אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

נפגשנו

נפגשנו... היום הזה הגיע.. חשבת שאתה הולך לפגוש מישהי בשם לירז. בשם הזה דיברתי איתך..

כשעמדת ללכת שלחת לי הודעה איפה אני.. אבל לא ידעת שאני ממש לידך.. אמרת לי לצאת החוצה לאוטו. לא הייתה בכוונתי לדבר איתך, רק לראות אותך. אבל עזרתי כוחות, זה או עכשיו או לעולם לא.. ויצאתי..

חשבת שתראה מישהי אחרת? טעית! ראית אותי.. זאת אני.כן כן היית מופתע. הבנת שלא קיימת לירז.. בכלל לא זיהית אותי. שאלת אותי מי אני וענית לך .. הבחורה שאוהבת אותך 7 שנים.

היית בשוק בחנת אותי לא ידעת שאני הברווזון המכוער.. שפעם הייתה מכוערת והיום השתנתה. נהייתי אישה.. ככה אמרת, נהיית יפה. "לא הייתי מזהה אותך בחיים"

הייתי בטוחה שתכעס שאני עושה טריקים. אבל זאת הייתה הדרך היחידה שלי לפגוש אותך אמרתי לך.. אבל עדיין היית המום מאיך שאני נראית.. ידעתי שהיום הזה יגיע. ידעתי שכשאני יפגוש אותך תופתע .

דיברנו ודיברנו .. כמה עברו השנים ולא שכחתי אותך. ובכל השיחה אתה ממשיך לבחון אותי.. ככל שדיברתי איתך יותר הבנתי כמה השתנת כמה אתה מחפש יותר את החיצוני מאשר את הפנימי. זה לא מה שיעשה אותך מאושר. היית יכול להיות האדם המאושר על האדמות איתי. כרגע!? זה לא רלוונטי.  7 שנים לקח לי ללמוד להכיר אותך. והנה בין רגע למדתי..

נשקתי לך על הפה לפני שהלכתי, שכבר היה לי הרבה מה לומר ואז נישקת אותי עמוק עם הלשון, כן התרגשתי, חזר הכל אבל ידעתי שכשאני אצא מהאוטו זה ייגמר כי לא ארצה אותך עוד.

החיים הם גלגל............

חזרתי הביתה , פשוט סגרתי מעגל עם העבר.. הלב שלי חזר לעצמו היום אני פנויה להצעות חדשות טובות יותר עם הרבה יותר אהבה.. ולהקדיש לאחרים מה שלא יכולתי לתת עד כה..


נוסף: November 26th 2007
מספר: שנית
דירוג:
כניסות: 1345
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


נפגשנו
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-12-13 07:14:20
הדירוג שלי:


נשמה זה המיכתב הכי יפה שקראתי זה ממש אליי נשבעת לךך ואנני שמחה שהחלטת לזרוק אותו מהחיים שלך כי הוא לא שווה שתחשבי עליוו נשמה שלי ואני בטוחה שיבוא הבנאדם המתאים לך ויעשה אותך הכי מאושרת לא בגלל שאת יפה בגלל מה שאת (בגלל הלב שלך) ותאמיני לי אני יודעת כמה סבלת שלו היית משש יפה ופתאום שהישתנת אנשים לא מאמינים שזאת את אני מבינה אותך כי גם לי קרה דבר כזה והייתי הכי עצובה בחיים ואחר כך פתאום הכל ישתנה לי ממש הכל פתאום הגבר שאני אוהבת רוצה אותי אבל לפני זה הוא לא היה מיסתכל אליי נשמה אני מאחלת לך הכי הצלחה בעולםםםם
עם בא לך כנסי אליי 228850945
אוהבת תהילוש

נפגשנו
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-11-27 20:57:14
הדירוג שלי:


ממש מרגש אני חייבת להגיד לך..


הלוואי שלי ייצא להתנשק עם האהבה הכואבת שלי ואז אני אשכח אותו ל-ע-ד


הלוואי!! נשבעת לך שזה החלום שלי.


שיהיה לך בהצלחה (:

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים