אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

דברים מהלב, מה שאני מרגישה, ומה שאתה אף פעם לא תדע..

אושרי..

אני כותבת לך מכתב, שאף פעם לא יגיע אליך, דברים שאתה אף פעם לא תבין, וגם לא תנסה להבין אותם [:

נימאס לי שהמצב ביננו ככה! יום אחד אני יכולה להיות מאושרת, ולמחרת להיות שוב פעם עצובה.. נימאס לי שאתה פוגע בי כל הזמן! אתה חושב רק על עצמיך, לא מתחשב בי אפילו לא טיפה! לא איכפת לך לדרוך עליי, להעליב אותי, להרוג אותי, פעם אחר פעם. לקחת את הלב שלי ולשבור אותו, ועוד אחרי זה למעוך אותו כדי שלא ישאר ממנו כלום. ואז אתה אוסף את כל השברים בחזרה, ואז שוב שובר..וככה בלי הפסקה..

היית החבר הכי טוב שלי, יותר מזה.. היית החיים שלי! היית הבן אדם שאהבתי הכי הרבה בעולם הזה, שסמכתי עליו יותר מאשר על כל אדם אחר, שהייתי מוכנה לתת לו הכל בלי סוף ובלי גבולות.. ואולי פה הייתה הטעות שלי - כי אתה רק לקחת ולקחת ומשום מה שכחת גם לתת בחזרה.. ויותר מכל - ניצלת את הכוח שלך כדי לשלוט בי, ידעת שאני לא אהיה מסוגלת לעזוב אותך..וצדקת, באמת לא הייתי מסוגלת.

ואיפה פה האהבה? אם אפשר לקרוא לה ככה בכלל..אם אתה יודע מה המשמעות של המילה הזאת בכלל, כי אני לא כלכך בטוחה שאתה יודע מהי. שאוהבים מישהו רוצים שיהיה לו הכי טוב, גורמים לו להיות מאושר, נותנים לו אהבה-ואת הלב. אצליך זה היה בדיוק ההפך.. לא נתת - רק לקחת.. וחוץ מזה שממש לא עשית אותי מאושרת, להיפך, אתה זה שגרמת לי לסבול הכי הרבה בחיים שלי, הרגת את ה"מור" שהייתה פעם.. ואל תגיד לי שלא שיחקת בי, עד עכשיו אתה עושה את זה..

תמיד הכל היה סביב ההחלטותת שלך, סביב מצבי הרוח המשתנים שלך.. אתה נהנה לעשות את זה? לסובב את כל העולם סביבך? לא נימאס לך לפגוע? איפה הגבולות שלך? כמה אפשר לפגוע, להעליב, להכאיב? הכרתי אותך כלכך טוב ויש לי הרגשה עכשיו שאני פשוט מדברת על מישהו אחר. זה לא "האושרי שלי". איפה הוא? איך השתנית ככה מקצה לקצה? תסתכל על עצמיך, למה הפכת להיות.. אתה חושב שמותר לך לשחק בלב של אנשים? אז לא! אסור לך! אני לא מבינה איך הייתי יכול כל פעם לעזוב, ולחזור, להבטיח, ולברוח, ועוד אחרי הכל להגיד שאתה אוהב אותי ושהשתנית.. ושהפעם הבנתת באמת.. שהפעם זה שונה מפעמים אחרות.. איך יכולת??! ואני כמו סתומה סלחתי, אמרתי אולי הפעם באמת הבנת את הטעויות שלך.. אבל לא!! אחרי שבוע שוב חזרת על אותן טעויות, ושוב פגעת בלי טיפת התחשבות.. איפה הלב שלך? אם בכלל יש לך, או שגם הוא נעלם..

ומה שהכי מצחיק אותי זה שבסוף אני גם תמיד מוצאת את עצמי מחכה לך, מחכה ליום שתחליט מה בדיוק אתה רוצה ממני! כל פעם שאני מחליטה שאני חייבת להמשיך הלאה, ואני מחליטה לשכוח אותך, אתה תמיד יודע לבוא ולהרוס לי את זה! אתה תמיד יודע לבוא ולהגיד לי שאתה אוהב אותי, ושהתגעגעת, ושאתה מת להיות איתי - ואתה הורס לי קשר שהתחלתי עם מישהו אחר, מישהו שבאמת איכפת לו.. לא כמוך! ואתה עוד חושב שאני איתו כדי לגרום לך לקנאות! דיי מה אתה חושב שאין לי מה לעשות בחיים חוץ מלהיסתובב סביבך ולעשות לך דווקא? הכרת אותי בתור אחת שתעשה לך דווקא, שתגרום לך לסבול, שתתנקם.. אבל תדע לך שאני כבר ממש לא כזאת! המור שהכרת הישתנתה.. אתה שינית אותה, אתה הפכת אותה לכזאת.. :/ העולם שלי ממש לא מסתובב סביב העולם שלך, כמו שהיה פעם. אני חייה בשביל עצמי לא בשביל אף אחד אחר, גם לא בשבילך! אז רד מכל העיניין הזה של הדווקא כי זה כבר כלכך לא נכון לגביי.

אתה מכיר את המור שהייתה איתך, אתה לא מכיר את המור שאתה בעצמיך יצרת.. אני כבר לא הילדה התמימה שאושרי מנצל אותה ודורך עליה! אני חושבת שהגיע הזמן לעצור את כל המחשקים האלה, שתבין שמור כבר לא פה בשבילך.. שהיא כבר לא אותה אחת מוותרת וסלחנית, שהיא השתנתה, הודות לך! והכי חשוב - שהפעם היא לא סולחת לך! גם אם תרד על 4.. אני כבר לא נמסה מכל מילה שאתה מוציא מהפה, וחוזרת אליך בלי לחשוב פעמיים.. אני לא אתן לך לעשות ממני צעצוע בפעם העשירית, ואתה יודע מה? אני בטוחה שאני ימצא מישהו שיאהב אותי באמת, שידע מה הוא רוצה מהחיים שלו, ושיכבד אותי.. ואני יודעת שיהיה לך קשה לראות את זה, אבל אלה החיים. אתה בישלת לעצמיך דייסה ואתה תאכל ממנה. הגיע הזמן שתבין שעל טעויות בחיים משלמים, ואני מאוד מקווה שתסבול בדיוק כמו שאני סובלת עכשיו.. ותיקרע לחתיכות, בדיוק כמו שאני ניקרעת.. ואני מאוד מקווה שתרגיש כל החיים שלך רע, עד כמה היית טיפש והתנהגת אליי כמו שהתנהגת.. ואתה עוד תסבול, אתה תסבול הרבה - אני בטוחה.. כי אלוהים רואה הכל.. ואתה תראה שיום יבוא ואני לא אשים עליך, ופה יתחיל הכאב האמיתי שלך! אתה תראה כמה יכולת לקבל אילו רק היית לוקח, כמה היה בי לתת לך אליו רק היית מעריך ולא מזלזל.. ואני בטוחה שאתה תבין את כל זה שכבר יהיה מאוחר.. ושאני מזמן יהיה לי עם מישהו אחר.. ואתה כל החיים שלך תתחרט על המעשים שלך.. ואני לא יהיה שם בשבילך יותר, ואף אחד לא יהיה שם, ואתה תישאר לבד - בדיוק כמו שמגיע לך...!

פשוט דוחה אותי לחשוב על מה שעברתי כל התקופה הזאת.. כל הדמעות והסבל שגרמת לי להרגיש שהיית עושה ממני סמרטוט..

שבכיתי - בכיתי לבד.. והכל בגללך, אני שונאת אותך!!! לא מאחלת לך רעע חס וחלילה.. רק טוב שיהיה לך, אבל בבקשה, רחוק ממני.. הכי רחוק שאתה יכול...

 

כבר לא שלך -מור-


נוסף: December 13th 2005
מספר: מור :]
דירוג:
כניסות: 6129
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


דברים מהלב, מה שאני מרגישה, ומה שאתה אף פעם לא תדע..
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-02-11 10:47:13
הדירוג שלי:


ואייי זה כ"כ יפה נשבעת לך !


אני בחיים לא הגבתי פה..


אבל המכתב שלך נכנס ללב שלי , ומבינה אותך תאמיני לי ..


אגמי וולף הייתה פה [:


 


דברים מהלב, מה שאני מרגישה, ומה שאתה אף פעם לא תדע..
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-06-10 18:29:11
הדירוג שלי:


מאמי קראתי פה כול כך הרבה מכתבים אני לא נוהגת להגיב פה הייתי חייבת להגיב רק מהמכתב שלך אפשר להבין כמה את מדהימה מבלי להכיר אותך!!!


 


מאמי שיהי המון המון בהצלחה ואת כול האושר שבעולם


דברים מהלב, מה שאני מרגישה, ומה שאתה אף פעם לא תדע..
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-26 18:30:37
הדירוג שלי:


מור אני נופר אזולאי מנתניה ממש יפה ריגשת אותי אני קשה לי להיתרגש אבל המיכתב שלך זיעזע תלב שלי קצת וכל הכבוד לך אם לו מרגישים את זה על השר לו מבינים מהי באמת אכזה וכל הכבוד לךך באמת תההיא ותשארי בחורה חזקה תילמדי מהטעיות שלך ומכל הדברים שעברת במשך כל החודשיים האלו ותסיקי מסקנות אני בתור בחורה מופתעת כל הכבוד אני מבטיהח לך מילה של אזולאיי שהוא יחזור על 10 לו על 4~~~!!אמ.. אין לי מה עוד להוסיף רק תמשיכי הלאה גם אם זה כואבב מי אני שישפוט אותך אבל אם יש איפה לתק תתקני ואם את לו רוצה לוותר תעשי מה הלב שלך אומר לו אנשים ולא אף אחד יודע מה העברת אני יכולה להגיד לך שתי דברים אםא ת אוהבת אותו הוא באמת רוצה להישתנות תני לזה כמה שבועות אם זה חוזר תגידי בי בי טוב שהיה וטוב שניגמר אפילו שהוא אמר לך עשרות פעמיים אבל על תעשי מה שאנשים יגידו לך כי תגיעי רחוק!!! מאחלת לך בהצלחה נשמהה ותהיא אם ראש מורם תהיא החלטית /שהיה לך הקרונות החלטות אצמיאיות אני סומכת עליךך!!

דברים מהלב, מה שאני מרגישה, ומה שאתה אף פעם לא תדע..
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-12-17 01:46:49
הדירוג שלי:


אין לי מילים...מדהים,אני מרגישה בדיוק כמוך ומזדהה עם כל מילה שלך

דברים מהלב, מה שאני מרגישה, ומה שאתה אף פעם לא תדע..
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-12-14 15:26:39
הדירוג שלי:


כל הכבוד!!השארת אותי בלי מילים!! אני חושבת שאת מאוד חזקה וכל הכבוד לך שככה את ממשיכה ושמה עליך פס בדיוק כמו שמעיג לו ובטוח שיגע מישהו פי אלף יותר טוב ממנו והרה יותר שווה..


המכתב שלך מאוד מאוד יפה ואמיתי!! שיהיה לך המון המון בהצלחה..


דברים מהלב, מה שאני מרגישה, ומה שאתה אף פעם לא תדע..
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-12-14 14:43:12
הדירוג שלי:


רק אחרי שמאבדים משהו מבינים כמה הוא היה יקר לנו..


מור אני מקווה שיהיה לך רק טוב..
בטוח תמצאי מישהו ששווה קצת יותר מהאושרי הזה שלא ידע להעריך אותך נכון...


אל תתיאשי..הזמן עושה את שלו...

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים