אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


מה תלבשי לבליינד דייט?
את עומדת שעות מול המראה ומודדת בגדים: החולצה האדומה עם המכנסיים הלבנים, או החצאית השחורה עם הגופייה הוורודה?
השאלה היא מה את רוצה לשדר: מיניות, שמרנות, ספורטיביות או אלגנטיות. הכל אפשרי, אך לפני שאת בוחרת, כדאי שתבדקי מה ברצונך להבליט, ומה את מעדיפה להסתיר:


* לבוש הדוק וחושפני - מדגיש את המיניות שבך. גברים מפרשים זאת כמתירנות מינית, כפי שהזכר בטבע מזהה מוכנות מינית אצל הנקבה. סגנון זה מבטא את הצורך שלך להיות במרכז העיניינים, את היותך אישה מיוחדת ובעלת ביטחון עצמי, אך לעיתים עלול להתפרש כמתירנות יתר, קלות דעת וחוסר נאמנות.

* חליפת עסקים - משדרת עוצמה, הצלחה ואסתטיקה, אך גם ענייניות וגישה לא אישית. כתפיים רחבות וגבוהות משדרות שליטה, בעוד כתפיים שמוטות משדרות כניעה. אז אם כתפייך שמוטות - לבשי ג'קט מרופד וצר, ואם הן גבוהות ורחבות - לבשי חולצת צווארון המעדנת את החזה והכתפיים. זכרי כי לבישת חליפה באירוע לא רשמי יוצרת רושם של מסורבלות, נוקשות ואפילו התנשאות.

* חצאית קצרה או ארוכה? חצאית קצרה וצרה עלולה לשדר מיניות במקום אישיות. החצאית חושפת את רגלייך, שלהן כוח משיכה מיני חזק מאוד. נשים מנסות להאריך את מראה רגליהן בדרכים שונות, בידיעה שרגליים ארוכות נחשבות למושכות. ככל שהחצאית קצרה יותר , כך היא מדגישה את המיניות באופן בוטה יותר.

* נעליים - עקבים גבוהים מעניקים לרגל מראה מאורך, כשל נערה מתבגרת, ומצד שני יוצרים אשליה של מראה לא יציב שיכול לעורר בגבר רצון לתמוך בך. סנדלים חושפים את האצבעות, המשדרות מיניות ומושכות את העין. כמובן שחשוב לדאוג לטיפוח כפות הרגליים והציפורניים קודם לכן.

* אביזרים - שרשרת, עגילים, שעון ומשקפיים מעידים על מעמד חברתי, מקצועי וכלכלי. אביזרים יקרים מדי, כמו טבעת יהלום, משדרים כוח ועוצמה אך גם התנשאות. אביזרים צבעוניים משדרים אינדיביאליזם, ואילו חוסר באביזרים משדר שעמום, בדידות ושמרנות. אם חשוב לך להדגיש את מצבך הכלכלי, עינדי תכשיט יקר אחד בלבד, אך אם מעוניינת להיחשף - ביחרי בתכשיט נעים לעיו, המעניק לך תחושה טובה ובטוחה.

מוגן ע"י זכויות יוצרים © ,בבעלות אהבה - אתר האהבה הישראלי Love - Israeli Lovesite

[ חזור ] 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט