אהבה - דף ראשי

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

ראשי פרופיל תוכן דואר(1) חברים אלבומים קבוצות בקשות(0) צפיות חיפוש

אתר האהבה הישראלי -> איך לשכוח משהיא?

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> איך לשכוח משהיא?
deniek
פורסם ב: 29/12/2012
Quote Post

לב חדש

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 136804

שלום קוראים לי דניאל אני בן 20 ,אני זוכר שפעם הראשונה שכתבתי באתר הזה זה היה בערך לפני שבע שנים..
אמון זמן הייתי ממש ילד אז בן שלוש עשרה.
קראו הרבה דברים בשנים האלה חח את הבחורה הראשונה שכל כך הייתי מספר אלייה ומאוהב בא נישכחה לפני הרבה שנים את הבחורה השנייה שהייתי מספר אליה , גם היא. לפני שלוש שנים בערך ניכנסה משהיא חדשה לחיי.
בחורה למבט ראשון ניראת מושלמת יפה מדהימה מתוקה מכושרת .
אבל כל זה היה באתחלה הצרות היתחילו אחרי השנה שהיינו ביחד ,תמיד ידעתי שיש בעיה אבל כולם יודעים שכאשר מאוהבים האהבה עיוורת .בסופו של דבר ניפרדנו בשבילי זה היה בום כל כך חזקק בחיי אני רוצה לציין שאף פעם לא הייתי בעייתי תמיד הייתי מצליח בלמודים בכל תחום שעסקתי הייתי מצטיין נכון שהייתי מסתובב אם אנשים לא הכי טובים אבל אני ידעתי תמיד מה מותר ומה אסור לעשות..
אחרי הפרידה פשוט ראיתי שחור לבן ולא היה טעם להמשיך , המשחקים של אחרי הפרידה נימשכו במשך שלושה חודשים לא הבנתי עדין שלילדה יש בעיות חמורות פעם כשה ניכנסתי לחדר שלה הסיפור מתרחש בפנמייה הייא הייתה שם אם מישהוא אחר באותו רגע אני פשוט לא זוכר מה קרה פירוט אני לא יתן אבל שלחו אותי משם למוסד עזרו לי שם אפשר להגיד אבל לא להרבה זמן רציתי להתרחק מהכל אז עברתי לאילת ושם היתחילו הסמים מהר מאוד מצאתי את הבבריחה רק בהם והיתאשפזתי בגמילה יצאתי משם בן אדם אחר לגמרה וחזרתי לשגרה ניתקתי קשרים אם כולם בסופו של דבר עזרתי אומץ התקשרתי אליה וגיליתי שהיא מאושפזת במחלקה פסיכיאטרית כל כך הזדעזתי שהייתי חייו לראות אותה אבל לא נתנו לי לראות ..
כיום בימים אלה ממש בשבוע הזה ראיתי אותה בתל אביב בריאה שלמה היא לא ראתה אותי הולכת לה אם משהוא אחרי כמה שיחות טלפון הבנתי שזה חבר חדש שלה שהיא אוהבת אותו יותר מהכל .
אני בחחיים לא יפריעה לה אבל אני לא יכול לשכוח אותה כי קיבלתי מימנה הרבה חרא בחיים אבל כמו כן התקופה הכי טובה שלי הייתה איתה בחיים ותשאר איתה אני רק רוצה דרך לשכוח אותה ...
אני יודע שאין דרך שאפשר לעזור אבל מקווה לשמוע אולי משיהוא שקרה לו שלא משנה כמה זמן עבר הרגש לא השתנה אפילו טיפה ונישאר אותו דבר אחרי כל השנים האלה.
שלח/י אל deniek

שלח אל deniek חיבוק  |  שלח אל deniek הפתעה  |  שלח אל deniek נשיקה  |  שלח אל deniek סטירה  |
שלח אל deniek פרח  |  שלח אל deniek בעיטה  |  שלח אל deniek שוקולד  |  שלח אל deniek כעס  |

האלבום של deniek
אלבום התמונות של deniek

אהבתם? שימו לי לב ! :)
לחצו
PMEmail Poster
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ זמן ביצוע: 0.0572 ]   [ 12 שאילתות בשימוש ]   [ כבויה דחיסת GZIP ]

הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2017

שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון הכרויות טלוויזיה חדשות הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון שיחזור דיסק טרקטורוני המדבר

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים