אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

יש לי משאלה

יש לי משאלה ! שלא תתיגשם..אבל... היא קיימת... ששוב אוכל ללחוש על אוזנך א-נ-י- א-ו-ה-ב-ת- א-ו-ת-ך-!-! ואשמע בחזרה "גם אני אוהב אותך ... ואני חוזר איילך... אל זרועותייך.. לנשק שוב את שפתייך לחבק אותך חזק ולהגיד לך שעוד מעט.... הכל יהיה בסדר וכל הסבל שאני סובלת יללךךך... כל הזכרונות .. הטיולים... השירים .. שמתנגנים לי לפעמים ברדיו ... ואני פורצת בבכי.. בלתי נפסקקקק... אני רוצה ללכת איתך מעבר לקשת בענן... לאי בודד שנימצא אי שם.... בלי אף אחד... בלי שום דבר... רק אותך... רק איתך .. להיות שם לעד.. ושירת מלאכים תתיתנגן ותשיר .. על אהבתינו... הגדולה שלא תיפסק ולא תיגמר לעולמים .. ואני אני מסתכלת לידי ואתה לא שם חמקת לי ... כי ננתי לך ללכת .... אזז... ואני מסתכלת מסביבי ואני רואה שאני לבד בלי אף אחד... בלי כלום אני באי לבדי! ואני מסתכלת על המיים ואני רואה את דמותך ... מישתקפת שם...... ואני מסתכלת אל השמיים ... השמש נעלמת .. מתחבאה... כי שהינו ביחד היא תמיד זרחה ... והעירה עלינו וחיבקה אותנו... שנינו...! אבל עכשיו אתה הלכת והיא הלכה יחד איתך ... פעם את צחוקי היום שומעים תמיד ... אבל כבר לא ... החיוכים לא כמו פעם .. אני מחייכת בכוח ולא מהלב ... זה מפחיד אתה יודע זה מפחיד שעל פני .. לא יהיה עוד חיוך כי לא תיהיה אהבה בחיי .. אבל שאני שומעת את קולך ... אני שוחכת מהכל.. מכל הרע ... מכל העצב ... מכל הריקנות.. וכיאלו הכל חוזר אלי .. והלב שלי מתמלא ועיני נוצצות והלב דופק ... וחיוכי.... האמיתי... חוזר אליי..!! היו לי מספיק פרדות בחיים.. ואחת הפרדות ... . הייתה ממש קשה ... וחשבתי שאין גרוע מזה ... והיתברר לי שטעיתי ואתה האהבה הכי גדולה שיכולה להיות לי..! זה היה כ"כ מיוחד ...רק בנינו ... רק של שנינו.. זה נראה לי כמו סוף העולם כיאלו לא אוכל לאהוב יותר מישהו מלבדך.. . אתה מ=ו=ש=ל=ם=! מ=ו=ש=ל=ם=! ויש לי מישהו שמזדהה איתי... הוא ישב על העץ ... כ"כ לבד .. אף אחד... לא בא להיכנס אילו... .. הלב שלי.... רייק.... רק מכל דבר... האהבה שברה אותו... לחלקים קטנים .. שאף פעם לא יכולו להרקיבב... וההיא ... היא מלוחה.... היא קטנהה.... היא באה מעצבות מהרס .. משיברון... הדמעה... שנפלה על הלחי שלי... מזמן לא נפלה מאושרר.... היא בוכיה יותר מכל הדמעות.. שירדו על פני איי פעם.. שיברון הלב... הוריד אותה.. ועוד הרבה זהות לה... והם יורדות ויורדות ויורדות.... אחת אחרי השנייה... בלי סוף בלי קץ..!! שתוך כמה שניות בודדות ניהיה ים שלם.. שאני טובעת בו ... לא מצליחה לקום בחזרה... על הרגליים לא מצליחה... לצוף... ואני טובעת ולחיי שום משמעות אני רוצה אותך... ולא יכולה לקבל בחזרה... תמיד אזכור אותך אהוב חיי... אהבתי האמיתית הראשונה...!


נוסף: December 20th 2004
מספר: ילדה שחייבת לישכוח
דירוג:
כניסות: 1612
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


יש לי משאלה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-21 18:35:19
הדירוג שלי:


אני פשוט חייבת להגיד לך כמה דברים...!


דבר ראשון מה שכתבת זה פשוט מטריף!!! אבל אין לך הרבה ברירות כי במוקדם או במאוחר את תיהיי חייבת להמשיך הלאה... תנסי להתגבר על זה- תצאי לבלות... תהני עם חברות וידידים...!


מאמי אני הייתי על אותה הסירה שאת נמצאת עליה עכשיו ואחרי שנה וחצי כמעט שאנחנו לא ביחד אני עדיין מידיי פעם חושבת על הבנאדם כי האהבה הראשונה שלי אבל את חייבת להבין שאת חייבת להמשיך... ושהחברים שלך יעזרו לך בזה- זה הכי חשוב...!


שהחברה הכי הכי טובה שלך תדבר איתך על זה ועל עוד מיליון דברים ותצאי מזה... אבל אל תשקעי בדיכאון ואל תנסי לרחם על עצמך כי זה לא מה שיעזור לו... אבל אם את באמת רוצה לגרום לו סבל על מה שהיה- תתגברי... ומהר...!!! וככה את בעצם תוכיחי לו עד כמה שאת חזקה ולא נשברת...!
בהצלחה מותק...!


יש לי משאלה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-21 14:43:55
הדירוג שלי:


במילה אחת:


מדהים


אבל חמודה אין לך ברירה...


לשכוח אותו זה חובה! תמשיכי הלאה אל תסתכלי לאחור.. את רק נפגעת.. רק טובעת


ואני מדברת מניסיון...


בהצלחה

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים