אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אני פשוט מאוהבבבבבבבבבבבבבבבבת בך!!!

אני לא מאמינה שסוף סוף זה קרה.. סוף סוף היה לי את האומץ באמת לעשות את זה.. ולהנות מכל רגע.. אפילו שידעתי שאסור לי..

סוף סוף באמת היה לי את האומץ להדביק לך כזאת נשיקה שאני בטוחה שבחיים אבל בחיים אתה לא תשכח אותה.. ואני... אחרי שחיכיתי כל כך הרבה זמן לשניה הזאת... לדקה הזאת.. הייתי ואני עדיין כל כך מאושרת..!! ואתה? אתה בכלל לא התנגדת.. אפילו שידעת שאסור לנו לעשות את זה.. ומה אסור לנו? כי אתה פאקינג חבר של אחי... וביניכם זה מין "כבוד בין חברים" וזה מה שהכי מרגיז אותי.. הידיעה שאולי אם לא הייתם חברים.. אולי כן יכולנו להיות יחד..אולי היה בינינו יותר מסתם נשיקה..

יכול להיות שסתם הזקתי לעצמי.. מטיפשות.. אולי גרמתי לעצמי לחזור למה שהיה פעם.. לכמה שאהבתי אותך.. אחרי שחשבתי שכבר נגמלתי מזה.. מהסיפור איתך.. ששכחתי אותך..ורק בגלל שרציתי להוכיח לכולם ובבמיוחד לעצמי שכן יש לי את האומץ הזה שאני כן מסוגלת לעשות את זה.. להדביק לך נשיקה.. ועובדה.. הצלחתי..!!

אבל אתה יודע מה? בחיים אבל בחיים אני לא אשכח אותך.. לא אשכח את הריבים ,המשחקי כוחות ,החיוכים ,הצחוקים ואפילו את העצבים..!! לעולם אני לא אשכח כמה הייתי מאושרת באותה תקופה... כל הזמן היה לי חיוך מרוח על הפרצוף.. אתה עשית אותי מאושרת.. כל כך אהבתי להסתכל עלייך.. על החיוך המושלם שלך.. והעיינים הכובשות!! תמיד אהבתי אותך... גם לפני שידעתי מי אתה באמת הסתכלתי עלייך.. עיניינת אותי.. אבל אז שגילית י שאתה חבר של אחי... ידעתי שאסור לי להיכנס לסיפור הזה.. ידעתי שזה אסור.. אולי דווקא בגלל שידעתי.. ניסיתי לשחק במשהו אסור.. לא פחדתי להיפגע..

אבל מה שהכי מצחיק היה... שעל הזמן שדיברנו... זה היה תמיד בציניוות.. בגדר צחוק.. חוץ מפעם אחת.. ששאלת אותי במי אני מאוהבת.. ואני ברור ששיקרתי.. ואתה כלכ ך התעצבנת מזה.. פשוט התחרפנת .. ועד היום השארת אותי בספק: אני עדיין לא מבינה אם זה היה בגלל שזה אותו כבוד בין חברים שאתב רוצה להגן עלי.. או שבעצם באיזשהוא מקום כן רצית אותי...

ומה שהכי הרגיז אותי היה שתמיד זיפרת לי על כמה בנות רוצות ארותך.. ושאתה יכול לגרום לכולן.. כולל אותי  להתאהב בך(ואתה בכלל לא ידעת שכבר הצלחת לעשות את זה).. תמיד ניסית לגרום לי לקנא .. ותמיד הצלחת בזה.. אב אני.. עם האופי שלי.. הראיתי לך בדיוק את ההפך..ותמיד אמרתי והדגשתי שלעולם אבל לעולם אתה לא תצליח להשיג אותי.. אבל בתוך תוכי.. תמיד רציתי שזה יקרה.. 

אף פעם לא יהיה לי את האומץ להגיד לך את הכל בפנים.. ולכן אני רושמת את זה.. בתקווה שאי פעם תראה את זה.. אני אהבתי אוהבת ותמיד תמיד אוהב אותך.. תמיד ישאר לי מקום בלב בשבילך..

א-נ-י  א-ו-ה-ב-ת  א-ו-ת-ך

                                                  שיר שלך:-*


נוסף: March 11th 2007
מספר: שירני
דירוג:
כניסות: 1895
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים