אהבה - דף ראשי

ראשי פרופיל תוכן דואר(1) חברים אלבומים קבוצות בקשות(0) צפיות חיפוש

אתר האהבה הישראלי -> פשוט איפור, פרק 2

(4) [1] 2 3 ... אחרון » ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> פשוט איפור, פרק 2, הבסיס לאיפור
MiLaNo female
פורסם ב: 25/10/2006
Quote Post

מלאך

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 98754

פרק 2- הבסיס לאיפור

עור פנים חלק וזוהר הוא חלום של רבות מאיתנו. אבל כמו כל חלום, המציאות לרוב שונה, והמראה הטבעי לא תמיד מושלם כפי שהיינו רוצות שיהיה. כל נמש, כל פצעון אדמומי וכל כתם מעצבן נראים על הפנים החשופות. אולם, למזלנו, יש פתרון למצב, והוא אפילו די פשוט- יצירת שכבת "בסיס" הכוללת מריחת מייק אפ, כיסוי נקודתי (קונסילר) ופידור הפנים.

שלושה שלבים פשוטים, ואנחנו שוב בעניינים...

כיסוי עור הפנים
כיסוי נקודתי
פידור הפנים

כיסוי עור הפנים

כיסוי עור הפנים הוא השלב הראשון ביצירת הבסיס לאיפור ואחד המרכיבים החשובים באיפור כולו. כיסוי עור הפנים מקנה להן מראה חלק יותר, מאפשר מריחה קלה ונוחה של חומרי האיפור, ובמידת הצורך משנה את גוון העור.
התכשיר הנפוץ ביותר לכיסוי עור הפנים הוא המייק אפ. זהו תכשיר קוסמטי המיועד למריחה על עור הפנים במטרה לשוות לו מראה חלק ואחיד. המייק אפ ממלא את החריצים והנקבוביות בעור, מכסה פצעים וכתמים ויוצר שכבת בסיס נוחה לשלבי האיפור הבאים.
סוגי מייק אפ מסוימים מכילים חומרים המזינים את העור, מגנים עליו מנזקי הסביבה ומקרינת השמש, ובניגוד למה שחושבים- מיק אפ איכותי אינו גורם להיווצרות פצעים על העור!

ישנם שני סוגי מייק אפ:

מייק אפ נוזלי
הקל והעדין מבין השניים. מאופיין במרקם קל, חודר בקלות לכל נקבוביות והחריצים שבעור מבלי ליצור שכבת כיסוי מוגזמת, ולכן מתאים לאיפור במראה טבעי.
למייק אפ נוזלי יש רמות שונות של סמיכות- סמיכות גבוהה המעניקה שכבת כיסוי מלאה ועבה המתאימה לשימוש כשהעור פחות חלק, וסמיכות נמוכה המעניקה שכבת כיסוי דקה ופחות בולטת.

מייק אפ מוצק
בעל מקרם של משחה. מיועד ליצירת שכבת כיסוי עבה ומלאה על כל שטח הפנים, אולם לעיתים יוצר שכבה בולטת לעין, המשווה לפנים מראה מאופר מאוד.

user posted image

איך בוחרים מייק אפ?
החיפוש אחר המייק אפ המתאים הוא משימה הדורשת לא מעט זמן, סבלנות ולעיתים גם השקעה כספית, אולם כשמוצאים לבסוף את המייק אפ הנכון, כל המאמץ משתלם מאוד.
המייק אפ המתאים הוא זה אשר יוצר כיסוי הולם לפנים, כמעט בלתי מורגש, עמיד לאורך זמן ומעניק לעור הפנים גוון אחיד המחמיא לו.

ארבעה קריטריונים לבחירת מייק אפ:

1. הצבע
צבע המייק אפ המתקבל במגע עם העור עשוי להיראות שונה מצבעו המקורי. לכן, כדי להתאים את הצבע והגוון של המייק אפ ככל האפשר, יש למרוח אותו על העור ולבחון את התוצאה.
האזור המומלץ לבדיקה הוא אזור מחשוף החזה. בדיקת צבע המייק אפ האזור זה נועדה ליצור התאמה בין צבע המחשוף (שבד"כ אינו מאופר) לצבע עור הפנים שמאפרים.
באמצעות האצבע מניחים מעט מייק אם על החזה, מורחים קלות ובודקים שהגוון משתלב היטב עם צבע העור. בתום הבדיקה כדאי למרוח מעט מהמייק אפ גם על הלחי, כדי לבחון את השתלבותו עם עור הפנים.

user posted image

צבע המייק אפ המתאים משתנה בהתאם לעונות השנה. בקיץ כשהעור שזוף מומלץ להשתמש במייק אפ כהה יותר מזה שמשתמשים שבו משתמשים בחורף.

2. רמת הכיסוי והמראה הכללי
לאחר שבוחרים מייק אפ בצבע המתאים, יש למרוח אותו על כל אזור הפנים ולבחון אותו בתאורת יום. זו הדרך הטובה ביותר לבדיקת רמת הכיסוי והמראה הכללי, מפני שבתאורת היום החזקה והטבעית ניתן לראות דברים שלעיתים קשה להבחין בהם בתאורה המלאכותית בחנות. בדקי שהמייק אפ מחמיא, לא מוגזם, ומספק כיסוי סביר לאזורים הבעייתיים של הפנים.

3. רגישות העור
עור רגיש עשוי להגיב בדרכים שונות למגע עם סוגי מייק אפ שונים. אם מתגלה אדמומיות או רגישות יתר כשמסירים את המייק אפ, מומלץ להחליף את סוג התכשיר.

4. המרקם
חשוב לבחור מייק אם בעל מרקם המתאים לעור, שישמר את גמישותו ויעניק לו מראה חלק ומגע קטיפתי, קל ונעים.

*ככל שהמייק אפ עדין יותר, הוא מכסה פחות. כדי לפתור את בעיית הכיסוי, ולא ליצור שכבה עבה מדי, ניתן להניח את המייק אפ העדין בשתי שכבות. מתחילים בשכבה הראשונה, מחכים כשתי דקות עד שתתייבש ולאחר מכן מוסיפים שכבה נוספת.

*לבעלות עור שמן מומלץ לבחור במייק אפ נטול שומן (oil freeׂ), המכיל יותר אבקות לנטרול הברק ומשווה לעור מראה פחות מבריק.

* בקיץ, בימים חמים ולחים במיוחד, או כשהולכים לחדר הכושר, לבריכה או לים, מומלץ להניח שכבת מייק אפ דקה ועדינה, שתתמזג עם העור ותיטמע בו בקלות, ולא להניח שכבה עבה, שתכביד על העור ותהיה פחות נעימה.

הטכניקה למריחת מייק אפ
יש לכסות את עור הפנים במייק אפ באמצעות ספוגית לטקס. השילוב בין איכות הספוגית לסוג המייק אפ הוא שייקבע את רמת התוצאה הסופית, ולכן איכות הספוגית חשובה לא פחות מאיכות המייק אפ עצמו!!

השלבים למריחת מייק אפ:

1. מרטיבים את הספוגית כך שתהיה לחה אך לא רטובה. יש לשטוף את הספוגית במים ובסבון כדי לנקות אותה, ולאחר מכן לספוג את שאריות המים בעזרת נייר סופג או מגבת.

2. שמים מעט מייק אפ על הספוגית, וטופחים בעזרתה קלות על כל הפנים בשילוב תנועות מריחה, עד שמשיגים כיסוי מלא (כיוון המריחה הוא ממרכז הפנים החוצה, בכיוון צמיחת השיער).

user posted image

3. כדי לא ליצור מראה של "מסכה" מלאכותית, מטשטשים את גבולות המייק אפ המרוח על הפנים (טשטוש גבול קו המצח והשער וגבול קו הלסת והצוואר).

כיסוי נקודתי, קונסילר

בשלב השני ביצירת הבסיס לאיפור מוסיפים כיסוי נקודתי מעל שכבת הבסיס הראשונה (המייק אפ) במקומות שבהם היא אינה מספקת כיסוי מלא.
הכיסוי הנקודתי נועד להסתיר אזורים בעלי פיגמנט או צבע שונים משאר הפנים, כמו אזורים כהים מתחת לעיניים וכן פצעונים וכתמים שעדיין נראים לאחר כיסוי הפנים במייק אפ.
פעולת הכיסוי הנקודתי מושגת באמצעות מריחה של קונסילר, סוג של מייק אפ מרוכז יותר, על האזורים הבעייתיים. כמו המייק אפ, יש גם שני סוגים של קונסילר- נוזלי ומוצק, כאשר לקונסילר המוצק יש מרקם עבה יותר וכושר כיסוי רב יותר מהנוזלי.

*במקרים מסוימים ניתן להשתמש במייק אפ מוצק במקום בקונסילר. המייק אפ המוצר מעניק כיסוי טוב יותר מקונסילר נוזלי, ומרקמו עדין ונעים יותר משל הקונסילר המוצק.

*כשממהרים ואין זמן למרוח מייק אפ, ניתן פשוט למרוח קונסילר באצבע על האזורים הבעייתיים (מתחת לעיניים, על פצעונים...) מבלי לכסות את שאר הפנים במייק אפ! במקרה כזה הכיסוי שיתקבל אינו מלא, אך מדובר בפעולה מהירה, והתוצאה נראית קלה וטבעית.

הטכניקה למריחת קונסילר

מורחים את הקונסילר מעל שכבת המייק אפ הבסיסית כתוספת כיסוי לאזורים הבעייתיים. על גון הקונסילר להיות בהיר בטון אחד מזה של המייק אפ, כדי להפוך את האזורים הכהים שהוא מסתיר לבהירים יותר, כך שצבעם יתמזג עם צבע המייק אפ.

השלבים למריחת קונסילר

1. מניחים מעט קונסילר על ספוגית המייק אפ הרגילה או על האצבע.

2. מורחים את הקונסילר על האזורים הכהים שמתחת לעיניים ובמידת בצורך גם על אזורים בעייתיים נוספים (כתמים, פצעונים וכדומה).

user posted image

3. מטשטשים קלות את גבולות האזורים המכוסים בקונסילר, כדי שישתלבו היטב עם שכבת המייק אפ שמתחתיהם.

פידור הפנים

השלב האחרון בהכנת הבסיס לאיפור הוא פידור הפנים בפודרה.
הפודרה היא אבקה הסופחת את עודפי השומן שעל העור, משווה לו מראה פחות מבריק ומסייעת למייק אפ להישאר על הפנים לאורך זמן. ניתן להשיג פודרה כאבקה או פודרה דחוסה. ההבדל העיקרי ביניהן הוא נוחות השימוש (אבקה דחוסה מתפזרת פחות).
כדאי לדעת, שלא חייבים לפדר את כל הפנים אם אין עליהן עודפי שומן רבים. במידת הצורך, ניתן לדר רק אזורים בעלי נטייה גבוהה לשמנוניות (אזור ה-T).

הטכניקה לפידור הפנים

פידור הפנים הוא השלב האחרון בהכנת הבסיס לאיפור, אולם מומלץ לבצעו רק לאחר שלה איפור העיניים, ולא כעת. הסיבה לכך היא שלאחר הפידור לא ניתן לבצע תיקונים בשכבת הבסיס, ואי אפשר לנקות אותה משאריות איפור שנושרות עליה במהלך איפור העיניים.
לכן, לאחר סיום שלב איפור העיניים, יש לחזור לפרק זה ולפדר את הפנים בהתאם להנחיות הכתובות בו.

השלבים להנחת פודרה:

1. טובלים את הספוגית בפודרה.

2. בתנועות טפיחה קלות מפדרים את כל הפנים או את האזורים הרצויים.

user posted image

*כדי שגוון המייק אפ לא ישתנה לאחר הנחת הפודרה, על הגוון שלה להיות דומה לזה של המייק אפ.

*שימו לב שפודרה שקופה (הבהירה מבין הפודרות) היא בעלת גוון לבן, ולכן עלולה להבהיר את גוון המייק אפ.

בפרק הבא:
איפור עיניים!!!!!!

פרק ממש ממש מעניין! שווה לחכות.
זה ייקח אומנם קצת זמן כי אני נורא עמוסה וזה ארוך ועם הרבה תמונות.

הודעה זו נערכה ע"י MiLaNo ב 25/10/2006
שלח/י אל MiLaNo

שלח אל MiLaNo חיבוק  |  שלח אל MiLaNo הפתעה  |  שלח אל MiLaNo נשיקה  |  שלח אל MiLaNo סטירה  |
שלח אל MiLaNo פרח  |  שלח אל MiLaNo בעיטה  |  שלח אל MiLaNo שוקולד  |  שלח אל MiLaNo כעס  |

האלבום של MiLaNo
אלבום התמונות של MiLaNo

אהבתם? שימו לי לב ! :)
לחצו
PMEmail PosterIntegrity Messenger IMICQ
רשת האהבה
רשת האהבה של לאב סייט

תודה על תמיכתך!
Group Icon

קבוצה: מפרסמים

מחיר האהבה - המשחק החדש של לאב סייט !

כמה באמת שווה האהבה שלכם ?!?

המשחק החדש מבית לאבסייט, בואו "לקנות" ולהחזיק את האוהבים שלכם, בואו לתת אהבה, בואו לקבל אהבה !

המשחק החדש של לאבסייט !

בואו לקבל מתנות ולתת מתנות! החברים שלכם...כבר מחכים לכם... למה אתם מחכים ?

לחצו כאן לכניסה עכשיו !

נאפי female
Quote Post

אפרודיטה
*

קבוצה: מנהלים ראשיים
משתמש מספר: 16343

אופירי כל הכבוד על ההשקעה מאמי ריפרפתי על זה
בהזדמנות אני יקרא הכל
מואה ענקית
אוהבת מלאאאאאאאאא
*+*נאפי-מורני*+*
שלח/י אל נאפי

שלח אל נאפי חיבוק  |  שלח אל נאפי הפתעה  |  שלח אל נאפי נשיקה  |  שלח אל נאפי סטירה  |
שלח אל נאפי פרח  |  שלח אל נאפי בעיטה  |  שלח אל נאפי שוקולד  |  שלח אל נאפי כעס  |

האלבום של נאפי
אלבום התמונות של נאפי

לחצו

--------------------
user posted image
user posted image
PMIntegrity Messenger IMICQ
G-A-L
Quote Post

אורח

מעניין
תודה smile.gif!!
מחכה לפררק הבא

MiLaNo female
Quote Post

מלאך

אין בעד מה גלוש ומורניsmile.gif

בכיייף
שלח/י אל MiLaNo

שלח אל MiLaNo חיבוק  |  שלח אל MiLaNo הפתעה  |  שלח אל MiLaNo נשיקה  |  שלח אל MiLaNo סטירה  |
שלח אל MiLaNo פרח  |  שלח אל MiLaNo בעיטה  |  שלח אל MiLaNo שוקולד  |  שלח אל MiLaNo כעס  |

האלבום של MiLaNo
אלבום התמונות של MiLaNo

לחצו
לבבות-ורודים female
Quote Post

פרופסור/ית באהבה

משתמש מספר: 97859

QUOTE (G-A-L @ 25/10/2006)
מעניין
תודה smile.gif!!
מחכה לפררק הבא

smile.gif
שלח/י אל לבבות-ורודים

שלח אל לבבות-ורודים חיבוק  |  שלח אל לבבות-ורודים הפתעה  |  שלח אל לבבות-ורודים נשיקה  |  שלח אל לבבות-ורודים סטירה  |
שלח אל לבבות-ורודים פרח  |  שלח אל לבבות-ורודים בעיטה  |  שלח אל לבבות-ורודים שוקולד  |  שלח אל לבבות-ורודים כעס  |

האלבום של לבבות-ורודים
אלבום התמונות של לבבות-ורודים

לחצו
PMEmail PosterICQ
כרמית+אלעד female
פורסם ב: 26/10/2006
Quote Post

פרופסור/ית באהבה

משתמש מספר: 37877

כל הכבוד על ההשקעה!

תודה מאמי!

שלח/י אל כרמית+אלעד

שלח אל כרמית+אלעד חיבוק  |  שלח אל כרמית+אלעד הפתעה  |  שלח אל כרמית+אלעד נשיקה  |  שלח אל כרמית+אלעד סטירה  |
שלח אל כרמית+אלעד פרח  |  שלח אל כרמית+אלעד בעיטה  |  שלח אל כרמית+אלעד שוקולד  |  שלח אל כרמית+אלעד כעס  |

האלבום של כרמית+אלעד
אלבום התמונות של כרמית+אלעד

לחצו
PMICQ
hila1990 female
פורסם ב: 28/10/2006
Quote Post

מלאך

משתמש מספר: 69297

וואו אופיר כל הכבוד על ההשקעה smile.gif מחכה לפרק הבא .
שלח/י אל hila1990

שלח אל hila1990 חיבוק  |  שלח אל hila1990 הפתעה  |  שלח אל hila1990 נשיקה  |  שלח אל hila1990 סטירה  |
שלח אל hila1990 פרח  |  שלח אל hila1990 בעיטה  |  שלח אל hila1990 שוקולד  |  שלח אל hila1990 כעס  |

האלבום של hila1990
אלבום התמונות של hila1990

לחצו

--------------------
"את מתרחקת ממני כאילו לא ישבנו
לילות שלמים חשבנו על החיים אהבנו
אחד את השני יותר מאשר אפשר לספר בשירים
יותר מאשר אפשר לראות בסרטים
אומרים שהאהבה עיוורת וזה נכון
כי לא ראיתי שלא טוב לך וזה בא לי פתאום"...

חן,
מנהלת פורום סיפורים ושירי אהבה.
PMEmail Poster
MiLaNo female
Quote Post

מלאך

כן הפרק הבא באמת מעניין.

אבל הוא יבוא אולי בחלקים או שבאיחור כי הוא ממש ממש ארוך ועם מלא תמונות
שלח/י אל MiLaNo

האלבום של MiLaNo
אלבום התמונות של MiLaNo

לחצו
hila1990 female
Quote Post

מלאך

אה סבבה smile.gif
שלח/י אל hila1990

שלח אל hila1990 חיבוק  |  שלח אל hila1990 הפתעה  |  שלח אל hila1990 נשיקה  |  שלח אל hila1990 סטירה  |
שלח אל hila1990 פרח  |  שלח אל hila1990 בעיטה  |  שלח אל hila1990 שוקולד  |  שלח אל hila1990 כעס  |

האלבום של hila1990

לחצו

--------------------

חן,
PMEmail Poster
MiLaNo female
Quote Post

מלאך

wink.gif
שלח/י אל MiLaNo

האלבום של MiLaNo
אלבום התמונות של MiLaNo

לחצו
hila1990 female
Quote Post

מלאך

smile.gif
שלח/י אל hila1990

האלבום של hila1990

לחצו

--------------------

חן,
PMEmail Poster
שופה_על_היפיופה
פורסם ב: 04/11/2006
Quote Post

דוקטור/ית לאהבה

משתמש מספר: 12638

יאאאאאאאא מותק תודההההה!!!
ממש אהבתי ולמדתי המוןןן..
מחכה לפרק העינייםsmile.gif
שלח/י אל שופה_על_היפיופה

שלח אל שופה_על_היפיופה חיבוק  |  שלח אל שופה_על_היפיופה הפתעה  |  שלח אל שופה_על_היפיופה נשיקה  |  שלח אל שופה_על_היפיופה סטירה  |
שלח אל שופה_על_היפיופה פרח  |  שלח אל שופה_על_היפיופה בעיטה  |  שלח אל שופה_על_היפיופה שוקולד  |  שלח אל שופה_על_היפיופה כעס  |

האלבום של שופה_על_היפיופה
אלבום התמונות של שופה_על_היפיופה

לחצו

--------------------
נסיך שלי אני אוהבת אותך הכי הכי בעולםםםם..
אין מישהו שגורם לי יותר אושר...
אתה האוויר הנשימה החיים אתה הכללל...
מאוהבת בך עד כלות נשמתי!!!!

++מוקדש לאחד והיחיד++

הסיפור שליייי: http://www.lovesite.co.il/modules.php?name=Forums&showtopic=73561
PM
MiLaNo female
פורסם ב: 04/11/2006
Quote Post

מלאך

שמחה שאהבת מתוקה.

וכמו שאמרתי הפרק הבא יבוא קצת באיחור, הוא ארוווווך נורא ויש לי לחץ איום במבחנים.

שלח/י אל MiLaNo

האלבום של MiLaNo
אלבום התמונות של MiLaNo

לחצו
יו-יו
פורסם ב: 18/11/2006
Quote Post

לב זהב

משתמש מספר: 103564

תודההה מאמי! =)
שלח/י אל יו-יו

שלח אל יו-יו חיבוק  |  שלח אל יו-יו הפתעה  |  שלח אל יו-יו נשיקה  |  שלח אל יו-יו סטירה  |
שלח אל יו-יו פרח  |  שלח אל יו-יו בעיטה  |  שלח אל יו-יו שוקולד  |  שלח אל יו-יו כעס  |

האלבום של יו-יו
אלבום התמונות של יו-יו

לחצו

--------------------
user posted image

" שומרת אותך בליבי
לא משנה היכן תיהיה
גם כשאתה לא לצידי דמותך תמיד,
תמיד איתי ... "
:]

בוסי שלי?,
אני כ"כ אוהבת אותך כוכב יפה שלי !
את הכול בשבילי , את האור בחיי אהובתי !
אין דבר בעולם שיותר חשוב לי ממך !
אני ואת => נ צ ח !
אוהבת הכי הכי הכי בעולם , צ'וצ'י [הדר] שלך 3>
PMEmail Poster
MiLaNo female
פורסם ב: 18/11/2006
Quote Post

מלאך

בבקשה, הפרק ה3 בדרך, אני עובדת עליו.
שלח/י אל MiLaNo

האלבום של MiLaNo
אלבום התמונות של MiLaNo

לחצו
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

Topic Options (4) [1] 2 3 ... אחרון » Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ זמן ביצוע: 0.0898 ]   [ 13 שאילתות בשימוש ]   [ כבויה דחיסת GZIP ]

הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020

שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט