אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

בובה יפה שלי-->ככה קראת לי!

הכרנו לפני שנה (כמעט בדיוק ) 25.2.2005 זה היה היום שאמור להוית הכי שמח בעולם בשבילי כי זו היומולדת שליי!! אבל לאח זמן מה הגעתי למסקנה שאני אל שמחה בתאריך הזה כי זו היומולדת שלי אלא כי ביום הזה הכרתי אותך ד-נ-י-א-ל!!
אתה הכנסת לחיים שלי המון אור ושמחהה!!! בהתחלה דיברנו כמו ידידים לך הייתה חברה ..אני הייתי לבד היינו כמו אחיים פשוט אחים לא ראינו אחד את השניי...כי המרחק לא איפשר זאת בכל זאת אנחנו לומדים ..אתה גר בשוהם אני ביבנלא(ליד טבריה).. וזה לא הכי מאפשר ..בחופש הגדול יכולנו להיפגש רק שאז לא דיברנו ואתה היית כמעט כל החופש באילת!!
רק לפני 3 חודש ככה התחלנו לדבר בפון...וגיליתי את האדם הכי מדהים בעולם!!
נהייה לי חבר בחודש 12 לפני שדיברנו בפון בכלל ואתה ניפרדת מחברה שלךך....ואמרת לי שאתה קצת מקנא לאלי(שזה היה החבר שלי)..ואמרת לי שאתה לא חשוב שזה יחזיק הרבה זמן ושאני לא יבין אותך לא נכון זה כי פשוט התחושות שלך ושאתה רוהצ שיהיה לי רק טוב ואיחלת לי את כל ההצלחה שבעולם!!
אחרי חודש וחצי אני ואלי ניפרדנו ואתה היית גלגל ההצלה שלי לך תמיד בכיתי ונעזרתי בך...היית המלאך ששומר עליי ...אתה עד היום המלאך הזה רק שלפני כמה זמן אמרתי לך שאני התאהבתי בך..ואתה לא ידעת אם אני אומרת את זה באמת...כי בכל זאת ניפגעת נורא מהאקסית ...ובשיחה האחרונה שדיברנו על הנושא הזה של מה ולמי אנחנו מרגישים אמרת לי ש**** (האקסית שלך) כבר לא בראש שלך אבל ניראה לך שהיא עדיין בלב....אמרתי לך דניאלו'ש אני בטוחה בזה בכל זאת הייתם שנה וחצי ביחד זה לא דבר שנשכח כ כך מהר!!
אני עדיין אוהבת אותך...ולא התרחקנו בגלל זה להיפך...אנחנו כל יום מתכתבים בהוןדעות מתקשרים אחד אל השנייה...וכל כך טוב לי מזהה אנחנו יכולים לדבר שעות ולא יגמרו לנו הנושאים..אתה כל פעם מקדים לי שירים שאני נמסה !!
לפני חודש ככה עשיתי עגיל בבטור והחרימו לי את הפון...לא דיברנו שבועיים...עד שהחזירו לי את הפון שלי ניסיתי להתקשר והפון שלך היה מכובה...פתאום אני קמבלת טלפון ממספר חסוי וזה אתהה=] כולי שמחתי ונהנתי שוב לשמוע את הקול שלך אחרי שבועיים ...ואמרת לי שאמא שלך התדרדרה במצבה ושהיא בבית חולים...(היא הייתה חולה בסרטן לא עליינו )...ואני כולי נעצבתי בשבילך ושאלתי מה אני יכולה לעשות כדי לךעזור לך מעט ואתה אמרת שמספיק לך לשמוע את הקול שלי...היה לי כייף לשמוע אותך אומר את זה ועצוב נוראא שאתה צריך להגיד את זה !אתה ואחיך התאום הייתם קצת בכסח ..וכל הזמן הייתם רבים ואמרתי לך ייאלה מאמי זה הזמן הלשלים איתו... ואתה לא רציתי...כיבדתי אותך ולא לחצתי!!
בחודש 10 הפון שלך היה מכובה המון המון זמן עד שהתקשרת אליי ושאלתי אותך להמ הפון היה כמבוה כל כך הרבה זמן אמת שאבא שלך ואוסנת (האישה של האבא)..(ההורים שלו גרושים הואו התחתן שוב)...עשו תאונה והיא הפילה את התינוק שהיה לה בבטן ואז לא היה לך שחק לדבר וניתקת את הפון...שוב כל כך כאב לי עלייך!!!
בתאריך 8.2.2006 אמרת לי שאתה יכול להיות טס לסינגפור לאיזו תקופה כדי לנפוש קצת אחרי כל התקופה שעברת (הוא עבר ביצפר באמצע שנה והחליט להיחשאר כתה, אז מתי שבא לו הוא הולך לביצפר)...ואני כולי התבאסתי ולא רציתי שתטוס ורציתי שתבוא ליומולדת שלי כי הרי זה אוטוטו ואתה אמרת לי את בטוח לא רוהצ שאני יטוס?? עשית לי פתאום מצפון...ואמרתי לך תטוס תטוס נשמה רק תשמור על עצמך ותדע שאני הכי אוהבת אותך שבעולםם!!!
ואת אמרת אל תדאגי נשמה יפה שלי (אני זוכרת את המילים כאילו הוא מדבר איתי כרגע)..אני יתקשר וישלח לך מתנה ליומולדת שלך..אמרתי לך לא רוצה מתנה אני רוצה אותך שתהייה פה ביומולדת שלי...ואתה שוב לא רצית לטוס ושיכנעתי אותך שאתה כן טס!!
והנה הגיע יום שבת 11.2.2006 אתה מתקשר אליי ב11 וחצי בבוקר...בהיסוס כבד ואומר לי שאתה נוסע עוד חצי שעה לדודה שלך ושאתם טסיםם כמעט ובכיתי לך בפוןןן...אבל דיעתי שזה לטובתךךך...רציתי רק שיהיה לך טובב...ואתה יום לפני הקדשת לי שיר של אבי גואטה שהולך "את זה עולם
יש בך הכל
ברא לי אותך
אל היום הגדול
שמלה לבנה
שטיח אדום
אפרוש בדרך..
ואשיר לך בקול.."
ביקשת שאני שימע אותו תמידד!! ואני לא מספיקה לשמוע אותו והדמעות רק זולגותת!!
דניאלו'ש תזכור תמיד שאני אוהבת אותךתתךתךתך ל.נ.צ.ח!!!
"לא שוכחת את התקופה המדהימה שנתת לי להכיר אוותך אתה בנאדם המדהים הזה שבתוכך...ומחכה רק שתשוב"


נוסף: February 11th 2006
מספר: צלילו'ש בנימינו'ש..
דירוג:
כניסות: 1340
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


בובה יפה שלי-->ככה קראת לי!
אושר לפרסום על ידי שניר_הנסיך ביום 2006-02-13 19:42:04
הדירוג שלי:


=


 


ממש כואאב..


אני רואהה הרבבה אנשיםם מכירים את השיר את זה עולם..ואני רואה אבי גואטה מפורסם..


הוא מאצלנו...


 


אני מאחל לך שיהיה לך את הכי אושר בעולם...!!

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים