אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אין יותר אהבה..תגיבוו

זה מכתב שאתה לא תקרא לעולם...כי אני יודעת שגם אם תיקרא אותו הוא יחשב בעינייך לסתם פיסת נייר...אבל בכל זאת אני רוצה להגיד את מה שיש לי על הלב..

עכשיו כשיש חופש..הרגשות חוזרים אליי יותר מתמיד...אני מתגעגעת אלייך כ"כ..למגע שלך..לנשיקות שלך...הלוואי שאזכה לשמוע ממך עוד פעם אחת "אני אוהב אותך..אני אעשה הכל בשבילך" אני כ"כ רוצה לחוות את אותו הרגשה מיוחדת אחרי שהבטת לי בעיניים באותה הצורה..ועכשיו אחרי הפרידה מבטיך השתנה.....אני רואה אותך ביציאות וכלום...כאילו לא הכרנו מעולם...כאילו אפעם לא אהבנו..אני יודעת שאהבת אותי...ראיתי את זה בעיניים שלך..אבל מה לעשות שאני לא מקובלת?!מה לעשות שאני לא רוצה להיות פרחה?!!ואני רוצה שתאהב אותי כמו שאני...מיוחדת..בלי יותר מידי פוזה..ואתה?!כולך פוזה אחת גדולה..אבל יש בך משהו מיוחד..העיניים העמוקות האלה שלך..שגורמות לי להרגיש חמימות בלב..שמרעידות את גופי כל פעם מחדש..העיניים האלה שהייתי חייבת לראות כל יום בבוקר כדי להמשיך את היום כמו שצריך..

לפני כמה ימים שיצאתי..לא ראיתי את אותן עיניים..לא היה בהן את אותה תשוקה..אני יודעת שאתה שונא אותי עכשיו...ואני אפילו לא מבינה למה...אם רק יכולת להגיד לי איפה טעיתי?!מה עשיתי?!אולי הייתי יכולה ללמוד מהטעיות שילי...אולי עכשיו עוד היינו ביחד אם רק רצית לשמוע את מה שיש לי להגיד לך..להגיד לך שאתה הבנאדם היחיד שגרם לי להרגיש מאושרת..ולקום כל בוקר עם חיוך על הפנים..איך הכל התפוצצץ...והפך לזיכרון רחוק?!ואתה?!איך אתה יכול להגיד לי לשכוח הכל?!!!!מה אין לך לב?!!!!אתה האהבה האמיתית הראשונה והיחידה שילי..אני לא יכולה לשכוח אותך ככה סתם..ואני גם לא רוצה..אני רוצה שתהיה שילי לנצח..שתחבק אותי כמו שאני אוהבת..שתהיה שם בשבילי שאני ארגיש רע..אבל אתה לא רוצה לשמוע ממני יותר..איך אני אראה אותך בבצפר בלי להיחנק מהדמעות שילי?!!!בלי שיעברו לי בראש תמונות מכל הרגעים היפים שהיו לנו ביחד?!תגיד לי איך?!

כניראה שאני צריכה להפנים...שאין יותר חיבוקים...אין יותר נשיקות..אין יותר תשוקה...אבל הכי חשוב..אין יותר א=ה=ב=ה...


נוסף: August 13th 2006
מספר: יובלוש!!
דירוג:
כניסות: 1039
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אין יותר אהבה..תגיבוו
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-08-17 15:02:50
הדירוג שלי:


מאמי כתבת משהו מקסים..זה כאילו אני כתבתי .. גמלי קורה משהו דוממה,הכי טוב להגיד לו שאת מאוהבת בו ואז להתעלםם


כי ככה הוא ישים לב אליךך ויראה שאת קשהה אז הוא ירצה אותך:)


הוא יגיד מה היא אמרה היא אוהבת אותי והולכת אל אחריםם!! זה יפריע לו והוא ירצה אותך


 


מאמי בהצלחהה אוהבתתתתתתתתת:)


אין יותר אהבה..תגיבוו
אושר לפרסום על ידי _נוש_ ביום 2006-08-13 15:52:12
הדירוג שלי:


מותק היא ממש צוקת!!! כמו שאנחנו אוהבות את הקשים להשגה ככה זה גם לגבי הבנים..!! תתעלמי והוא יירצה אותך..!! תראי לו שהוא לא מעניין אותך, אל תפזלי לכיוון שלו ואל תחפשי את המבטים שלו!!


עשכיו יש לך חופש וכשאת יוצאת רוב הסיכויים שתראי אותו.. תעשי טובה בשביל עצמך תשתדלי לא להסתכל עליו אפילו לא בחצי עין..ככה הוא ימות והוא ייחזור אלייך על 4


כמה שזה קשה ומי כמוני יודעת שזה מתסכל וזה כרוך בהרבה כאב...אבל בסוף יהיה טוב!!מבטיחה לך!


ממי לי קרה בדיוק אותו דבר עם חבר שלי... הוא אוהב פרחות,בנות קלות להשגה, כאלו שהוא יוכל להשכיב אותן כבר בפגישה השניה אבל איתי הוא טעה!!הוא היה כ"כ בטוח שאני אשתנה למענו ולאאא!!! לא רציתי להיות הפרחה הקטנה שלו!!! אז שינתי פאזה והעפתי אותו מהחיים שלי..לא צריכה בחור כזה! אח"כ זה הוא שחיפש אותי כמו טהטלה!!


יהיה טוב מותק!!!


ואם תרצי אני פה- > 347397892


לאב נונייייייי :-*


אין יותר אהבה..תגיבוו
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-08-13 15:34:28
הדירוג שלי:


תודה...אולי את צודקת...אני אנסה להתעלם......


 


בנות תגיבו עוד אם יש לכם עוד משהו להגיד בבקשה....


אין יותר אהבה..תגיבוו
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-08-13 15:18:18
הדירוג שלי:


מתוקה שלי בטח שמעת את הדברים שאני הולכת לאמר לך המון המון המון פעמים אבל נשמה תקשיבי אני מבטיחה לך!!!!הגלגל יסתובב תקישבי לי היו אומרים את זה והייתי הורגת את מי שהיה אומר לי את זה מרוב עצבים כי אצלי הגבר היה עם אגו שאין כמוהו היה שונא אותי אבל מאמי זה רק תקופה..חכי הוא יעבור עוד הרבה בנו..לחזור אליך הוא יחזור אין מה לעשות גם אם הוא לא רוצה רק את אל תתיחסי תתנהגי רגיל אל תעשי שטויות אל תדברי עליו עם חברות לא כלום הוא עובר לידך בבהי"ס תתעלמי אוויר בנים אוהבים חרא הם לא אוהבים מישהי שמללקת אחריהם...מנסיון!!!!נשמה שיהיה לך בהצלחה מחזיקה לך אצבעות...אורנית!!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים