אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

נאיביות

האמנתי לכל מה שהוא אמר. להכל! לא פיפקתי בשום מילה. הרי למה שבנאדם שאוהב אותי ישקר לי?

היינו הידידים הטובים ביותר. סיפרנו הכל זה לזו. לו היו ת'אהבות שלו ולי היו ת'אהבות שלי. לא אהבנו בצורה הרומנטית. אהבנו כאהבת אח לאחות.

הוא סיפר לי דברים, צייר לי תמונות, השלה אותי שהוא אדם מסויים שכהוא בעצם אחר לגמרי. ואני האמנתי לו. תקופה ארוכה האמנתי ותמכתי ואהבתי ונתתי ועזרתי והייתי שם בשבילו. הוא בשבילי האח הגדול ואהבתי אותו מאוד.

הוא התוודה על השקרים שלו. הוא חשב שאני אסלח. אני לא מסוגלת להביט לו בעיניים יותר. לא רוצה לדבר איתו יותר. הידיעה שהוא יודע עלי הכל ואני לא יודעת עליו כלום (כיון שכל מה שחשבתי שאני יודעת היה שקר אחד גדול) גורמת לי להרגיש בושה, למרות שהוא זה שצריך להתבייש. אני מרגישה ערומה לידו, הוא יודע עלי הכל! פאק! הוא יודע עלי יותר מדי! ואני? כל מה שחשבתי שאני יודעת עליו, כל השיחות, כל התמיכות שתמכתי בו, הכל היה לשוא, הוא שיקר לאורך כל הדרך!

הערכתי אותו, אפילו קצת הערצתי אותו. אהבתי אותו. עזרתי לו. חיכיתי לו. בכיתי לו. דאגתי לו. התפללתי עליו. עודדתי אותו. סיפרתי לו. נתתי לו. ומה קיבלתי בתמורה??

 

הי, אתה שם, כן אתה! אתה יודע שאני כותבת את זה עליך. חתיכת שקרן. אל תנסה יותר לחזור למה שהיה. שלא תעיז אי פעם לפנות אלי, אל תעלה את שמי על דל שפתיך בנוכחותם של אחרים.

אני אשכח שבכלל הכרתי אותך. אשכח שהיה בנאדם שיכל לשקר לי ככה ולגרום לי לבושה כזאת נוראית. אני לא מאחלת לך שתסבול, אני רק מקווה שיום יבוא ותבין מה עשית לי. אני מאחלת לך שתתגבר על השקרים שלך ותפסיק. מאחלת לך שתתייסר כל פעם שתשמע את שמי, כל פעם שתראה משהי דומה לי ותזכר בי, כל פעם שתחלום עלי, כל פעם שתקרא את מה שכתבתי לך.

מקווה לא להתראות לעולם

איילה


נוסף: August 22nd 2007
מספר: איילה
דירוג:
כניסות: 1096
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


נאיביות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-08-26 12:43:13
הדירוג שלי:


אולי אתה צודק ואני באמת לא צריכה לאחל לו כאלה דברים. הצרות יבואו עליו כבר מעצמן, אני לא יודעת איך אדם שקרן ובוגדני כמוהו יסתדר בחיים. גם אם הוא לא יתפס בכל הפעמים המצפון יציק (בתקווה שיש לו מצפון).


בנוגע לתגובה הראשונה שלך-"הוא היתוודה הבין ת''טעות שלו..והוא שילם עליה בכך שעמד מולך והיתוודה.."-אני לא צריכה להודות לו על כך שהוא התוודה, הוא בסך הכל ניקה ת''מצפון שלו ואני נותרתי עם כל ההלם הכאב והבושה. חוץ מזה שלשקר אין רגליים, במוקדם או במאוחר הייתי מגלה, הוא בסך הכל הציל את עצמו ממצב יותר מביך. ואני צריכה להבין אותו או להתחשב בכך?


אולי רק לפני ראש השנה אני אסלח לו, בנתיים הוא עוד לא טרח להתנצל...


איילה


נאיביות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-08-26 02:50:41
הדירוג שלי:


נראה לי שלא הבנת אותי,


גם אני היתכוונתי לכתוב באופן מטפורי כי את רשמת שאת מרגישה חשופה ועירומה..


לא היתכוונתי לבגדים באופן מוחשי.


שלא תחשבי לרגע שאני תומך בו אני רק מסביר לך שאת כועסת כרגע ואת לא צריכה לאחל לו כאילה דברים..


נאיביות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-08-25 22:40:18
הדירוג שלי:


"תשארי לפחות עם הלבנים שלך"???


נראה לי קצת הצטיירה כאן תמונה שלא הייתה אמורה להצטייר. מעולם לא היינו יחד, אפילו לא קרוב. הוא היה ידיד טוב שלי, אחד שדאגתי לו ועזרתי לו ותמכתי בו. מעולם אפילו לא אהבתי אותו, אבל אני סתם מרגישה מנוצלת שהשקעתי בו כ"כ הרבה אנרגיה והוא סתם שקרן. במכתב זה היה מטפורי, כלומר שאני מרגישה חשופה כיוון שהוא יודע עלי הכל, אך אני, כך מסתבר, לא יודעת עליו דבר, כי הוא שיקר לי כל הזמן הזה.


בכל אופן, תודה על התגובות. דרכון לכל החיים הוא קיבל. תודה על התמיכה! אני מנסה לשכוח ממנו אם כי אני עדיין די בהלם.


בהצלחה לכולנו


נאיביות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-08-25 09:22:50
הדירוג שלי:


תחשבי על זה רגע..


את מאחלת לו לסבול..להיתייסר..אולי לא אמרת את זה אבל את מאחלת לו משו יותר גרוע ממוות..הבנאדם עשה משו שקשה לסלוח עליו נכון..אבל הוא היתוודה הבין ת''טעות שלו..והוא שילם עליה בכך שעמד מולך והיתוודה..


בכל מיקרה מאחל לך רק טוב..ובפעם הבאה תדאגי להישאר לפחות עם הלבנים שלך לפני שאת בטוחה בפני מי את חושפת את עצמך..


נאיביות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-08-24 21:25:50
הדירוג שלי:


תאמיני לי מותק..אני מבינה אותך..הכרתי את האקס הזבל שלי לפני חצי שנה היינו הידידים הכי טובים בעולם למרות שהוא רצה אותי מההתחלה וידעתי את זה וסירבתי לו..ועוד היו לי 2 חברים אחרים במהלך התקופה ולאחר 4 חודשים כשהייתי כבר לבד..הוא המשיך להתעקש ולבסוף נתתי לו צ''אנס פיתחתי רגשות..היינו ביחד חודשיים נפרדנו לפני שבוע הוא טען שהוא לא אוהב אותי כמו פעם ..שתביני בנאדם היה חולה לי על התחת עשה הכל כדי שאני אהיה שלו ובסוף וויתר עליי כמו כלום..והוא שיקר הרבה במיוחד בסוף .


בגלל זה תלמדי לא לפתוח ת''לב שלך כל כך מהר..תני לגבר להוכיח לך עד כמה הוא רוצה אותך לעשות בשבילך הכללל לפני שאת מפתחת רגשות ונהיה מאוחר מדי..ואם הוא שקרן ותפסת אותו אז תני לו דרכון אחותי לכל החיים!!


נאיביות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-08-23 22:33:00
הדירוג שלי:


ת''אמת זה די ארוך ומסובך להסביר במה הוא שיקר. אבל הוא שיקר תקופה ארווווווווווווווווווכה. וככל שהזמן עובר אני שונאת אותו יותר ויותר.


אני לא מאחלת לאף אחד שירגיש אי פעם כמו שאני מרגישה בימים האחרונים.


מצטערת שאני לא כ"כ יכולה לפרט...


תודה על התגובה


נאיביות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-08-23 21:29:43
הדירוג שלי:


וואי =


זה דיי מסקרן איזה שקרים הוא סיפר לך..


אם בא לך לפרט.. נשמח ..

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים