אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


איך לאהוב
אהבה היא דבר מוזר. זה יכול להיות ההרגשה הכי מדהימה בעולם, או שזה יכול להכאיב עד מאוד, אבל בסופו של דבר אהבה היא דבר שרובנו, אם לא כולנו נתמודד איתו. יש דרכים שונות לאהוב מישהו (אפילו לאהוב את עצמך), אהבה היא מעשה נמשך של השמת הצרכים של האחר לפני צרכיך, ללא תנאים.

צעדים

1. אמרו זאת. כאשר אתם מבטאים את המילים "אני אוהב/ת אותך", האם הן נושאות איתן את התשוקה להראות למישהו שאתם אוהבים אותם, או שהם נושאות איתן את מה שאתם רוצים להרגים ? וכאשר אתם אומרים זאת וודאו כי אתם באמת מתכוונים לכך, ומוכנים לעשות הכל בשביל אותו אדם מיוחד לו אמרתם זאת.
2. אמפתיה. שימו את עצמכם בנעלי האחר. במקום לכפות את עליהם את הציפיות שלכם, או לנסות לשלוט בהם, נסו להבין כיצד הם מרגישים, מאין הם באים, ומי הם בעצם; והבינו איך הם יכולים גם לאהוב אתכם בחזרה.
3. אהבו ללא תנאים. אם אינכם יכולים לאהוב אדם אחר ללא תנאים, אז זוהי לא אהבה בכלל. אם אין לכם כוונות לשנות את חיי האדם האחר, ונותנים לאותו אדם להיות עצמו, ומקבלים אותו כמו שהוא, ולא כמי שאתם רוצים שהוא יהיה, אז אתם למעשה אוהבים אותו ללא תנאים.
4. אל תצפו לקבל בחזרה. זה לא אומר שאתם צריכים לתת למישהו להתנהג לא יפה אליכם, או לא להעריך אתכם. זה אומר שנתינת אהבה לא מבטיחה לכם אהבה בחזרה. נסו להבין שלאותו אדם שאתם אוהבים יכולה להיות יש דרך אחרת להראות את אהבתם כלפיך; אל תצפו לקבל בדיוק את אותה אהבה אותה אתם נותנים.
5. הבינו כי זה יכול לאבוד. אם אתם מבינים כי אתם עלולים לאבד את אהובכם, אז תתעורר בכם הערכה גדולה יותר על מה שיש לכם. חשבו עכשיו כמה מזל יש לכם שיש לכם מישהו לאהוב

טיפים

• זה לא עושה אותך אדם רע לחשוק באהבה של אדם אחר, אפילו אם הוא לא אוהב אותך, בכל אופן, בכדי לאהוב מישהו באמת, אתה חייב לתת לו להיות חופשי. זה דבר אנוכי לעשות להאשים אותם על רגשותיך
• יש סוגים רבים של אהבה, למשל ; אהבת אם ובן שונה מאהבת החבר הכי טוב שלך, אשר שונה מאהבה רומנטית. אל תתביישו לומר למישהו שאתם אוהבים את חבריכם באותה מידה שאתם אוהבים מישהו אחר בחייך.
• ספר אלקטרוני שפורסם באינטרנט הנקרא "100 דרכים להראות את אהבתך ואת חיבתך" מאת גלוריה ד. הפנר נותן רעיונות נהדרים להוסיף או לשמור את הרומנטיקה, אהבה וחיבה במערכות יחסים. הרעיונות יכולים להיות מיושמים באישיותך או באישיות הורייך.
• אתה צריך למצוא אדם שיתאים לך, אדם שתרגישו איתו בנוח- לא מישהו לעשות איתו אהבה
• כמילה, אהבה יכולה להימצא בכל העולם, ולעיתים קרובות משומשת כדי לתאר חמלה ו/או קשר רגשי. לקבל את אלו שאתם אוהבים בזכות מי שהם זה חלק מהאהבה. בנוסף לכך, אתה צריך ללמוד לקבל את עצמך, זאת לפני שתקבל את האחר. אם אתה לא יכול לאהוב את עצמך, כיצד תאהב אחרים?
• אהוב בכנות. אל תשווה את רגשותייך הנוכחיים למה שהרכשת כשהיית עם אדם אחר. לפעמים, אנו יכולים להרגיש דחייה.
• עשה דברים אשר יתנו לאדם אותו אתה אוהב להרגיש טוב, אבל אל תחנוק אותו במתנות ובצומת לב

אזהרות

• אתה חייב לאהוב את עצמך לפני שאתה אוהב אחרים
• באהבה, תמיד יש את הסיכוי להיפגע, אבל חלק זה הוא חלק מנתינה לעצמך לאהוב באמת אדם אחר. פגיעה באהבה יכולה להיות פגיעה לטווח רחוק, ויכולה לכאוב יותר מכל דבר אחר בעולם
• דע מה יש לך בזמן שיש לך אותו, ודאג לאדם אותו אתה אוהב
• אם דבר מה בא לקיצו, נסו להמשיך ולהתגבר, זה לטובה
• אתה מסוגל למצוא את הנפש התאומה שלך מהר יותר ממה שציפית ורצית
• אם אתה מרגיש ספקות באהבה של בן הזוג/בת הזוג שלך כלפיך, זה כנראה נכון. כאשר אתה נותן ומקבל 100% אהבה , לא יהיו לך אף ספקות לגבי זה
• אל תבקש ותחפש אהבה- אתה אמור לקבל אהבה בזכות העובדה שבן הזוג שלך רוצה לתת לך אהבה, לא בגלל שאתה רוצה ודורש זאת ממנו
• אל תמהר באהבה, היא תבוא בזמן טוב, בסופו של דבר היא תגיע.

מוגן ע"י זכויות יוצרים © ,בבעלות אהבה - אתר האהבה הישראלי Love - Israeli Lovesite

[ חזור ] 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2022


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral benefits רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט ייעוץ מיני ניר נגר