אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

תצא לי כבר מהחיים...

אני לא יודעת כבר מה לעשות איתך אתה מנסה לשלוט בי בכל דרך אפשרית אנחנו כבר יותר מחצי שנה לא ביחד,ניסתי להחזיר אותך אליי אבל לא רצית התנתקתי ממך לחלוטין אבל אחרי כמה חודשים חזרת אליי בטענה שאתה מתגעגע אליי ואני כמו דפוקה האמנתי לך האמנתי שאני ואתה נחזור להיות ביחד אבל לבסוף הבנתי שאתה פשוט רק רצית לדעת אם אני עוד אוהבת אותך,אני שוב פעם מנסה להתנתק ממך אבל אתה לא מוכן להרפות.

אתמול ראית תמונה שלי עם סיגרייה כי חבר שלך המטומטם הזה שלח לך את זה ואתה כמו מטומטם התחלת לקלל אותי ואמרת לי שאני שקרנית (כי אמרתי לך שאני לא מעשנת) ניסתי להסביר לך אמרתי לך שאני לא מעשנת כדי שתעזוב אותי בשקט ושלא תתעצבן עליי,אבל אתה יודע מה שלומי זאת אני כן אני מעשנת פעם ב100 שנה כשאני יוצאת עם חברים אז מההההההההה?! אני פאקינג בחורה בת 20 ואני לא חייבת לך דין וחשבון מה אני עושה בחיים שלי,אתה מתנהג לזה כאילו הרגתי מישו אתה עצמך מעשן סיגריות אז מה אתה שופט אותי בכלל?!!!

אתה חושב שאתה דואג לי אבל אתה לא אתה מתנהג כמו ילד אני מרגישה שאני הבת שלך ושאני צריכה לפחד ממך כאילו אתה אבא שלי,אתה לא מתבייש לאיים עליי ולהגיד לי שאתה לא סיימת איתי ושאני יצטער על זה?! תזכיר לי מי אתה בדיוק?!!!!! אנחנו כבר לא חבריםםםםםםםםםם אני יכולה לעשות מה שבראש שליייי.

אתה טוען שאני בחורה זבל אתה יודע מה כן אני זבל של בחורה ואתה יודע למה?! כי הבנתי שלא משנה כמה אני יתן למענך וכמה שאני יעשה למענך בסופו של דבר תשים עליי זין!!! בגלל זה השתנתי הפכתי להיות בחורה ביצ'ית שלא שמה על אף אחד ושלא מעניין אותה אף אחדד אתה גרמת לי לזהההההה אתה גמרת לי להפוך להיות כזאת!!!!

נימאס לי כל הזמן רק לבכות בגללך וכל הזמן להיות בדיכאונות בגללך דייייייייי תצא לי כבר מהחייםםםםםםםםם,אני כבר לא מסוגלת לזה יותר,אני לא יכולה יותר שאתה נמצא בתוך החיים שלי אם אתה לא רוצה אותי פשוט תעזוב אותי בשקט!

אני מאחלת לך שתבכה בדיוק כמו שאני בוכה בגללך כל לילה וכל יוםםםםםםםם,אני מאחלתתתת שתעבור את מה שאני עוברת בגללךךךךך!!!!!!!!!

והדבר הכי חשוב אני מאחלת לך שתתחנן שאני יחזור אלייך ואני ידרוך עלייך כמו שאתה דרכת עליי!!!!!!!

מעיין


נוסף: March 6th 2007
מספר: מעיין
דירוג:
כניסות: 1264
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


תצא לי כבר מהחיים...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-05-21 12:18:57
הדירוג שלי:


מעייני..

הכי מבינה את הכעס שלך..!!!

וכן תהיי ביצ''יתתתתתתתתתתתתתתת!!! לפחות ככה פחות כואב!


תצא לי כבר מהחיים...
אושר לפרסום על ידי 17shiran17 ביום 2007-03-09 19:05:51
הדירוג שלי:


אוהבתי....


את הילדה הכי מקסימה בעולם, אין באמת שלא יצא לי להכיר  בנות כמוך, מעינוש מאמייי אני יודעת שהמכתב הזה נרשם מרגע של כאב של עצבים ,ושל אכזבה ענקית ,אבל שיפתחו לך העניים כבר תמשיכי בחיים שלך ,


את יכולה למצוא לך מישהו הכי טוב בעולם, מישהו שיאוהב אותך שיכבד אותך ושיהיה שם בשבילך תמיד.ווכן האנשים האילו בודדים אבל הם קיימים ולפעמים מתחת לאף שלך.


את האחרונה שאפשר לאמר עליה "זבל" כמו שאת אומרת, תלמדי להעריך אותך כמו שאת ואל תתיחסי לאנשים שלא שווים אותך כי סורי שלומיצ לא היה שווה אותך אף פעם ולא יהיה שווה אותך לעולם, תיהיה מי שאת ואל תשתני לאף אחד, תשתני רק לעצמך עם תירצי אבל בשביל אף אחד ולא בשביל אכזבות


 


אוהבת אותך תמיד פה בשבילך


נ.ב תיהיה כעם מי שאוהב אותך


תצא לי כבר מהחיים...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-09 01:31:55
הדירוג שלי:


אני בד"כ לא מגיב אבל אני חייב להגיב...


א. לא משנה מה אל תחזרי אליו-גם לא כדי לנקום בו..כי זה יכאיב לך..תאמיני לי..אני יודע שאת רוצה לנקום


ב. הדרך הכי טובה לדעתי שהוא ירגיש כמה הוא לא שווה כלום זה שפשוט תתעלמי מקיומו..את לא יודעת כמה זה כואב..נסי את זה..למרות שאת מתה להחזיר לו..נסי להתעלם ממנו


ג. תעשי מה בראש שלך ותהני מהשנים הכי יפות שלך.


ד. אל תהיי ביצ''ית...כי בסופו של דבר גם אם הוא היה זבל את לא יכולה להאשים אותו בזה שגם את נהיית זבל..לא עשית בזה כלום..פשוט אל תתקרבי לאנשים מסוגו..אבל את תהיי בן אדם טוב רק כדי להוכיח לו ולכולם..ובעיקר לעצמך..שאת בן אדם שונה מכל החארות שמסתובבים בעולם..


ה. בהצלחה מעיין..איתמר

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים