אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

דייי אני כבר לא יכולה יותר!!! :(

אני פה יושבת לי ובוכה... אני כבר רגילה לבכות בגללך.. אני לא מבינה דבר אחד.. איך אתה יכול ללכת ולהמשיך ככה בחיים שלך ואני ככה?! למה אני לא יכולה כבר לצחוק מהחיים?? אני אגיד לך למה.. כי אתה היית החיים שלי ועכשיו אתה לא שלי אז הלכת ולקחת את החיים שלי איתך!!! אולי בגלל זה אתה כ"כ חזק ולא עצוב.. בגלל כל הכוח שלך והכוח שלי שאיתך ביחד..  כולם אומרים לי שאחרי הפרידה אני צריכה להראות לך שאני מתגברת עליך ושטוב לי ושאני צוחקת ואז אתה תחזור אליי על 4.. אבל דיי אני כבר לא יכולה לשקר לעצמי.. אני כל יום נשברת מחדש.. אולי לידך אני פתאום מחטיפה איזה חיוך או 2 אבל בתוכי אני עצובה וכ"כ כואבת... כ"כ כואבת שאני כל הזמן רודפת אחרייך! ואתה... בגלל הפוזה שלך נפרדנו.. בגלל שהתחלת להשתנות כי החלפת את החברים שלך.. כי התחילו לרדוף אחרייך בנות.. וכל פעם שאני אומרת לך שאני עדיין אוהבת אותך זה רק מנפח לך את האגו אבל אני לא יכולה לשלוט על עצמי!! אני לא יכולה לראות אותך ושלא להיכנס לדיכאון.. כי אתה בכיתה שליי!!! אני כל היום רואה אותך וכל היום אני שומעת את הקול שלך... שומעת את הקול שבמשך שנה וחצי אמר לי "אני אוהב אותך"... אז איפה כל האהבה הזאת נעלמה?? אני זוכרת שאתה אמרת לי שאתה רוצה שנישבע שתמיד נהיה יחד.. ואני ברור שהסכמתי.. אז לאן השבועה הזאתי הלכה? אתה לא זוכר אותי כבר?? לא זוכר אותנו?  קשה לי לחיות ככה.. בלי הבוקר טוב שלך אין לי הרגשה לקום ובלי הלילה טוב שלך אין לי הרגשה לישון... בלעדיך אני כבר לא מרגישה כלום, רק עצב ועוד דמעה ועוד דמעה... בחיים שלי לא תיארתי שיכולות לצאת ככה הרבה דמעות מבנאדם... ובחיים שלי לא ידעתי כמה בנאדם יכול להשתנות.. ובייחוד בנאדם כמוך.. אני בחיים לא אפסיק לאהוב אותך.. זוכר שרבנו יום אחד בלילה ? אתה באת אליי ב-7 וחצי בבוקר עם ורד ואז פתחת את הג'קט שלך והייתה לך חולצה לבנה והיה כתוב עלייה- "אני אוהב אותך את סולחת לי?"... זוכר שהיינו משחקים בחוץ "תופסת" היית רודף אחריי ואז מחבק אותי ונותן לי נשיקה? זוכר את הנשיקה הראשונה שלנו? זוכר את השנה וחצי שלפני שהיינו חברים שהיית דלוק עליי ולא שמתי עליך? חח... אבל אחרי השנה וחצי שהיינו חברים.. למדתי לאהוב אותך.. אהבתי אותך הכי שבעולם כולו ונתתי לך ה-כ-ל... היינו עושים הכל יחד... היינו הזוג של השכבה.... הזוג הכי חמודדד!!! ופתאום כל זה מתנפץ לי מול העיניים! אני לא יכולה יותר אין לי כוח לסבול... לא משנה מה אנשים יגידו לי... אני בשלי.. אני לא יכולה לשכוח אותו ולא יכולה להראות לו שאני לא אוהבת כי זה שקר אחד גדול!!! השקר הכי גדול זה לשקר לעצמך!! אני בחיים אבל בחיים לא אשכח את הרגעים המקסימים שלנו ביחד... למרות שהיו לנו גם ריבים.. והרבה... היו לנו תקופות כ"כ מדהימות ובלתי נשכחות!!! אלוהים בבקשה תחזיר לי את האהוב שליי... אני כ"כ אוהבת אותו יותר מכל דבר אחר בעולם!!! בבקשההה!!!

אוהבת אותך לנצח... !


נוסף: February 7th 2005
מספר: לי
דירוג:
כניסות: 1426
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


דייי אני כבר לא יכולה יותר!!! :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-08 22:10:17
הדירוג שלי:


קודם כל אני רוצה להגיד לך זהמכתב שלך מאוד ענין אותי.ואני רוצה להציע לך כמה דברים שאולי כן יכולים לעזור לך. במכתב את נשמעת ממש לא טוב כאילו הכל מתחתיך ושכלום לא טוב. אבל אסור לך לחשוב ככה תראי באהבה לא הכל ורוד. אבל אין מה לעשות צריך להמשיך הלאה. תראי אם הבחור הזה שאת דיברת עליו לא מדבר איתך על זה ולא מראה לך סימינים שיגרמו לך לחשוב על זה שהוא אולי רוצה לחזור ושתהיו שוב ביחד אז עדיף שתרדי ממנו ותמשיכי הלאה. את יושבת ובוכה. וחושבת שכל העולם נמצא תחתיך. תראי אני בטוחה שבגלל שאת אוהבת אותו כל כך ונותנת לעצמך לחשוב שאולי תחזרו אז את סוגרת את כל הדלתות בפניך.


אני לא יודעת בת כמה את. אבל אני רוצה להגיד לך שיש לךלעבור עוד הרבה בחיים ושאת צריכה פשוט לשכוח ממנו וללכת ולעשות חיים. אני אומרת לך את זה כי גם לי היה משהו דומה לשלך וגם אני הייתי במשבר ורק בכיתי וחשבתי כל הזמן אבל אמרתי לעצמי שדי מספיק שאני לא יכולה להיות ככה בגללו. למרות כל האהבה שלי אליו. וזה מה שאת צריכה היום. ותאמיני לי שמאז שהתחלתי לצאת ולראות את הכל בצורה אחרת כלומר שאמרתי לעצמי לא נורא היה אבל נגמר. אז הכל השתנה התחלתי לצאת יותר עם בנים ולהכיר את עצמי יותר טוב. בקיצור אני רוצה להגיד לך פה שלא כדאי לך להיות בדיכאון כזה בגללו. שאת צריכה להיות חזקה ולהמשיך. אני רוצה להגיד לך שיהיה לך רק טוב ושתמצאי את הבחוןר הנכון. (שזה יגיע מתישהו. לא חשוב מתי)ואף פעם אל תרימי ידיים.


דייי אני כבר לא יכולה יותר!!! :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-08 20:14:04
הדירוג שלי:


טוב מתוקה המכתב שלך ממש ריגש אותי..אני לא מגיבה לכל המכתבים ולמכתב של ךהחלטתי להגיב..יש לי הרבה מה לומר לך!


תיראי..אני עבדתי משו כמעט כמו שאת-רק שאני וזה שהיה חבר שלי היינו יחד שנה ואנחנו לא באותו בציפר בכלל,מה שאומר שזה הרבה פחות קשה..


אבל שתדעי לך דבר אחד-לא משנה כמה חברים הוא החליף,וכמה שרמוטות רוצות אותו.תמיד אבל תמיד תדעי שאת-את בחיים לא יצאת לו מהלב!תזכרי שמי שבאמת ניכנס ללב ישאר בו תמיד.


והנה-את בעצמך אומרת שכולו פוזה,אז גם זה שאת לא מעניינת אותו יותר זאת פוזה א=ח=ת ג=ד=ו=ל=ה!


לבנים הרבה יותר קל להיראות שמחים מהבנות,אבל בתוך תוכם הם סובלים סבל ענק בדיוק כמו שאנחנו


גם חבר שלי לשעבר ניפרד ממני בדיקו לפני שנה,ועד היום אני אוהבת אותו.אבל את יודעת מה השתנה בשנה הזאת?שבהתחלה חשבתי שהוא שכח אותי,שהכיר בנות ולא רוצה אותי יותר-הרי זה הרושם שעשה עלי,אבל אחרי כמעט חצי שנה הוא חזר ואמר כמה הוא מתגעגע אלי ורצה אותי שוב..!


 מה שאני מנסה להגיד לך בכל הקטע הזה-זה שיבוא יום ותזכרי את המילים שלי,יבוא יום שגם אם היום הזה לא יהיה מחר,לא מחרתיים,לא בעוד חודש או חודשיים או שנה או שנתיים..אבל היום הזה יגיע מתישהו הוא יחזור...!גלגל החיים מסתובב..וגם לי אמרו את זה כשהוא ניפרד ממני חשבתי שאומרים כדי לעודד אותי ותמיד אמרתי להם איזה מה פתאום ניראה לכם..הוא שכח אותי..אבל לא..הוא לא שכח-והוא חזר!


תיראי..לדעתי את צריכה להבין שאין טוב בלי רע..תכניסי לך את זה לראש..בכל דבר טוב יש גם דבר אחר רע..ובשביל שיהיה טוב צריך לטעום מהרע..אין מה לעשות ככה זה בחיים-החיים לא ורודים ויפים ולא הכל מושלם  ותחשבי שאם הכל היה טוב לא היו שום אתגרים והחיים היו משעממים..לכן תחיי בידיעה שאם היום לא טוב..אולי מחר  יהיה יותר טוב..


ואם לא מחר-אז מתישהו הכל יעבור!


אני התגברתי על אהובי שעזב אותי-אני כבר לא יושבת ובוכה למרות שניסיתי להתאבד בגללו למרות שלא אכלתי  ימים שלמים בגללו-למרות שלא באתי לבציפר בגללו-למרות שהתרחקתי מכולם בגללו וירדתי בלימודים למרות הכל-התגברתי!


 וגם את תתגברי.זה לא אומר שתפסיקי לאהוב אותו,אבל את תצאי מזה וכשתצאי מזה תביני שהכל לטובה!


בובה אני מאוד מקווה שעזרתי לך-שיהיה לך רק טוב


דייי אני כבר לא יכולה יותר!!! :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-08 16:57:27
הדירוג שלי:


מאמי תקשיבי בכי לא עוזר, נכון שצריך להוציא הכל החוצה וזה מאוד כואב אני יודעת גם אני עברתי משהו דומה נכון שבכיתי והכל וזה כאב ומאוד, אבל אז הכרתי בחור מקסים והתחלתי לצאת איתו נכון שבחודשיים הריאשונים עדיין חשבתי קצת על אותו הבחור אבל אכשיו אני אוהבת את זה שניסיתי בעזרתו לישכוח את השני. ואנחנו יוצאים 8 חודש!! תאמיני לי שזה לא שווה ליבכות בגלל בנים!! {אל תיבכי בגלל מי שלא שווה את הדמעות שלך, כי מי ששוה את הדמעות שלך לא יגרום לך לבכות!!!}מקווה שעזרתי לך!!!


מאחלת לך הצלחה  עם האהוב שלך...........!!!!


דייי אני כבר לא יכולה יותר!!! :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-08 01:02:56
הדירוג שלי:


מאמי אני מזה מבינה אותך גם לי זה היה,הוא החליף את החברים שלו ופשוט השתנה נכון שזה קשה לעבור אותו כשהוא איתך בכיתה,אבל שתדעי לך שככל שהוא יראה שאת לא עוברת אותו הוא לא יחזור,אז אם את באמת רוצה שאהבה שלך תחזור אלייך תראי לו שמבחינתך הוא עבר,תצאי עם מישהו אחר תאמיני לי שהוא יקרקר סביבך....אבל מניסיון שלי אני לקח לי הרבה זמן עד שהתגברתי ולפי דעתי הדרך הטובה ביותר זה לצאת לחופשה קצרה לחשוב מה את רוצה לנקות הנפש והגוף מכל הבכי והכאב.תיהיי חזקה אל תכנעי,תפסיקי לרדוף אחריו,גם אני רדפתי ונפגעתי פי שניים!וכשיגיע הזמן ותחשבי לצאת עם בחור אחר,תנסי זה לא עולה כסף...הבן שאת אוהבת יאכל את הלב ומזה תשיגי דבר אחד טוב בטוח!או שתתאהבי מחדש או שתשיגי את אהבה שלך בחזרה...(מקווה שעזרתי :)
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים