אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


איך לשמור על הרומנטיקה
יש כל כך הרבה ברומנטיקה מעבר לנרות, אמבטיות קצף ומסז'. שני בני הזוג צריכים להשקיע על מנת לשמור וליהנות מרומנטיקה במערכת היחסים. הנה כמה דרכים שיעזרו לכם לשמור על הגחלת בוערת:

צעדים:
1. אמרו את האמת. האמת היא דרך ליצור אינטימיות עם בני זוגכם. חלקו את רגשותיכם הכנים, אם תסתירו אותם מבני זוגכם הדבר יפגע באינטימיות בניכם. לדוגמא: "אני מרגישה שאני בטוחה כשאני איתך" או "אני מתרגש כל פעם מחדש כשאני איתך".
2. העריכו את עצמכם ואת בני זוגכם. גלו מה אתם אוהבים ומעריכים בכם ובבני זוגכם. לדוגמא: "אני מפנה זמן לילדים שלי בכל ערב" או "אני מעריכה את המסירות שלך לעבודה שלך".
3. הקשיבו. רוב האנשים עסוקים בלחשוב על תשובה למה שאומרים להם ולא בלהקשיב למה שאומרים להם. הקשיבו לבני זוגכם ואל תחפשו פיתרון לבעיותיהם אלא אם כן הם מבקשים. גלו אמפתיה.
4. צרו רומנטיקה בעצמכם קודם כל. רוב האנשים מנסים לשנות את בני זוגם אך עליכם להבין כי כדי שהתנהגותם תשתנה התנהגותכם צריכה להשתנות. הסיכוי שתקבלו את מה שאתם רוצים גדול הרבה יותר כאשר אתם נותנים את מה שאתם רוצים לקבל.
5. בקשו את מה שאתם רוצים. אמרו לבני זוגכם כי אתם מעוניינים לבלות איתו זמן איכות רומנטי (תתפלאו כמה הם לא מודעים לכך לפעמים). בכי, מריבות, האשמות וכדומה מכבים את אש הרומנטיקה ומחבלים במטרתכם. בקשו מבני זוגכם במילים אוהבות.
6. החזירו את המשחק למערכת היחסים. קלות ראש היא סקסית. עשו דברים ספונטנים. אל תכנעו לשגרה ואל תיקחו אחד את השני כמובן מאליו.
7. דברו בשפת האהבה של אהובכם. לרוב אנחנו מתאכזבים מהציפייה שבני זוגנו יעשו דברים רומנטים ספציפיים. דברו עם בני זוגכם- אמרו להם מה רומנטי בעיניכם ושאלו אותם מה רומנטי בעינם. אם תמלאו את התשוקות והחלומות שלהם הם ימלאו את שלכם.
8. קבלו אחד את השני ללא תנאים. כבדו את הרצונות אחד של השני. שמרו על מסתוריות ומשיכה.
9. אהבו אחד את השני בכל רגע, כאילו הוא הרגע האחרון.

אזהרות:
 הרבה זוגות מתחילים לריב (בצורה בלתי מודעת( בכל פעם שיש אפשרות ליצור רגע רומנטי. הדבר נגרם מהחשש לאינטימיות ומכיוון שאנשים מרגישים חשופים ומפחדים להפגע. אל תשפטו את עצמכם או את בני זוגכם, פשוט היו מודעים לדבר ונסו לדבר ולהצית את הרומנטיקה מחדש
 אל תנסו להמנע מריבים. ריב יכול להוות בסיס למערכת יחסים יציבה כל עוד הריבים לוגיים ומספקים ביקורת בונה לשני הצדדים ומטרתם היא לא להתנשא או להשפיל את אחד הצדדים.
 המנעו מציניות, במיוחד במידה והצד השני אינו מבין אותה.

מוגן ע"י זכויות יוצרים © ,בבעלות אהבה - אתר האהבה הישראלי Love - Israeli Lovesite

[ חזור ] 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט