אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אהבה שלא ניגמרת..

אני מכירה אותך כבר הרבה זמן.. עוד מכשהיינו קטנים.. אבל אף פעם לא שמתי לב אלייך.. אני לא מבינה למה זה היה צריך לקרות עכשיו.. פיתאום היסתכלתי עלייך ופשוט לא הבנתיי איך נהיית כזה.. יפה.. חמוד.. פיתאום התחלנו לדבר..נתת לי קצת יחס ואני כמו מטומטמת היתאהבתי בך..

לאט לאט זה השמועה הזאת התחילה להתפשט.. כולם ידעו שאני רוצה אותך.. וכשבאמת שמתי לב לזה.. פיתאום הייתה לך חברה.. שאני לא סובלת.. סתם אחת מטומטמת!!
כשהיא הבינה שאני רוצה אותך היא התחילה להגיד לך דברים עלי.. להרעיל אותך נגדי.. רק שלא תשים לב אלי.. היא אפילו לא הסכימה לך לדבר או להיתקרב אלי...ואתה היית שפוט שלהה ועשית את זה..

 שניכם הייתם נגדי כאילו שלאהוב אותך זה פשע כאילו מה עשיתי בסך הכל רציתי אותך!! הייתם רואים אותי ועושים דווקא.. הייתם יורדים עליי ומיסטלבטים.. ואתה וכל החברים שלך נתתם לה ביטחון.. הייתם מאחוריה.. ושיתפתם פעולה למרות שכולם היו ידידים שלי.. והיא הייתה סתם אחת שלא קשורה שבאה לשבט שלנו.. שבאה להרוס לכולם..לסכסך וללכת.. אין אחד שלא ידע על הריבים שלי ושלה.. על השינאה שיש בנינו..

 אבל מה לעשות אני המשכתי לאהוב אותך.. כי מה לעשות.. אהבה לא שוכחים ביום אחד.. אבל לא היתקרבתי אלייך לא דיברתי איתך היתרחקתי ממך לגמרי.. כשהיית מדבר איתי זורק לי מילה פה מילה שם אפילו לא הייתי עונה לך.. ניפגעתי ממך..! מאז עברו שנתיים.. לפני חצי שנה אתם ניפרדתם.. כולם גילו את הפרצוף האמיתי שלה.. שאני גילתי כבר מזמן.. אבל אפחד לא האמין לי..אפחד לא האמין שהיא שטן!!

 ואני אפילו שניסיתי לשקר לכולם ולעצימי ולהגיד שאני לא אוהבת אותך יותר.. ששחכתי..עדיין אהבתי.. ואז פיתאום את ההתחלת להיות שונה.. היתת מדבר איתי..התחילו להיות לנו שיחות רציניות.. ואפילו ביקשת סליחה על ההיתנהגות המגעילה שהייתה לך כל הזמן הזה..אני כמובן שסלחתי.. הרי אני אוהבת..

 לא מזמן נסענו כל החברה לבומבמלה.. כן.. גם את ההיית..והיית כל כך חמוד.. כל לכך מתוק.. נתת לי כל כל הרבה צומת לב... והיה קטע שהיינו לבד ואז זה קרה.. אין לי מושג איך.. היתנשקנו.. ואתה יזמת.. אתה לא יודע איך הרגשתי באותו הרגע.. ואז זה קרה עוד פעמיים .. וב-3 ימים האלה הענקת לי כל כך הרבה צומת לב..  אלה היו 3 ימים קסומים איתך!! אבל כשחזרנו.. הכל חזר להיות אותו דבר.. חוץ מזה שהתחלת להציק לי יותר..לחפש צומת לב..

 ואני.. כל מה שהרגשתי אלייך.. הכל חזר!! אבל ידעתי.. שאני לא יכולה לספר לך.. שאם אני יספר לך את זה אז הקשר הזה בנינו יהרס לגמרי ואני לא רוצה שזה יקרה.. ידעתי שאתה לא לוקח אותי רציני...ולפני כמה ימים שאלתי אותך.. אם אני יגיד לך עכשיו שאני רוצה אותך.. מה יקרה? ואתה התחלת לספר לי סיפורים ולהביא לי תרוצים וכל מיני סיבות.. ושאלת אותי אם אני רצינית בקשר לשאלה.. ואמרתי לך שלא.. שרציתי ליראות איך אתה מגיב..לדעת אם אני יעשה טעות אם זה באמת יקרה.. וכניראה שעשיתי טעות.. אני לא מבינה מה כל כך קשה לך להבין?? אני אוהבת אותך!!

  אני רוצה אותך וכל פעם שאני רואה אותך אני נמסה.. אני מתה לתפוס אותך ולנשק.. ולהגיד לך את כל מה שאני מרגישה..!! אבל אני לא יודעת אם אני באמת מסוגלת לעשות את זה.. אני לא רוצה להרוס עוד פעם.. כי יש לך בעיה.. כשאתה יודע שמישהי רוצה אותך.. אתה מזלזל בה.. וזה אני לא רוצה שיקרה.. אין לי מושג מה אני הולכת לעשות עם כל מה שאני מרגישה כבר שנתיים... אבל רק רציתי להגיד לך..צ'ונצ'ון אני אוהבת אותך!!


נוסף: June 6th 2005
מספר: ליאור ברעם
דירוג:
כניסות: 1359
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה שלא ניגמרת..
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-07 23:14:17
הדירוג שלי:


אני באמת יודעת מה את מרגישה לכל אחד זה קורא תאמיני לי אז את צריכה לעשות 2 דברים: 1 תגידי לו שאם אתם ידידים כל כך טובים אז שיקשיב לך ואז ככה בלי שהוא ישים לב תתחילי לפתות אותו ואז הוא ידלק עליך...


2 תגידי לו שאת אוהבת אותו אבל את לא רוצה שזה יפגע בידידות שלכם ותאמיני לי אחרי שתגידי לו את זה הוא ירצה אותך אבל את צריכה להיות קשה איתו אל תלכי איתו מהר!!!! אני יכולה לכתוב לך שעות כי יש לי כל כך הרבה להגיד על זה אז אם את רוצה זה האיי סיי שלי 344727727


 

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים