אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אם רק היית יודע מה אני מרגישה כלפיך

אם היית יודע מה אני מרגישה כלפיך הכל היה יותר קל... מי היה מאמין שאני עוד ירגיש כלפיך כאלו דברים? אז כך זה התחיל:

אני זוכרת שלפני שנה וחצי כמה ידידים רצו להכיר בינינו, והם אכן הכירו בינינו אבל לא היה בינינו כלום, רק היינו ידידים אך אתה דווקא מצאת חן בעיני אבל לא אמרתי כלום, היינו ביישנים מידי... לא אמרתי לאף אחד שאתה מוצא חן בעיני כי פחדתי שיגידו לך ואתה תדחה אותי, כל כך פחדתי.

אחרי כמה זמן אתה הכרת את חברה שלי, חברה טובה שלי, התחלתם להפגש וזה הציק לי אבל לא אמרתי כלום, ודווקא להפך, פירגנתי לך ולה. בסופו של דבר הייתם חברים, היא כל הזמן באה אליי וסיפרה לי כמה אתה מתוק... הייתי דלוקה עליך, לא יותר מזה, ועדין לא אמרתי כלום לאף אחד.

הייתם ביחד 3 חודשים ואני כבר ירדתי ממך סופית... יום אחד אתה נסעת לאילת עם המשפחה שלך לשבוע, בזמן שאתה היית שם היא בגדה בך, התנשקה עם מישהו אחר ואני ידעתי כמה אתה אוהב אותה אבל לא אמרתי לך כלום כי היא חברה שלי... כשחזרת מאילת כבר כל השכונה ידעה שהיא בגדה בך וכולם אמרו לך את זה אך אתה בכל זאת נשארת איתה ורק אחרי חודש נפרדת ממנה ואני זוכרת שהיא באה אליי בוכה ולי כאב לראותה כך.

מאז הכל המשיך רגיל... עברה כבר שנה וחצי מאז...

לפני כחודש היינו כל השכונה למטה בערב, היה קר מאוד, ואז אני אמרתי שאני עולה הביתה ואתה ליווית אותי... משום מה עלית אליי, היינו בחדר שלי, ישבנו שנינו מול תנור החימום והתחממנו, היה נעים.

אני שמתי שירים במחשב והתחלנו לרקוד, אתה אמרת לי שאתה לא יודע לרקוד וניסיתי ללמד אותך, היינו צמודים, ידיי היו על החזה שלך וידיך היו על כתפיי, רקדנו, נהננו, ואז פתאום התקרבת אליי ונישקת אותי, התנשקנו.

אני לא יודעת למה אבל הנשיקה הזאת הייתה נראת לי טעות, לא דיברנו יותר מאז על הנשיקה. שבועיים אחרי זה הייתה מסיבת יום הולדת לאחד מהשכונה ואתה השתכרת וסיפרת לכולם שהתנשקנו, כולם התחילו לתפוס ממני שרמוטה והסתבכתי מאוד בגלל זה, למחרת הצטערת מאוד על מה שאמרת ושגרמת לי לבלאגן אבל אתה לא אשם, היית שיכור, לא ידעת מה אתה אומר ומה אתה עושה.

עם הזמן הפרשה נשכחה... אפילו אני ואתה כבר שכחנו מהנשיקה... עד שיום אחד עלית אליי עם חבר שלך... באותו היום עוד פעם התנשקנו, ועברו עוד ימים והתנשקנו שוב ושוב, כבר הרגשתי שאני מתחילה להלדק עליך שוב ולהגיד את האמת לא רציתי. לא אמרתי לך כלום על זה, עם הזמן התחלת לבוא אליי יותר והיינו מתנשקים, ולפעמים הרגשתי פרפרים בבטן כשהתנשקנו, וכשהייתי בלעדיך הייתי מתגעגעת.

לפני כמה שבועות אמרת לי לבוא אליך כי לא הייתי אצלך לעולם! אני הסכמתי. באתי אליך, לא היה לך אף אחד בבית... שמענו שירים, רקדנו ושוב התנשקנו.

אך הפעם זה היה קצת יותר... התנשקנו ומשם זרמנו עד שלפתע מצאתי את עצמי שוכבת איתך, הרגשתי מוזר... אפילו מעין רגש חרטה. אחרי המקרה אני ואתה סתם שכבנו על המיטה ודיברנו, עכשיו הרגשתי כלפיך דברים חזקים יותר ופחדתי שעכשיו, אחרי ששכבנו אתה לא תתיחס אליי יותר...

שאלתי אותך שאלות על חברה שלי, על התקופה שהייתם ביחד, שאלתי אותך אם אהבת אותה באמת ואתה אמרת שכן, אמרת לי שנפרדת ממנה כי היא בגדה בך, אמרת לי שכשאמרו לך את זה אתה כעסת מאוד ובגלל זה נשארת איתה עוד קצת, ניצלת אותה ורק אז זרקת אותה, אמרת לי שאתה שונא בגידות, שאלת אותי אם אני אחת שבוגדת ואמרתי לך את האמת, שלא!

הסתכלת עליי וחייכת! יום למחרת ירדנו שוב כל השכונה למטה, אתה לא אמרת כלום על מה שקרה בינינו... ואני פחדתי מאוד שלא תתיחס אליי אך חששותיי היו לשווא. אתה המשכת לחבק אותי ולהיות איתי, התיחסת אליי יפה, מאז כבר עברו שבועיים ואנחנו עדיין מתנשקים כשאנחנו לבד, אני חושבת שאני אוהבת אותך אבל מעניין אם אתה מרגיש אותו דבר....


נוסף: March 28th 2005
מספר: קים
דירוג:
כניסות: 1483
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אם רק היית יודע מה אני מרגישה כלפיך
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-03-29 20:19:44
הדירוג שלי:


 ממי.. יש לי כמה דברים להגיד לך!


 דבר ראשון תדרי איתו על הכל,אתם מתנהגים ממש כמו חברים וזה ניראה כאילו הוא אוהב אותך ולדעתי אם תמשיכו ככה  את אחרי זה סתם תיפגעי כי אין לו מחוייבות אליך עכשיו והוא יכול ללכת לאחרות ולעשות איתםאת מה שהוא עושה איתך וזה סתם יפגע בך ..


 עדיף לך לבוא ולדבר איתו איה יום אחד ולהגיד לו מה איתנו מה יש בינונו מה אנחנו  בכלל?


 זה לא בושה ואין לך ממה לפחד כי כל בת שתהיה בקטע כזה טיבעי שהיא תשאל את השאלות האלה..!!


 


 בהצלחה בובה!


אם רק היית יודע מה אני מרגישה כלפיך
אושר לפרסום על ידי כוסיית ביום 2005-03-29 17:10:36
הדירוג שלי:


נשמה שלי..


כדאי שתנסי לכי תגידי לו מה את מרגישה כי אם לא תנסי האהבה הזאת תברח לך בין הידיים ולעולם לא תדעי מה הפסדת...


אם רק היית יודע מה אני מרגישה כלפיך
אושר לפרסום על ידי M0tEK19 ביום 2005-03-29 10:24:38
הדירוג שלי:


מותק..
בהצלחה..:)
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים