אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

עכשיו אני כבר לא בטוחה בעצמי +*+*+*+*non_18+*+*+*+

כמו כל המכתבים שלי תמיד הם ארוכים, אבל עד היום תמיד עזרתם לי ושוב אני מבקשת את העזרה שלכם להגיב לי על המכתב ועל מה שאני עוברת, זה יהיה קשה למי שלא קרה את המכתבים הבאים: {שכתבתי לא מזמן}

* זה לא קל כמו שחשבתי אני נימצאת בתוך סערת משבר

* הבטחתי לא לספר אבל אצלי זה לא יכול להישמר

 

זוכרים איפה עצרתי? אני ובן זוגי היינו אמורים ללכת לאירוע המשפחתי שלי, הוא ידע שהוא אמור לבוא ב 7 להיות אצלי כדי שנלך יחד עם ההורים שלי, אבל כפי שניראה ההורים שלו בכוונה לקחו את הרכב "לקניות" ועיכבו הכל, הם ידעו שהוא אמור לבוא אליי הם ידעו אבל למה להיות כל כך רעים כדי לעכב את הכל ושהוא לא יבוא אליי ולא נלך לאירוע יחד, אבל אני כמו טיפשה עליו התעצבנתי, לא יודעת למה ככה הרגשתי שהכל בסוף עוד ישבר בנינו שאני לא יעמוד בכל מה שעובר עלינו בתור זוג.

השעה הייתה כבר 8 וחצי וההורים שלו עדין לא החזירו לו את הרכב וכמובן אני העדפתי להיות בבית ולכות לו בזמן שההורים שלי כבר הלכו ואני נישארתי בוכה עם דמעות למה הרוע שבהם, בכוונה שאני והוא נריב רק כדי שלא ניהיה יותר ביחד, לא יודעת מה קרה לי, הרגשתי חנק דחף לבכות הרגשתי הכל עליי שהוא לא מנסה לעשות משהו, אבל מה הוא כבר יכול להגיד להורים שלו? אל תקחו את הרכב? אבל הרכב שלהם, אמרתי והסברתי לו שלפי דעתי הם רק עשו את זה בכוונה הם יכלו ללכת לקנות את הקניות שלהם ליום שישי בבוקר אבל לא... הם חיכו בדיוק עד השעה שבו הוא היה אמור לצאת אליי ב 6 וחצי.

ואני נתתי להם את התענוג רבתי איתו, לא רציתי ללכת רק בכיתי יושבת על הריצפה וכבר לא מבינה מה רע להם שהבן שלהם מאושר, אחרי השיחה שהם התקשרו אליי ואחרי שהם קרעו את המכנסיים לא מספיק להם? הם שוב ושוב מנסים לסכסך אני כבר לא מצליחה לעמוד בקצב שלהם ברוע שלהם לנסות להפריד בנינו, אני חזקה אני יודעת כי אני אוהבת אני בטוחה אבל איך אפשר להמשיך את הקשר כל עוד אני נתונה למצב נפשי קשה איתם ולהרגשה עצמית ממש לא נוחה, כולם אומרים את לא יוצאת עם המשפחה שלו את יוצאת איתו, אבל למה ההורים שלי מתייחסים אליו כאילו הוא בן בשבילהם הוא ניכנס לבית חופשי יושב עם ההורים שלי מדבר איתם על עסקים על דברים משפחתים, מקבל את כל התשומת לב והיחס למה לי לא מגיע את אותו היחס מההורים שלו? כי הם רוצים לבחור את הבחורה בשבילו ולא מתאים להם שהוא בחר?

בסופו של דבר הלכנו לאירוע ישבנו יחד בשולחן של ההורים שלי הם שמרו לנו מקום זאת הייתה הרגשה כל כך טובה, ישבנו צחקנו העברנו את כל ההרגשה הרעה שהייתה לנו, ההורים שלי רק מתקרבים ומתקרבים אליו, ואני כבר לא יודעת איפה לקבור את עצמי אם יגיע הרגע שהם כל כך מחכים לו ההורים שלו, להפריד בנינו, אחרי האירוע לפני שהלכנו הבייתה כולם אבא שלי דיבר איתי וכל כך הפתיע אותי {הוא לא יודע מכל הסיפור עם ההורים של החבר} ואמר לי תתיחסי אל החבר שלך טוב הוא ממש בחור טוב יותר מכל הקודמים שלך ואני בשיא התמימות עוד שואלת אותו אבא מה באמת אתה אוהב אותו? והוא רק חייך ואמר את יודעת שאני אוהב אותך ורוצה רק את הטוב בשבילך ואני חושב שהוא הגבר הנכון שתמשיכי איתו. ואני בתוך תוכי נאכלת כי על כל הסיפור הוא אינו יודע ואם יוודע לו אנחנו נגמור את הקשר עד שסוף סוף מצאתי את האחד בלב אמרתי, ואת האישור של ההורים קיבלתי.

אני יושבת ושוב ושוב מתייסרת, כל פעם שקורה משהו קטן אני כבר ישר נלחצת ועליו כועסת והוא תמיד מוצא את הדרך שלו להרגיע אותי, איך שהוא הוא תמיד מצליח, אבל אתם מסכימים איתי שאי אפשר כל פעם מחדש לריב על שטויות בגללם? אני יודעת שאני אומרת שזה שטויות אבל זה עוקץ זה שורף זה כואב. אמא שלי כבר קיבלה את הקשר היא לא מתנגדת כי היא יודעת שאני אותו אוהבת אני זוכרת באותו יום שהייתה את השיחה בין שלושתינו איך אני על שלי עמדתי ואמרתי כמה אני לא רוצה לוותר כי אני יודעת שהוא זה מי אני רוצה ואוהבת. אני יודעת שהוא שווה את זה אני יודעת, אבל תמיד עולה לי בראש שאני רק בת 18 ואני לא אמורה לחוות את כל זה! אני לא אמורה!

הוא חזר לבסיס היום, אחרי שחיזקנו שוב את הקשר, הוא הלך, ואני לא יודעת איך להתגבר על זה, קמתי על הבוקר עם תחושה רעה מסנה למצוא זמן לפרוק ולספר לכם הכל, כדי שתעכבו אחרי כל מה שקרה לי, יש לנו עוד יומיים שלושה חודשיים ואני בשיא ההתלהבות חיפשתי לו מתנה לקנות לו מרוב אהבה... חשבתי חשבתי וקניתי לו שעון של גלריי שעלה לי 400 שקל אני לא האמנתי שעליו את הסכום הזה השקעתי אני מספרת לכם את זה כי זה היה בלב שלם זה בדיוק אותה הרגשה שאני מרגישה עכשיו כשאני מספרת לכם, שעון מהמם, והרגשתי באותו רגע כמה אני אוהבת רציתי לצעוק את זה אני אוהבת אותו אבל למה החיים קשיים החיים אליי מתאכזרים אותו רוצים לקחת לי? אני יודעת שהכל תלוי בי כי הוא בחיים לא יעזוב אותי ככה הוא אמר.

אני יושבת עכשיו והשעה 11 בלילה ומרגישה מועקה לא מצליחה להוציא את אותה הרגשה שהם בסוף יצליחו להפריד בנינו...

אני מאוד מקווה שתוכלו לעזור לי אולי רק טיפה להוריד לי מההרגשה הרעה שלא נותנת לי מנוחה

שלכם נון!


נוסף: October 24th 2004
מספר: נון
דירוג:
כניסות: 1241
שפה:
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


עכשיו אני כבר לא בטוחה בעצמי +*+*+*+*non_18+*+*+*+
אושר לפרסום על ידי מאזדה ביום 2004-10-25 09:30:51
הדירוג שלי:


את מוזמנת לקרוא מה שרשמתי לך במיכתב למעלה ויש לך אייסיקיו?


שנוכל לדבר משהו?


מקווה שייש לך איסייקו שנכלל דבר ואני יוכל לעזור לך שמה !


247-507-341


עכשיו אני כבר לא בטוחה בעצמי * * * *non_18 * * *
אושר לפרסום על ידי non_18 ביום 2004-10-24 23:32:18
הדירוג שלי:


היי מותק


מאוד רציתי להגיב לך על התגובה שרשמת


אני שמחה שאת עוקבת אחרי המכתבים שלי, אבל משהו הציק לי אם תוכלי לענות לי חזרה


אמרת שאין כמו דעה שלהורים ואם הם אמרו שאנחנו מאתימים אז ללכת עלזה


אבל תחשבי מהצד של חבר שלי הם ביוד אמרו לו ההפך!


עכשיו אני כבר לא בטוחה בעצמי * * * *non_18 * * *
אושר לפרסום על ידי M0tEK19 ביום 2004-10-24 23:26:47
הדירוג שלי:


איזה כיף..אני הראשונה שמגיבה..
אז ככה..
אין יותר טוב מדעה של הורים...ואם ההורים שלך אומרים שהוא מתאים לך והוא הבחור הנכון...תלכי על זה..
קראתי את המכתבים הקודמים שלך,אני ממש מבינה אותך..זה בשלב מסוים ממש אבל ממש מעייף...צודקת..!
אבל תהיי חזקה..(אמרת שאת חזקה לא?)
אל תתני להורים שלו להרוס בשום אופן!!!!!!!!
אל תוותרי!!!
תהיי איתם בכמה כסאח שאת רוצה..תגידי לחבר שלך שאת פשוט לא רוצה לבוא אליו..שאת לא רוצה לדבר איתם..שהוא יעשה מה שהוא רוצה אבל את לא תתקרבי לשם...
בהצלחה מותק
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים