמיים 3 בשבוע.. אז התחלנו בהתחלה להגיד ששנינו מחפשים קשר רציני ושנראה איך זה יילך).. ואז אמרתי לו שכמו שהוא לא אוהב להיות באוויר שגם אני לא .. ושיש לו קטעים שהוא אומר "אני יתקשר" או "אני ידבר איתך עוד שעה" ולא מתקשר... וזה מרגיז ואמרתי לו את זה והוא אמר לי שאני צודקת. ואני אמרתי לו שאני מבינה אותו ושתמיד לא באתי אליו בטענות בקשר למשפחה או לחברים כי אני מבינה מזה צבא למרות שלי יש עוד שנה עד לגיוס אבל אפשר להבין שכשיוצאים מהצבא אחרי 3 שבועות מתים לראות את אמא וזה ברור מאליו.. ואת הקטע עם חברים שלו שהוא אוהב לצאת איתם ולפעמים קובע איתי שהוא יבוא איתם אליי ובסוף זה לא מסתדר אז אני לא מאשימה את החברים. אבל עזבו.. אתה קובע עם מישו ואתה לא יכול לבוא המינימום הוא להתקשר ולהודיע..ואת זה הוא לא עושה.. אולי פעם אחת הוא התקשר ואח''כ כבר לא. אז אמרתי לו הכל והוא אמר שאני צודקת ושהוא רוצה להתגעגע אליי ולחשוב עליי יותר ושהוא כדי להתגעגע צריך לראות אותי ושניפגש יותר ונחליט כבר מה נסגר.. אבל הוא אומר לי שאני חולת טלפון וזה לא נכון.. אני חושבת שאתה בקשר אם מישו אתה צריך לדבר איתו מינימום 4 או 5 פעמים בשבוע אם אתם לא נפגשים אז לפחות אפשר לדבר... והוא חושב שבגלל שאני חייבת לדבר בטלפון אז אני צריכה להבין אותו ושהוא לא טיפוס של טלפון ולא אוהב לדבר הרבה בטלפון.. ואני אמרתי לו שזה לא קשור בכלל ושאם לא מדברים אז איך אפשר עוד להישאר בקשר.. הוא אמר לי שמעכשיו הוא רוצה שניפגש יותר (כי הוא עכשיו בגלל שהוא חייל טוב נחשב ולא עושה בעיות אז צ'יפרו אותו להיות כל יום בבית והוא גם עכשיו בבסיס קרוב לבית שלי ואת זה הוא אמר לי רק לפני שבוע.. שהוא יהיה כאן 15 דקות לידי כל יום ושהוא רוצה שניפגש כמעט  כל יום כדי שנראה כבר מה נסגר)ושהוא רוצה אותי ושהוא מעוניין מאוד.. "אנחנו לא חברים אבל גם לא ידידים.." זה מה שהוא אמר לי אז אמרתי לו שהוא צודק..אמרתי לו שזה כמו ידידים אז הוא אמר לי שהוא לא רואה אותי בתור ידידה ושמההתחלה אני מאוד הייתי ועדיין מיוחדת בשבילו ושהוא לא רוצה אותי בתור ידידה .. אז סגרנו שמעכשיו שהוא החודש הזה יהיה כליום בבית אז הוא יפגש איתי יותר וסיימנו את השיחה בנעימות.. חח רציני.. והוא אמר לי "מחר אני בדרך ככה ב7 8 יתקשר אלייך וניפגש אני חייב לראות אותך" אמרתי  לו סבבה.. ולמחרת מה אתם חושבים הוא התקשר ???לא... אני החזקתי תצמי עד 9 ככה והתקשרתי אליי וישר הוא ענה אמרתי לו "איפה אתה" אז הוא אמר לי אל תשאלי אני רק עכשיו בדרך הביתההההה"  ואמרתי לו "אההה ולמה לא התקשרת להודיע לי ?" אז הוא אמר לי "את יודעת שאין לי איך להתקשר באמת נווו" אז אמרתי לו "זה לא חשוב כבר" וניתקתי לו.

אחרי 3 ימים התקשרתי כי הרגשתי חרא בגלל שניתקתי אולי הוא יכל להסביר תצמו ואמרתי לעצמי לא הייתי רוצה שינתקו לי ... וכשהתקשרתי אז דיברנו ואמרתי לו שסתם התגעגעתי והתקשרתי כדי לשאול מה העיניינים ולא הזכרתי את הקטע על זה שהוא לא התקשר להודיע לי ועל זה שניתקתי לו.. וסתם דברנו ככה עשר דקות.. הוא אמר לי שיכול להיות נילך לחוף ביחד.. וסיימתי ת'שיחה שנהייה בקשר... וכבר יומיים עברו ולא דיברנו.. עכשיו הוא יתקשר בטח עוד יומיים ככה .. אני לא מבינה ?..כאילו איך להעמיד אותו במקום...??

אולי תייעצו לי???..בבקשה!! איך להתנהג איתו...אני כשאני יפגש איתו אני מקווה מאוד בשבוע הקרוב.. אני רוצה שאני והוא נדבר על הכל ונתחיל להכריז רשמית עלינו.. ומה זה בכלל "אני הוא"... איך להגיד לו .. הוא כל הזמן אומר לי שהוא רוצה אותי ונמשך אליי ורוצה שזה יהיה רציני אבל הוא מתבאס כל הזמן מחדש שמשאירים אותו בצבא על שטויות ושהוא מאכזב אותי הוא מתבאס על עצמו ויש לו אופי להיות וותרן.. וכשהוא בבאסה הוא ממש בבאסה..אז אני לא יודעת איך להגיד לו שנמאס לי כבר הקשר הזה ושאני רוצה כבר שנידע מה אנחנו ומה אני בשבילו..

תודה על הסבלנות ואם אתה יודעים לענות לי אז תענו לי.

אה ועוד דבר אני מרגישה שזה מילים ולא מעשים.. תוכלו לעזור לי לבדוק את זה ?..

רק לפני שבוע אמרתי לו שאני רק רוצה שהוא יודיע לי .. ורק אחרי יום הוא עוד פעם אומר לי "את יודעת שלא היה לי איך להתקשר"...? לא פלא שניתקתי לו..מי לא היתה מנתקתת??? איך אני יסביר לו שמתקשרים ומודיעים.??הוא מעופף כזה!!!

תודה!


נוסף: July 28th 2004
מספר: לינוי
דירוג:
כניסות: 1512
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אני לא יודעת מה זה אנחנו ?..מה יהיה בסוף...
אושר לפרסום על ידי פוני ביום 2004-07-29 21:22:30
הדירוג שלי:


אני חושבת שיש משו לגבי מה שאמרת לי (נון).. ותודה ואני ישמח אם תעדכני אותי מה נסגר איתך ועם חבר שלך....


 


אבל אני ימשיך את המכתב הארוך הזה ויעדכן אותכם במתרחש תמיד.. וזה חשוב לי ... בנות! תיקראו מה שעכשיו רשמתי ותיעצו לי בבקשה !! אני ממשש לא יודעת מה להגיד ומה לעשות........!!!!!!!!!!!!!!!!


והנה היום הוא התקשר אליי ואמר לי "בואי ניפגש.. אני עכשיו סיימתי ואני בא אלייך אני רוצה שניפגש..." השעה היתה היום (29-7) 11וחצי בבוקר ובדיוק עמדתי לצאת.. הלכתי לים עם חברה ואמרתי לו שיבוא ושניפגש בחוף.. והוא בא על מדים והכל היה באמת סבבה ונחמד.. אבל כל הימים האחונים לא שמעתי ממנו ...מיום ראדון לפני כמה ימים לא שמעתי ממנו .. והיום היינו מ12 ביחד עד 5 .. היינו גם עם חברה שלי אבל היה צחוקים והכל...באמת... אבל הקטע שאני לא יודעת איפה אנחנו עומדים .. את מבינה? כאילו .. אני לא יודעת מזה ? אני מתה שניהיה חברים אבל אנחנו לא מדברים על זה .. כאילו לפני שבוע )יום רביעי) הוא אמר לי שהוא רוצה אותי ושהוא לא רואה אותי בתור ידידה אלא הרבה יותר מזה... ושמעכשיו שהוא כל יום בבית ניפגש כמעט כל יום .. אבל הינה מיום ראשון עד היום (חמישי) לא שמעתי ממנו עד היום בעצם.. שזה היה נחמד שהוא התקשר ובא .. בספונטניות...
אבל הקטע שהיום בחוף לא היינו לבד היינו עם חברה שלי ולא היה לנו רגע לדבר "עלינו" .. אבל בדרך חזרה הביתה (אני 15 דקות מהחוף לבית שלי) אז הלחכנו וחברה שלי הלכה בדרך אחרת.. והיה לנו ככה 10 דקות להיות לבד והלכנו לכיוון הבית שלי והיה לו תחנה בדרך כי הוא היה צריך לחזור הביתה ...
אז בדרך כזה הוא אמר לי "אולי גם את תבואי אליי וכזה? " אמרתי לו "אתה לא הזמנת אותי" אז הוא אמר לי "את לא צריכה הזמנה מיוחדת.. וכמו שאני  מזמין תצמי אלייך את יכולה לבוא לי בהתפעה ואני מזה ישמח"אמרתי לו סבבה... ואז הוא אמר לי "איזה כיף להיות כל יום בבית אני עושה בית זונות שם ומסיים ב5 איזה כיף" אמרתי לו כן.. והתחלתי להגיד לו "אני רוצה להגיד לך שבאמת  אתה צריך לנצל את זה שאתה בחופש וכל זה אבל זה זמני רק עוד שבועיים וחצי אתה תהייה ככה כל יום בבית.. אבל בתכלס יש''ך אח''''כ להיות בג''נין ופעם בחודש להיות בבית...." ואז אמרתי לו "אני חושבת שאתה ואני צריכים ..." ולא יצאו לי המילים מה להגיד לו .. אבל כלכך רציתי להגיד לו שאני חושבת שהוא צריך לעמוד במילה שלו וכמו שהוא אמר לי לפני שבוע "אני רוצה אותך , אני ישתדל כמעט כל יום לבוא לראות אותך" (כי הוא משרת עכשיו -זמני- קרוב לבית שלי 15 דקות נסיעה) רציתי להגיד לו שהוא לא עומד במילה שלו כמו שהוא אמר לפני שבוע שהוא יראה אותי כל יום.. ורציתי להגיד לו מזה אנחנו .. ? אבל לא היה לי מילים להגיד לו זה כאילו הרגשתי שאני לא יכולה שאין לי ת''אומץ.. לא יודעת.. אז הוא שאלאותי "מה את חושבת שאנחנו צריכים?" אז אמרתי לו "לא .. לא יוצאות לי המילים .." והיה שתיקה ..
ואז בדיוק הגיע האוטובוס שלו .. והוא חיבקק אותי ונתן לי נשיקה בלחי ואמר לי "אני ידבר איתך היום" .. והלך..
אני הלכתי הביתה ובדרך הביתה נשבעת .. רציתי לבכות... על כל המצב... במקום להיותמאושרת אני עצובה .. למרות שהיה לי כיף איתו אבל נשבר לי כבר מכל המצב של חוסר הוודאות לגבינו אני עוד שנייה משתגעת.. אני רוצה אותו בתור חבר.. כי חבר זה מחוייבות זה יותר לדבר להיפגש.. זה "אני שלך ואתה שלי".. זה אהבה זה הכל... אני מרגישה שהוא באמת מבין אותי וחמוד כזה בא לי לאכול אותו לפעמים, אבל הקטע שהיום אני לא חושבת שהוא יתקשר לא כי הוא עושה את זה בכוונה אלא כי לאדעת מה .. אני בכל התקופה שאנחנו מכירים שמעתי אותו אומר לי הרבה" אני ידבר איתך " ," אני יתקשר אלייך היום" ולא היה מתקשר כי לא היה לו איך..
אבל שיחות יוצאות מהבית יש לו .. והיום אמאשלי בידיוק ניתקה שיחות יוצאות מהבית..  ועכשיו נראה אם הוא באמת יתקשר או שפשוט אני ישמע ממנו רק עוד כמה ימים..
אני לא יודעת מה אני יגידלו היום כשהוא ידבר איתי.. אני חייבת לדבר איתו על כל הקשר ממש אבל רציני.. ולהגיד לו מה נסגר... אבל תעזרו לי איך להגיד לו ומה.. אני ישמחחחחחחחחח


אני לא יודעת מה זה אנחנו ?..מה יהיה בסוף...
אושר לפרסום על ידי non_18 ביום 2004-07-29 11:24:10
הדירוג שלי:


שלום לינוי, הגבת למכתב שלי ותודה על התגובה, קראתי את המכתב שלך, אני לא יודעת איך לעודד אותך, אבל אני יתן לך עצה, כשאת  רוצה משהו תלחמי עליו, אני יספר לך משהו שקרה לי, לגבי אותו בחור שכתבתי עליו את המכתב...


הוא גם חייל והוא היה בטירונות, היה לו שיחות, היינו מדברים כל יום ממש הרבה זמן אולי 4 שעות ביום, עד שיום אחד הוא החליט לנתק את השיחות בגלל שהוא הגיע להרבה, הוא חשב שיותר לא ניהיה בקשר, כי אין לי שיחות {באותו זמן היה לי ביגטוק} החלטתי שאני אוספת כסף.. מלווה מאחרים, רק כדי שאני לא יעזוב אותו, וילחם על הקשר הזה ויתקשר אליו כל יום למרות שזה לשתי דקות, כנ"ל את יכולה לעשות את זה את בת 18 בגילי וכן יכולה לצאת לעבוד או לחסוך כסף, ולהתקשר אליו מטלכרט, או מכל דרך אחרת, אם את כל כך רוצה שהקשר יהיה טוב, אני חושבת גם שמהתחלה שנכנסת לקשר הזה את ידעת לאן את נכנסת, יש לך אפשרות מאוד טובה ללכת אליו את ולהסביר לו הכל, לא הוא יבוא אליך הרי ברור שהוא ידפוק איזה ברז, פשוט תגידי לו אני באה אליך!!!


אני מקווה שעזרתי לך ניסתי מאוד!


 


אני לא יודעת מה זה אנחנו ?..מה יהיה בסוף...
אושר לפרסום על ידי פוני ביום 2004-07-29 01:53:04
הדירוג שלי:


תגובה לאנונימית..


אנחנו לא חברים או משו כזה .. ובצבא אמממ בחודש הראשון הוא כן היה מדבר איתי כל יום אחרי חודש הקשר טיפה התנתק לא התקשרנו אחד לשני ואח''''כ הקשר חזר והפך לפעמם  בשבוע או 3 פעמים בשבוע ואז יצא שהוא קבע איתי כשהוא יצא מהבסיס ואז המפקד שלו השאיר אותו לעוד כמה ימים והוא כל פעם היה מתבאס ואח''''כ הוא קבע איתי שהוא יבוא אליי בדרך ם חברים שלו ובסוף חברים שלו יצאו לעיר אחרת והוא התבאס וכל פעם הוא היה אומר לי .. אבל הקטע שהוא לא מתקשר להודיע שהוא מבטל גם משו .. ואמרתי לו כבר כמה פעמים להודיע לי לפחות, ועוד דבר אני לא אוהבת אותו והוא לא אותי אבל הוא רוצה אותי כמו שאני רוצה אותו .. אנחנו עוד לא הגדרנו את הקשר , אבל לפני שבוע הוא בדיוק אמר לי שמעכשיו שהוא זמני כל החודש הזה יהיה כל יום בבית .. שהוא יראה אותי לפחות כמה פעמים בשבוע והנה עברו כמה ימים חופשי והוא לא דיבר איתי.. אבל אני רגילה בטח מחר או מחרתיים הוא יתקשר כבר.. ונקבע להיפגש.. אני מקווה מאוד.. אבל כל הקטע של השיחות מאוד מעצבן כי הוא מעופף גם אז הוא אולי חושב שזה מובן מאליו שכשהוא לא מתקשר אז אני יחשוב שבסוף לא הסתדר לו לבוא אבל זה לא מובן מאליו ואני אמרתי לו כבר כמה פעמים להתקשר ולהודיע לי והוא ברוב הפעמים לא מודיע.. גם ניפגשנו לפני שבוע וחצי ככה והלכנו לקניון עם חבר שלו אני בקניון הייתי קרירה אליו והוא ניסה להתקרב ואני לא הראתי לו ג מהצד שלי בחזרה.. ואז בסוף כשחזרנו חזרה והוא ליוה אותי לבלוק בבית אז הוא אמר לי אני יצלצל אליך יותר מאוחר ונילך לים אני יבוא עם חברים ... את תבואי?ואמרתי לו סבבה ..דבר איתי.. ומה את חושבת? הוא לא התקשר.. אז אחרי יומיים הוא צלצל ודיבר איתי ואמרתי לו למה לא הודעת לי על החוף באותו יום? הוא אמר לי "בסוף זה לא הסתדר.. ואיך שהתנהגת אלי בקניון חשבתי שלא תרצי לבוא .." אז אמרתי לו היית צריך להתקשר.. ואז דיברנו ת''שיחה הרצינית של השעה וחצי ודיברנו על הכל.. (הזדכרתי ת''שיחה פה במכתב שלי למעלה)..ובאמת חשבתי שלפני שבוע אנחנו נתחיל להיפגש כי עכשיו הוא קרוב לבית שלי משרת.. אבל המצב לא השתנה... ולמחרת הוא עשה לי ת''קטע שהוא היה אמור להיפגש איתי בערב ב7 8 ככה ולא התקשר ואז אני התקשרתי אליו ב9 כי לא יכלתי כבר ואז הוא אמר לי שהוא לא יכל להודיע לי שבסוף הוא לא יכול לבוא ושהיה בעיה בבסיס... קיצור אני ניתקתילו ואחרי 3 ימים התקשרתי (ראשון הזה)... ומאז יום ראשון שהוא אמר לי שנילך לחוף השבוע הוא עדיין לא התקשר... אמרתי בטלפון שניהיה  בקשר.. ולא דיבר איתי כבר 3 ימים.. אז אני כבר לא יודעת מה לחשוב למרות שאני מכירה תקטעים שאנחנו לא מדברים איזה 4 5 ימים ופתאום אחרי 5 ימים הוא מתקשר.. ואני לא יודעת איך להתנג איתו זה הורג...


איך אפשר לבנות קשר רציני מהקשר הזה אם המינימום שלנו הוא להיפגש וגם את זה כשיש לו הזדמנות הוא לא עושה?..


אני לא יודעת מה זה אנחנו ?..מה יהיה בסוף...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-07-29 00:25:00
הדירוג שלי:


העיצה שלי ...


ש/תדברי איתו רציני כשתיפגשו נכון שהוא בצבא והוא משתחרר כל 3 שבועות וזה הרבה זמן , ונכון שאין לו רכב ונכון שאין לך שיחות ולא אין קליטה אבל שניכם צריכים או לקבל את המצב הזה ולנסות בכל הכוח להיות ביחד או שעדיף להיפרד ,


אני יודעת שעם אני הייתי במקומך הייתי מתעצבנת אבל מצד שני הייתי גם מבינה אבל אני לא מכירה את הבחור שלך ואת צריכה ואמורה להכיר אותו . ואני חושבת שמאוהבים וכשאוהבים משהו עושים שמיניות כדי לשמוע את קולו ולא 3 פעמים בשבוע או פעם בשבוע כל יום מבינה? ולפי דעתי עם הוא לא מתקשר אפילו לא לשניה זה אומר הרבה אפשר לשלוח הודעות . כל דבר ואם כבר שהוא יוצא לחופשה אז הוא צריך להקדיש לך זמן חוץ מחבריו, אז אני שואלת את עצמי ביכלל הוא אוהב אותך??

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים