אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

יש לך אחרת!

בס"ד

דניאלי,

אתה יודע? לפעמים,בלילות קרים,כשאני מתהפכת מצד לצד ללא מנוחה,אני חושבת על האירועים שקרו לי באותו היום, אותו השבוע, כשהיינו חברים, תמיד לפני השינה ראיתי את פרצופך כנגד עיניי,ראיתי את עינייך החומות, הרגשתי את שפתייך על שפתיי. שמעתי את קולך האומר לי "לילה טוב מתוקה..."

היית מקור הגאווה שלי,האור שבי. עד אותו הלילה הקודר שהתקשרת ואמרת שיש לך אחרת. שהיא אהבת חייך ושאתה מאוהב בה על כאב. התחלה ניסיתי להבין,לעמוד בצד שלך ולהסתכל על הדברים- הבנתי שאנחנו קצת רחוקים (מעלה אדומים-ירושלים.) הבנתי שהיא קרובה (בכיתה שלך.) רק דבר אחד לא הצלחתי להבין, למה התכוונת כשאמרת לי "אני אוהב אותך"? תסביר לי,אני אולי לא מבינה כמו שרצית שאבין..    בכל פעם שאמרת לי "אני אוהב אותך." נהייתי מאושרת יותר ויותר. נכנסת לי ללב! אהבתי אותך כ"כ,בטחתי בך,קינאתי לך,נקשרתי אליך!!!  אבל כל הרגשות האלה, שלי,שלך,שלנו... אבדו!   ובסרט,נשיקה ראשונה - אהבת ותאהב לעולם את הגוף שלי, ור=ק אותו!! :-(  כי אם לא כך, למה עזבת? למה פגעת בי? למה זלזלת באהבתי אליך?

כשאמרת שאתה לא צוחק ושבאמת יש לך אחרת. שאלתי את עצמי: "הזוהי אהבה?" כל מה שהרגשתי אליך היה סתם אשליה מטופשת? בעצם, בעצם לא היה לך כלום אליי. הכל היה שקר,ועוד שקר. וההתחלה ועד הסוף! כי בנינו,לא היה שום דבר הדדי.... רציתי לדעת אם זה היה ככה רק איתי, אולי טעיתי לגביך, אולי היתה לך סיבה לכל השקרים..                                פתחתי icq. ירדן. ואחרי שהתיידדנו, שאלתי שאלות- ושיקרת, "ירדן" דיברה איתך עליי- ושוב שיקרת!! אמרת שאני בת 17 (לדוגמא..) השיר שחשבתי שכתבת לי "מצאתי אותו באיזה שין..." (ציטוט.) למה צריך לשקר? למה חסר לך משו? אתה מתבייש במי שאתה? בי? זה כבוד שיש לך חברה גדולה ממך? מה הרווחת מכל הרכילויות האלה מאחורי הגב? כשאמרתי לך שאני זאת ירדן- כעסת,רתחת, הדם ש'ך עלה לך לראש,צעקת,קללת,זלזלת,פגעת,שנאת...         אבל בי, בי נשארה טיפה קנה של רגש,טיפה של כבוד והבנה.. ואצלך אין דבר כזה, אפילו אם הפרידה נעשתה באשמתכם.. תמיד אנחנו האשמות. תמיד תמצאו תירוצים. העיקר מה שחבר'ה יגידו. ועכשיו, אתה אומר לי שאתה רוצה שנחזור?!!?!?!?!??  ככה, פתאום כי איך לך מישהי, אפילו בלי התנצלות! שתדע לך,שאם היית נופל על מישהי אחרת היא היתה עושה לך הרבה צרות! אבל אני לא הטיפוס שמחפש נקמה. היה. נגמר.

אתה אפילו לא יודע כמה אהבה היתה לי אליך, ואולי לא תדע לעולם!                              דחפתי הכל מתחת לשטיח,החלקתי,זרמתי. רציתי שתהיה מאושר....                                (ולא יצא לי מזה כלום, אבל מטעויות לומדים.)

אני לא יודעת מה עובר לך בראש עכשיו, ואם אתה בכלל קורא את זה, רק שתדע לך שזה נכתב מכאב,ממעמקי הנשמה. זה היה חבוי בתוכי, איפשהו...

דניאל, מה שכתבתי לא כתבתי על מנת לפגוע. כתבתי זאת כדי שתדע כמה אתה חשוב לאנשים, כמה אנשים מכבדים אותך ואוהבים אותך! אל תזלזל בהם. כי הגלגל תמיד מסתובב... תחשוב על זה! תזכור, שגם לנו (הבנות) יש רגשות בדיוק כמוכם. אז אל תיקח אותנו כמובן מאליו! בהצלחה.

חלי, האקסית.


נוסף: October 16th 2008
מספר: cheli44
דירוג:
כניסות: 958
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


יש לך אחרת!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-10-19 15:55:12
הדירוג שלי:


רואים כמה את אוהבתאהבתאותוושכשזה נגמר זה כאב ואולי עדיין כואב . את לא שווה אותו ולא מגיע לו בחורה כמוך

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים