אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


בין אהבה לידידות

אני אוהב אותך. לא חשבתי שאהבה כזאת יכולה להיות קיימת. הכל התחיל לפני שנה וחצי התנהגת כאילו את רוצה משהו רציני, אבל כשראית שגם אני מעוניין אז באת ואמרת שאת מחפשת רק ידיד. הבנתי, הסכמתי.

הזמן עבר, נהיינו ידידים טובים, הכי טובים, אבל בשבילי זה היה יותר, התחלתי להרגיש אלייך דברים שלא הייתי אמור להרגיש, בהתחלה הסתרתי את זה אבל זה כאב מדי אז סיפרתי, מה שכמובן לא גרם לך לשנות את איך שאת מרגישה או חושבת לגבי הקשר שלנו. הימים עברו ואז זה נהיה קצת יותר מסובך. נישקתי אותך, נישקת אותי חזרה רצית את זה וידענו את זה, בהתחלה לא היה ברור כל כך מה קורה אבל דיברנו על זה ודאגת להבהיר טוב שאת מחפש רק ידיד. הבנתי.  עוד מספר שבועות חלפו ואז את נישקת אותי, רצית אותי בידיעה מלאה איך אני מרגיש. שכבנו. אפילו היינו יחד אם אפשר לקרוא לזה ככה כמה שבועות, זה לא היה רק תשוקה ריגעית. אבל אז התגעגעת לאנשים שלא היית אמורה להתגעגע אז גמרת את זה. הבנתי. שתקתי. למרות שבערך כל מי שאני מכיר אמר לי להתרחק ממך, אולי אפילו לברוח הייתה ההגדרה. עברו עוד כמה שבועות ושוב "חזרנו" זה לזרועות זה. אף פעם לא רצית להגדיר את מה שהיה לנו, פחדת מדי. אבל אז אני "פישלתי", אחרי כמה כוסות וודקה, הזכרתי לך איך אני מרגיש ודאגתי להבהיר לך שרע לי כשאנחנו ככה, מרחפים באוויר. אז גמרת את זה. לא כל כך הבנתי. היה לנו טוב אז לגמור את זה בגלל הגדרה? בגלל שם? שתקתי בכל זאת. חזרנו להיות ידידים, ידידים הכי טובים, רק שמדי פעם מסיבות לא ברורות היו צצות להן נשיקות. אבל הן "לא היו לעניין". עשיתי בשבילך הכל, פשוט הכל. טוב, כנראה שככה זה באהבה. לא? הכל בתור ידיד. ולא היה אכפת לי גם כשלך לא היה כוח/זמן/כסף/עצבים לעשות לי אילו שהם טובות...

עכשיו יש לך חבר, כבר חודש וחצי בערך. ומאז אנחנו רק מתווכחים, טוב כנראה שזה התחיל כבר לפני, אבל עכשיו, אין שיחה בלי מריבה. לפני שבועיים הייתי אצלך הסכמנו שנמאס לנו לריב ושאנחנו מתגעגעים לכל הכיף שהיה לנו פעם. אז נהננו ויצאנו ובילינו והיה ממש כיף, אבל בערך שעה לפני שיצאתי נכנסתי לדיכאון בלתי מוגדר, אמרתי לך שכואבת לי הבטן אבל לא, משהו אחר כאב לי באותו רגע. ואז הלכתי ואיך שיצאתי מהדלת, התחלתי לבכות, התחלתי לבכות כמו שבחיים שלי לא בכיתי, אף פעם לא בכיתי בגללך, לא ככה, לא יכולתי לעצור את זה, לא ידעתי למה אני בוכה אפילו, זה פשוט יצא, בלי מעצורים. אבל כנראה שזה היה לטובה, כי למחרת הרגשתי משוחרר, לא השלתי את עצמי שהפסקתי לאהוב אותך, אבל קיוותי שזה היה הצעד הראשון לקראת זה. אבל אז הבנתי משהו, שאף פעם לא השקעת בי או בקשר שלנו יותר מדי, תמיד לא היה לך זמן או שלא אהבת או לא יכלת ואני תמיד הבנתי אז ביקשתי ממך להשקיע קצת יותר ואת אמרת לי ש"אין לך זמן להשקיע יותר" בטח שאין לך זמן, כל שנייה פנוייה את משקיעה בו מה שיכול להיות מובן, אבל מצד שני אף פעם לא היה לך יותר מדי זמן בשבילי, נכון???

אז היום דיברנו, חשבנו איך מפסיקים לריב, ואז סוף סוף הבנו למה היו כל הריבים, פשוט מאוד הסתכלנו מעמדות שונות. בעוד שאני חשבתי שאנחנו ידידים ממש ממש טובים שרוצים להישאר בקשר טוב ולהישאר ידידים עד 120, את רצית ש"נשמור על קשר", שנהיה ידידים את יודעת...

אני מאמין ויגיע יום ותביני מה עשית ותתחרטי, (אולי קצת שחצני...) אבל לי אין כוח לשבת ולחכות שזה יקרה.

אני מצטער, באמת מצטער, אבל אין לי כוח, פשוט נמאס, באמת, את לא מבינה את זה אבל כבר אין לי כוח..

זה שלא רצית אותי בתור חבר, או מה שלא יהיה, סבבה, בכיף, הבנתי, אני יכול לחיות עם זה, אבל גם על הידידות את לא רוצה לשמור?!!! אז מה עוד נשאר? שנתקשר פעם ב... ונראה מה קורה? איך בלימודים? יש חבר/ה? אחלה, תשמר/י על קשר...

אז תודה אבל אני מוותר. אולי עכשיו גם הוא יהיה מרוצה שיהיה לך "יותר זמן" אליו...

מה כבר ביקשתי? הרבה? אז את אומרת שאת לא יכולה להשקיע יותר, אבל את לא מבינה שזה הכל בראש. עד עכשיו, נרצה או לא נרצה, היינו "חברים" בערך, אז דאגת להשקיע בי, לפנות לי זמן, אולי לא כמוני, אבל השקעת, כי לחבר (או למישהו שאת בקשר איתו) את דואגת לפנות זמן, ככה את, אבל ברגע שזה הפך לידידות נטו אז כבר אין לך זמן ויש לך "כל כך הרבה דברים לעשות" (ש80% מהם קשורים לאליו, מה שאומר שלו את מפנה זמן, כי את רוצה!!!).

אני לא עושה בדרך כלל השוואות ולא אוהב להתרברב בדברים שעשיתי אבל מתי את גרמת לי לבכות מהתרגשות בגלל משהו שאת עשית בשבילי, כמו שאת הרגשת כשבאתי להביא לך מעיל שהשתחררת? מתי ליווית אותי לשדה תעופה (לא, זה לא משנה שאף פעם לא טסתי, זה העיקרון) מתי את באת אליי שהיה לי רע? (הכי מצחיק זה שהרבה פעמים היה לי רע בגלל שלא רצית לבוא...)

אבל יש לך חבר עכשיו, שבוע שעבר אמרת לי על חברה שלך, אורלי, שכבר לא שומרת על קשר, אבל מה את רוצה ממנה ככה זה לרוב האנשים כשיש  חבר, במיוחד בהתחלה, אז הם שוכחים מכולם וכבר לא מרגישים צורך בידידים/ות כי בשבילם החבר הוא "כל העולם".

אז עכשיו הגיע תורך להחליט והחלטת. החלטת ש"נשמור על קשר"...

טוב, זכותך, כנראה שהיית אמורה להגיע רק לתקופה מסוימת, יש גם ידידים כאלה ואם את שואלת למה אני כועס אם זה זכותך? אז אני לא, אני מאוכזב, עצוב.

אבל לא כועס.

מקווה שגם את לא תכעסי.

 

                                                                                             שלום


נוסף: October 12th 2004
מספר: יהודה
דירוג:
כניסות: 165611
שפה: english
  

[ חזור לאינדקס מכתבי האהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2010-05-27 21:21:11
הדירוג שלי:


פשוט ענק בצורה מדהימה פשוט מבינה לליבך באמת

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי MeIsHeL ביום 2010-01-13 18:32:36
הדירוג שלי:


מכתב*

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי MeIsHeL ביום 2010-01-13 18:31:38
הדירוג שלי:


מכטב טוב, מצב רע.

זה קורה לטובים שבנינו, "למתפשרים".

לבלבל לך את הראש על כמה שזה טבעי? על כמה שזאת ההקרבה שבאהבה? לא.

אתה נשמע לי בנאדם בוגר להבנה של הבסיס הזה.

הדעה שלך מוצדקת, ואני ממשיכה להצדיק את האומץ לטפטף את טיפות הדם האחרונות שלך כאן באתר כדי שעוד קוראים יוכלו ללמוד להתמודד עם המציאות ושקיימים מקרים כאלה וגרועים יותר.

אני לא מאחלת לך עוד "ידידה" כזאת, ובהצלחה בהמשך החיים.נ.ב.

אני מבינה אותך.


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-12-04 10:44:49
הדירוג שלי:


גמלי זה קרה.. רק שאהבת חיי בחר בחברה הכי טובה שלי ומהצד הוא היה אומר לי שהוא לא אוהב אותה ושהוא רוצה אותי והוא ניסה לנשק אותי אבל לא נתתי לזה ליקרות כי זאת החברה הכי טובה ובנים יבואו מלא פעמים.. כי בתכלס אני עוד צעירה אבל חברות תמיד ישארו איתי..

ולא מזמן הגלגל הסתובב הוא התחיל לאהוב אותי נישק אותי ואני הרגשתי שאני משחקת בו (:

אז סיממנו את זה ועכשיו אנחנו לא בקשר בכלל אפילו לא שלום.. מה נישמע לא כלום.

ומצאתי תאחד שלי ! [:

שאני אוהבת אותו והוא אוהב אותי ואותו אחד שאהבתי פשוט הבין מה הוא הפסיד !

בכל זאת אל תביא לה לשחק לך בלב ופעלתה נכון ! (:

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-09-04 21:09:08
הדירוג שלי:


מישהו יכול להגיד לי מה אני עושה בישביל להתחיל עים מישהי כי פשות אני ממש מאוהב אל איזה ילדה המגה הרך שלה מטריף אותי אני לא יכול יום בלדיה אני ממש צריך עצה  כי אני כבר שבור מהכול ........ותודה

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-09-04 21:04:41
הדירוג שלי:


אך..... בנות תמיד משחקות עים ה רגשות שלך

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי brokenheart1 ביום 2009-07-05 00:21:17
הדירוג שלי:


אחי אתה מלך תאמין לי קודם כל אתה כותב מדהים שחבל על הזמן

דבר שני לי קרה כמעט אותו דבר רק שלא התנשקנו ולא חזרנו ולא כלום, פשוט אין לה זמן אליי היא מתקשרת אלי רק שהיא צריכה משהו אני בערך הברירת מחדל שלה אז אני עוזב אותה עכשיושתזכה באושר וביחס כמו שאתה נתת בעז"ה !!!

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-06-10 16:04:58
הדירוג שלי:


ליהודה !

מה שקרה לך בערך קרה לי לפני שבוע וחצי .. הידיד שלי ואני התנשקנו ומאז פה ושם נשיקות

הוא עזב אותי בשביל אחרתת ! אני מקווה שתצליח להתמודד

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-03-11 19:59:32
הדירוג שלי:


אהבתי


גם לי קרה משהו דומה


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-01-22 00:50:25
הדירוג שלי:


טוב שגם גברים מרגישים ככה כי גם אני עברתי את זה מגיע לכם  (לא לך אישית בכללי שתרגישו מה זה להיות מאוהבים)


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-12-03 16:47:28
הדירוג שלי:


היי לך...אם במקרה אתה מאלה שעוקבים אחריי התגובות וקורא את מה שאני כותבת אז רציתי להגיד לך שאתה לא היחיד:...גם אני התאהבתי בטעות בידיד הכי טוב שיש לי..ות''אמת?..שכמו גם לך די רע לי המצב הלא מוגדר הזה..


אבל בכל אופן.רק שתדע שקראתי ת''סיפור הזה ופשוט התחלתי לבכות..הרבה זמן לא בכיתי ככה..כתבת את זה כ"כ מרגש,כ"כ אמיתי..כ"כ מהלב..וזה די נדיר למצוא גברים כמוך..אז לפחות תשמור על היופי הפנימי הזה שיש לך תאמין בעצמך ויהיה טוב:]


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-09-28 02:50:36
הדירוג שלי:


מענין לקרוא בדר"כ המצב הפוך הגברים הם כאלה ביצ''ים לא משנה תכלס מכתב יפה

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-08-18 03:19:32
הדירוג שלי:


בדיוק מה שקורה לי רק בלי החבר... אני יעני מצד הבחורה והוא הבחור.. על הפנים אני לא יודעעת מה לעעששות תעזזורר לייייייייי

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-07-26 10:18:22
הדירוג שלי:


דבר ראשון אתה כותב מדהים !
ודבר שני אל תתרגש יותר מידי - אני יודעת שזה לא קל .. אבל אין ברירה .. אם היא לא רוצה אותך אתה לא יכול להכריח אותה , פשוט תמשיך בחיים שלך כרגיל.
אל תדאג בסוף הגלגל תמיד מסתובב [:

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-07-14 15:18:37
הדירוג שלי:


כותב מדהים פשוט .. הלוואי ותצליח לזכות באושר עם אהבת חייך , בעז"ה .


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-06-14 15:55:51
הדירוג שלי:


ואיי זה מזכיר לי מקרה ממש דומה שקורה אצלנו בחבר''ה...


רק שהם לא שכבו חח... נראה לי :]


יהיה הכל טובבבבבבבב אל תדאג :P


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-04-08 10:41:22
הדירוג שלי:


אתתה נננשממע בחווור ממאוווד מאוווד מאווההב זהה נככון ? , . אאני ללא יוודעת ממה אבבל ממזאת אוומרת שללא היי להה " זזמן בשבילךך " , טווב ממאווד שגממרת אייתתה ת''קשרר , ממה הייא חווושבת ללעצצממה שכללללל העוולם יהייה סבייבה לללא ווללא !# אתתה עעשיתת אתת ההדבר ההננכון שנהייתם שווב ידידים ולללא אלל תתהייו ידידים ההכי טוובים עצצצה שליייייי ב''אאמת וועםם אתתה ממרגייש אההבה כלכך חחזקהה אלייה תתגייד " אאני אווההב אוותך ההכי בעעולם אבבל אאני ללא רווצצה שנהייה בייחחד כיי אני לללא רווצצה שווב ממרייבים וושללא הייה ללך זממן אללי אאנחנו עככשיו ידיידיםם ווככה אאני רווצצה אאבלל זהה לאא אווממר שאאני יפפסייק לאאהוב אוותך " , ככה ללפיי דעעתתי אאני אתת שליי אממרתי , עככשיו תתעעשה ממה שבראשש ששלך , מקווה שתתגייד ללה אתת זזה ביייייי ( : .


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-11-20 16:59:04
הדירוג שלי:


היי.. אתה יודע יהודה תוך כדי שקראתי לא יודעת למה אבל הפיתגם "מי שרב מאוהב" עלה לי בראש. אם היא כל פעם הייתה איתך וכל פעם נישקה אותך זה לא סתם כנראה שיש לה משהו אליך והיא לא יודעת איך להגיד את זה או שיכול להיות שהיא לא רוצה להרוס ת''ידידות שלכם כי טוב לה ככה שמתי שהיא רוצה אותך יש לה אותך ומתי שלא אתה עדיין שם..


ובקשר לזה שהיא לא שומרת על קשר וכל זה.. יש לי עצה.. פעם הייתי באותו המצב ואמרו לי "תשימי עין הוא ישים זין , תשימי זין הם ישים עין " וזה באמת עובד. אולי תנסה?ברוב המקרים זה עובד . אל תתקשר אליה אל תחפש אותה ואז זה יראה לה מוזר איך אתה לא חוזר..? מה אתה כבר לא אוהב אותה?? יעלו לה מחשבות בראש והיא תחזור.


מקווה שהיא תחזור ואם לא.? ההפסד כולו שלה!!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-11-18 00:35:37
הדירוג שלי:


זה ממש מרגש....


 


הכי מדהים כמה רגיש אתה אחרי איך שאתה..


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי מווורקי ביום 2007-10-11 21:28:59
הדירוג שלי:


רק אחרי שמאבדים משהו מבינים כמה הוא יקר.


ברגע שהיא תאבד אותך פתאום יפקחו לה העיניים, או אחרי שהיא תאבד את ה"חבר" היא תזכר בך ...


"הגלגל מסתובב" - אמרו חכמים ממני.


אני באמת מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ו.. ידידה שתדע להעריך אותך, להבדיל מההיא. :]


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי בתיושש ביום 2007-10-05 17:39:05
הדירוג שלי:


זה כל כך מרגש...


 


אני יודעת מה אתה מרגיש ....


אני מקווה שתמצא משהי ששווה בשבילך בבאמת


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי טיטושש ביום 2007-07-20 15:27:52
הדירוג שלי:


ככה קרה לי , רק שפשוט חברה שלי התייחסה לידיד שלה , ולא אליי ..


 


ועכשיו הכל מסתובב , פעם אתה למעלה , פעם למטה


אל תתבאס אחי , ידידות ? תמיד אפשר למצוא , במיוחד של אמת , למרות שכל העולם מסריח [:


אזז שיםםם עליה אתה יודע מהה , ותראה איך היא תחזור


כי מתישהו החבר הזה יחזיר לה את אותו יחס שהיא נתנה לך ..


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי CHEN_MAROM ביום 2007-07-07 21:49:17
הדירוג שלי:


עצוב לי כמוך...אני מזדהה ולא כי זה ידיד


אלא חבר...אני לא חושבת שהוא מעריך מספיק אוהב מספיק...מעין ניצול כי הוא יודע שאני תמיד אסלח ותמיד אהיה שם בשבילו


 


:(


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-06 00:01:44
הדירוג שלי:


אח שלי תהיה גבר שים עליה פייבב ותמשיך הלב מטעטע אותנו הרבה אל תקשיב לו תקשבי לרגליים שלך תמשיך האישה שלך תעצור אותם אתה אל תחליט מתי לעצור.. יאלהה תרים חיוך ותמשיך.. תראה גאווה

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי מאמיever4 ביום 2007-05-14 12:45:01
הדירוג שלי:


wow!


זה מה שיש לי להגיד....פשוט ואו


אני בחיים לא ישבתי וקרתי משהו כל כך ארוך שמישהו כתב אלא אם כן זה ממש עיניין וסקרן אותי לדעת עליו ואתה פשוט עשית את זה אז כל הכבוד...


הכתיבה שלך פשוט מדהימה!והסיפור ממש עצוב הייתי אומרת...


לי זה קורה הרבה פעמים...זה בסדר אלו החיים חבר בא וחבר הולך...רק החברים האמיתיים נשארים שם תמיד בשבילך...אלה שגדלו איתך ויזדקנו גם איתך....


אם תרצה לדבר  איתי יש לי איסיקיו 276544380


ויש לי מסנג''ר gula15@walla.co.il


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי מירי654321 ביום 2007-05-06 09:24:01
הדירוג שלי:


אני חושבת שהטעות שלך הייתה שהראת לה יותר מדי..ונתת לה תחושה,שתמיד תהיה שם בשבילה לא משנה מה,ובאיזה תנאים..אז תגיד לי..מי לא תנצל את זה?!,ועם כזאת תחושה של ביטחון מצידך שתמיד תהיה שם לא משנה מה,אז למה צריך להשקיע אם הכול כבר בא מובן מאליו...?!,אבל כבר אין מה לתהות ולחשוב...אני שמחה שהגעת להחלטה הזאת,שלדעתי היא הכי נכונה שיש [: עלה והצלח!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי ysataia-vika ביום 2007-04-28 23:21:39
הדירוג שלי:


ואייי כ"כ יפה...כ"כ אנושי...יום יבוא והיא תבין מה היא הפסידה..אבל לך? לך אני לא דואגת בנאדם כ"כ נהדר ימצא את הדרך שלו...וישקיע במישהי שמגיע לה באמת..שתשקיע בך גםם קיצר בנאדם...תלך בשביל שלך...לך מחכים רק דברים טובים:]


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי sigalbiter ביום 2007-04-02 10:15:17
הדירוג שלי:


ואווווווווווווווווווווווווווווווווו אחי אני ממש מיצטערת בישבילך...


החיים מלוביים באין ספור אכזבות אתה רק צריך לדעת להיתחמק...ואם לא אז פשוט להיתגבר...


אני משארת לפיי אופן הניסוח שלך שאתה בוגר בממיקצת...ואתה תיתגבר


יישר כוח!
סיגל


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי ל_נ_ו_ש ביום 2007-03-19 23:51:19
הדירוג שלי:


וואיי איזה מרגש ..ממש אהבתי ..ונשמה אני מאחלת לך את ההכי טוב היה לי מצב דומהה..שמור על קשר..!!

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי maayan27 ביום 2007-02-08 16:50:34
הדירוג שלי:


קודם כל אתה כותב ממש יפה ודבר שני קרה לי את אותו מקרה רק הפוך חשוב שתדע שלא כל הבחורות אותו דבר ומגיע לך את הטוב ביותר היא בטח לא שווה את הדמעות שלך אני בטוחה שבסוף שהיא תחפש אהבה אמיתית ולא סתם סטוצים היא תבין מה היה לה בידים ומה היא הפסידה היא עוד תחפש אותך אני בטוחה אם בא לך לדבר או סתם עצה אתה יכול ליצור איתי קשר באיסיקיו שלי 362531458 מעיין

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי ליאוריצ ביום 2007-02-03 15:38:57
הדירוג שלי:


אין מילים.


מרגש, מדהים.


אני הייתי במצב כמו שלך, דומה, רק בהפוך, ובזכות המכתב הזה אזרתי אומץ גם כן לכתוב לו הכל, ולהיפרד מהכל.


 


אז תודה גם לך


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-01-21 18:55:06
הדירוג שלי:


אני מבינה אותך .אתה יודיע למה.כי אותו מקרה לי.אבל אתה יודיע מה.תזרום ותהנה מהחיים כי מחר תבוא מישהי שתעריך אותך ואת הלב שלך..


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-12-26 18:38:54
הדירוג שלי:


ואווווו ,אני כבר המון זמן באתר הזה ומעולם לא ראיתי סיפור שכזה מרגש,כואב,ואני ממש במצב שלך ,רק בהפוך נשבר לי מהכל ,ואני מבינה אותך הכי בעולם מאמי


 


ליטל :]]]


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי dana25 ביום 2006-12-17 21:50:19
הדירוג שלי:


אתה פשוט לא מבין...


זה כמו שקורה לי רק הפוך!!!


אני קראתי את המכתב עכשיו וממש בוכה..(רק שלא אין חברה )


אתה ממש ריגשת אותי!!!!


ומשפט לחיים:


אף בת לשווה שתבכה עליה כמו שאף בן לא שווה שנבכה עליו!!!!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-11-23 17:52:28
הדירוג שלי:


אתה כותב יפה מאוד מכתב מרגש ועצוב...


לא שתדע המכתב הזה נכתב לפני כמעט 3 שנים!!!!!!


ולכל הפרחות המזדיינות שמשאירות icq לכן תעשו משהו עם הכוס שלכן....


עדיין לא קיבלתן מחזור!!!!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-11-18 23:18:55
הדירוג שלי:


אמא..


הדמעות עומדות לי מהתרגשות...


 


אל תדאג מאמי 213847019 אם תצטרך עצה או סתם לדבר


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי נוויוש ביום 2006-11-07 20:30:58
הדירוג שלי:


מרגש בהחלט [:

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-11-06 23:38:13
הדירוג שלי:


ואיי סיפור כלכך מרגש..


וכלכך יפה..מקווה שלמדת לקחים :]


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-10-13 12:45:05
הדירוג שלי:


יהודה, באמת ריגשת ועושה רושם שאתה אדם מקסים.


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי בנזונה ביום 2006-10-09 00:39:49
הדירוג שלי:


שיר הוא כתב את המכתב הזה לפני יותר משנתיים סביר להניח שהוא בכלל לא באתר.


ואם הוא כן זה אומר שהוא אף פעם לא באמת התגבר והוא נואש...


ואז זה יהיה מלוכלך...


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-09-25 13:47:09
הדירוג שלי:


קודם כל.


אתה כותב פשוט מדהים. באמת. הלוואי על כל אחת בעולם שיאהבו אותה ויתייחסו אליה ככה.


עכשיו כבחורה שהייתי באותו מצב רק קצת פחות רשמי אני אומר לך..


שהיא כן אוהבת. כמה שהיא אוהבת.


והיא לא רוצה לפגוע. היא שונאת את עצמה שהיא פוגעת.


אבל היא מפחדת וכנראה גם מבולבלת, ממה שיקרה בעתיד וכנראה שמפחדת לאהוב מניסיון קודם ולא רוצה להפגע וכו''... אבל היא כן אוהבת והיא לא מתכוונת, סמוך עליי.


אז אני יודעת שזה קצת קשה, אבל תנסה לסלוח לה ולהבין אותה.


בתור אחד שאוהב אותה אני מקווה שתגרום לה להבין מה היא עשתה ושהיא תלמד מזה בעתיד ויהיו לה קשרים בריאים יותר, בלי חששות ובלי פחד. לא יותר מדי בכל מקרה.


וברגע שתדבר איתה, תסביר לה שאתה לא כועס וסולח ושאתה מבין אותה היא באמת תבין. מה היא מפסידה. ותלמד מזה.


אבל אתה יודע מה אומרים- הכל לטובה, לכל דבר יש סיבה ולא תמיד היא חייבת להיות טובה.


ואם לא לך, אז לה.


עוד בקשה שלא תקח את המקרה הזה ברצינות תהומית ובפעם הבאה שיתפתח קשר רומנטי אל תפחד להשקיע.. זה לא נחוץD:


 


מאחלת לך בהצלחה בכל מה שתעשה,


ושנה מלאה באושר ואהבה.


 


שיר.


 


אגב אייסי- 330361482


 


[אני בד"כ לא משתמשת באייסי וזה, אז אם בכל זאת תהיה מעוניין לדבר אומשהו אני כבר אביא לך משם תמסנג''ר..:]


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-09-20 13:56:59
הדירוג שלי:


תמיד ידעתי,ואמרתי,שאין דבר כזה ידידים טובים..


כי או שזה רק ידיד רגיל,או שזה כבר לא ידידם טובים,אלה נהפך לאהבה..


"ידידם יכול לגבמור בחברים"


חברים לא יכול לגמור בידידים"


טוב שהבנת, מקווה שיהיה ללך טוב...


בהצלחה =]


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-08-22 22:04:11
הדירוג שלי:


אם ככה היא מתייחסת אלייך.. היא כלכך לא שווה את המאמץ.


תמצא מישהי שתאהב אותך ללא תנאים והפעם שלא תפחד ממחוייבות אלייך.


 


בהצלחה.


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-08-17 02:21:24
הדירוג שלי:


אוי אתה כל כך מקסים!!!


אם הייתי היא הייתי מתחתנת איתך יומיים אחרי שהייתי פוגשת אותך...


מסכן... רואים שהיא פגעה בך... אני מצטערת בשבילך...


אבל איך הצלחת לחיות עם זה שהיא משחקת בך כל הזמן?


בשלב מסויים, כמה כבר אפשר לאהוב מישהו שלא מחזיר לך אהבה...


למרות שאי אפשר לשלוט ברגשות...


קיצר אתה בנאדם מקסים...


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-08-16 22:44:23
הדירוג שלי:


אתה ממש ריגשת אותי עכשיו עשיתי ממש כמוך והלכתי לבכות על מה שקרה לי ועל שאנחנו ממש דומים במקרים שלנו ואני ממש הצטערתי לשמוע על זה בכיתי קצת בחדר ואז הלכתי לשירוטים ובכיתי הרבה.


אני ממש מצטערת אני מקווה שיהיה לך טוב ושהיא תחזור אלייך.


אני אתן לך עצה... הבחורות הן תמיד תמיד עושות דברים כאלה הן פוחדות ממה שיהיה להן בעתיד מה יקרה ומה לא יקרה.


היא תחזור אלייך ואני בטוחה אתה באמת אוהב אותה אני חושבת שאחרי כל מה שעברתם היא גם אוהבת אותך למרות הכל ואתה עוד תראה יהיה לך טוב בחיים ואתה לא תצתרך לבכות יותר... זה כבר טריק ישן.. חח.. אז תחזיק את עצמך עוד קצת ותחכה בסבלנות היא עוד תגיד אני ממש מאחלת לך הצלחה ואני תמיד אזכור את זה בחיי...


סבלנות... המילה קשה אבל אתה יכול לספוג את זה אני בטוחה בהצלחה!


בר.


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-08-16 22:44:22
הדירוג שלי:


אתה ממש ריגשת אותי עכשיו עשיתי ממש כמוך והלכתי לבכות על מה שקרה לי ועל שאנחנו ממש דומים במקרים שלנו ואני ממש הצטערתי לשמוע על זה בכיתי קצת בחדר ואז הלכתי לשירוטים ובכיתי הרבה.


אני ממש מצטערת אני מקווה שיהיה לך טוב ושהיא תחזור אלייך.


אני אתן לך עצה... הבחורות הן תמיד תמיד עושות דברים כאלה הן פוחדות ממה שיהיה להן בעתיד מה יקרה ומה לא יקרה.


היא תחזור אלייך ואני בטוחה אתה באמת אוהב אותה אני חושבת שאחרי כל מה שעברתם היא גם אוהבת אותך למרות הכל ואתה עוד תראה יהיה לך טוב בחיים ואתה לא תצתרך לבכות יותר... זה כבר טריק ישן.. חח.. אז תחזיק את עצמך עוד קצת ותחכה בסבלנות היא עוד תגיד אני ממש מאחלת לך הצלחה ואני תמיד אזכור את זה בחיי...


סבלנות... המילה קשה אבל אתה יכול לספוג את זה אני בטוחה בהצלחה!


בר.


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-08-08 12:38:25
הדירוג שלי:


אחי

זה המכתב הכי יפה שקראתי..וגרם לי להוריד דמעות

וואלה באמת ריגשת אותי אני במצה שלך אחי...אבל אצלי זה מערכת של 3 שנים..אני עדיין מאוהב בה קשות ופשוט אנחנו לא בקשר ואני מקווה שנחזור להיות ביחד ומי יישמע והאל יירצה שניהיה יחד תמיד-לנצח אבל כנראה שלא...כנראה שכל מה שעשיתי בשבילה זה היה לשווא אני מתפלל שכל יום היא תתקשר תשלח הודעה משהו וכל בוקר אני חושב שהנה היום היא תתקשר ואני מתאכזב שוב ושובאבל אין מה לעשות זהו דרכו של עולםאחי אני מאחל לך המון הצלחה ואני יישמח עם מישהי תוכל לייעץ לי או לעזור במשהו...אני באייסי 297931314..להתראות...שמור על עצמך


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-08-08 12:37:11
הדירוג שלי:


אחי


וואלה באמת ריגשת אותי אני במצה שלך אחי...אבל אצלי זה מערכת של 3 שנים..


אני עדיין מאוהב בה קשות ופשוט אנחנו לא בקשר ואני מקווה שנחזור להיות ביחד ומי יישמע והאל יירצה שניהיה יחד תמיד-לנצח אבל כנראה שלא...


כנראה שכל מה שעשיתי בשבילה זה היה לשווא אני מתפלל שכל יום היא תתקשר תשלח הודעה משהו וכל בוקר אני חושב שהנה היום היא תתקשר ואני מתאכזב שוב ושוב


אבל אין מה לעשות זהו דרכו של עולם


אחי אני מאחל לך המון הצלחה ואני יישמח עם מישהי תוכל לייעץ לי או לעזור במשהו...אני באייסי 297931314..


להתראות...שמור על עצמך


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-07-26 03:06:47
הדירוג שלי:בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-07-26 03:06:36
הדירוג שלי:


זה היה אחד המכתבים היכ חזקים שאני קראתי בכל חיי!!


אתה נורא ריגשת אותי!!..וואוו!!!!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי מוסקיטו ביום 2006-07-10 12:17:22
הדירוג שלי:


אתה לא מתחיל לתאר לעצמך מה קרה לי כשקראתי את המכתב שלך דמעות נפלו לי מעצמן מהעניים


לצערי הרב אני מבין אותך יותר מידי טוב אני גם במצב הזה היום אל תקשיב לאלה שאומרים שהיא תחזור על ארבע מה שאני הבנתי מהנסיון זה שהיא לא תחזור כי היא לא אהבה באמת ושצריך להמשיך עם החיים הלאה ולא להיתקע במקום אני מקווה בשבילך שאם אתה רוצה אותך היא תחזור במקה שלי היא לא תחזור


הייתי רק חייב להגיד לך שהמכתב מדהים חשבתי שאני הייחידי עם מצב כזה מגעיל מסתבר שיש עוד כמה כמוני המכתב שלך מתאר בדיוק את מה שעברתי בשנה וחצי האחרונה


מקווה רק לטוב


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-07-07 22:02:03
הדירוג שלי:


מאמי מכתב מרגש מאוד..


ואני נמצאת במצב שלך היתי אומרת ..ככה שאני ממש מזדהה איתך..ואיי זה כל כך קשה


אבל הגלגל מתסתובב והיא תחזור על 4 אתה תראה


ואני באיסי הזה עם בא לך


234118925...


בההיי מאמושש שליייי


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-06-22 22:08:27
הדירוג שלי:


מאמי איזה מכתב מרגשש...


גרמתת לי להביןן המון דבריםםם


אללל תדאג אני מבטיחה שהגלגל יסתובב והיא תחזור על ארבע ואתה כבר לא תירצה אותהה... ותאין לי שאם בנות אומרות לך דברים כאלה אז הן מכינות מזהה


אז מאמי אני מאחלת לך רק בהצלחה עם מי שתיהיה ...


 


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-06-14 11:20:23
הדירוג שלי:


יהודה אם תוכל לשתף אותנו במה שקרה מאז אני בכל אופן ישמח כי עבר הרבה זמן

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-06-11 21:31:35
הדירוג שלי:


חיבורר מהמם כפרה אני קוראת את זה ואני עם דמעות בעיניים..


אלל  תדאג יבוא היום הגלגל יסתובב אתה לא תרצה אותה אבל היא כןן תרצה אותך..


גמלי קרה משוו דומהה..


אל תדאג יהיה טובב מאמי..


אם בא לך כנס לאייסיי..247926251


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי שניר_הנסיך ביום 2006-05-09 07:22:05
הדירוג שלי:


אחי , קבל ממני עצה..


תרד ממנה , כמה שאתה אוהב אותה..אתה לא יכול לעשות הכל ולא להצליח..


אז היא לא רוצה..יש הרבה דגים בים אחי..תפתח את העיניים..אתה תמצא..ואפילו מישהי יותר טובה..


תעזור גם לעצמך..ואת התגובה שלפניי..תפנים !! היא כל כך צודקת !


בהצלחה אחי , תרגיש טוב..


אגב , שמתי לב שהמכתב הזה מלפני שנתיים ! :]


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-21 16:03:15
הדירוג שלי:


יהודה


מהמכתב שלך לא קשה לראות שאתה אדם רגיש שהתמודדת עם הרגשות שלך והנה העלת אותם בכתב בצורה מרגשת


כמו שכולם אמרו המכתב שלך באמת עוצר נשימה


אבל יחד עם זאת אפשר ללמוד מהמכתב שלך על הטעות שלך ושל עוד רבים אחרים זו הטעות הנפוצה ביותר בנושא האהבה.


רגש זה דבר שיש לשלוט בו לא חושפים רגשות בצורה כזאת


כמו שאם יש לך פצע אתה מכסה אותו...


לא היית צריך להראות לה את כל מה שהרגשת תשמור תמיד את הקלפים קרוב אליך אחרת תפסיד במשחק,כן יהודה זה משחק!!!


משחק החיים,משחק האהבה


מהכאב העמוק שלך אתה רק תצמח אני מציעה לך לקרוא את המכתב שכתבתי לבנות "פשוט תקראו זה יעזור לכולכן"


עם המכתב הזה תוכל לתקן דרכך ואני באמת מקווה שכך תעשה


אהבה לא באה בקלות זו עבודה קשה מאוד עבודה בלתי פוסקת


וגם כש"השגת אותה" והייתם כביכול ביחד היית אמור לשמור על מרחק ולא להראות לה שביא כל העולם שלך טבע האדם מזלזל בדברים כאלה


כולנו ככה גם אתה עך אף הרגישות החוכמה והניסיון שלך אם היה נזרק לרגליך סמרטוט שיתרפס ויתחנן למעט אהבה לא תרצה אותו


צריך לעשות הכל במידה ומינון נכונים לא להראות יותר מידי ולא להסתיר יותר מידיי


תקרא את המכתב שלי אני מבטיה שהוא יעזור


וגם לכן בננות....


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-21 02:49:32
הדירוג שלי:


מאמי מכתב מהמם


היא בכלל לא העריכה אותך אתה נשמע לי בנאדם מהמם אתה תתגבר עליה היא לא שווה את הכאב שיש לך ואת זה שאתה בוכה עליה


מאמי אם בא לך כנס אליי לאייסי 295700449


לירון.


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-21 02:49:27
הדירוג שלי:


מאמי מכתב מהמם


היא בכלל לא העריכה אותך אתה נשמע לי בנאדם מהמם אתה תתגבר עליה היא לא שווה את הכאב שיש לך ואת זה שאתה בוכה עליה


מאמי אם בא לך כנס אליי לאייסי 295700449


לירון.


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-03-21 14:38:45
הדירוג שלי:


אני יושבת כאן וקוראת את מה שכתבת, אין לי מילים אייך נתת לקורא לי בכל אופן להיכנס ממש לתוך הלב שלך כאילו הקורא זה אתה מרגיש את מה שאתה מרגיש, צר לי לשמוע שלא היסתדר לך עם "הידידה" לפעמיים הלב שלנו לא שואל אותנו במי להתאהב הוא פשוט בוחר , תיהיה חזק ואל תיכנע להמשיך הלאה בלי להביט לאחור

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-03-19 18:26:18
הדירוג שלי:


מאמי שלי תאמין לי שהיא לא שווה אותך מלאך ו...יבוא יום והיא תבכה ותסבול בגללך כמו שאתה סבלת בגללה...


דבר איתי עם בא לך...292702782...


עדי אלפרון...!!!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-03-13 14:25:11
הדירוג שלי:


אני מבינה אותך ב10000%


אבל רד ממנה היא היתה חשובה לך כניראה הרבה יותר ממה שאתה הייית חשוב לה....


אבל היא רק אחת מתוך 1983097374654 ויותר....


ועם היא לא העריכה אותך כמו הערכה לה אתה ראוי אז כניראה הא לא היתה מספיק טובה בשבילך....


בטח אמרו לך את זה כבר מיליון פעמים אבל זאת האמת ואולי אתה אפילו יודע את זה.. וזה כואב.. אבל הכאב יעבור ובסופו של דבר תבין שזה רק תרם לך כי מה שלא הורג מחשל.. מניסיון.. לקשר הבא שלך כבר תיכנס עם בגרות מסוימת ובת המזל שתהיה לך רק תרוויח.


 


בקיצור מאחלת לך שתימצא את האחת שלך! =] ממני


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי סער100 ביום 2006-02-20 19:20:20
הדירוג שלי:


הגיע הזמן שיבינו שגם לנו הגברים יש רגשות.


במקום להציג אותנו באור שלילי ללא כל רגישות,הריי לכם דוגמא.


 


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-02-14 09:06:28
הדירוג שלי:


ווואו, ממש מכתב יפה שגרם להזדהות בכמה אופנים ומובנים.


בדיוק עכשיו אני במעין ריב עם ידיד כל כך טוב שאוהב.


כמו שאתה אהבת.


וגם לי יש חבר, בדיוק חודש וחצי.


והכל נהיה כל כך מסובך.


רק שאני אף פעם לא השליתי, לא אמרתי משהו לשווא.


וקשה ולא נעים, לא רוצה לפגוע.. אבל ככה זה, פשוט קורה מעצמו.


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-02-11 15:41:41
הדירוג שלי:


תאמין לי שהיא הפסיקה... רואים שאתה רגיש וחמודד ובאמת היא הפסידהה מי היא שאתה כל כך רוצה כל הזמן? אם היא כל כך הרבה פוגעת בך? תחשוב למה אתה רוצה אותה ותחשוב למה אתה לא רוצה אותה {יתרונות וחסרונות} ותראה שהחסרונות גוברים על היתרונות.... מקווה שתמצא אהבה אמיתית כי מגיע לך!


אין עוד הרבה כמוך..


טל:)


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי הנסיכה-גילי ביום 2006-02-07 22:48:24
הדירוג שלי:


הייתי אומרת מרגש אבל אני יודעתת שאלו לא המילים הנכונות ,מה שנכון הוא זה שמאוד מכאיב ללב ..ושמאוד מרגש לשמוע את זה כי זה כל כך נכון ואמיתיי  .. ורואים שאתה אומר את זה מהלב .. :]                                                           הלוואי וכל הבנים היו מראים לפחות חצי מהרגשות שיש בך#@!                                                                                 


 - ממני גילי -


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי mmm70 ביום 2006-01-11 16:59:18
הדירוג שלי:


מכתב ממש ממש מרגש..


רואים שהיא פגע בך ...


 


אבל היא זאת שהפסידה... אתה יודע אין הרבה בנים רגישים כמוך..


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-12-03 23:39:07
הדירוג שלי:


אני חייבת לציין שכל מילה במכתב היפה הזה נגעה לליבי יהודה אתה בחור מוכשר ואמיתי שאין הרבה  כאלו  תפנים , תלמד  והכל יראה אחרת נכון האהבה מעוורת אותנו ואני פועלים עם הלב  ושוכחים את ההגיון ... אתה יודע שהמחלה הכי גדולה של בני האדם זה המחשבות והתרופה לזה זה הזמן ולכן  עם כל האהבה והכאב שחרר אותה  ומה שכתוב לא אני ולא אתה לא נשנה ...לפי מה שקראתי הבחורה היא לא אמיתית וזה לא משנה מה אנשים אומרים העיקר מה אנו מרגישים דבר אחד אני חייבת להגיד  היא מטומטמת שתסבול ואתה  כן אתה !!!  תתעורר צא לעולם ותמצא את זו שתכבוש לך את הלב ותרגש אותך עד אין סוףףףף  כי זה מה שמגיע לאחד כמוך והכי הכי חשוב לא לשכוח לאהוב ......    ענת  ...   שבוע מקסים אנשים


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי -nataly- ביום 2005-12-01 00:12:40
הדירוג שלי:


זה היה המכתב הכי יפה שקראתי בחיים שלי !!!


רואים שאתה אוהב אותה באמת ואתה סובל בגללהיחס שהיא נותנת לך


אבל היא לא יודעת מה היא מפסידה .


בסוף היא תבין שהיא הפסידה את האהבת חייה היא ידידים לא מתנשקים סתם


היא תחזור אלייך ותבין שהיא טעתה


טוב אם תרצה לדבר אני פה אייסי 302755961


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-20 19:26:38
הדירוג שלי:


יהודה!


בתחילת המכתב התחלתי לקרוא אפשר להגיד שהזדהתי עם כל מילה שלך זה ממש מה שקרה לי עם חבר שלי! הוא עשה בשבילי הכל ואני לא עשיתי כלום! פשוט כלום! היה לי מישהו אחר בראש שאותו רציתי ובשבילו השקעתי הכל


הוא עשה בשבילי הכל ואני לא השקעתי בו אלא במישהו השני... אחרי שאיבדתי אותו הבנתי (אולי מאוחר אבל הבנתי..) שהוא האחד בשבילי כי אחרי הכל רק אחרי שמאבדים משהו מבינים כמה הוא חשוב לך באמת!


אז רק אחרי שאיבדתי אותו הבנתי כמה הוא חשוב לי וכמה המישהו השני הזה אידיוט


אז עכשיו אנחנו ביחד ואני מקווה שלנצח!


לסיום, מה שרציתי להגיד לך זה שאל תאבד תקווה כי יכול להיות שגם היא כמוני, ושגם לה יקח זמן להבין שאתה האחד בשבילה ולא ההוא..


תזכור: לנשיקות יש משעמעות ולא משנה כמה המצב קשה, היא לא נישקה אותך סתם!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי לילי-הנסיכה ביום 2005-10-21 07:08:34
הדירוג שלי:


יהודה אין לך משג איך הצלחת לרגש אותי..הזדהיתי איתך וגרמת לי לדמעת..אבל אל תדאג הכל יסתדר תאמין לי יבוא היום ואתה תצחק על הימים האלו שבכית עליהה


 


יהיה טוב!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-19 18:26:04
הדירוג שלי:


שמע אני אולי בת 12 אבל אני יכולה להגיד לך שהמיכתב שלך ריגש אותי עד דמעות העיניים שלי היתמלאו בדמעותת.


שמע על תיבכה ביגללה היא לא שוה את זהה אני בכיתי ביגלל כל בחרים שהיו לייי על סיבות הכי קטנות שיש ואני מיצטערת על זה...


תישכח אותה !!עם היא לא רוצה אותךך שלא תירצה שתילך להיזדיין!!


גם לי יש ידיד שאני מכירה רק שנתיים וממבט ראשון היתאהבתי בוו וגם עכשיו אני מאוהבת בו!!


עם כמו שאתה אומר היא הייתה חברה שלך וניפרדה ולא היה לה זמן אליך כל הזמןן אז היא לא בישבילך אתה יכול לימצוא חברה מושלמתת...שיש לה אופי דומה לשלך והיא לוקחת את האהבה ברצינות לא כמו השנייהה ולדעתיי זה ממש חמודד שאתה אוהב ככה כ"כ מגיל קטן!!


 


רוצה לדבר איתיי??261522235


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי kotyonok ביום 2005-10-17 18:43:49
הדירוג שלי:


שלום. בטח כולם אומרים לך עזוב אותה. לי היה סיפור דומה היה בחור שאהבתי אותו כמו אח. אבל הוא אחרת. הוא חיכה לי 3 שנים. קצת מוגזם. לא שהוא לא יצא עם אחרות הוא פשוט לא הפסיק לאהוב אותי. ובסופו של דבר נהיינו ביחד היינו ביחד 3 שנים. זאת הייתה האהבה הראשונה והכי נפלאה שהייתה לי בחיים.


פשוט לפעמים אנשים לא מעריכים מה יש להם ביד ונזכרים רק אחרי שאיבדו את זה. אז אולי כדאי לך קצת להתרחק, קצת לשנות יחס, אבל על תרים ידיים אל תוותר.


כי גם לך זה יכול להיות הדבר הנפלא.


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-16 02:34:47
הדירוג שלי:


האמת היה לי חבר היתנשקנו כמה פעמים ניפדנו חזנו עוד פעם היתנשקנו אבל ערומים ועכשיו אנחנו עדין חברים


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי yehudithen ביום 2005-09-07 21:12:15
הדירוג שלי:


 איזה מרגש  אתה צודק בכול מה שאתה כותב


אם בא לך לך לדבר אם מישהו


317434904


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי עדן--עפולה ביום 2005-07-18 22:13:57
הדירוג שלי:


ואיי יהודהה יש לי כמה דברים להגיד לך...


1. אתה כותב מדהים ורואיםם באמת שזה מכל הלב ושכתבת מה שאתה מרגיש וחושב.


2. עלו לי דברים רבים במוח כשאר קראתי תסיפור שלך לי יש "ידיד" רק שהסיפור שלנו שונה היינו חברים איזה שנתיים כמעט  היינו נפרדים המון וחוזריםם כי לא היינו בטוחים באהבה עד שנפרדנו סופית כי נגמרה האהבהה ככה אנחנו חושביםם ומאז כל  הזמן יוצא לנו נישקות פה ושם וחיבוקים ואנחנו  מדברים המון בטלפון זה קטע מאוד מבלבל...


מה שכתבתתת מאוד יפהה ואני מאוד מקווה בשבילך שתהיה מאושר תשמור על קשר...


320943282


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי מאיטאי ביום 2005-07-08 02:35:11
הדירוג שלי:


יהודה מה שכתבת נגע לי ללב כי גם לי קרא מקרה דומה מאוד של מישהו שאהב אותי שנה וחצי ואני לא רציתי כלום חוץ מידידות ורק שהייתי צריכה משהו הייתי מתקשרת עליו גם לי מתי שהתחשק נישקתי אותו אבל היה לי חבר שתמיד היה לי זמן בשבילו היום אני מאוהבת באותו בחור שזלזלתי בו היום הבנתי כמה טעיתי ואני רוצה אותו בחזרה אבל הוא אמר שהוא יחזור  רק מתי שאני ישתנה ובנתיים הוא לא עונה לי לטלפון ומידי פעם אנחנו נפגשים ואני אומרת לו שאני אוהבת אותו והוא אומר שעד שאני לא יוכיח את עצמי אין לנו סיכוי אז בבקשה תן לי איזה עצה מה אני צריכה לעשות? אתה והוא מרגישים אותו דבר תעזור לי לזכות שוב בליבו אם אתה רוצה ליצור איתי קשר  אני באיסיקיו במספר 264793265 מעיין

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-22 00:31:12
הדירוג שלי:


אני פשוט בהלם מהמכתב שלך בוא נגיד שבחיים לא קראתי מכתב ארוך כזה אבל משהו משך אותי כי זה נכנס לי ללב  הזדהתי עם זה פשוט אני מאוד יהיה מעונינת לדבר איתך עם אתה רוצה אז זה מספר האיסי שלי:

237536831 אני באמת מקווה שתיכנס אני מחכה......


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-22 00:31:12
הדירוג שלי:


אני פשוט בהלם מהמכתב שלך בוא נגיד שבחיים לא קראתי מכתב ארוך כזה אבל משהו משך אותי כי זה נכנס לי ללב  הזדהתי עם זה פשוט אני מאוד יהיה מעונינת לדבר איתך עם אתה רוצה אז זה מספר האיסי שלי:

237536831 אני באמת מקווה שתיכנס אני מחכה......


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-22 00:31:12
הדירוג שלי:


אני פשוט בהלם מהמכתב שלך בוא נגיד שבחיים לא קראתי מכתב ארוך כזה אבל משהו משך אותי כי זה נכנס לי ללב  הזדהתי עם זה פשוט אני מאוד יהיה מעונינת לדבר איתך עם אתה רוצה אז זה מספר האיסי שלי:

237536831 אני באמת מקווה שתיכנס אני מחכה......


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-22 00:31:02
הדירוג שלי:


אני פשוט בהלם מהמכתב שלך בוא נגיד שבחיים לא קראתי מכתב ארוך כזה אבל משהו משך אותי כי זה נכנס לי ללב  הזדהתי עם זה פשוט אני מאוד יהיה מעונינת לדבר איתך עם אתה רוצה אז זה מספר האיסי שלי:

237536831 אני באמת מקווה שתיכנס אני מחכה......


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-22 00:31:02
הדירוג שלי:


אני פשוט בהלם מהמכתב שלך בוא נגיד שבחיים לא קראתי מכתב ארוך כזה אבל משהו משך אותי כי זה נכנס לי ללב  הזדהתי עם זה פשוט אני מאוד יהיה מעונינת לדבר איתך עם אתה רוצה אז זה מספר האיסי שלי:

237536831 אני באמת מקווה שתיכנס אני מחכה......


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי mail10 ביום 2005-06-15 12:10:33
הדירוג שלי:


יהודה....


אני לא יודעת איך אתה מחזיר מעמד ....


גם לי זה קרה אבל לא אהבתי תבן אדם והיינו ידידים הכי טובים ועכשיו התנתק הקשר סיפור שלם...


תמשיך תחיים ככה החיים אין מה לעשות...


הבחורה לא יודעת מה היא מפסידה....


בהצלחה...


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי ykronen ביום 2005-06-14 17:38:57
הדירוג שלי:


היי בחור,


רואים שיש לך כשרון כתיבה, הוצאת בדרך מובנת ומלאת התרגשות את אשר על לבך.


תראי, מניסיון אני אומר לך שאהבה לא יצא לך עם הבחורה הזאת.


 תבין, היא לא אשמה, היא אוהבת אותך מאוד, אך כמו אח, וכנראה לעולם לא תראה אותך כמו גבר, הבנות עשויות אחרת הם לא כמונו הגברים.


הייתי מציע לך בחום שתצא מהר מאוד מהקשר המסובך הזה, טוב לא יצא לך ממנו.


כאשר אחד אוהב והשני לא. זו מכה לצינית ביותר וכמעט כל מה שתעשה לא יעזור משום שבראש שלה אתה נתפסת בצורה אחרת.


מאחל לך הצלחה עם בחורות אחרות, תבלה אחי החיים עוד לפניך.


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-08 04:50:55
הדירוג שלי:


בהחלט יפייפה.


חבל על כל מילה.. אני שמחה לגלות ולא בפעם הראשונה, שיש בנים פחות מגיל 18 (כן? חח) שהתבגרו ויודעים מה זאת אהבה. שמתנהגים כמו ילדים בוגרים, בהבנה, באכפתיות אבל למרות הכל לא מאבדים את הראש.


אני שמחה גם לראות את התגובות שהבנים פה רשמו לך זה כל כך יפה :]


העלית לי חיוך רק לפי הבגרות שלך והאחווה שיש בין הבנים, שהם לא מושפעים ושטותניקים כמו רוב הילדים בגילי (15)


בהצלחה...ומילה אחרונה? תמשיך עם זה


 


הגר דריי


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-05-12 21:10:08
הדירוג שלי:


אמאא קראתי את כל התגובות האלה עכשיו.. דבר ראשון אני רוצה להגיד לך שהמכתב שלך גרם לי לבכותתת והכניס אותי לדיכיי :( נמאס לי מהחיים האלה כבר.. כל פעם יש משהו חדש ואני בטוחה שהרבה מרגישים את זה אבל החיים שלי באמת חרא! ראיתי בתגובות שמלאאאא אנשים עברו את הסיפור הזה של ידידה וידיד שאחד מהם מתאהבב ואני פוחדת שיקרה לי אותו סיפור אני לא יודעת מה לעשות, מצד אחד הוא הבן אדם שאני הכי אוהבת בעולם והכי קשורה אליו... אנחנו ידידים בערך שנתיים... נראה לי שאני מכירה אותו יותר מאמא שלו והוא אותו דבר לגביי... יש המון בנים שמתחילים איתי אבל אני לא יכולה להסתכל או להתייחס לאף אחדד אני רגילה רק אליו.. אל ידיד שלי ולא יכולה לדמיין את עצמי עם מישהו אחר, ואני גם יודעת שהוא כמוך.. לא כזה שמחפש רק סקס.. (אני בטוחה בזה! יש לי סיבות משלי למה להיות בטוחה.) והבעיה שאני יודעת שהוא גם מרגיש  כלפיי את אותו הדבר.. אני פוחדת לאהוב אותו לא כמו ידיד.. אני מקווה שזה לא קרה עדיין.. כי גם אם אני אוהב אותו אני לא אהיה מוכנה להרוס את הקשר הזה שלנו ולספר לו ואני יודעת שהוא לא היה עושה את זה גם..אוףףף למה החיים כאלה מעצבנים?!?! :( דווקא אליו הייתי צריכה להקשר ככה? למה לא אל אחד מהאלה שמתחילים איתי ודווקא יש 2 שמאוד רציניים וגם לא כאלה שמחפשים רק דבר אחד.. אני באמת לא יודעת מה לעשות, או מה לא לעשות כדי לא לאהוב אותו...נראה לי זה הכל מאלוהים.. בכלל.. מהיום הראשון שדיברנו ועד עכשיו, אם יד אלוהים לא נגעה פה אז אני לא יודעת מה כן.. אני מקווה שבסוף הכל יסתדר.. באמת.. ולצד הטוב ביותר.. אני לא רוצה לסבול שוב   בה ביי... ספיר :(


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי fbhfd ביום 2005-05-11 23:59:37
הדירוג שלי:


נשמהה...


תראה מאמי היא לא שווה אותך..אתה נתת הכל מעצמך כל מה שיכלת היא לא רצתה לקבל בעייה שלה מאמי..נכון שקשה לך עכשיו לשכוח אותה וכזה..אבל אין מה לעשות..אתה באמת בנאדם זהב לפי איך שאתה מדבר ואתה שווה הרבה אפילו הרבה יותר ממה שהיא נתנה לך..(ולא נראה לי שהיא נתנה לך משהו חוץ מזה שהיא פגעה בך...) עכשיו תחפש מישהי שתאהב אותה והיא אותך תאמין לי אל תחזור לעבר..היא כבר עבר ואתה צריך להמשיך האלה כמה שזה קשה וכואב אבל לא נורא מאמי..תעשה מאמצים ואחרי זה תראה שזה היה שווה..כי גם אם תחזרו ליהיות ב"יחד" כמו שאתה אומר זה לא יהייה אותו דבר...אחרי כל מה שעברתם...נכון..?? טוב נשמה אני מאחלת לך את כל ההצלחה שבעולם ואני מקווה שתמצא את ה-מישהי בשבילך כי אתה שווה הרבה..אז אם אתה רוצה לשמור על קשר תכנס אלי לאייסיי המספר הוא 271374243 סתם לדבר או אם אתה רוצה שאני ייעץ לך דברים בכייף מאמי.. יאללה ביי :)) קארין..


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-05-10 16:46:48
הדירוג שלי:


יהודה אני רוצה להגיד לך דבר כזה...


הסיפור שלי הוא בדיוק כמו שלך בדיוק ממש ההתחלה מילה במילה...רק שלי עשה את זה גבר !!


הסיפור ממש תפור עליי...זה ריגש אותי ואני חייבת להודות שעמדו לי דמעות בעיניים כי זה החזיר אותי לתקופה הקשה שאני מנסה ממש בימים האלו לשכוח אותה..הסיפור שלי נגמר אם הבנדאם שפגע בי לפני שבועיים וחצי בערך.


הייתי שמחה אם היית יכול להיות איתי בקשר או שאולי תוכל לעזור לי או לייעץ לי


תיהיה איתי בקשר בבקשה 0546484309


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-05-04 01:17:20
הדירוג שלי:


וואיייי איזה מכתב מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!


אני חושבת שהבחורה הזו לא מבינה את הערך שלך, כמה שאתה שווה ושלא כל אחד בוכה ומתרגש ממישהי שהוא אוהב....היא פשוט לא מתאימה לך...


אני יודעת שקשה לשכוח מזה כי אתה כנראה עדיין אוהב אותה אבל אני בטוחה שהיא תתחרט יום אחד....


בסוףףף אתה תמצא את האחת שלך......


 בהצלחה בהמשך..:)


הילה


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי 08 ביום 2005-04-30 00:49:17
הדירוג שלי:


יוו איזו צמרמורת עשית לי..


תראה מאמי היא לא היחידה .. וגם אם היא הייתה היחידה החיא לא שווה אותך ..


מגיע לך הרבה יותר


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי x_men ביום 2005-04-29 23:48:14
הדירוג שלי:


אחי אתה תותח... ההפסד כולו שלה למרות הכל אתה ניסית הכל והיא בשלה עומדת.


אז שהיא תמשיך לעמוד ואתה תמשיך לדרכך ושתהיה לך דרך צלחה..


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי justint ביום 2005-04-26 01:44:09
הדירוג שלי:


טוב אח שלי אז ככה...אני מדבר אליך מגבר אל גבר..את גרמת לי לבכות


באמת ריגשת אותי ואני אומר לך בשיא הרצינות..עם לב כמו שלך אתה יכול לכבוש


הרבה מאוד בנות ואני חושב שאני מדבר פה בשם כל הבנות שקראו תמכתב


 


נ.ב..תרד ממנה באמת נראה לי שאם אחת ויתרה עליך כנראה שהיא יודעת שהיא לא שווה אותך!!


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-04-22 19:43:46
הדירוג שלי:


ואוו איזה מיכתב, אתה נישמע בןאדם עם לב זהב מאוהב קשות , עשית בשכל טוב מאוד שלקחת את העינינים לידיים למרות שקשה מאוד לעזוב את מי שאוהבים כל וחומר שהייתם עוד ידידים , תיראה ... מי אמר שהחיים הם קלים.... מטעיות מחכימים נשמה אל תצטער המון הצלחה

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-04-20 23:14:56
הדירוג שלי:


עצה שלי, אל תרד ממנה....


עמוק בפנים היא כן רוצה אותך...


במקומך אני הייתי נשאר שם ו"חופר" לה עד שהיא תיהיה זאת שתתאהב....


ואחרי שהיא תתחנן שתיהיו ביחד פשוט תגיד לה שאתה לא מחפש משהו רציני איתה וגם ככה הסכמתם להיות רק "ידידים"....


 


תנקום, זה התענוג הכי גדול שיש. לגרום למישהו לקנא ככה ולהתאכזב זה הדבר הכי אנושי וטוב שאפשר לעשות, אחרי זה היא זאת שתבכה בלילות ולא אתה!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי היללוש-מאמוש ביום 2005-04-14 16:43:25
הדירוג שלי:


ווואייי  גם לי קרה את מה שהיה לך..רק שאני אף פעם לא דיברתי על זה...וזה עדיין כואב לי


אל תדאג יש עוד הרבה דגיגות בים והאחת בשבילך עוד תמצא אותה...


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי שוווש ביום 2005-04-07 01:31:31
הדירוג שלי:


זה המיכתב הכי יפה שקראתי.... אני מבינה אותך, כולם חושבים שקל לעזוב אותה שמבינים שזה לא יעבוד, אבל בעצם הלב לא עוזב... לא אתה...!!! שמעה לי עשיתה נכון!


בהצלחה לך עם האהבה הנכונה...!!!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי כוסיית ביום 2005-03-29 16:33:40
הדירוג שלי:


נשמה זה המכתב הכי יפה שקראתי בחיים שליי..!
עזובב אותההה סתם זונה משחקת באנשים

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-03-14 16:39:30
הדירוג שלי:


מאמי, זה ממש מרגש...

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-03-06 21:25:17
הדירוג שלי:


מאמי, איך יש לך סבלנות לשחק כל כך הרבה עם העכבר?

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי maychuk ביום 2005-03-01 22:28:25
הדירוג שלי:


מותק המכתב שלך מזה מרגש...גם אני הייתי מאוהבת קשות בידיד נפש..ובגלל שאני יותר קטנה ממנו ב3 שנים..הוא הסכים לעצמו לומר לי שהוא לא מרגיש כלפיי כלום אבל כל הזמן הוא היה מדביק לי נשיקות שאני בתקווה שעוד יהיה ביניינו משו..אבל..החיים ממשיכים..וחבל שדבר יפה ומקסים כמוך יבזבז את החיים שלו במחשבות על אחת שלא שווה אפילו מעט מהזמן שלך...עצה שלי כפרה...לך תצא למועדונים תכיר בחורות אחרות..ותזכור:


הגלגל הוא עגול==>יפגעו בך..וזה יחזור אליהם ובגדוללל


מואההה תיהיה שמח מאמי כי החיים יפים!!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-28 00:52:50
הדירוג שלי:


יפה.

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי ליגלוששששש ביום 2005-02-25 15:16:05
הדירוג שלי:


נשמה אני חייבת להגיד לך שבכיתי שקראתי תמכתב הזה...


ותן לי להגיד לך עוד משהו שכניראה היא לא הייתה בשבילך ואני מאמינה שאהבה האמיתית תגיע אלייך ואתה תיהיה הבן אדם הכי מאושר בארץ...ובאמת באמת אם אתה צריך לדבר שיקשיבו לך אתה יכול לפנות אליי אני פהההה בשבילך..זה האייסי שלי..330048934


מתה עלייך ויהיה טובבב תיהיה בטוח


ליגל


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-20 03:22:51
הדירוג שלי:


תדע לך שהמכתב שלך הוא סופר מרגש וירדו לי דמעות שקראתי אותו....


חוויתי בדיוק את אותה אכזבה ואני יודעת מה אתה מרגיש!


גם אני אהבתי את "הידיד הכי טוב שלי"...וגם הוא שיחק ברגשות שלי....


מאמי רק שתדע שרק הזמן הוא התרופה הכי טובה..אני חיכיתי לו הרבה זמן כדי שהוא יהיה שלי אבל כנראה שזה לא קרה...אז עזבתי הכל והיום אני כבר לא מרגישה אליו כלום...לא רק זה אלה שאנחנו גם לא מדברים....


אז עצה שלי.....תנתק איתה את הקשר ותראה איך אתה שוכח אותה תוך כמה זמן


שיהיה בהצלחה מאמי :) עדי


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-17 11:07:33
הדירוג שלי:


אוףףףףףף :-(


אתה כל כך צודק...........


אני חוויתי את זה על בשרי שלי................


התאהבתי בידיד הכי טוב שלי....אבל זהו....עברתי הלאה כבר........


הוא חשב שהוא יכול לשחק בי==>אז פה הטעות שלו...


החזרתי לו יפה...אני לא שומרת טינה==>זה בא לי טיבעי.......((לגביו כן?!))


י ש לי חבר....ואני אוהבת אותו....אבל אני ובמיוחד הלב שלי יודעים שאם הוא יחזור...


אנחנו נקבל אותו בזרועות פתוחות כדי להעניק לו את כל האהבה שהייתה בי איי פעם!!!


אי אפשר לשכוח דבר כל כך מתוק===>אפשר לשכוח רק את המר שהיה בו!!!!


תחשבו על זה!!!!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-04 14:09:35
הדירוג שלי:


גל לביא(:


האמת שגם אותי זה מאוד ריגש, היי''תי ממש שקועה בזה..!
אני מבינה את הכאב שלך...אבל לאדעת עלה לי הרבה בראש תוך כדי שקראתי את המכתב שהיא רוצה הלתרחק ממך מהסיבות האללו כי היא פוחדת , פוחדת להתאהב, להקשר!
ואולי היא יודעת שאתיך זה יקרה והיא לא מספיק מוכנה לזה אבל יש לזה גם צד אחר וזה משהו מאוד קיצוני ממה שכתבתי בהתחלה שיכול להיות שהיא באמת לא רואה אותך בתור חבר אני לאדעת מה הסיבות וכל הנשיקות האלו אני לא מאמינה כ"כ שנשיקות בין ידידם וחברים לשעבר קוררים ס.ת.ם אבל יכול להיות שזו רק המשיכה למרות ששוב אני לא כ"כ מאמינה בזה תתן לה את הזמן שלה אני בטוחה אבל בטוחה שהיא עוד תתחרט על זה ולהוואי והיו לך את הכוחותת באמת לשכוח אותה ולא להיות כמו תמיד שם בשבילה למרות שלדעתי לא היי''''תי צריך לשתוק אלה לפהך להגיד מה אתה מרגיש! ולא לשתוק כל הזמן כמו בובת ברבי שאפשר לעשות בה מה שרוצים זאת דעתי..! ויכול להיות שבאמת ה'' הכיר לך אותה מהסיבות שלווו כדי שתבין דברים על החיי''ם ויכול להיות שהיא פרק קצר ומעניי''ן אבל תראה את זה על הצד החיובי אם אתה רוצה אני תמיד יהיה פה->335746561


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אלונה-אהבה ביום 2005-02-02 18:40:34
הדירוג שלי:


ת''אמת שהמכתב שלך מאוד ריגש אותי- ריגש אותי עד דמעות... שמים לב שהוא כתוב מכל הלב והנשמה...


אני באמת לא יודעת איך היא יכלה לוותר על ידיד כמוך... יש כאלו שמחפשות ידידים בנפש (כמוני...) ויש כאלו שמוותרות עליהם כאילו יש אותם בשפע...


בהצלחה...


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי mirit_c ביום 2005-01-29 16:11:46
הדירוג שלי:


אני חושבת שהשם שהאת למכתב מאוד מתאים למה שרשמת..


אני חושבת בדיוק כמוךך.. מאוד כדאי שפשוט תשכח ממנה ותנסה כמה שיותר לא להיות קרוב אליה.. עד שזהו כבר לא תואהב אותה..


וכנראה כל הפעמים שאתה והיא הייתם ביחד זה קרה כי פשוט מאוד היא הייתה זקוקה לסיפוק וזה לא שהיא ניצלה אותך... פשוט שתיכם רציתם את זה..


בהצלחהבשכיחה שלך ממנה..:]


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-01-22 00:27:15
הדירוג שלי:


משמח אותי לדעת שיש עדיין בנים בעולם שלא מחפשים רק להשכיב בחורה ושיש להם באמת לב עם רגשות!!!


 


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי casanova ביום 2004-11-28 03:43:55
הדירוג שלי:


טוב אחי, שמע מבעד למחשב תגובתי תשמע לך מרוחקת, אבל אני יכול לומר לך שאני חוויתי את אותו מקרה אחד לאחד..  ממש בפרטי הפרטים הקטנים אני מזדהה איתך.


אני מכיר ת''הרגשה שלך, שאתה כל הזמן חושב על הספקולציה שהיא תבין כמה אתה שווה אחרי שתחווה בנים אחרים לעומתך..


אבל.. עברתי את זה בעזרת דביקות במטרה וכוח רצון, כך גם אתה צריך


אשמח לייעץ לך


אם תרצה..


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי hezibt12 ביום 2004-11-18 18:18:26
הדירוג שלי:


וואלה אח שלי אני כל כך מצטער בשבילך ..
אני מקווה שתמצא לעצמך מישהי יותר בוגרת .......... ( לפי המכתב )
אז שיהיה לך בהצלחה .........
והמכתב הזה כל כך עצוב ..
אני עוד שניה בוכה נשבע לך !

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אסטרוש ביום 2004-11-17 22:18:14
הדירוג שלי:


וואי מאמי אני ממש מצטערת בשבילך.....אבל אל תדאג הכל יהיה טוב אתה נשמע לי בוגר ואחלה בנאדם....אני מקווה בשבילך שתמצא מישהי שתאהב אותך כמו שמגיע לך...


מכתב מרגש ומהמם!!!!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-11-08 16:05:27
הדירוג שלי:


גם לי זה קרה, רק שאני עמדתי בצד השני והיום אני מצטערת שלא בחרתי ב"ידיד " אני חושבת עליו הרבה ומתגעגעת אבל הוא כבר עם מישהי אחרת....אילנה

בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-11-06 23:40:02
הדירוג שלי:


וואי זה היה ממש מרגש קראתי את זה עם דמעות בעיניים אני מקווה שהכל יסתדר איתכם......


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-11-02 19:11:01
הדירוג שלי:


יפיפה, פשוט מרגש....


כל מילה מיותרת.


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-29 23:45:06
הדירוג שלי:


יש לך כישרוןןןןןןןןןןן אדיר בכתיבה ..נשמה הבנתי שנפגעת וקשהההההההה


אז תירצה עיצות בתור בת איך להתנהג איתנו אני ישמח לייעץ לך מאמי290822069


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-27 19:09:07
הדירוג שלי:


וואו, מכתב פשוט מרגש, גם לי זה קרה, אבל תאמין לי הזמן יעשה את שלו.


רק תחכה ואתה תמצא את האחת שלך (שבמקרה שלך לא ניראה לי שתהיה לך בעיה...)


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-27 13:34:12
הדירוג שלי:


חתיכת טמבל חסר חיים. כתבת את המכתב ב-12 לאוקטובר ואתה רוצה להגיד לי שנכנסו כבר 80 אלף איש ? זה ברור שאתה נכנס למכתב של עצמך כל היום (אני מתאר  שבערך 12-16 שעות ביום )- אין לך חיים טמבל !


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי Mופרyת_2רxש ביום 2004-10-26 20:19:38
הדירוג שלי:


ואוו אני מזה מבינה אותךך חבל על הזמןןן גם לי זה קרה


ואני הבנתי מכל זה שזה היה טעות אחת ג-ד-ו-ל-ה ונתתי לזמן לעשות את שלו


ושכחתי את המישהו הזה .. וכלל שאהבה אליו הייתה עצומה... עכשיו ככה גם השינאה :)


אז מאמי.. אין לך מה לבכות ובטח על מישהי שלא מעריכה..


בהצלחה :)


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי טל1234 ביום 2004-10-24 08:46:38
הדירוג שלי:


וואו מאוד יפה


מרגש מקסיםמפני שגם אני עברתי בדיוק את אוץתו הדבר וכיום אני מרגישה יותר משוחררת סבבה


אין הזמן זו התרופה הכי טובה........


עצה לך ממי כמה שזה קשה תתרחק כי זה יכאב לך המון פשוט תתרחק תיהיה אדיש ככה אולי תזכה להערכה ולתשומת לב שאתה זקוק לה   נכון שזה רק שיר אבל אני מאמינה שזה בה לך מהלב  .... זה אמיתי


ביי


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-22 07:44:12
הדירוג שלי:


מכתב מהההההההמם!!!! אני אישית.... אם הייתי מקבלת אותו נראה לי הייתי נמסה..... בקיצור תשלח למי שזו לא תהיה.......


ואני מאחלת לך מזה בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-19 01:31:15
הדירוג שלי:


ואווו...... אני באתר הזה יום יום... מחפשת אולי סוף סוך המכתב הזה, או הזה יקלע לרגשות שלי... לא. שום דבר, אף אחד מהם לא לא מתאר את מה שאני מרגישה.


אבל... הנה! מצאתי!... את המקרה שהוא בידיוק.... טוב כמעט בידיוק כמו שלי....  עצה שלי... עבדת יותר מידי קשה... היא לא רוצה, לא צריך! 


אם היא רק רוצה לשמוא על קשר.... וזהו.. אז זאת בעיה שלה.. כי בשביל קשר צריך הדדיות וזמן... וכמו שאומרים.. אם חשוב תמיד מוצאים את הזמן... ואולי כנראה לא מספיק חשוב לה...וחבל


אני מאחלת לך את הטוב ביותר ותשכח ממנה מהר... כי אחרת תגיע בקרוב


בהצלחה :)


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי ורדונה ביום 2004-10-13 19:06:52
הדירוג שלי:


אהבתי ת''מכתב


תשלח לה, זה הדבר הכי טוב לעשות... לשכוח ממנה.


אתה כבר תמצא אחרת... במקרה שלך, גם לא יהיה קשה :)


בין אהבה לידידות
אושר לפרסום על ידי starlight ביום 2004-10-13 17:55:21
הדירוג שלי:


מכתב מהמממממממממם!!  אני מאחלת לך שתמצא את האחת שתאהב אותך ובשבילה תהיה כל העולם, שתעניק לך כמו שאתה יודע להעניק למי שאתה אוהב...
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט