אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אוהב לא אוהב?!

אוהב לא אוהב..?..כבר נגמרו כל עלי הכותרת בפרחים שבגינה מאז התחלתי לחשוב עליך שוב.

אתה זוכר זה היה בדיוק בחורף שעבר כן,כשהתאהבתי בך..אתה יודע דווקא נכנסת לי ללב מאוד מהר,התחלת להזיז שם דברים לשפץ לרפא רסיסים חשבתי שאתה הולך להתמקם שם אולי תיהיה שם להרבה זמן חשבתי,קיוותי,אף התפללתי אני חושבת שאולי איתך יהיו לי את החיים שאיחלתי לעצמי אבל עמוק בפנים אולי ידעתי שזה לא נכון שלא כך זה יהיה שגם אתה כמו אחרים תעזוב מהר קיוותי שאולי הפעם רק הפעם בבקשה אלוהים תעשה שאני טועה (ואתה יותר מכולם יודע שאני תמיד אוהבת להיות צודקת) לצערי הפעם התברר לי ששוב צדקתי (אמממ להיות חכמה מבאס לפעמים) אבל אתה יודע כל מה שעברתי כל העצב שחדר ללב מהיום שאמרת לי אני הולך אני כבר לא אוהב..העצב נשאר שם וגם אתה למען האמת למרות שביקשתי שלא תאכזב למרות שניסיתי לא להתאהב למרות שידעתי שגם הפעם אני אסבול שתקתי ספק שתיקה ספק זעקה רציתי שתאהב אותי שוב..רציתי להיות איתך.

עברה כמעט חצי שנה מאז אתה בטח לא חושב עליי יותר נכון?! ואם אתה דווקא כן ואם אתה יושב עכשיו כשקר בחוץ מאוחר והכוכבים מאירים עליך מלמעלה סתם לא יודעת שוכב במיטה או עם החברים שלך בפאב חושב עליי אחרי כמה בירות או אחרי מקלחת חמה תוהה אם אני בכלל זוכרת אותך אם אני חושבת עליך לפעמים. כן אני כן אם אתה שם אם אתה שומע אותי תחזור אליי אל תוותר עליי אל תוותר על האהבה שלי אליך..אולי אני סתם ילדה קטנה אולי אני חולמת שתשוב אולי יש לי יותר מידי ציפיות (אתה יודע פעם אמרו לא לצפות להרבה זה גורם רק לאכזבות יותר גדולות) אבל תגיד לי רק איך, איך אני יכולה להפסיק לחכות לך להפסיק לאהוב אותך?!

תגיד לי איך ואני יעשה את זה אני מבטיחה לנסות להפסיק לחשוב עליך לאהוב אותך לחכות שתשוב אליי..אבל בנתיים חרוטות לי בלב המילים הכי יפות ששמעתי ממך ששמעתי אי פעם למען האמת..זוכר אותן מהשיר ששרת לי כל הזמן..

I've seen you cry, I've seen you smile. I've watched you sleeping for a while.

I'd be the father of your child. I'd spend a lifetime with you.

I know your fears and you know mine. We've had our doubts but now we're fine,

And I love you, I swear that's true. I cannot live without you.

אתה זוכר נשבעת שאתה אוהב נשבעת שזה נכון..

רק רציתי שתדע חיים שלי מלאך שלי את המכתב הזה אני משאירה במגירה אתה לא תראה אותו אף פעם, אני רק מקווה דבר אחד..אני מקווה שעל הקבר שלי לא יהיה כתוב חיכתה לנסיך על הסוס הלבן ומתה בציפייה. אני מקווה שתחזור אליי לפני זה שתבין שאני אוהבת שתבין שאתה עוד אוהב..

 

שלך, תמיד.


נוסף: February 9th 2006
מספר: טלו'ש
דירוג:
כניסות: 901
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אוהב לא אוהב?!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-02-10 13:58:01
הדירוג שלי:


צאי ממנו מהר כי אצלי זה לקח שנה וחודשיים לצאת מבנאדם שכזה, נכון שכואב ולא בא לך על אף אחד אחר אבל תאמיני לי שאם הוא הלך סימן שמישהו אחר טוב יותר צריך לבוא אולי זה לא יהיה עכשיו אבל זה יבוא מבטיחה לך.

אוהב לא אוהב?!
אושר לפרסום על ידי ליאתי2000 ביום 2006-02-10 12:37:35
הדירוג שלי:


איזה יפה מאמי.........


ומה שיש לי להגיד לך, זה שאם זה נגמר כנראה שכך זה אמור להיות, כי את יודעת לפעמים קורים לנו דברים שבאותו רגע אנו לא מבינים מה המשמעות ולמה הם קרווכל כך קשה לנו עם מה שקרה, אבל עם הזמן כשהכל מתבהר, והעצב עובר מעט, אולי יום אחד תחשבי שזה היה לטובה...


ואם הוא אמור לחזור אז הוא יחזור...

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים