אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

עצובה:(

שנה וארבע חודשים עברנו כל כך מאושרים או שבעצם לא. עדיין לא נפרדנו אבל כל יום יש את המריבה הטיפשית החדשה, אוף דיי כבר אני רוצה להגיד דיי כבר לפגוע בי כואב לי כל כך אני נשברת כל יום מחדש. אתה לא יודע את זה אבל כל יום, כל יום כמעט אני יושבת ובוכה על כמה שכואב לי על כמה שאני רוצה לדעת מהו אושר אבל לא יכולה אין לי שום אפשרות לדעת, כי בלעדייך אני פשוט לא יכולה. אני לא מסוגלת להיות, מפחדת שתברח, שתברח לאחרת ובה גם תיגע, הרי אתה שלי הראשון שלי וככה גם אני שלך. אבל גם איתך כבר כואב, כואב כל כך הרבה!!! ברגע זה אני יושבת, יושבת ובוכה לבד מול המחשב בוכה בלי כואבות לי כבר העיניים. אבל דיי נמאס לי לרחם על עצמי כמו על ילדה מסכנה, ומצד שני אין לי את היכולת להיות חזקה, לבוא ולהגיד לך כל מה שאני חושבת כל מה שאני מרגישה ובטח גם כל מה שאני רוצה. בגלל זה אני מסתפקת במה שיש, אם זה הריבים האלה כל היום סתם בלי שום סיבה, ושאני באה ומבקשת סליחה ואפילו לא יודעת על מה או אם זה בכלל כל דבר אחר שקשור בך.

בתוך הלב עמוק עמוק אני יודעת טוב מאוד שאתה כבר לא אוהב הרי לא אכפת לך מהאושר שלי, לא אכפת לך מהרגשות של ובכלל ממני לא אכפת לך. אבל לפעמים אני מנסה לחשוב כל כך הרבה על זה שאתה אולי כן אוהב כי הרי אין לך סיבה סתם להיות איתי בשביל הנאה.וגם בלעדייך אני לא יכולה, אני לא מסוגלת לחשוב על עצמי בלעדייך לא מסוגלת וגם לא רוצה. הדבר היחיד שאני רוצה זה שאת המכתב הזה תקרא אבל רק אחרי שאני כבר לא יהיה כאן שלא תוכל יותר לפגוע לא אתה ולא אף אחד אחר. שתקרא אותו שאני אהיה שם למעלה ליד אלוהים ואולי אז סוף סוף תבין שאתה כן אוהב, שאני כן אוהבת, שאני הייתי מוכנה ועדיין מוכנה לתת למענך את הכל אפילו את חיי.

אז אני רק רוצה שתדע שלמרות כל הדבר הרעים וכל הריבים וכל הבכיות שלי אני אוהבת אותך אוהבת ומוכנה להמשיך הלאה אפילו אם זה יהיה קשה מוכנה לשכוח הכל ולפתוח דף חדש או אפילו להמשיך מאותו דף ולנקות הכל כי אני אוהבת אותך אוהבת ולא יכולה לוותר!!!

שלך לתמיד...


נוסף: September 8th 2005
מספר: ReOrTaEnM
דירוג:
כניסות: 1217
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


עצובה:(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-09-09 15:22:37
הדירוג שלי:


מאמוש ירדו לי דמעות כי אני ממש מיבנה אותך זה מה שעברתי עד לא לפני הרבה זמן... רק שלי היה את החבר הזה במשך שנה ו-8 חודשים ואז התחילו ליהיות המריבות הקטנות והמעצבנות האלו ואני לא רציתי להגיד לו מה שעובר עליי.. פחדתי לבד אותו ואז זה רק גרם לקשר שלנו ליהיות יותר ויותר גרוע וזה כבר הפך לימים שהפסקנו לדבר והנה היום.. אחרי 3 חודשים שאנחנו לא מדברים הוא רוצה לחזור אליי הוא הבין מה איבד.. אבל אני לא יכולה כי הוא פגע בי אז לדעתי תלכי ותספרי לו מה שאת מרגישה כי הדבר הכי חשוב בחברות זה הכנות אחד עם השני... שהיה המון בהצלחה גל!

עצובה:(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-09-09 05:37:41
הדירוג שלי:


טוב את נוהגת בתעות כי אין דבר בכל בעולם הזבל הזה שווה לבכות  עלו אז אם תגידי לו ואם תעלמי מחיו  כי הוא מה שאני מבינה במכתב שלך  אין לו רגש כלפי האישה שהוא אוהב אז  תזרקי אותו לגהונים ותשכחי מאהבה  מסוג הזבל  אהבה בלתי נסבלת  אז תעזבי אותו  כי יבוא יום ויעזוב אותך ואני בטוחה שלא  יתענין ואפילו לא מזיל דמעה אחת אז תשלכי אותו לזבל ואל תתיחסי לסוג כזה מאהבה  תעזבי אותו למרות שאת אוהבת אותו אבל הוא מכאיב אותך  מזילה דמעות אז  תנתקי מכל הכאבים האלה.


אזבהצלחה מאמי ותסמכי על עצמך ביי


עצובה:(
אושר לפרסום על ידי RiNaT_123 ביום 2005-09-08 06:38:17
הדירוג שלי:


ווייויו מאמי איזה מכתב עצוובב:(..


נשמה את צריכה ללכת לדבר איתו עם לא תדברי איתו על זה  תאמיני לי שזה יכאב יותר ויותר..


אני יודעת שנה וארבע חודשים זה לא קל ממש לא קל..אבל ליראות אותך סובלת ככה זה גם לא קל מאמי..תתפסי עומץ ולכי תדברי איתו..תאמיני לי אחרי זה את תרגישי שהבן ירדה מליבך..


מאמוש אני פה עם את צריכה לדבר עם מישהו


298381561..בכל דקה פה בשבילך..ובשביל כולם..

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים