אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

אסי

מי אתה לעזאזל ואיך נכנסת לי לחיים?

לא ראיתי אותך כבר חודש שלם וכ"כ התגעגתי אליך, חשבתי כבר שזהו, שיותר לא ניפגש אבל בתוך תוכי קיוויתי שאני אראה אותך שוב ואז אולי סופסוף יקרה ביננו משהו.

והנה חזרת אליי, יותר נכון חזרת לעבודה ואני כל פעם בתקוות חדשות. אני לא מפסיקה לחשוב עליך, איך נכנסת לי לחיים? בכלל אני לא רציתי אותך כאילו אני כן, אני נדלקתי על היופי שלך אבל לא תיארתי לעצמי שאני אתאהב בך. הרי אנחנו בקושי מכירים.

אתה החלום שלי כבר המון המון זמן, אתה הבריחה שלי מהמציאות, בכל משבר, בכל עצב ובכל ריב עם המשפחה החבר או חברות יש לי בלב ובראש רק נקודת מוצא אחת - שזה אתה. אני פשוט עוצמת את העיניים מדמיינת שאני ואתה ביחד והכל עובר לי. אין עליך, שום אדם לא יכול להשתוות אליך. גם לא חבר שלי.

ועכשיו אני רואה אותך ואני נמסה, אני יודעת שביננו כבר לא יהיה כלום כי סגרתי את כל הדלתות ברגע אחד של עצבים כשסירבתי לך בטענה שיש לי חבר כבר שנה וחצי. וזהו אין מורן ואסי פשוט אין, וגם לא יהיה. אבל אני לא מפסיקה לחשוב עליך, אתה גרמת לי לאהוב פחות את חבר שלי ולחשוב פחות על חבר שלי, ולחשוב יותר עליך ואני שוקלת להיפרד מחבר שלי בגללך, מרוב מחשבות עליך. כי אם אני חושבת על בחור אחר זה אומר משהו לגבי היחסים ביננו.

רק עוד פעם אחת תציע לי ואני נשבעת לך שאני אסכים, אני אעזוב את כל החיים שלי בשבילך כי אני כ"כ רוצה אותך.

עוד חודש אני עוזבת את העבודה סופית ואז כבר לא ניפגש, רק לעיתים רחוקות מאד כשאני יבוא לסביבה אבל אני לא חושבת שיהיה לי זמן ואני לא כ"כ חושבת שאני ארצה.

אני אנצל את המרחק ואנסה לשכוח אותך כי אתה בנאדם מסובך, כל היום אתה עם בחורות אבל בתוך תוכי אני יודעת שאם אני ארצה אני אוכל להשיג אותך כי בי יש מה שאין באחרות, אם הצלחתי להשיג כ"כ הרבה בנים שווים, אני לא חושבת שתהיה לי בעיה לכבוש אותך.

יש לך חודש לנסות לשנות את החיים שלי ושלך.

אם תצליח אני אעשה אותך הבנאדם הכי מאושר בעולם ואני יודעת שאני אהיה הבחורה הכי מאושרת בעולם. אם לא, כל אחד מאיתנו ייאלץ להמשיך בחיים שלו לבד.

בהצלחה מתוק


נוסף: February 1st 2005
מספר: מורן
דירוג:
כניסות: 918
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אסי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-01 23:33:44
הדירוג שלי:


תחפרדי מחברך ...ותספרי לו את האמת שאת לא ידועת כרגע מה את מרגישה אליו ושאת לא רוצה לפגוע בו ..ולכי את תזרקי לאסי רמזים אל תפספסי את אהבת חייך ...מקווה שעזרתי לך אוהבת תמיד ....צלילו''ש בנימינו''A1

אסי
אושר לפרסום על ידי יוווווווווו ביום 2005-02-01 20:02:43
הדירוג שלי:


מכתב יפה!!!!!


בהצלחה לך...

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים