אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אהבה מיוחדת .. לא סתם אהבה!

קודם כל ,תודה לך על הכול על הבריאה הנפלאה, על הבריאות, השמחה ,שאתה אף פעם לא נוטש בעת צרה. תמיד דואג אך ורק לטובתנו האישית בדאגה של אב!

בתקופה כזו ,קשה אבל אתה? אתה לא נוטש! אתה איתי, אתה איתה ,אתה איתנו !.

יש לי שאלה.. מי אלה החמאס לעומת ה' ? לעומת אבא שבשמיים ? זה כמו לעשות השוואה בין ג'וק לבנאדם .. שבדריכה אחת יכול להרוס את עולמו. ה' ברא אותם את היצורים הנתעבים האלה.. ואם היה רוצה ? בשנייה היו נעלמים מן המפה! אך לא.. הוא רוצה אותנו הוא רוצה בחזרה...רוצה תפילות שלנו .. והנה עובדה אולי זה מעט צבוע אבל מאז שהחלה המלחמה הזו כולנו מתפללים כולנו מרגישים חלק מהאומה חלק מארץ ישראל! ותודה לך ה' התודה הכי הכי גדולה שנמצאת בלב שלי כבר 12 יום ושמשתוקקת לצאת אך אין לי אפשרות כי איך אפשר להגיד תודה למשהו שיש לו הכול ? משהו שהכול שלו .. אני שלו אתה שלו כולנו שלו ! אז אני כותבת את זה .. כי אני יודעת שכל יהודי שקורא את זה עכשיו מזדהה איתי .מרגיש צורך עז להגיד לך תודה .תודה על שלהם נהרגים אנשים בכמווית ואצלנו ?2 !! נכון אי אפשר להגיד "זה רק שני אנשים" כי זה לא! זה גם הבנים והבנות שלהם שמתו ביחד איתם אולי לא בצורה פיזית אך בנשמה.. שאבד לה משהו והיא כבר לא שלמה.וזה החברים שכל זיכרון מהם עושה להם צביטה.וזה אני ,בתור יהודייה ואתה בתור יהודי שכואב את כאבם של כל אלה שנהרג להם אדם . אדם שמשלים אותם.שאיתם יש להם זיכרונות .וכן אולי זה 2 אנשים בלבד אך כל נשמה יהודייה "שמה בכיס" אלפי נשמות ערביות ! כי אנחנו ? אנחנו רחמנים ! ורחמנות לדעתי זו מידה שמובילה להמון מידות טובות אחרות .

מהרגע שנשמעת האזעקה אני מרגישה שאתה איתי.זה מתבטא ב45 שניות האלה שכולנו רצים למקלט אבל אני ? אני מרגישה אותך אני סומכת עלייך שום דבר לא יקרה אני הבת שלך! אתה לא תעשה דבר שיגרום לי רע!

לאחר הנפילה.. אנחנו רצים לבתים בחזרה.. ערוץ 22 ."נפל בשטחים פתוחים ואין הרוגים למעט נפגעי חרדה" איך ה' ? איך? איך כל פעם מחדש זה קורה ? איך אפשר לקרוא לזה חוץ מנס? נס נס נס!! כל פעם מחדש!!

ובזכות מה אתם חושבים ?"בני ישראל ערבים זה לזה" כל תפילה שלנו עוזרת לבנאדם אחר לשרוד. כל תפילה שלנו גורמת לבנאדם שאנחנו בכלל לא מכירים לחייך! להרגיש עוצמה שהוא לא יודע מאיפה זה בא!

והחיילים שלנו ? שה' ישמור עליהם ויחזיר אחד אחד מהם כמו שהוא מציל אחד אחד מאיתנו ! גם להם מגיעה תודה . אז בוא ננצל את הרגע להודות להם מכל הלב: תודה! תודה שאתם מקריבים את עצמכם בשביל שאנחנו נוכל לחיות בשקט! תודה! תודה! ותודה! בעזרת ה' כל התפילות שלנו יעבירו לכם תעצומות נפש שאיתם תוכלו לשרוד מבחינה נפשית . כי כן זה קשה כי לנו יש מידת הרחמנות אנחנו לא הורגים אנשים בלי נקיפות מצפון בלי שמשהו בנו נפגע. שלא תטעו אני לא איזה חרדיה או "דוסית " אני פשוט יהודייה .. ויהודייה שמודעת למה שאתה עושה בשבילה! ורוצה להודות לך על כך. לא צריך להיות רב או תלמיד ישיבה כדי להבין שכל זה לא קורה סתם! שהכול זה ממך!

אז עכשיו בואוו נקדיש טיפה מהזמן שאתה נתת לנו כדי לקרוא פס' תהילים כתודה ! ובקשה לחזרת החיילים בשלום: מכל הלב!

 

שיר למעלות
אשא עיני אל ההרים
מאין יבוא עזרי
עזרי מעם השם
עושה שמיים וארץ
אל יתן למוט רגלייך
אל ינום שומרך
הנה לא ינום ולא ישן
שומר ישראל
השם שומרך
השם צלך
על יד ימינך.

יומם השמש
לא יככה
וירח בלילה
השם ישמרך מכל רע
ישמור את נפשך
השם ישמור צאתך ובואך
מעתה ועד עולם.

אני אוהבת אותך בצורה מיוחדת ה' .

 

אמילי אבוטבול.


נוסף: January 9th 2009
מספר: אמילי10
דירוג:
כניסות: 2570
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה מיוחדת .. לא סתם אהבה!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-01-23 02:29:09
הדירוג שלי:


זה הדבר הכי אמיתי שהיה פה לדעתי.


אני בטוחה שכל מי שנכנס מזדהה , אני מזדהה איתך ! אני כמוך חושבת שהכל בא מאלוהים ! שלא משנה מה הוא עושה לכל יש סיבה ,כל דבר שקורה ..


ואני יודעת שזה לא סתם שאנחנו הילדים שלו , לא סתם הוא ברא אותנו ,לא בשביל שישמידו או יהרגו אותנו ... תתפללו ! כי זה מה שמאחד את העם ועוזר לנו ,תמיד ...תאמינו ! לא משנה מה קורה תאמינו באלוהים כי הוא האחד ,הוא הכל יכול !


גם אני רציתי להגיד תודה , אין דרך לתאר כמה אני מודה לאלוהים על כל הדברים שהוא עושה בשבילנו , על זה שלמרות השנאה הגדולה שיש לעמים אחרים כלפינו הוא עוזר לנו ומשאיר אותנו חיים , ב-ז-כ-ו-ת-ו אנחנו כאן ! בזכותו אנחנו קיימים ! בזכותו אנחנו מי שאנחנו !


בקיצור....המכתב שלך ביטא את רוב הדברים שאני מרגישה, אני שמחה שיש עוד אנשים כמוני ..שחושבים ככה...


תאמינו ,זה הכי חשוב..


הכל יסתדר ועוד יבוא יום שנחיה כל העם ביחד ,בשלום ,ללא מלחמות וערבים ... (אמן)


ה'' הוא האחד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


לכל דבר יש סיבה....!!!!! תזכרו .


אני מקווה שתבינו דברים שאולי עד עכשיו לא הבנתם מזה.


:]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים